Autor Wątek: Poszukiwacze złota  (Przeczytany 2072 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Poszukiwacze złota
« dnia: 05 Maj 2013, 14:08:54 »
Nazwa wyprawy: Poszukiwacze złota
Prowadzacy: Korag
Wymagania: brak
Uczestnicy: Korag, Kratos

Czekał przed karczmą, na swojego kolegę.

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2013, 14:13:01 »
-No to najpierw do stajni.-powiedział wychodząc przed karczmę. Wciągnął w płuca świeże powietrze. Ranek był całkiem ciepły. Później pewnie zrobi się jeszcze goręcej. 

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2013, 14:13:01 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2013, 14:20:23 »
Założył kaptur, poprawił miecze, skupił energię, i ruszył do stajni..

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2013, 14:27:05 »
Obydwoje dosiedli swoich wierzchowców. Osiodłanie zwierzaków zajęło mniej czasu niż ktokolwiek by się spodziewał i po chwili towarzysze zostawili już miasto za sobą. -Ciekawe, czy taka pogoda utrzyma się przez kilka najbliższych dni...-zmarszczył brwi-A jak tam z tobą i z twoją magią?-zapytał z ciekawości-Pamiętam, że nieźle miotałeś tymi ogniami. Duże postępy zrobiłeś?-   

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Maj 2013, 14:49:27 »
Chcesz się przekonać? zaśmiał się. Podszkoliłem się, i nauczyłem potężnego zaklęcia. Brakuje jednak mi pieniędzy, na naukę ostatniego, najpotężniejszego z żywiołu ognia - meteoru. Dlatego chwytam się każdej roboty, byle by zarobić. A przechodząc do moich innych spraw... całkiem nieźle. Ostatnimi czasami dużo mam rzeczy. Nie dalej jak wczoraj wyciągałem zwłoki Nocturnusa - adepta magii powietrza któremu udało się umrzeć u nas w siedzibie... Najzabawniejsze jest teraz to, że dzisiaj był w karczmie, i teraz pewnie walczy na arenie... uśmiał się. Drużyna jechała dalej.

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj 2013, 16:21:32 »
Krasnolud niewiele zrozumiał z opowieści Kratosa dotyczącej martwych adeptów walczących na arenach, ale i tak się roześmiał. Był  dzisiaj w wyjątkowo dobrym humorze. Wszędzie dookoła panował wręcz sielankowy nastrój, na niebie nie było ani jednej chmurki i słońce prażyło niemiłosiernie, ale poszukiwacze złota wjechali już do lasu i chronił ich cień drzew. Nagle drogę zastąpiło im dwóch ludzi. Dwóch następnych wypadło z krzaków za nimi.
-Zleźć z koni i rzucić broń!- krzyknął jeden z nich. Cała czwórka była uzbrojona. -A jesteśmy dopiero 3km za miastem...-pomyślał Korag i zsiadł powoli z kuca. Dwóch bandytów doskoczyło do niego by odebrać mu broń. Pierwszy dostał "z byka" w przeponę i przewrócił się pod nogi drugiego. Ten zwinnie nad nim przeskoczył, jednak krasnolud zdążył już wyciągnąć miecz i tarcze. Dwaj następni rzucili się na Kratosa.   

//
Bandyta 4/4

Link:

http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Bandyta


Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Maj 2013, 17:11:09 »
Grishil ipash grusha elash! wymówił z spokojem. Dwóch nadbiegających bandytów, szybko tam wpadła i zginęła jęcząc z bólu spalanych kości... Została po nich tylko kupka pyłu. Anash rzucił! w jego ręce powstał granat z magmy, którego dawno nie używał. Rzucił go w głowę bandyty, który właśnie atakował Koraga. Czacha zamieniła się w jedną, wielką babkę... Ostatniego zostawił kompanowi.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Maj 2013, 17:57:57 »
//Przepruszam że się wtrącam ale Kratos strasznie niechlujnie czarujesz. Ledwo zrozumiałem co to za czary. Taka drobna uwaga  :)

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Maj 2013, 18:53:09 »
-Kurwa!-krasnolud ledwo zdążył osłonić się tarczą. Granat, który uderzył bandytę w głowę rozprysł się i niemal poparzył Koraga. Całe szczęście, że chwilę wcześniej jego kucyk spłoszył się i odbiegł nieco dalej, w innym przypadku on też mógłby oberwać. Ostatni bandyta podniósł się właśnie z ziemi. W chwili wybuchu zdążył od turlać się w bok i zasłonić głowę, więc nie ucierpiał zbytnio. Ze sztyletami w dłoniach nie bardzo wiedział, czy walczyć, czy już uciekać. Krasnolud zamachnął się na niego mieczem i trafił w pierś. Rana była żałośnie wręcz płytka, bo człowiek zdążył w porę się odsunąć. Mimo to odwaga opuściła go całkowicie. Zaczął uciekać. Biegł prosto po drodze. Korag, który nie miał szansy by go dogonić wyciągnął naładowany pistolet, wycelował i pociągnął za spust. Kula trafiła w kręgosłup bandyty. Wygiął się dziwnie próbując sięgnąć rękoma do pleców, po czym padł na twarz.-Na pewno amatorzy...-

//
Załatwieni.   

żelazny nabój
10-1=9

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Maj 2013, 19:54:47 »
Pewnie tak. Słabi byli uśmiechnął się. Chodź. zawołał do przyjaciela. Zagwizdał, i po chwili przybiegł jego koniu Zbysiu. Ciekawe co jeszcze spotkamy po czym wsiadł, i ruszył za krasnoludem.

Podczas, gdy dwójka przyjaciół jechała, w drzewach było słychać szum, a za wami kilka stóp, i wrzasków.
Jechaliście nie zwracając na to uwagi, gdy nagle przed wami pojawiło się 7 bandytów. W tym czasie jednak, szelest z liści zeskoczył na ziemie. Był to człek w kapturze.
Ludzie którzy byli za wami, zaatakowali was, lecz ten człowiek wziął ich na siebie, i swymi dwoma mieczami zabił 5 z nich. 2 pozostałych zabił z pistoletów skałkowych. Gdy opadł kurz, widzieliście człowieka stojącego nad trupami, i wpatrującego się w was...

//jest to postać do mej fabuły ;d więc bez obaw ;d
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2013, 13:41:29 wysłana przez Kratos »

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Maj 2013, 13:22:25 »
//Ejże! Tobie tak nie wolno, napisz mi najpierw na pw o co chodzi.  ;[

Edit:

// Oj no dobra. Na przyszłość uprzedzaj i mów od razu, gdy będziesz chciał coś swojego wprowadzić.

-A ty, to kim ty właściwie jesteś?-zapytał Korag wyciągając broń. Podejrzany jegomość korzystający z najnowszych krasnoludzkich zabawek spadł nagle z drzewa i zabił następnych wyskakujących zza krzaków rabusiów. To było co najmniej dziwne.

« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2013, 16:08:11 wysłana przez Korag »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Maj 2013, 17:55:14 »
Zwą mnie Dartan. ÂŚcigam was od pewnego czasu, ponieważ jesteście jedyni, których ostatnio spotykam. Ostatnio też spotkałem zakonnika, i maga. powiedział. W tym czasie Kratos: Dartan? skąd ja to imię znam... rozmyślał.
Chce się dowiedzieć kilku informacji na temat pewnego maga. 

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Maj 2013, 18:16:40 »
-Maga powiadasz? Nie wiem, czy będziemy ci mogli pomóc... Mimo to pytaj, postaraj się tylko mówić szybko bo jesteśmy dosyć zajęci.-odpowiedział nieznajomemu krasnolud.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Maj 2013, 18:19:13 »
Szukam maga imieniem Kratos. Jestem jego... hmmm... bratem? Chce go zabić, by mieć jego moc uśmiechnął się.

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Maj 2013, 18:21:58 »
-Taaa... No, przynajmniej mówisz otwarcie o co chodzi.-Korag w zadumie potargał brodę i zerknął dyskretnie na Kratosa. -Niestety nie mam pojęcia o czym mówisz. Spróbuj popytać w Efehidon, tam zawsze można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. No, czas na nas.-

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Maj 2013, 18:30:32 »
Hm... no dobra powiedział tak szybko, jak szybko znikł. Teleportował się... Drużyna ruszyła dalej. Popierdolony człowiek.. chce mnie zabić? A tak poza tym.. mój brat? Kurwa.. trzeba będzie odwiedzić ojca... powiedział, po czym pocłapał dalej... Dexter.. niby go zabiliśmy, lecz nie zabiliśmy... mam nadzieje że mnie nie zabije.
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2013, 18:32:38 wysłana przez Kratos »

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Maj 2013, 07:07:25 »
-Taaa... Ostatnio coraz więcej takich pomyleńców. Mimo to, miej się na baczności. Walczy nie najgorzej.-powiedział i zerknął za siebie, by zobaczyć czy nikt ich nie śledzi. -Dobra. Tutaj powinniśmy skręcić do lasu.-skierował dzielnego kuca o wdzięcznym imieniu Brunons między drzewa i zjechał z drogi.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Maj 2013, 07:56:16 »
Nie po to szkoliłem się w magii ognia, by wykorzystać ją do sadzenia drzewa uśmiechnął się. Ruszył za krasnoludem, w miejsce które on obrał swym brunosem.

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Maj 2013, 14:28:53 »
Niebawem zapadł zmrok. Krasnoludowi bardzo śpieszył się do złota, więc towarszysze musieli jechać nocą. Trzeba jednak było zejść z wierzchowców. W ciemnościach łatwo mogłyby się potknąć, a zatem postanowili że dalej będą je prowadzić. Korag wykazał się świetną pamięcią i potrafił rozpoznać drogę do swojego zakopanego skarbu nawet o tej porze, toteż po niedługim marszu oczom wędrowców ukazały się... -Co to kurwa za światła?-zaniepokoił się brodaty członek drużyny-Właśnie gdzieś tam to zakopałem.-powiedział wskazując widoczne przez krzaki światło.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Maj 2013, 14:48:13 »
A jak kurwa myślisz? Mamy towarzystwo, i przeciwników w drodze do bogactwa uśmiechnął się. Już miał gotowe zaklęcie do użycia...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poszukiwacze złota
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Maj 2013, 14:48:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything