Autor Wątek: Kurwy, wino i domino!  (Przeczytany 7352 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Kurwy, wino i domino!
« dnia: 14 Kwiecień 2013, 19:09:45 »
Nazwa wyprawy: Kurwy, wino i domino!
Prowadzący wyprawę: Aragorn, Adaś
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: Adamus(Adaś), Blaze, Zeleris


Adamus siedział sobie, na skrzyni nie opodal portalu do Tinrilet. Czekał on w nadziei że Aragorn przyśle kogoś tak jak mu napisał w liście. Więc nie pozostawało mu nic jak tylko czekać i obserwować przechodzących ludzi.

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2013, 19:24:22 »
Pośród przechodzących ludzi Adamus niestety nie dostrzegł tego, którego przysłał Aragorn. Ta osoba spadłą bowiem z nieba. Dracon wylądował zwinnie parę metrów od Adamusa. Poprawił szatę, złożył skrzydła i podszedł do czekającego człowieka.
- Witaj, miałem się tu stawić - rzucił na powitanie. Rozejrzał się, lecz nigdzie nie dostrzegał wspomnianego przez ludzi, którzy go zwerbowali, niziołka.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2013, 19:24:22 »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwiecień 2013, 19:30:11 »
-Cześć ÂŻeluś, tak myślałem że ty zostaniesz wylosowany. Powiem ci że dobrze!
Powiedział Adamus witając się z draconem.
-A powiedz odświeżyłeś już sobie wiedzę co do puszczania wiatrów?

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwiecień 2013, 19:42:26 »
- Wylosowany? Heh, wiedziałem, że wybieranie kandydatów do tego zadania nie ma nic wspólnego z ich umiejętnościami - zaśmiał się dracon. - Jeśli zaś chodzi o wiatry, to cóż... ta kaczka, co ja jadłem w karczmie była dziwnie przyprawiona. Nieco podejrzanie mi burczy w brzuchu po tym. Cicho, słyszysz? - Dało się słyszeć dziwne bulgotanie. - Wiatry mogą z tego być. - Wyszczerzył się paskudnie. - No, ale o wiedzy mówiłeś. Ostatnio miałem okres wzmożonej nauki. Jeśli będzie trzeba, to moja magia jest gotowa do użytku.
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień 2013, 20:02:57 wysłana przez Zeleris Flamel »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Kwiecień 2013, 19:47:41 »
Niziołek zleciał gdzieś z pobliskiego dachu. Idąc w stronę Adamus i Zelerisa, przycisnął pięść do twarzy, gdyż strasznie chciało mu się ziewać, a miał jeszcze resztki manier. -Długo trzeba było na was czekać. - skomentował drapiąc tył głowy. -Powiecie mi coś więcej na temat zadania barona Jaszczurki? Jak zwykle nie był zbyt wylewny co do tego.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Kwiecień 2013, 20:36:14 »
-To dobrze, bylebyś tymi wiatrami wrogów raził a nie nas.
Powiedział Adamus z lekkim uśmiecham na twarzy, kiedy nagle z dachu spadł niziołek.
-Aleś ty lotny, kto by po niziołku się spodziewał. Choć w sumie o jednym takim niskim słyszałem co o brzozę się rozbił, ale to stare dzieje.-zamyślił się na krótko-Mniejsza z tym, z tego co wiem to płyniemy na Toreno? A kij wie nie znam tamtejszej topografii, ani nazw różnych miast i krajów. No ale mamy mapy! Później załatwimy se kontrakt na smoka, oraz wytropimy go, a i zabijemy pewną niewygodną osobę. 

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Kwiecień 2013, 20:50:39 »
Zeleris rzucił okiem na skaczącego niziołka. Nie zauważył go na dachu, gdy leciał, co mogło mieć dwie przyczyny. Albo mały zwyczajnie udawał, że się naczekał, albo po prostu jego rozmiary i cienie go ukryły.
- I z tego co mi mówiono, ową osobą, masz się ty zająć, niziołku - dodał do słów Adamusa. - Ruszamy? - zaproponował. Zimno było, a po drugiej stronie portalu powinno być wręcz przeciwnie.
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień 2013, 21:15:05 wysłana przez Zeleris Flamel »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Kwiecień 2013, 21:08:36 »
-Jak zwykle brudna robota dla mnie. Ale jak to będzie kolejna iluzja, jak wtedy to pogadam sobei z baronem Jaszczurką. - skomentował krótko. -No to ruszajmy. Szkoda czasu jak zawsze.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Kwiecień 2013, 21:42:18 »
-Oczywiście że ruszamy, jesteśmy już wszyscy.
Po tych słowach udał się w kierunku portalu, po czym go przekroczył.

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Kwiecień 2013, 21:47:24 »
Zeleris wyszczerzył się lekko i ruszył za Adamusem, machając delikatnie ogonkiem. Polubił Tinirlet i z chęcią tam wracał. Nawet, jeżeli ów powrót miał oznaczać pakowanie się w nieswoje problemy. Ale takie już życie poszukiwaczy przygód. Dracon przekroczył portal tuż za Adamusem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Kwiecień 2013, 22:21:03 »
Blaze również wkroczył do portalu.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Kwiecień 2013, 22:24:41 »
//Jesteście na placu miejscowego zameczku, macie piękną słoneczną pogodę.

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Kwiecień 2013, 00:39:32 »
Przejście z mroków Hemis na Valfden, do pełnej słońca pory roku Tinirletu zawsze było niestety nieco drażniące dla oczu przystosowanych do ciemności. Zeleris zmrużył oczy, gdy przeszedł przez portal. Jego wyczulone zmysły natychmiast wychwyciły zmianę. Ciepło promieni słońca, lekki zapach tutejszych kwiatów, powiewy wiatru, tak subtelnie inne niż na Valfden, oraz odgłosy tutejszej natury. Flamel przestał mrużyć oczy.
- Zawsze miło tutaj wrócić - rzekł po chwili milczenia. - Przynajmniej cieplej, niż na Valfden. -

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Kwiecień 2013, 16:51:19 »
Adamus kiedy tylko przeszedł, wciągnął świeże powietrze do nosa po czym się przeciągnął. Lubił taką pogodę, oraz jak było ciepło. Kiedy tylko towarzysze się znaleźli obok niego spytał:
-To co, idziemy do portu. No chyba że chcecie się gdzieś zatrzymać?

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Kwiecień 2013, 18:07:14 »
Zeleris odszedł kilka kroków od towarzyszy i rozpostarł szeroko skrzydła. Tak, dla relaksu. Spojrzał na Adamusa i niziołka, który nie raczył się nawet przedstawić, cham jeden.
- Myślę, że nie ma sensu się zatrzymywać - stwierdził. - Załatwmy co trzeba i najwyżej później się gdzieś posiedzi jeszcze.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Kwiecień 2013, 19:46:51 »
-Wydaje mi się, że na razie nie ma takiej potrzeby. Znajdźmy to co trzeba, załatwmy po kolei wszystko i będzie dobrze. Mnie tu znają tylko niektórzy, więc wstępne rozmowy zostawię Tobie Adamusie. Poza tym to Ty występujesz w imieniu barona Jaszczurki.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Kwiecień 2013, 20:10:38 »
-Nie tylko w jego imieniu ale i własnym jako współwłaściciel kompani.-powiedział tak w gwoli ścisłości-Ale skoro nie chcecie się zatrzymywać to lepiej. Idziemy do porty, musimy znaleźć statek Aragorna.
Po czym nie czekając na odpowiedź towarzyszy ruszył do portu.
Po drodze minęliśmy tłumy ludzi, podobnie było w porcie. Więcej czasu zajęło nam przedzieranie się przez ludzi niż samo szukanie statku. Który był zacumowany w doku, do którego trafił po poprzedniej przygodzie.

Offline Zeleris Flamel

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 686
  • Reputacja: 698
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drugie wcielenie Draga!
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Kwiecień 2013, 20:18:18 »
Oczywiście Zeleris miał gdzieś tłum i najzwyczajniej w świecie przeleciał nad nim. Wylądował przy statku, który pamiętał z ostatniego rejsu. Zaczekał w doku, aż jego towarzysze przebrną przez tłum. Przez moment zastanawiał się, czy nikt przypadkiem nie zgniecie niziołka. Wszak tępa tłuszcza nie zwraca uwagi na nic, a na tą akurat osobę łatwo nie zwrócić uwagi. Gdy jednak kompani dotarli do statku, Flamel zapytał Adamusa.
- Kto właściwie wymyślił nazwę waszej kompani? - zapytał, bardzo ciekaw tejże sprawy. - Węszę dzieło Aragorna...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Kwiecień 2013, 21:02:12 »
Blaze przeciskał się w tłumie bez problemu. Mało kto zwracał na niego uwagę, co niziołek lubił często wykorzystywać. Właśnie, gdy był gdzieś w samym środku tłuszczy, zgrabnym ruchem ręki uruchomił ukryte ostrze i odciął mieszek jednemu z ludzi, a następnie schował szybko za pazuchę. W końcu też wydostał się na wolną przestrzeń. -To co panowie, to jest łajba barona?


Kradzież kieszonkowa

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Kwiecień 2013, 21:53:21 »
// Blaze w mieszek był pełen soli morskiej

-W sumie to długa historia. Ale skoro chcesz. Dawno temu w odległej przeszłości była se piękna kraina. Wiesz lasy, jeziorka, rzeczki ptaszki itp. I tą krainą władał zły lis taki ogromny był skurwiel że nikt podskoczyć mu nie chciał. Był on takim tyranem że wszyscy się go bali, nawet mu niedźwiedzie do łap padały. No ale mniejsza z tym, w jeszcze bardziej odległej krainie którą lis chciał sobie przywłaszczyć żyła sobie ruda kitka.... tfu wiewiórka. Była ona o połowę mniejsza od tego skurwiela, no ale co poradzić gdzie wiewiórka a gdzie lis? No ale że wiewiórek był odważny chłop, a i zaciekły w boju i w rozpłodzie to postanowił zebrać armię. No i tak ruszył do wielkiego boju zakuty w zbroje, wraz ze swoją dzielną armią ślimaczków winniczków stawił mu czoła. I co myślicie że zwyciężyła dzielna wiewiórka i ślimaczki?-Spytał Adamus niewielką liczbę ludzi którzy zebrali się w okół-A taki chuj ze wygrali, dostali taki łomot że to była istna rzeźnia. No ale pojawia się pytanie skoro przegrali to dlaczego wiewióra. Odpowiedź jest prosta skurczysyn był taki zaciekły w boju skurczysyn że nie szło go pokonać. Dużo istnień poszło na zielone łąki nim pojmali go żywcem. Ot taka historia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kurwy, wino i domino!
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Kwiecień 2013, 21:53:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top