Autor Wątek: Dom Nikolaja  (Przeczytany 3609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NikolajAutor wtku

• Obywatel
  • Reputation Power: 0
  • Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik łuczarstwaTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet życia - za napisanie 500 postów.
Dom Nikolaja
« dnia: 11 Kwiecień 2013, 08:40:33 »
Dane personalne

Imię: Nikolaj
Rasa: Wampir
Urodzony: ?
Tytuł: brak
Organizacja: brak
Stan cywilny: kawaler

Portret

O mnie

brak

Skrzynia

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Wyuczone schematy
Nazwa amunicji: Schemat strzały z żelaza
Rodzaj: strzała
Ostrość: 15
Wytrzymałość: 25
Opis: Wykonany z 0,01 kg żelaza i 0,04kg drewna

Nazwa amunicji: Schemat srebrnej strzały
Ostrość: 18
Wytrzymałość: 30
Opis: Wykonana z 0,01kg srebra i 0,04kg drewna.

Nazwa amunicji: Schemat mithrilowej strzały
Ostrość: 20
Opis: Wykonana z 0,008kg Mithrilu i 0,04kg drewna.

Nazwa amunicji: Schemat bełtu ze srebra
Rodzaj: bełt
Ostrość: 18
Opis: Wykonany z 0,01kg srebra i 0,02kg drewna.

Nazwa amunicji: Schemat bełtu z ilusumirskiego szkła
Ostrość: 30
Wytrzymałość: 21
Opis: Wykonany z 0,004kg ilusmirskiego szkła i 0,02kg drewna.

Nazwa amunicji: Schemat bełtu z żelaza
Ostrość: 15
Wytrzymałość: 25
Opis: Wykonany z 0,01 kg żelaza i 0,02kg drewna
Nazwa broni: Schemat refleksyjnego łuku z wiązu
Rodzaj: łuk
Typ: refleksyjny
Ostrość: 15 + ostrość materiału strzały
Opis: Wykonany z 0,42kg wiązu, o zasięgu (10 do 140 metrów).

Nazwa broni: Schemat długiego łuku z wiązu
Typ: długi
Ostrość: 10 + ostrość materiału strzały
Opis: Wykonany z 0,55kg wiązu, o zasięgu (10 do 200 metrów).

Nazwa broni: Schemat krótkiego łuku z wiązu
Typ: krótki
Ostrość: 20 + ostrość materiału strzały
Opis: Wykonany z 0,35kg wiązu, o zasięgu (10 do 50 metrów).

Nazwa broni: Schemat mithrilowego łuku refleksyjny
Typ: refleksyjny
Ostrość: 15 + ostrość materiału strzały
Opis: Wykonany z 0,68kg mithrilu o zasięgu do 140 metrów.

Nazwa broni: Schemat długiego łuku z ilusmirskiego szkła
Typ: długi
Ostrość: 10 + ostrość materiału strzały
Opis: Wykonany z 0,44kg ilusmirskiego szkła, o zasięgu do 200 metrów.
Nazwa broni: Schemat jednoręcznej drewnianej kusza
Rodzaj: kusza
Typ: jednoręczna
Ostrość: 40 + ostrość materiału bełta
Opis: Wykonana z 0,32 kg drewna o zasięgu do 100 metrów.

Nazwa broni: Schemat oburęcznej kuszy z drewna
Typ: oburęczna
Ostrość: 50 + ostrość materiału bełta
Opis: Wykonana z 0,6kg drewna o zasięgu do 500 metrów

Nazwa broni: Schemat jednoręcznej kuszy z ilusmirskiego szkła
Typ: jednoręczna
Ostrość: 40 + ostrość materiału bełta
Opis: Wykonana z 0,26 kg ilusmirskiego szkła o zasięgu do 100 metrów.

Pozostałe

Wykonane misje i wyprawy:
  • Kamienny sen
  • Zupa z goblina
  • Klątwy i uroki
  • Wilcze tańce [polowanie Victoriusa i Nikolaja]
  • Kłusownicy - Ostatnie starcie!
  • Strzałą w oko
  • Test kruka
  • ÂŚluz, szmaragd i nicponie
  • Dźwięki z lasu II
  • Po pierwsze, nie okradaj zabójcy
  • Dzicy lokatorzy
  • I Krucjata Archonta II - Zamek Tysiąca Wież
  • Polowanie

• Walk na arenie: 15
« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień 2015, 09:48:38 wysłana przez Nikolaj »
Drugie konto Elronda...

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 330
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

Odp: Dom Nikolaja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2013, 21:30:03 »
Pod dom Nikolaja przyszło dwóch strażników miejskich. Zapukali.
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2013, 21:30:03 »

• Obywatel
  • Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik łuczarstwaTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet życia - za napisanie 500 postów.
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Kwiecień 2013, 21:34:47 »
Drzwi otworzyły się, stał w nich Wampir. Zmierzył strażników chłodnym wzrokiem.
- Słucham.
Drugie konto Elronda...

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwiecień 2013, 21:37:52 »
- Jesteś podejrzany o morderstwo kupca Lorena Tursa w Atusel. Pójdziesz z nami. Bez broni.

• Obywatel

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Kwiecień 2013, 21:42:10 »
Nikolaj zdziwił się.
- Jedyna osobę, którą ostatnio zabiłem, był wielki zielony ork na arenie. I kilka kurczaków. No nieważne. Idziemy - odpiął miecz od pasa, zamknął domostwo na klucz i ruszył za strażnikami.
Drugie konto Elronda...

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #5 dnia: 22 Kwiecień 2013, 22:00:09 »
- Powiesz to śledczemu. Strażnicy zaprowadzili cię na najbliższy posterunek straży. Poprowadzono cię do loszku, skromnego pomieszczenia z stołem i dwoma krzesłami. Na jednym z nich siedział Vernon Ravenblod, szef ochrony hrabiego Tacticusa, prokurator Księstwa Efehidon, odpowiedzialny za kilka krwawych pacyfikacji zamieszek na tle rasowym i ogólnie wredny typ. - Nikolaj, wampir. Członek Trójprzymierza. Jesteś oskarżony o morderstwo którego dokonano zaraz po twojej walce na arenie. Dowody świadczą że to wampirza robota. Co masz na swoją obrone.

//Załatwiamy to w tym temacie.

• Obywatel

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Kwiecień 2013, 22:10:36 »
Nikolaj podrapał się po brodzie.
- Na wyspie jest wiele wampirów. Gdyby zabójstwa dokonał elf, pobieglibyście za Devristusem Morii? Wszakże jest jednym z elfów. Przynależność do rasy to żaden dowód. W Sabacie mamy tyle krwi bandytów i innych odszczepieńców, że możemy się w niej kąpać Sam uczestniczyłem w polowaniach. Byłbym głupcem, gdybym zaspokajał swoje rządzę na brudnej ulicy, zapleśniałego miasta - ostatnie słowa wypowiedział dosyć twardo i stanowczo.
Drugie konto Elronda...

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #7 dnia: 22 Kwiecień 2013, 22:18:42 »
- Tak jak wtedy w "Obierzyświecie" co? Otóż mój drogi po za sabatem mieszka obecnie dwoje wampirów. Ty i Aerandir Tacticus. Mordując bandytów wyświadczacie nam przysługę, i na to wam pozwala prawo. To Ciebie widziano po walce w okolicy morderstwa. - powiedział spokojnie, łagodnie wręcz. - Dlaczego nie poszedłeś po krew do karczmy? Zwykle mają świeżą.

• Obywatel

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Kwiecień 2013, 22:37:50 »
- Obieżyświat to inna bajka. Ponadto kto jak kto, ale ty powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie wampiry dołączają się do Sabatu. Jest wielu odszczepieńców. Zwykle asymilują się w jakiś wioskach czy miastach, napadając na bezbronnych czy zakradając się do śpiących. I nie wypijają do końca swoich ofiar. Po co uśmiercać, skoro można przyjść do korytka po jakimś czasie. Zabijają tylko nowicjusze. Nowoprzemienieni, którzy nie mogą oderwać się od ofiary... Ale dość o Wampirach. Rozgadałem się zbytnio. Podobno widziano mnie na w okolicach miejsca zbrodni. Jest Hemis. Ponadto opuściłem arenę gdy była już noc. Jakim cudem ktoś mógłby rozpoznać rasę do jakiej należy przypadkowy przechodzień, a na dodatek dokładnie określić kim ta osoba jest? To niedorzeczne. Wręcz, wybacz, naciągane... Zdaje się być nieodpowiednią osoba, znajdująca się w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim mieście. Nie zabiłem tego kupca.
Drugie konto Elronda...

Offline Gunses

• Arystokrata
  • Reputation Power: 283
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Kwiecień 2013, 22:40:40 »
//To tak jakby powiedzieć, że poza mrocznym paktem nie ma innych magów na wyspie.
//Wampirów jest dużo, tych renegatów, który odeszli od sabatu i żyją samotnie. Tych zrzeszonych jest wiele razy więcej. 
//Jak sami będziemy ograniczali sobie realia gry - sami będziemy sobie umniejszali liczbę osób na wyspie przyrównując do liczby graczy - to zamkniemy się w klitce bez horyzontów.

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #10 dnia: 22 Kwiecień 2013, 22:48:58 »
//Ja nie ograniczam. Guciu, wiem że Ty będziesz bronić swoje wampirki zawsze i wszędzie.

- A jeśli powiem że widział Cię inny wampir? Albo że zabiłeś dla przyjemności.

• Obywatel

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Kwiecień 2013, 23:12:40 »
- To mi nie mów, tylko pokaż tego wampira. Hmm... wspominałeś, że jest nas tylko dwóch ja i Aerandir. Zakładając ze mnie widział, że niby coś tam zrobiłem, co próbujesz mi wmówić. to czy byłby na tyle głupi, by wydawać brata krwi?
A gdybanie o tym, czemu miałbym niby zabić to tylko gdybanie. Jestem Wampirem, to ze mam kły i piję krew od razu robi ze mnie mordercę, tak?

// nie widziałem postu Aerandira po moim nibyzabójstwie więc go tam nie było... ;)
Drugie konto Elronda...

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #12 dnia: 22 Kwiecień 2013, 23:24:10 »
//Skoro jest sporo renegatów wedle Gunsesa, to mógłby być i renegat.

- To nie twój brat krwi. Nie mogę powiedzieć kto, dla dobra śledztwa. Nie pierdol Niko! - zmienił ton na agresywny. - Oboje wiemy że zabijanie sprawia ci frajde! Tak jak wtedy zarąbaliście tych ludzi w karczmie. Fakt, to były szumowiny i zrobiliście to w samoobronie. Ale, mogiliście ich śmiało pobić... Na dziś koniec przesłuchania. Pamiętaj, jesteś podejrzany i mamy cie na oku.

• Obywatel

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Kwiecień 2013, 23:33:45 »
Tylko przekręcił oczami.
- Pożyjemy zobaczymy. Nie zabiłem kupca. Nie mam zamiaru wmawiać sobie czegoś innego, tylko dlatego, że jakiś pajac zarżnął wam człowieka, a ja pasuje jak ulał do opisu sprawcy. Do widzenia.
Straż wyprowadziła go z budynku.
Drugie konto Elronda...

Offline Gunses

• Arystokrata
  • Reputation Power: 283
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Wrzesień 2013, 22:26:49 »
Urzędnik dostarczył do Twych drzwi obiecany certyfikat.

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputation Power: 559
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Wrzesień 2013, 17:28:32 »
Leżąc w łóżku zapadłeś w głęboki sen stając się wyschniętymi na wiór zwłokami.

//Nie możesz się poruszać ani używać żadnej umiejętności.

Krwiopijca

• Obywatel

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Wrzesień 2013, 18:55:22 »
// Sprzeciw.

http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=24688.msg318484#msg318484
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=24688.msg318876#msg318876

Ponadto aktualnie mam w ekwipunku kolejną butelkę zabraną z karczmy, którą zamierzam wypić na wyprawie.
Drugie konto Elronda...

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputation Power: 559
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Wrzesień 2013, 22:00:07 »
//Zgadza się, nie zapominaj jednak o podsumowaniu w poście tego co zostaje usunięte z Twojego ekwipunku.

• Obywatel

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Październik 2013, 16:19:25 »
Nikoś wypił sobie pół litra krwi niedźwiedzia. Był spragniony. Bardzo.
Drugie konto Elronda...

Offline Aurius

• Magnat
  • Reputation Power: 21
  • Aurius ledwie co się liczy.Aurius ledwie co się liczy.

• Karta postaci

« Odpowiedź #19 dnia: 30 Listopad 2013, 23:28:00 »
Paladyn zjawił się pod drzwiami jednego z domów, które mu wskazano jako zamieszkałe przez wampiry. Zapukał okutą rękawicą i czekał.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #19 dnia: 30 Listopad 2013, 23:28:00 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.