Autor Wątek: Strażnica Darm [praca]  (Przeczytany 3621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

• Weteran
  • Reputacja: 32
  • Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
Odp: Strażnica Darm [praca]
« Odpowiedź #100 dnia: 15 Sierpień 2016, 19:10:28 »
Tak naprawdę ognik nie próbował się do niego zakraść czyli nie został zabity więc się nie rozpłynął. Dwa ogniki ponownie zaatakowały od frontu błyskawicami.
Jeden prosto w oczy by Cię oślepić, drugi w tarcze.
Nagle zaś gdy nie byłeś ostrożny z przed korony drzew (5m z boku od Ciebie) strzeliła błyskawica kierując się w twoje ramie osłonięte koszulą.
W tym czasie jeden z ogników znajdujących się z przodu zniknął.

//Rozumiem że zmniejszasz sukcesywnie odległość od wrogów?
INSTANCE: DWARF_1010_Sili0n ()
name: = "Silion aep Mor";
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Marduke Draven

• Marszałek Koronny
  • Reputacja: 51
  • Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Gear i RudarAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #101 dnia: 15 Sierpień 2016, 19:26:20 »
Rycerz odwrócił się of drugiej błyskawicy, tak, że rozbiła się bez szkody o hełm. Błyskawice tego od boku przyjął na tarcze.  Wtedy kierunek jego ataku zmienił się. Szybko dobiegł do bocznego ognika i ciął go srebrną klingą, kończąc jego egzystencję. Zablokował tarczą strzał tego, który wcześniej chciał go oślepić i wtedy ujrzał tego który zniknął, materializującego się 2 metry od niego, szybko doskoczył doń, chroniąc się tarczą i ciął od lewego skosu. Ognik rozpłynąl się w swej śmieć, z kolei rycerz zablokował tarczą kolejny strzał tego ostatniego. Rozpoczął szarże, chroniąc się tarczą.

1x ognik

Przeze mnie droga w gród łez niezliczonych.
Przeze mnie droga w boleść wiekuistą,
Przeze mnie droga w naród zatraconych

Offline Silion aep Mor

• Weteran
  • Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
« Odpowiedź #102 dnia: 15 Sierpień 2016, 19:39:15 »
Ognik zaś przeleciał Ci między nogami po czym wzbił się do góry i usiadł na ramieniu.
Ot, tak - przyjaznie.
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Marduke Draven

• Marszałek Koronny
  • Reputacja: 51
  • Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Gear i RudarAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #103 dnia: 15 Sierpień 2016, 20:38:51 »
Rycerz przez chwilę bał się, że ognik oparzy go. Mijały jednak chwile, a on był spokojny. Pasywny. Rycerz tak chwilę stał, puścił miecz i powoli wyciągnął żelazny sztylet. Szybko ugodził go nim. Istota rozpłynęła się. Rycerz schował broń, podniósł i schował miecz na plecy, tak jak tarcze. Wziął jeszcze opończe i wrócił do strażnicy.
-Przepracowane 6h. Ubiłem także 5 błędnych ogników. Dostałbym za nie premie?
@Szeklan z Tihios

Przeze mnie droga w gród łez niezliczonych.
Przeze mnie droga w boleść wiekuistą,
Przeze mnie droga w naród zatraconych

Offline Silion aep Mor

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #104 dnia: 16 Sierpień 2016, 14:51:37 »
Rycerz przez chwilę bał się, że ognik oparzy go. Mijały jednak chwile, a on był spokojny. Pasywny. Rycerz tak chwilę stał, puścił miecz i powoli wyciągnął żelazny sztylet. Szybko ugodził go nim. Istota rozpłynęła się. Rycerz schował broń, podniósł i schował miecz na plecy, tak jak tarcze. Wziął jeszcze opończe i wrócił do strażnicy.
-Przepracowane 6h. Ubiłem także 5 błędnych ogników. Dostałbym za nie premie?
@Szeklan z Tihios

- C-Co? Ogniki tutaj? Te ogniki? Te potwory? I Ty żyjesz? - strażnik wydał się wyraźnie przerażony - Mimo wszystko dobra robota, trzymaj pieniądze.

//Otrzymujesz: 270 grzywien
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.