Autor Wątek: Strażnica Darm [praca]  (Przeczytany 3241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

• Weteran
  • Reputacja: 28
  • Silion aep Mor toruje sobie drogę ku górze.Silion aep Mor toruje sobie drogę ku górze.Silion aep Mor toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
Odp: Strażnica Darm [praca]
« Odpowiedź #100 dnia: 15 Sierpień 2016, 19:10:28 »
Tak naprawdę ognik nie próbował się do niego zakraść czyli nie został zabity więc się nie rozpłynął. Dwa ogniki ponownie zaatakowały od frontu błyskawicami.
Jeden prosto w oczy by Cię oślepić, drugi w tarcze.
Nagle zaś gdy nie byłeś ostrożny z przed korony drzew (5m z boku od Ciebie) strzeliła błyskawica kierując się w twoje ramie osłonięte koszulą.
W tym czasie jeden z ogników znajdujących się z przodu zniknął.

//Rozumiem że zmniejszasz sukcesywnie odległość od wrogów?
INSTANCE: DWARF_1010_Sili0n ()
name: = "Silion aep Mor";
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Marduke Draven

• Marszałek Koronny
  • Reputacja: 43
  • Marduke Draven zasłużył na uznanie.Marduke Draven zasłużył na uznanie.Marduke Draven zasłużył na uznanie.Marduke Draven zasłużył na uznanie.Marduke Draven zasłużył na uznanie.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Gear i RudarAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #101 dnia: 15 Sierpień 2016, 19:26:20 »
Rycerz odwrócił się of drugiej błyskawicy, tak, że rozbiła się bez szkody o hełm. Błyskawice tego od boku przyjął na tarcze.  Wtedy kierunek jego ataku zmienił się. Szybko dobiegł do bocznego ognika i ciął go srebrną klingą, kończąc jego egzystencję. Zablokował tarczą strzał tego, który wcześniej chciał go oślepić i wtedy ujrzał tego który zniknął, materializującego się 2 metry od niego, szybko doskoczył doń, chroniąc się tarczą i ciął od lewego skosu. Ognik rozpłynąl się w swej śmieć, z kolei rycerz zablokował tarczą kolejny strzał tego ostatniego. Rozpoczął szarże, chroniąc się tarczą.

1x ognik

Przeze mnie droga w gród łez niezliczonych.
Przeze mnie droga w boleść wiekuistą,
Przeze mnie droga w naród zatraconych

Offline Silion aep Mor

• Weteran
  • Silion aep Mor toruje sobie drogę ku górze.Silion aep Mor toruje sobie drogę ku górze.Silion aep Mor toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
« Odpowiedź #102 dnia: 15 Sierpień 2016, 19:39:15 »
Ognik zaś przeleciał Ci między nogami po czym wzbił się do góry i usiadł na ramieniu.
Ot, tak - przyjaznie.
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Marduke Draven

• Marszałek Koronny
  • Reputacja: 43
  • Marduke Draven zasłużył na uznanie.Marduke Draven zasłużył na uznanie.Marduke Draven zasłużył na uznanie.Marduke Draven zasłużył na uznanie.Marduke Draven zasłużył na uznanie.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Gear i RudarAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #103 dnia: 15 Sierpień 2016, 20:38:51 »
Rycerz przez chwilę bał się, że ognik oparzy go. Mijały jednak chwile, a on był spokojny. Pasywny. Rycerz tak chwilę stał, puścił miecz i powoli wyciągnął żelazny sztylet. Szybko ugodził go nim. Istota rozpłynęła się. Rycerz schował broń, podniósł i schował miecz na plecy, tak jak tarcze. Wziął jeszcze opończe i wrócił do strażnicy.
-Przepracowane 6h. Ubiłem także 5 błędnych ogników. Dostałbym za nie premie?
@Szeklan z Tihios

Przeze mnie droga w gród łez niezliczonych.
Przeze mnie droga w boleść wiekuistą,
Przeze mnie droga w naród zatraconych

Offline Silion aep Mor

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #104 dnia: 16 Sierpień 2016, 14:51:37 »
Rycerz przez chwilę bał się, że ognik oparzy go. Mijały jednak chwile, a on był spokojny. Pasywny. Rycerz tak chwilę stał, puścił miecz i powoli wyciągnął żelazny sztylet. Szybko ugodził go nim. Istota rozpłynęła się. Rycerz schował broń, podniósł i schował miecz na plecy, tak jak tarcze. Wziął jeszcze opończe i wrócił do strażnicy.
-Przepracowane 6h. Ubiłem także 5 błędnych ogników. Dostałbym za nie premie?
@Szeklan z Tihios

- C-Co? Ogniki tutaj? Te ogniki? Te potwory? I Ty żyjesz? - strażnik wydał się wyraźnie przerażony - Mimo wszystko dobra robota, trzymaj pieniądze.

//Otrzymujesz: 270 grzywien
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.13 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.