Autor Wątek: Strażnica Darm [praca]  (Przeczytany 6879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elizabeth

• Magnat
  • Reputacja: 18
  • Elizabeth ledwie co się liczy.Elizabeth ledwie co się liczy.

• Karta postaci

Odp: Strażnica Darm [praca]
« Odpowiedź #40 dnia: 14 Czerwiec 2015, 12:17:01 »
Elizabeth patrolując o świcie nie miała co liczyć na jakieś ekscesy. Przechadzając się po pustych, brukowanych alejkach nuciła sobie miłą dla ucha melodie. Słonko dopiero wspinało się do góry ku sklepieniu nieba, obdarowując wszystkich przyjemnym ciepłem. Rześki wiaterek zaś dawał miłego orzeźwienia i upragnionego chłodu. Opustoszałe ulice przepełniał dodatkowo piękny śpiew ptaków, wprawiający Elizabeth w dobry nastrój. Czuła się jak na spacerze, a nie na patrolu.

Offline Elizabeth

• Magnat

• Karta postaci

« Odpowiedź #41 dnia: 14 Czerwiec 2015, 13:20:48 »
Elizabeth dreptała po ulicy na swoich malutkich nóżkach rozglądając się wokoło. Słońce coraz bardziej zaczęło jej doskwierać, a wiatr słabł. Miasto zaczęło się już budzić do swojego monotonnego życia, a główne ulice stały się niezmiernie zatłoczone. Dlatego właśnie Elizabeth omijała je, eksplorując liczne, wąskie uliczki. W czasie swego patrolu miała wiele szczęścia, bo nie jeden raz centralnie przed nią lądowały ekskrementy wyrzucane przez okno. Niestety rano wypucowane buty, lśniły teraz świeżymi fekaliami.

Offline Elizabeth

• Magnat

• Karta postaci

« Odpowiedź #42 dnia: 14 Czerwiec 2015, 14:15:27 »
Elizabeth nie wiedząc jak i czemu, zawędrowała do dzielnicy portowej. Niewieka przystań chlodziła ją przyjemną bryzą. Mogłaby tu cały dzień czekać i wpatrywać się w piękny horyzont, ale musiała wypełniać swoje obowiązki. Nie długo się nacieszyła świeżym powietrzem, szybko zaczął się zbierać tłum. Wszyscy przepychali się, żeby tylko szybciej przedostać się do wybranego miejsca. Elizabeth zaś stanęła z boku i przyglądała się. Jej ametystowe oczy badały każdy podejrzany ruch. Nic nie było wstanie jej umknąć. Jednak nie doszło do żadnej bójki, bo w porcie byli przeważnie tylko handlarze i żeglarze. O bandytch i korsarzach ani widu, ani słychu. Spokój, który widziała w tym mieście powoli zaczynał ją niepokoić.

Jest tu zbyt spokojnie - stwierdziła Elizabeth, rozpinając górny guzik od koszuli. Wszechobecna duchota powodowała, że było jej po prostu gorąco.

Offline Elizabeth

• Magnat

• Karta postaci

« Odpowiedź #43 dnia: 14 Czerwiec 2015, 15:17:18 »
Elizabeth siedziała w cieniu jakiegoś magazynu. Docierały do niej wiele ciekawych rozmów, głównie o jakiś szemranych interesach nie będących w pełni legalne. Nie interweniowała. Nie miała dowodów, ani nie wiedziała co ją tam czeka. Słuchała i zbierała informacje.

Słońce grzało, a powiewy dusznego powietrza przyprawiały o zawrót głowy. Wybrała zły dzień na patrol. Cała mokra niepokoiła się o swoje całkiem spore atuty, czy przypadkiem nie za bardzo rzucają się w oczy. Ruszyła w drogę, bo nie chciała być odbierana jako śliczna kurtyzana stojąca pod magazynem, czekająca na klienta. Jej kroki były powolne, pełne zmęczenia, a kierowały się ku najbliższemu zbiornikowi wodnemu.

Offline Elizabeth

• Magnat

• Karta postaci

« Odpowiedź #44 dnia: 14 Czerwiec 2015, 16:17:48 »
Elizabeth nie daleko dziedzińca odnalazła nie wielką studnię. Nabrała wodę i schłodziła nią twarz. Spoglądając na słońce, które wędrowało już w dół, uświadomiła sobie, że czas wracać. Po drodzę nie spotkało jej nic ciekawego, a jedyna rzecz, która zwróciła jej uwagę był odlewający się pod drzewem człowiek, wydający przy tym dziwne jęki, chyba z przyjemności.

Strażnica była opustoszała lub wszyscy się schowali przed promieniami cieplutkiego słoneczka. Podeszła do samotnego strażnika, ktory akurat dzisiaj dowodził nad patrolami. Z uśmiechem na ustach, puszczając oczko, powiedziała do niego flirciarskim głosem:

- Robota wykonana kochaniutki.
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2015, 10:57:30 wysłana przez Elizabeth »

Offline Dragosani

• Król
  • Reputacja: 219
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Czerwiec 2015, 16:26:43 »
Elizabeth nie daleko dziedzińca odnalazła nie wielką studnię. Nabrała wodę i schłodziła nią twarz. Spoglądając na słońce, które wędrowało już w dół, uświadomiła sobie, że czas wracać. Strażnica była opustoszała lub wszyscy się schowali przed promieniami cieplutkiego słoneczka. Podeszła do samotnego strażnika, ktory akurat dzisiaj dowodził nad patrolami. Z uśmiechem na ustach, puszczając oczko, powiedziała do niego flirciarskim głosem:

- Robota wykonana kochaniutki.[/b]

- Znów sześć godzin? Na bogów, co z ciebie za bab... - zaczął oficer, lecz przypomniał sobie jak go żonka ostatnio obiła za "lekceważący stosunek do wyzwolonych kobiet" czy jakiś innych bzdur. - Znaczy, bardzo dobrze! Oto zapłata, 270 grzywien.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Dragosani

• Król
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Czerwiec 2015, 11:16:37 »
Zaktualizowano wymagania dotyczące pracy w Strażnicy.

Wymagania:
- Możesz pracować w strażnicy w poniedziałki, soboty i niedziele tylko i wyłącznie do 6 godzin. Co godzinę (z dopuszczalną odchyłką 10 minut) musisz napisać jak pracujesz, inaczej dostaniesz wypłatę za 1 przepracowaną godzinę. Post powinien zawierać co najmniej 5 pełnych linijki opisu własnej pracy.
- Chcąc się zatrudnić na dany dzień jesteś zobowiązany do napisania w tym temacie.
- W czasie pracy nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Również nie możesz przebywać w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Elrendar

• Bractwo Świtu
  • Reputacja: 3
  • Elrendar nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #47 dnia: 27 Czerwiec 2015, 17:32:42 »
-Witam, chciałbym się zgłosić do pracy w straży.

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #48 dnia: 27 Czerwiec 2015, 18:32:35 »
-Witam, chciałbym się zgłosić do pracy w straży.

- Dobra, bierz mapę - oficer podał elfowi wspomniana mapę.-  Masz patrolować ten sektor. - Pokazał obszar na mapie. - Jakby coś się działo, to interweniuj. Zgłos sie do mnie gdy skończysz.

// Mogłeś od razu napisać już pierwszego posta z pracą. Teraz twoją pracę (i w konsekwencji wypłatę) będę liczył od twoje kolejnego posta. Pamiętaj o minimalnej długości posta i o tym, aby pisać dokładnie co godzinę z maksymalnym odchyleniem 10 minut.
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2015, 18:34:57 wysłana przez Dragosani »
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Elrendar

• Bractwo Świtu

• Karta postaci

« Odpowiedź #49 dnia: 27 Czerwiec 2015, 18:49:41 »
Chwyciłem mapę od strażnika i zacząłem podążać według wytycznych. Chodziło o zwyczajny patrol na ulicach, żeby pomóc nieco odciążyć straż. Nie czułem się jakoś wyjątkowo silny by stawać się jakimś obrońcą uciśnionych ale mimo to postanowiłem podjąć taką próbę. Mój elfi wzrok jedynie sprzyjał doglądaniu domostw i ulic. Jedna dłoń bezpiecznie czekała przy nowo kupionym mieczu. Pomyśleć że taki kawałek metalu mógł teraz świadczyć o kwestii życia czy śmierci. Byłem raczej nastawiony na śmierć moich przeciwników, a długie i spokojne życie mnie samego. W końcu kto by chciał zginąć na patrolu. Na pewno nie należałem do tych osób. Skupiony przemierzałem w spokoju teren.

Offline Elrendar

• Bractwo Świtu

• Karta postaci

« Odpowiedź #50 dnia: 27 Czerwiec 2015, 19:55:46 »
Ulice wydawały się spokojne. Nic do tej pory nie zwróciło mojej uwagi. Nawet ludzie nie wydawali się jacyś zaniepokojeni. Wyłącznie spokój i harmonia. Nawet jacyś mędrcy czy asceci mogliby ślęczeć na tym bruku i odpoczywać. Szedłem więc dalej przed siebie i obserwowałem. Bo choć wydawało się, że nie ma powodów do obaw, to wolałem dmuchać na zimne. Wyjąłem swoje ostrze z pochwy i przyjrzałem mu się nieco. Klinga była praktycznie nowa, nawet ani razu nie używana. Miałem cichą nadzieję że tak pozostanie aż do końca mojej służby w tym miejscu. Przecież nie każdego dnia musi się napatoczyć ktoś rządny walki.

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #51 dnia: 27 Czerwiec 2015, 21:14:02 »
Ulice wydawały się spokojne. Nic do tej pory nie zwróciło mojej uwagi. Nawet ludzie nie wydawali się jacyś zaniepokojeni. Wyłącznie spokój i harmonia. Nawet jacyś mędrcy czy asceci mogliby ślęczeć na tym bruku i odpoczywać. Szedłem więc dalej przed siebie i obserwowałem. Bo choć wydawało się, że nie ma powodów do obaw, to wolałem dmuchać na zimne. Wyjąłem swoje ostrze z pochwy i przyjrzałem mu się nieco. Klinga była praktycznie nowa, nawet ani razu nie używana. Miałem cichą nadzieję że tak pozostanie aż do końca mojej służby w tym miejscu. Przecież nie każdego dnia musi się napatoczyć ktoś rządny walki.

- Widzę, że już skończyłeś. Dobrze, za dwie godziny to będzie 45 grzywien. Trzymaj - powiedział oficer i podał elfowi sakiewkę.   
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Elizabeth

• Magnat

• Karta postaci

« Odpowiedź #52 dnia: 03 Lipiec 2015, 11:11:27 »
Elizabeth mając wolny dzień zapragnęła ponownie zostać stróżem prawa. Radosnym, skocznym krokiem przybiegła do strażnicy, a każdy jej ruch powodował przyjemne dla ucha brzęczenie broni przypiętych do pasa. Widząc z daleka strażnika, pomachała mu radośnie.

- Ruszam na patrol, słonko. - Puściła mu oczko, wybuchając zaraz potem szczerym śmiechem. Tak na wszelki wypadek, żeby strażnik odebrał to jako żart, a nie jakieś zaloty.

- To ja... już idę, szkoda czasu. - Skacząc radośnie i wymachując rękami na prawo i lewo, ruszyła pogwizdując sobie pod nosem, naśladując śpiewające wokół niej ptaki. Jej beztroski chód pomiędzy alejkami można by było porównać do  łani, która radośnie biega po leśnych ostępach, cichutko tuptając swoimi drobnymi kopytkami. Która również świetnie się odnajduje w dzikiej głuszy, która dla nie jednego mogłaby okazać się zgubna.

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #53 dnia: 03 Lipiec 2015, 11:19:53 »
Elizabeth musiała zapomnieć spojrzeć na listę dni w których Strażnica potrzebuje osób do pracy. Ktoś dodatkowo zrobił sobie z niej żart i podszył się pod oficera, wysyłając ją na patrol. Biedne dziewczę zorientowało się dopiero po jakimś czasie, że patroluje w zasadzie na marne. Osoba która ją tak nabrała musiała mieć kupę zabawy obserwując ją.

\\ Następnym razem poczekam aż popiszesz te sześć godzin :p
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Elizabeth

• Magnat

• Karta postaci

« Odpowiedź #54 dnia: 04 Lipiec 2015, 14:27:26 »
Elizabeth ponownie przyszła do strażnicy tym razem bardziej ostrożna. Nie machała, nie witała się z daleka, ale powoli podążała ku celu. Dopiero widząc, że miejsce to tętni życiem, przekonała się do obdarzenia ich ufnością i zdecydowała się poprosić o pracę, będąc tym razem pewną, że nikt nie będzie chciał jej ponownie perfidnie oszukać.

- Witaj strażniku, mamy dzisiaj taki piękny dzień, nieprawdaż? - powiedziała uśmiechając się do niego szeroko. - Przyszłam zameldować, że zamierzam dzisiaj pełnić obowiązki straży ochotniczej i będę przeprowadzała patrol przez najbliższe kilka godzin.

Tęskniła za dobrym i przyjemnym spacerkiem po ulicach tego urocze miasta, które posiadało swój klimat i atmosferę. Ruszyła powoli oraz bardzo kobieco przez wąskie uliczki doszukując się złoczyńców  oraz wypatrując złych złodziei. Dzisiaj ona była stróżem prawa i każdy powinien drżeć przed uzbrojoną panną Elizabeth.

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #55 dnia: 04 Lipiec 2015, 14:36:57 »
Czas mijał powoli i leniwie. Patrol zaprowadził Elizabeth do nieco mniej przyjaznych uliczek. Cóż, terenu patrolu się nie wybiera. Nieziołcze dziewczę nagle usłyszało jakąś szarpaninę i głos.
- Dawaj to, szmato, albo cię potnę! - Ewidentnie to był jakiś zbir. Napadł na kobietę, zapewne chcąc ją obrabować. Albo zrobić coś jeszcze innego. Wybrał sobie raczej niefortunną okazję ku temu.

1 x Bandyta

(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Elizabeth

• Magnat

• Karta postaci

« Odpowiedź #56 dnia: 04 Lipiec 2015, 15:24:13 »
Elizabeth w poczuciu damskiej solidarności oraz obowiązku strażnika ruszyła na pomoc ofierze okrutnego ciemiężyciela. Jej szybki bieg na krótkich nóżkach zdołał zapobiec temu strasznemu i nikczemnemu rabunkowi. Głośne odgłosy jej stup szybko zaalarmowały złoczyńcę, który jednak nie uwzględnił, że może być to strażnik. W oddali widział tylko biegnące dziecko, które może będzie starało się obronić swoją matkę. Do czasu kiedy to dziecko wyjęło z przypiętej do pasa pochwy miecz, który odbijał promienie słoneczne wprost w oczy zbójcy. Przerażony zbójca zastygł na chwilę w miejscu, wpatrując się w przybliżającą się kobietę. Lęk przejął jego ciało oraz całkowicie nim zawładnęło. Bez trudu wtedy kobieta wyrwała się z uścisku bandyty popychając go lekko do tyłu. Ten zachybotał się lekko, a w jego myślach kotłował się jedynie plan ucieczki. Jednak dziewczynka była już za blisko. Uderzyła go szybkim ciosem rękojeści miecza idealnie trafiając w łuk brwiowy. Uderzenie z dużym zamachem z lewej strony skutkowały, że z rany poleciała strużka krwi rozlewającej się po całej twarzy, a przede wszystkim oczy, utrudniając w ten sposób patrzenie. Pod siłą ataku, bandyta poleciał do tyłu i upadł na cztery litery. Wzięła go za frak i ciągnęła bez słowa po ziemi jak zwierzę w kierunku strażnicy. A to wszystko ku chwale Valfden!

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #57 dnia: 04 Lipiec 2015, 15:30:03 »
Po takim ciosie mężczyzna istotnie upadł. Ale zaraz zaczął wstawać. Wyrwał się ciagnącej go strażniczce, lecz nie uciekł daleko. Zza rogu wyszedł inny patrol. Zbir wpadł mu dosłownie w ręce. W patrolu było trzech mężczyzn. Widząc sytuację natychmiast pochwycili łotra.
- Dzięki, mała, jakbyś go nie zatrzymała, to pewnie by zwiał. Już my się nim zajmiemy - powiedział jeden ze strażników, po czym zaciągnęli go na posterunek. Elizabeth mogła kontynuować patrol.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Elizabeth

• Magnat

• Karta postaci

« Odpowiedź #58 dnia: 04 Lipiec 2015, 16:41:32 »
Młoda panna ukłoniła się ofierze okropnego przestępstwa i posłała jej ciepły uśmiech.

- Ten pan z pewnością zostanie ukarany. Niech pani się nie martwi!

Elizabeth po miłej wymianie zdań z piękną nieznajomą, skręciła do dzielnicy targowej, gdzie z uśmiechem szwendała się po targach, wesoło mrucząc sobie pod nosem. Uśmiechała się do straganiarzy, którzy zawstydzeni cali się czerwienili. Lubiła tą pracę, bo mogła w niej robić cokolwiek. Nikt jej niczego nie rozkazuje, nikt się nią wysługuje. Po prostu bajecznie. Jedynie co musiała, to mieć otwarte oczka szukające złoczyńców. Najlepsze jednak było to, że to miasto jest całkiem bezpieczne i spokojne. Tak...bez rewelacji. Szkoda tylko, że co druga osoba odbierała ją jako dziecko. Mogłaby być wyższa. Wtedy na pewno nie wstydziła by się przy każdym spotkaniu. Peszy ją to jak musi rozmawiać z razy wyższą osobą. Ale czemu się dziwić, jak każdy na ciebie patrzy z góry to jak można się czuć. Najchętniej skopałaby wszystkim wysokim osobom dupkę i pokazała, że małe jest piękne i równie silne. Rozmyślając o tym wyszła z dzielnicy targowej na małe, wąskie uliczki.

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #59 dnia: 04 Lipiec 2015, 16:41:35 »
Elizabeth w poczuciu damskiej solidarności oraz obowiązku strażnika ruszyła na pomoc ofierze okrutnego ciemiężyciela. Jej szybki bieg na krótkich nóżkach zdołał zapobiec temu strasznemu i nikczemnemu rabunkowi. Głośne odgłosy jej stup szybko zaalarmowały złoczyńcę, który jednak nie uwzględnił, że może być to strażnik. W oddali widział tylko biegnące dziecko, które może będzie starało się obronić swoją matkę. Do czasu kiedy to dziecko wyjęło z przypiętej do pasa pochwy miecz, który odbijał promienie słoneczne wprost w oczy zbójcy. Przerażony zbójca zastygł na chwilę w miejscu, wpatrując się w przybliżającą się kobietę. Lęk przejął jego ciało oraz całkowicie nim zawładnęło. Bez trudu wtedy kobieta wyrwała się z uścisku bandyty popychając go lekko do tyłu. Ten zachybotał się lekko, a w jego myślach kotłował się jedynie plan ucieczki. Jednak dziewczynka była już za blisko. Uderzyła go szybkim ciosem rękojeści miecza idealnie trafiając w łuk brwiowy. Uderzenie z dużym zamachem z lewej strony skutkowały, że z rany poleciała strużka krwi rozlewającej się po całej twarzy, a przede wszystkim oczy, utrudniając w ten sposób patrzenie. Pod siłą ataku, bandyta poleciał do tyłu i upadł na cztery litery. Wzięła go za frak i ciągnęła bez słowa po ziemi jak zwierzę w kierunku strażnicy. A to wszystko ku chwale Valfden!

- Dobra robota z tym łotrem - oficer pochwalił Elizabeth, gdy ta skończyła patrol. - Oto twoja zapłata, 45 grzywien. Bywaj!

// Nie mogę uznać ci trzeciego posta. Napisałeś go po czasie. Jak chcesz pracować dalej, to przyjdź jutro.
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2015, 16:46:37 wysłana przez Dragosani »
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.