Autor Wątek: Strażnica Darm [praca]  (Przeczytany 6919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lucjusz Vangraf

• NPC
  • Reputacja: 4
  • Lucjusz Vangraf nie ma żadnego wpływu.

Strażnica Darm [praca]
« dnia: 05 Kwiecień 2013, 15:22:23 »

- Witaj wędrowcze na strażnicy Darm, gdzie rycerze obserwują okolicę opactwa Vameth i strzegą jego bezpieczeństwa. Jak wiesz jesteśmy dobrymi wojownikami, ale jest nas mało, więc chcę Ci zaproponować pracę jako strażnik. Pracować będziesz do 6 godzin, a stawka godzinowa wynosi 20 grzywien, ale jeśli przy strażnicy pojawią się stwory czy bandyci wszystkie zdobyte przedmioty lub trofea należą do Ciebie. Dodatkowo za przepracowanie pełnego wymiaru godzin (6h) dostaniesz premię. Co Ty na to?

Zarobki:
1 godzina - 20 grzywien
2 godzina - 25 grzywien
3 godzina - 30 grzywien
4 godzina - 35 grzywien
5 godzina - 40 grzywien
6 godzina - 45 grzywien
                + 75 grzywien za pełne 6 godzin.

Wymagania:
- Możesz pracować w strażnicy w poniedziałki, soboty i niedziele tylko i wyłącznie do 6 godzin. Co godzinę (z dopuszczalną odchyłką 10 minut) musisz napisać jak pracujesz, inaczej dostaniesz wypłatę za 1 przepracowaną godzinę.  Post powinien zawierać co najmniej 5 pełnych linijki opisu własnej pracy.
- Chcąc się zatrudnić na dany dzień jesteś zobowiązany do napisania w tym temacie.
- W czasie pracy nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Również nie możesz przebywać w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2015, 12:58:34 wysłana przez Isentor »

Offline TheMo

• Lord Elekt
  • Reputacja: 86
  • TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
Odp: Strażnica Darm
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2015, 00:22:40 »
Do strażnicy przyszedł Themo. Potrzebował relaksu i grzywien. A strażnica była do tego idealna. Podczas walki uchodziło z niego całe napięcie, więc postanowił się zatrudnić.
-Witam. Potrzebujecie kogoś na nocną wartę?

Offline TheMo

• Lord Elekt
  • Reputacja: 86
  • TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.TheMo oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
Odp: Strażnica Darm [praca]
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwiecień 2015, 15:34:46 »
Themo uznał, że nie potrzebny im dodatkowy strażnik i wyszedł.

Offline Szeklan Caved

• Weteran
  • Reputacja: 106
  • Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Noran - Szeklan CavedSzlachcic Lafos, Vomin, Caten i Blev - Szeklan CavedTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet sily - za napisanie 1000 postow....
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Maj 2015, 18:37:05 »
W strażnicy pojawił sie w pełnym rynsztunku niewolnik szlachcica Szeklana Lorn. Chciał troche zarobić. Z mieczem przy pasie i runą był gotowy na patrol. Wstawił sie u oficera i zakomunikował mu.
- Chce zaciągnąć sie do pracy. Broń mam. - powiedział wskazując na nią. Oficer wskazał mu miejsce, które ma patrolować na mapie. Wyszedł z komnaty i udał sie w to miejsce. Chodził cały czas przyglądając sie uważnie każdemu szczegółowi. Wypatrywał czy nikt i nic nie zbliża sie w stronę siedziby Raanarów. Miał oczy otwarte. Stawiał pewne kroki rozglądając sie przy tym na wszystkie strony. Przystawał co jakiś czas i wsłuchiwał sie w odgłosy i szmery. Sprawdzał każdy zakamarek przy tym.
Zapraszamy na naszego bloga!

Oficjalny blog grupy DarkModders Team

Offline Szeklan Caved

• Weteran
  • Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Noran - Szeklan CavedSzlachcic Lafos, Vomin, Caten i Blev - Szeklan CavedTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet sily - za napisanie 1000 postow....
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maj 2015, 19:23:09 »
Po uważnym sprawdzeniu terenu skierował się w kolejny sektor, który miał sprawdzić. Ściemniało sie co nie było mu zbytnio na ręke, szedł z dłonią na rękojeści miecza przyglądając sie uważnie wszystkiemu co było w tej okolicy. Wieże mieniły sie co kilka metrów za nim. Szedł utorowaną ścieżką pilnując i sprawdzając mury. Był za murami tak jak mu zlecono. Krzaki szumiały od wiatru, który lekko wiał. Przystanął na chwile by uważniej sprawdzić każdy element mieniący sie w oddali i przed nim samym. Po kilku minutach ruszył w dalszy rejon.

Offline Szeklan Caved

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Maj 2015, 20:35:25 »
Lorn przemierzył kolejne sektory. Zdążyło sie ściemnić. Miał szczęście że wziął ze sobą pochodnie, którą szybko odpalił za pomocą krzemieni. Ogień rozjaśnił mu teren. Wyciągnął ręke bardziej do przodu i zaczął sie rozglądać sie po okolicy. Za każdym krokiem sprawdzał każdy szczegół. Wsłuchiwał sie w każdy dźwięk ptaków, otoczenia. Wzrok nie pozwalał mu na dużo w nocnych warubkach jednak dalej kontynuował patrol. Zatrzymał sie i wyciągnąć mape. Widząc że doszedł do końca sektora skierował sie w drogę powrotną w stronę bramy miejskiej.

Offline Szeklan Caved

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Maj 2015, 21:27:27 »
Bez żadnych problemów i interwencji zakończył swój patrol. Przeszedł przez brame i skierował się w stronę komnaty dowódcy straży miejskiej i zapukał dwa razy dość mocno. Wszedł do środka i zakomunikował dowódcy.
- Zakończyłem patrol. Nie zauważyłem nic podejrzanego, okolica jest czysta i jak narazie spokojna. Tu jest mój raport. - powiedział do dowódcy dając mu kartke. Czekał na wypłate.

@Devristus Morii

Offline Dragosani

• Król
  • Reputacja: 219
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Maj 2015, 21:57:42 »
Bez żadnych problemów i interwencji zakończył swój patrol. Przeszedł przez brame i skierował się w stronę komnaty dowódcy straży miejskiej i zapukał dwa razy dość mocno. Wszedł do środka i zakomunikował dowódcy.
- Zakończyłem patrol. Nie zauważyłem nic podejrzanego, okolica jest czysta i jak narazie spokojna. Tu jest mój raport. - powiedział do dowódcy dając mu kartke. Czekał na wypłate.

@Devristus Morii

- Spokojnie dzisiaj było. Trzymaj, oto twoja wypłata za cztery godziny. 110 grzywien.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Thulhu

• Obywatel
  • Reputacja: 3
  • Thulhu nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Wierszę Szaleńca.
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Maj 2015, 17:25:07 »
Poszukują kogoś do pilnowania? Jestem, dosyć duży i straszny. To może się przydać. A kogoś, pobić też mogę, jeśli w obronie czyjejś lub kogoś. Spojrzałem na strażnika, który prawdopodobnie przydzielał miejsca, do patrolowania. Co prawda, śmieszna to była sytuacja, w której każdy człowiek z ulicy mógł iść i po patrolować ulicę. Takie zyski, można było robić z tymi opryszkami. Chociaż, bardziej opłacalne było po prostu pozbycie się ich. I wilk syty i owca cała. Bo nikt, już nie zostanie przez nich okradziony, pobity lub zgwałcony.
- Ja w sprawię pracy.- po tych słowach dostałem, miejsce patrolu. I ruszyłem w tamtą stronę.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2015, 17:27:46 wysłana przez Thulhu »

Offline Thulhu

• Obywatel

• Karta postaci

• Wierszę Szaleńca.
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Maj 2015, 18:19:28 »
Patrol mijał spokojnie, aż za spokojnie. Gdy mogło, by się wydawać, że coś może się stać, moje syknięcie wyraźnie zmieniło całą sytuacje na bardziej łagodną. Ludzie patrzyli, się na mnie z dziwny przerażeniem i niedowierzaniem.Słabi ciepłokrwiści, czy wy naprawdę tak boicie się nas? Rozumiem, że jestem urodzonym drapieżnikiem, a wy tylko ofiarami. Jednak, nie na tym polega cały ten świat. Nawet jeleń jest w stanie walczyć z niedźwiedziem. Chociaż, mało kiedy wygrywa. Mijałem kolejne uliczki w milczeniu, przyglądając się ludziom i sycząc sobie pod nosem, wesołą melodyjkę.

Offline Thulhu

• Obywatel

• Karta postaci

• Wierszę Szaleńca.
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Maj 2015, 19:19:55 »
Usłyszałem krzyk, który dobiegał z jednej uliczek. Ruszyłem, z nadzieją jakiejś zabawy. Jakiś pijak, chwycił młodą krasnoludkę i zaczął się do niej dobierać. Ruszyłem w jego stronę, sycząc przy tym przeraźliwie. Stanąłem przy nim, silnym ciosem ogonem w głowę ogłuszyłem go. Wystraszona krasnoludka uciekła w popłochu. Bądź tu bohaterem. Nic z tego nie masz. Wróciłem spokojnie do swoich obowiązków. Czyli przechadzania się po ulicy i syczenie sobie pod nosem. Czułem się tutaj taki zbędny nie potrzebny. To miasto pilnowało samo siebie. A bicie pijaków to jest, coś... Nudnego
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2015, 19:22:34 wysłana przez Thulhu »

Offline Thulhu

• Obywatel

• Karta postaci

• Wierszę Szaleńca.
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Maj 2015, 20:19:39 »
Zacząłem ziewać, na ociekającą mnie rutynę. Jedyne co mię pocieszało, to słonko ładnie świecące nade mną. Przechodziłem, różnymi uliczkami. Niektórzy, z tego powodu dziwnie łypali, jednak po syknięciu wyraźnie miękli i skupiali swój wzrok w podłodze. Jednak, czy to był problem? Nie, dla mnie to było bardziej irytujące, że nikt się nie odgrażał. To jak chodzić, pomiędzy mięsem w rzeźni i nie móc żadnego zjeść. To mnie smuciło i to bardzo. Ale co poradzisz, praca to praca i mają mi się grzywny zgadzać.

Offline Thulhu

• Obywatel

• Karta postaci

• Wierszę Szaleńca.
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Maj 2015, 21:21:39 »
- Pomocy! Usłyszałem, gdzieś w oddali ruszyłem w tamtą stronę. Zobaczyłem pijaka, z wyraźnie podbitym okiem. Uśmiechnąłem się w jego stronę ukazując, mu swój arsenał zębów. Biedny,  rzucił tylko szybko.
- To ty!- Powiedział uciekając w popłochu, przewracając się przy tym o krawężnik. Ludzka kobieta, była zdziwiona tą reakcją. Chyba, chciała mi coś powiedzieć, jednak ja już nie słuchałem.  Ziewnąłem, ze znudzenia przyglądając się temu wszystkiemu, przyglądając się wszystkiemu co działo się wokół.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2015, 21:26:35 wysłana przez Thulhu »

Offline Thulhu

• Obywatel

• Karta postaci

• Wierszę Szaleńca.
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Maj 2015, 22:25:23 »
Znowu, to samo. Mijam podróżnych kupców, którzy starają się mnie zachęcić jakimiś ciekawostkami. Jednak, nie interesowało mnie to. Syczałęm i obserwowałem całą sytuacje. Było to trochę męczące. Ta rutyna, która mnie tu spotykała. Jednak, moja robota tutaj skończona. Gdy wracałem, zauważyłem kogoś, kto wyraźnie się mnie bał. Ten pijaczek, był śmieszny. Raz dostał, ogonem w głowę, a ucieka przedmną tak, jakby zobaczył ducha. Śmieszny z niego ciepłokrwisty. A może jednak go złapie? Zerwałem się szybko i chwyciłem, pijaka.
- Pójdziesz ze mną- Chwyciłem, go nie rzucał się zabardzo. Jedyne, co zrobił to zsikał się w gacie z tego wszystkiego.  Po dłuższej chwili spaceru, z oszczanym pijakiem, wróciłem już do strażnika.
- Robota, skończona. Swoje zrobiłem. I kogoś przyprowadziłem. Jakiś nieudolny gwałciciel i pijak. Raz odemnie dostał, nie zależy mi na tym co posiada. Może jakieś dodatkowe grzywny, za złapanie go?- Uśmiechnąłem się tylko pod nosem, czekając na ich reakcje.

Offline Dragosani

• Król
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Maj 2015, 22:33:00 »
Znowu, to samo. Mijam podróżnych kupców, którzy starają się mnie zachęcić jakimiś ciekawostkami. Jednak, nie interesowało mnie to. Syczałęm i obserwowałem całą sytuacje. Było to trochę męczące. Ta rutyna, która mnie tu spotykała. Jednak, moja robota tutaj skończona. Gdy wracałem, zauważyłem kogoś, kto wyraźnie się mnie bał. Ten pijaczek, był śmieszny. Raz dostał, ogonem w głowę, a ucieka przedmną tak, jakby zobaczył ducha. Śmieszny z niego ciepłokrwisty. A może jednak go złapie? Zerwałem się szybko i chwyciłem, pijaka.
- Pójdziesz ze mną- Chwyciłem, go nie rzucał się zabardzo. Jedyne, co zrobił to zsikał się w gacie z tego wszystkiego.  Po dłuższej chwili spaceru, z oszczanym pijakiem, wróciłem już do strażnika.
- Robota, skończona. Swoje zrobiłem. I kogoś przyprowadziłem. Jakiś nieudolny gwałciciel i pijak. Raz odemnie dostał, nie zależy mi na tym co posiada. Może jakieś dodatkowe grzywny, za złapanie go?- Uśmiechnąłem się tylko pod nosem, czekając na ich reakcje.
Oficer zerknął na jaszczura i żu la, którego ten przyprowadził. Machnięciem ręki nakazał innym strażnikom wtrącić pijaczka do lochu. Zajmą się nim później.
- To było sześć godzin, tak? - Sprawdził coś w swoim notesie. - To będzie 195 grzywien plus 75 premii. Razem 270 grzywien. Trzymaj. -Podał jaszczurowi mieszek.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Szeklan Caved

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Maj 2015, 16:18:43 »
W strażnicy ponownie pojawił się Lorn. Podszedł pod drzwi kwatery dowódcy i zapukał. Wszedł do środka, skłonił się i zakomunikował.
- Witam. Chce kolejny raz odbyć swoją służbę. - powiedział do dowódcy. Po otrzymaniu mapy i wyznaczeniu rewiru wyszedł z komnaty udając się teraz na teren opactwa. Na ulicy panował względny spokój, nikt się nie awanturował. Szedł z rękami schowanymi za plecami przyglądając się raanarą i ludzią spacerującym po ulicy. Trzeba było zachować ład i porządek.

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Maj 2015, 16:26:17 »
W strażnicy ponownie pojawił się Lorn. Podszedł pod drzwi kwatery dowódcy i zapukał. Wszedł do środka, skłonił się i zakomunikował.
- Witam. Chce kolejny raz odbyć swoją służbę. - powiedział do dowódcy. Po otrzymaniu mapy i wyznaczeniu rewiru wyszedł z komnaty udając się teraz na teren opactwa. Na ulicy panował względny spokój, nikt się nie awanturował. Szedł z rękami schowanymi za plecami przyglądając się raanarą i ludzią spacerującym po ulicy. Trzeba było zachować ład i porządek.
Z tym, że nie dostał żadnej mapy. Oficer zerknął tylko na niego i rzekł.
- Dzisiaj nikogo nie potrzebujemy. Przyjdź w sobotę najszybciej

//Wymagania są po to, aby się do nich stosować <ignorant>
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Gaorth

• Kopacz
  • **
  • Reputacja: 2
  • Gaorth nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Maj 2015, 20:52:11 »
W strażnicy pojawił się Gaorth. Z metrowym mieczem przy pasku i tarczy na plecach był gotowy do odbycia służby. Następnie wszedł do biura oficera i zameldował się u niego. - Witaj, oficerze chciałbym zaciągnąć się do pracy na godzinę
Po tych słowach człowieka, Raanar wręczył Gaorthowi mapę. - Na zaznaczonym obszarze będziesz pełnił wartę. Gaorth wyszedł z biura i poszedł na zaznaczony obszar. Zaznaczonym obszarem okazały  się okolice wrót do opactwa, Człowiek ciągle stał przy potężnych wrotach, pilnując czy ktoś nieodpowiedni chce wejść do opactwa. Gaorth po kilkunastu minutach warty usłyszał jak toś się zbliża, wartownik wyostrzył zmysły i  miał oczy szeroko otwarte, lecz później okazało się że to tylko zwykły Raanar który chce wejść do opactwa. Przez godzinę nikt nie wchodził i wychodził przez wrota, poza tym jednym Raanarem.
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2015, 21:18:09 wysłana przez Gaorth »

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Maj 2015, 22:10:32 »
W strażnicy pojawił się Gaorth. Z metrowym mieczem przy pasku i tarczy na plecach był gotowy do odbycia służby. Następnie wszedł do biura oficera i zameldował się u niego. - Witaj, oficerze chciałbym zaciągnąć się do pracy na godzinę
Po tych słowach człowieka, Raanar wręczył Gaorthowi mapę. - Na zaznaczonym obszarze będziesz pełnił wartę. Gaorth wyszedł z biura i poszedł na zaznaczony obszar. Zaznaczonym obszarem okazały  się okolice wrót do opactwa, Człowiek ciągle stał przy potężnych wrotach, pilnując czy ktoś nieodpowiedni chce wejść do opactwa. Gaorth po kilkunastu minutach warty usłyszał jak toś się zbliża, wartownik wyostrzył zmysły i  miał oczy szeroko otwarte, lecz później okazało się że to tylko zwykły Raanar który chce wejść do opactwa. Przez godzinę nikt nie wchodził i wychodził przez wrota, poza tym jednym Raanarem.
- Niezbyt długi patrol, ale zawsze coś. Trzymaj wypłatę. 20 grzywien. - Oficer podał strażnikowi mieszek z pieniędzmi.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Szarleǰ

• Krwawe Kruki
  • Reputacja: 69
  • Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Czerwiec 2015, 17:53:38 »
Perspektywa powrotu do pracy w otoczeniu podpitych krasnoludów nie uśmiechała się Szarlejowi. Co prawda wydawać by się mogło, że nieźle się z nimi zakumplował. Jednak nie trudno się domyślić, że był to jedynie efekt uboczny krasnoludzkiej nalewki. Pieniążki wciąż były potrzebne, a że pracy na Valfden nie brakowało, tym razem odwiedził strażnicę. Przyjemna praca na świeżym powietrzu, z perspektywą na posiekanie kogoś na plasterki. Czyli dokładnie to, co tygryski lubią najbardziej. Przygotował więc rynsztunek i zgłosił się do oficera urzędującego w Darm.
- Chciałbym wspomóc strażników i udać się na patrol. - Oficer skinął jedynie głową i wskazał mu sektor, za który miał być odpowiedzialny dzisiejszego dnia. Bezzwłocznie więc udał się w wyznaczone miejsce i rozpoczął patrol. Zaglądał w ciemne uliczki, ślepe zaułki i inne miejsca, w których mógłby natknąć się na bezprawie. Póki co wydawało się jednak, że patrolowany teren to prawdziwa oaza spokoju.
Dom Szarleja

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.