Autor Wątek: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa  (Przeczytany 10286 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« dnia: 14 Marzec 2013, 23:04:06 »
Nazwa wyprawy: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
Prowadzący wyprawę: Aragorn,
Uczestnicy wyprawy: Aragorn, Adamus, Aurius, Blaze, Devristus, Elrond, Gunses, Korag, Kratos, Patty, Malavon, Mogul
Wymagania: brak

Aragorn siedział w namiocie i odpoczywał po niedawnej bitwie, odpoczywał w towarzystwie uroczej sanitariuszki która zszyła mu skrzydło. Dracon odprowadził ją wzrokiem, powstrzymał się od klepnięcia jej w tyłek... położył się i odpoczywał dalej czekając na uzupełnienia.


//Zapraszam każdego kto chętny.
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec 2013, 14:06:19 wysłana przez Aragorn »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marzec 2013, 23:28:52 »
- Izaar - usłyszałeś. Nagle sanitariuszka osunęła się na ziemię. Zasnęła jak dziecko.
- ÂŻyjesz? - zapytał wsadzając do namiotu swoja bladą twarz. Rozejrzał się czy dziewczyna śpi, po czym wszedł dalej. Wlazł na skrzynię, na przeciwko łóżka Dracona i na niej ukucnął kładąc ręce na kolanach. Aragorn to zauważył. Tak zwykły siadywać potwory, nie ludzie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marzec 2013, 23:28:52 »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marzec 2013, 23:57:03 »
Z jednej bitwy na drugą pomyślał mag przybywając z wojskiem spod zamku. Zsiadł z konia i poszedł szukac Aragorna.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marzec 2013, 01:07:19 »
- Dobrywieczór Wampirku, dzieńdobry Aruś... - spostrzegł śpiącą sanitariuszkę. - Nieładnie tak, naprawdę nieładnie, będziecie się smażyć w piekle - uśmiechnął się od ucha do ucha. Oczywiście wiedział, ze musieli coś z nią zrobić, ale nie dlatego by wykorzystać, tylko by zapewnić Gunsesowi coś na namiastkę bezpiecznego miejsca, gdzie będzie mógł pokazać swoje blade lico, nie wzbudzając w całym kraju zamieszek, zbiorowych gwałtów i kiśnięcia mleka, jako że jego pogrzeb był tylko maskaradą, mającą odwrócić wzrok wrogów od jego persony. Z drugiej strony i tak każdy mógł tu wejść, chociażby poczciwy elf w ciele człowieka.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marzec 2013, 06:38:56 »
No i kolejna bitwa - skomentował przechadzając się po obozie... Poszedł w ustronne miejsce, wyciągnął swe miecze i zaczął ćwiczyć...Jeszcze chwilę, a się okaże że nam wrogów brakuje...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marzec 2013, 08:58:20 »
Gunses kiwnął głową na przywitanie. Bacznie obserwował Elronda siedząc w dziwnej pozie na skrzyni. Brodę oparł o dłonie na kolanach. W sumie to nie wiedział jak zacząć coś mówić czy nie mówić. Poczekał więc na rozwój wydarzeń.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Marzec 2013, 12:15:52 »
Po skończonym treningu, schował miecze... Co by tu zrobić? Nie mógł nic wymyślić. Do bitwy jeszcze długo. Może pójdę się nachlać do karczmy? Tak! Tak zrobię Skierował swe kroki do przybytku...
Dotarł tam po chwili, wszedł do karczmy i zamówił piwo. Zabierając je siadł w koncie i zaczął pić...
Cieszyło go to, że ta wojna się za niedługo skończy. To że Inkirgaad upadł, oznaczało że Larkos upadło... Hrabia Revander: Jeden ze zdrajców został ścięty więc zwycięstwo jest po naszej stronie. Został tylko ten, którego zwano Sado Kher... Podły śmieć skomentował. Słyszał tylko o nim same plotki, lecz to co słyszał to było dziwne. Człowiek który jest chory psychicznie, nie powinien dowodzić żadną armią. Czy to królewską, czy zdrajców.
Teraz siedział, i czekał... Bitwa która się odbędzie, będzie tą przedostatnią... Marcham? Pierwszy raz słysze.
Miał nadzieje że chociaż tym razem, dadzą więcej wojsk przeciwko nam... W końcu obydwie bitwy jakie stoczyliśmy, zostały wygrane... Tak samo jak podbój stolicy Larkos...
Czekał..

//Jeśli isq się zgodzi to od następnego posta pisać będę Kratosem :)

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Marzec 2013, 12:27:13 »
- Witajcie przyjaciele. Już miałem Sada gdy ten kutas przestrzelił mi skrzydło z kuszy! - powiedział siadając na łóżku. - Spadłem na to łóżko właśnie. - tu wskazał dziurę w dachu przez którą widać było liczne gwiazdy. - - A co tam u Was? Jak było pod Inkirgaad? Bo słyszałem że paskudnie.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Marzec 2013, 13:38:30 »
- Guciu, tą dziwną pozą przyprawiasz mnie tylko o dreszcze. Mam dziwną ochota by Ci przez głowę kostur przeciągnąć, co by Ci klepki pod kopułką wyprostować. Chociażbyś usiadł normalnie. A w ogóle to zdrowyś? Byłeś martwy, później wyłazisz z jakiś lusterek, nieznanej mi magii, strzelam na Umysł. Siedzenie w takowych chyba nie wpływa dobrze na zdrowie, mam racje? - spojrzał pełen współczucia. Gładził kostur. Martwił się o starego kumpla.

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Marzec 2013, 14:10:22 »
Rycerz jechał przez obóz na swym wspaniałym wierzchowcu. Dotarł do miejsca, w którym pozostali rycerze zwykli zostawiać wierzchowce i ruszył szukać jakiejś kantyny, karczmy, jakiegokolwiek miejsca, w którym mógłby napić się i z kimś porozmawiać. Skoro rozbili obóz, kucyk nie przyda mu się jeszcze przez jakiś czas. Ogólnie rzecz biorąc, Brunons służył Koragowi tylko w przejażdżkach między obozami i w wyprawach na kolejne pola bitew. Jak każdy rozsądny krasnolud, Korag wolał walczyć pieszo.   

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Marzec 2013, 14:48:17 »
//Dla niekumatych...  Sparda to Kratos....:)

Dopijając piwo, wstał i wyszedł na pole. Jego wzrok przykuł krasnolud który się onanizował odprowadzał konia... Nic nie zrobił. Uszedł w ustronne miejsce, i zaczął się koncentrować...

// <facepalm> za dużo GoW'a

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Marzec 2013, 15:14:51 »
//Korag: Karczma obozowa była największym namiotem na polu. Znalazłeś ją szybciej niż niż światłu zajmuje dotarcie na księżyc.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Marzec 2013, 15:39:48 »
Kończąc medytacje koncentracyjną, kontem oka zobaczył krasnoluda który wchodzi do karczmy.
Wstał, i ruszył za nim. Chwilkę mu zajęło to. Podszedł do niższego od siebie towarzysza:
Witaj. Co u ciebie? rzucił znienacka Chodź się napić! Na mój koszt! po czym gestem ręki zaprosił do środka...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Marzec 2013, 15:41:25 »
- Ale tak jest... - zastanawiał się nad wyrażeniem 'bardziej naturalnie', ale tym mógłby tylko wprawić przyjaciół w jeszcze większe zmartwienie. Dodał więc bardziej dyplomatycznie - ...wygodniej. - odrzekł szybko i uciekł od tematu w inny
- W Inkirgaad był Lithan. Udało mi się podsłuchać rozmowę jego i hrabiego. Lithan miał w podziemiach zamku laboratorium. Wybuch był pewnie próbą zatuszowania tego laboratorium.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Marzec 2013, 16:22:55 »
Dostrzegł zawahanie w słowach Wampira. Ale skoro nie chciał o tym mówić, staruszek postanowił nie naciskać.
- Czyli szkoda, nie dowiemy się nad czym pracował - odpowiedział.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Marzec 2013, 16:31:57 »
- Ja tam wolałbym nie wiedzieć Edziu nad czym tam pracowali. Ale sam fakt że pracowali nad czymś nie wróży najlepiej. Ciekawe ile zdołali wynieść?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Marzec 2013, 16:32:25 »
Do karczmy po bitwie przybył również niziołek. Stanął gdzieś z boku, choć i bez tego mógłbym być najmniej widoczny z całej dziwnej kompani. -Widzę, że większość żyje i ma się całkiem nieźle. - skomentował

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Marzec 2013, 18:24:11 »
- Przywódca szpiegowskich służb specjalnych nie chce czegoś wiedzieć? Dziwne to Aragornie. Co jak co, ale ty powinieneś rozmyślać nad tym więcej od nas. Ale mniejsza. Na pewno pracowali nad czymś związanego z magią, a na pewno nad czymś, do czego potrzebna była magia. Jakikolwiek jej rodzaj. I to mnie interesuje. Nawet bardzo. Powinno się wysłać grupę specjalistów, które przeanalizuje ruiny. Kto wie co się ostało pod gruzem. - porozglądał się po namiocie, znowu pokręcił wzrokiem spoglądając na Gucia.
- A tak w ogóle, to co teraz robimy?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Marzec 2013, 18:58:34 »
- Wejście było zabezpieczone magią. Tylko zaklęcie je aktywowało. Lithan ostatecznie nie wyszedł z podziemia. Nie wiem czy uciekł przejściem podziemnym czy za pomocą magii. Nie wiem czy wiecie, ale Lithan w zamku Inkirgaad zjawił się jako stado kruków. Nie sądzę, aby to był przypadkowy wybuch, a nawet jeśli... Lithan wytworzył użył potężnych czarów, zanim magowie zdążyli je rozproszyć zaklęcie uśmierciło ponad pół tysiąca naszych żołnierzy. Wątpię by jakikolwiek przypadkowy wybuch mógł go zaskoczyć - Zawiercił się na skrzyni przenosząc ciężar na jedną nogę.
- Potrzebuje ludzi w obozie Pisarza.


//Nie będzie mnie jakoś do 24
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2013, 19:15:33 wysłana przez Gunses »

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Marzec 2013, 19:23:43 »
Do karczmy przybyła również młoda, jasnowłosa kobieta. Co mogło niektórych dziwić - pod bronią, w pancerzu.
- Witam wszystkich. 
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2013, 19:35:49 wysłana przez Nif »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Operacja "Czerwony ÂŚwit" - Jesienna kontrofensywa
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Marzec 2013, 19:23:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything