Autor Wątek: Jak głęboko nogi poniosą  (Przeczytany 4230 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Luty 2013, 13:30:11 »
Kurwa moje ucho.. krzyczał. Gdy widział że jego kompan rozprawił się z ostatnim zbójem, ściągnął hełm i zbroje i rozdarł kawałek swej koszuli. Potem założył zbroję, i tym skrawkiem materiału obwinął sobie dokładnie głowę, tak by ucha nie było widać. Po wszystkim założył hełm i podszedł do kompanów. Zbierajmy się! Nie chce więcej walczyć w nocy na trzeźwo!

//A tak z dwojga złego... Jak on mógł mi ucho uszkodzić skoro mam hełm podróżnika :).. Nie wiem, cofnij akcje czy coś :p

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Luty 2013, 15:52:55 »
//Mój błąd. Poprawiłem, żeby się zgadzało.  ;)

-I po sprawie.- mruknął krasnolud -Pakujcie się. Dość odpoczynku, i trzeba ich jeszcze przeszukać -


Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Luty 2013, 15:52:55 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Luty 2013, 16:00:53 »
Sparda słysząc o przeszukaniu wroga aż podskoczył. Podszedł do człowieka któremu odciął łeb, i zaczął go przeszukiwać. Miał nadzieje że zdobędzie trochę kasy, albo przynajmniej jakiś wartościowy przedmiot...

//No i lux ;D

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Luty 2013, 21:00:06 »
Adamus nie czekał na pozwolenie krasnala, w sprawie przeszukiwania ciał. Kiedy tylko było po walce, od razu się za to zabrał. W kieszeniach bandyty było pełno bezwartościowych rzeczy. Hubka, krzesiwo, jakiś tytoń i parę jeszcze bez wartościowych rzeczy, które nie zwróciły jego uwagi. Dopiero kiedy zaczął przeglądać wewnętrzne kieszenie koszuli zbója coś go zainteresowało. Rzeczą która zainteresowała Adamusa była złożona w pół kartka z lekko zabarwionymi krwią kantami. Rozłożył on kartkę i odwracając ją w kierunku ledwie tlącego się ogniska zaczął ją czytać. To co wyczytał w liście mocno go zaskoczyło, szybko go złożył i schował do kieszeni. Po czym wstał i zbliżył się do pozostały towarzyszy, oraz rzekł.
-Masz racją ruszajmy jak najszybciej. Sprawy nabrały zły obrót i lepiej się śpieszyć.
Ostatnie zdanie powiedział jakby do siebie, po czym ruszył się pakować.

//:Koraguśq przepraszam że tak szybko i że sam znalazłem ten list, ale wiesz mam dzisiaj wenę :)

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Luty 2013, 22:49:05 »
Gdy trzech wspaniałych dotarło do Atusel zaczynało już świtać, a całe portowe miasto budziło się do życia. Dzień zapowiadał się wspaniale, zwłaszcza że mieliście przed sobą perspektywę dobrej walki i równie dobrego zarobku.


-Muszę się jeszcze z kimś spotkać przed akcją... Rozumiecie, pogadać w cztery oczy. Spotkamy się w południe obok Koloseum.- rzekł Krasnolud gdy wjechali do miasta.


//Za karę będziesz sam walczył z bossem  :P




« Ostatnia zmiana: 15 Luty 2013, 22:52:25 wysłana przez Korag »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Luty 2013, 09:41:48 »
//Uuuu... Wkopał się!!! :)


Czyli mamy czas dla siebie! - mruczał pod nosem. Trzeba będzie odwiedzić znajomych!W jego głowie chodziła też inna myśl: A może tak urżnąć się w karczmie, i do burdelu... Czekaj... Gdzie tu jest burdel!?

//P.S: Jaki mamy wybór? Możemy robić co chcemy, czy określone akcje?

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Luty 2013, 12:57:37 »
//Możecie poszaleć, ale przygotowałem też kilka akcji, to wylosuje dla każdego jakaś niespodziankę.  :*

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Luty 2013, 13:42:41 »
To ja jadę do karczmy. W południe mam być przy Koloseum? To dobra będę! - powiedział z drobnym uśmiechem na twarzy, i skierował się w kierunku budynku. Chwilę potem był na miejscu. Zszedł z konia, przywiązał go i założył kaptur. W Atusel było kilka osób którym Sparda zaszkodził więc wolał się nie pokazywać im na oczy... Więc bohater wszedł do karczmy, podszedł do lady i zawołał karczmarza: Ej, panie! Podejdź tu pan... - na zawołanie z zaplecza wyłonił się mężczyzna, który był przy kości... Tak? - zapytał spokojnie. Dwa kufle złocistego napoju poproszę. A tu masz pan grzywny - po czym położył na blacie 4 grzywny...

68 - 4 = 64 grzywny
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2013, 13:45:12 wysłana przez Sparda »

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Luty 2013, 15:14:45 »
//Sparda

Gdy piłeś przysiadła się do Ciebie dziewczyna, całkiem ładna. Miała ostry makijaż i wyjątkowo krótką spódniczkę.
-Długo w podróży przystojniaku? Biedak! Mam domek w pobliżu karczmy, jeśli odpowiedni mnie zachęcisz przypomnę ci jak dobrze się bawić...-

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Luty 2013, 15:35:25 »
No, no całkiem ładna - ocenił w myślach dziewczynę. Jak masz na imię piękna? zapytał dziewczynę która koło niego siadła.. Hmmm czemu by nie? Ile chcesz? zapytał kobietę. Po pytaniu wziął porządny łyk piwa i odpowiedział: W drodze jestem gdzieś koło tygodnia... po czym dopił do końca jeden kufel, i zaczął drugi!
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2013, 15:38:02 wysłana przez Sparda »

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Luty 2013, 17:35:44 »
-Na imię Sansa i bez obaw, na pewno stać na mnie kogoś takiego jak ty... - powiedziała. Dziewczyna nie domagała się zapłaty z góry, więc gdy dopiłeś piwo wyszliście z karczmy. Zaprowadziła cię do swojego domu, który wbrew temu co mówiła nie był wcale w pobliżu karczmy, a w porcie. Mała rudera stojąca obok starego magazynu. Wprowadziła cię do środka. Było tu ciemno, duszno i śmierdziało. Sansa weszła pierwsza i szybko zniknęła w ciemnościach. Poczułeś, że ktoś pchnął cię mocno na ścianę i z pewnością nie była to dziewka. Drugi raz dostałeś w brzuch. Przeciwnik zaatakował chyba jakiś kijem, uderzenie zgięło cię w pół i wylądowałeś w kącie pomieszczenia. Wtedy zobaczyłeś światło. Druga postać stojąca za tym który cię uderzył trzymała w ręku kaganek i także była mężczyzną. Piękna dziewczyna znikła.
-ÂŁapska od broni i dawaj pieniądze!- powiedział ten, który stał przed tobą z kijem. Dopiero teraz zauważył, że nosisz miecz.   


//Tu jest link do przeciwników.

http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Ch%C5%82op

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Luty 2013, 18:06:08 »
Złą osobę wybraliście skurwiele! - rzucił w kierunku chłopów. Heshar! Z jego rąk wyleciał ognisty podmuch który spalił jednego z chłopów. Do drugiego podszedł i walnął mu z pięści w gębę. Od razu dał nura na ziemie! I co? Dalej chcesz mnie obrobić?! - zapytał niezbyt mile mężczyznę na ziemi. Myślał co by tu zrobić: ÂŹle jest! Nie mogę go oszczędzić bo naskarży na mnie! I co ja mam z tobą zrobić?!?! - zapytał z podwyższonym tonem. Wyciągnął miecz, i miał już go zabić lecz czekał co ten powie...

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Luty 2013, 19:09:48 »
Adamus zaraz po przybyciu do miasta, oraz usłyszeniu rozporządzeń krasnala udał się prosto pod koleusem. Jakoś nie widziało mu się szwendanie się po mieście. W szczególności że czas go trochę naglił. Po prostu bez słowa ruszył w kierunku koloseum. I kiedy tylko tam dotarł usiadł sobie na ławeczce i spokojnie czekał nie kusząc losu

//:Nie ma sprawy, lubię wykańczać bossów. :)
//:I taka sprawa chłopaki, jeśli dobrze pamiętam zasady wypraw(oczywiście jeśli nie są zmienione). Ale wydaje mi się że za każdego npc-a oraz jego kwestie w rozmowach z nami odpowiada mg. Nawet takiego karczmarza. No ale tak było przynajmniej kiedyś, więc najlepiej dopytać dobrego duszka Insentora czy tak dalej jest ;)

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Luty 2013, 20:54:49 »
//Sparda

-Eee....panie....- wyjąkał przerażony mężczyzna. Kaganek wypadł mu już z ręki i jedynym źródłem światła były tlące się jeszcze zwłoki jego kompana. Chłop, wciąż w pozycji leżącej próbował jak najdalej się od ciebie odsunąć. Nie zwróciłeś uwagi na jego rękę pełznącą powoli do zatkniętego za pas noża...
Strach zwiększył jego szybkość, błyskawicznie wyciągnął broń i odbił nią miecz, którym w niego celowałeś. Przeturlał się na brzuch i z nadludzką niemal szybkością podniósł z ziemi. -I co teraz?- zapytał stojąc przed tobą z nożem w dłoni i głupkowatym uśmieszkiem na twarzy.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Luty 2013, 09:03:57 »
Pstryknął palcem i: Heshar! - z jego rąk wyleciał podmuch który dzięki precyzji Spardy trafił w kolejnego chłopa... A to! Człowiek padł na ziemie, i umarł w trybie natychmiastowym. Sparda podszedł po miecz który został mu wytrącony, i schował go. Uklękł koło martwych mężczyzn i zaczął ich przeszukiwać... Może coś mają? - myślał

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Luty 2013, 11:35:56 »
Wybiła dwunasta. Korag zjawił się pod koloseum i podszedł do ławki, na której wypatrzył Adamusa. -Zwarty i gotowy?-



//Sparda

Zabici nie należeli do najbogatszych w mieście. Znalazłeś przy nich łącznie 10 grzywien. Gdy wyszedłeś na świeże powietrze zorientowałeś się, że już południe. Trzeba było szybko udać się na miejsce zbiórki.   

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Luty 2013, 12:05:15 »
No to jadymy pod koloseum. Skomentował Sparda, gdy zobaczył że jest JUÂŻ południe! Podszedł po swojego konia, siadł na niego i pojechał pod "arenę". Gdy dojechał przywitał się, i zaczął: To gdzie teraz?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Luty 2013, 12:25:11 »
-Ta, załatwmy to szybko.
Rzucił krótko do krasnala.

Offline Korag

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 332
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #38 dnia: 17 Luty 2013, 12:38:49 »
-Dobra.- powiedział krasnolud, gdy zobaczył że jest z nim już obydwoje ludzi. -Plan jest taki. Grupa bandytów którą zamierzamy się zająć jest dość liczna i grasuje w okolicy Atusel już od kilku miesięcy. Na szczęście mój znajomy odkrył gdzie znajduje się ich kryjówka i w zamian za część łupu zobowiązał się ją obserwować. Dlatego wiem, że o świcie połowa oprychów opuściła swoją norę. Pójdziemy tam, zabijemy tych co zostali, zabierzemy co da się zabrać, a resztę rozpieprzymy. Ich kryjówka jest jakiś kilometr w głąb lasu. I pójdziemy pieszo, wierzchowce lepiej zostawić w mieście.-

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Luty 2013, 12:59:31 »
No to chodźmy! - rzucił w stronę towarzyszy, po czym ruszył za krasnoludem

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak głęboko nogi poniosą
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Luty 2013, 12:59:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top