Autor Wątek: "Nektar Bogów"  (Przeczytany 2801 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

"Nektar Bogów"
« dnia: 01 Luty 2013, 18:40:34 »
Nazwa: Nektar Bogów
MG: Aragorn
Ilość wykonujących: 1
Wymagania: Walka dowolną bronią 50%
Nagroda: 100 grzywien + fanty


Po zleceniu zadania, Selt zrobił przygotowania, po czym ruszył ku miejscowej stajni... Gdy tam dotarł, wziął swojego czarno-białego rumaka którego tu zostawił, i ruszył w stronę lasu. Przejechał przez bramy, kiwnął do strażników i wjechał w las w stronę Atusel.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Luty 2013, 19:33:11 »
Przed tobą daleka droga, jechałeś tak dobre cztery dni, śpiąc pod gwiazdami aż twym oczom ukazała się karczma "Pod Kozim Kopytem".

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Luty 2013, 19:33:11 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Luty 2013, 20:12:54 »
No wreszcie się napije czegoś porządnego! - powiedział z wielkim uśmiechem na twarzy. Podjechał pod karczmę, zsiadł i przywiązał konia po czym wszedł do karczmy. Gdy był w środku, ludzie się na niego dziwnie popatrzyli, po czym wrócili do swoich zajęć. Sparda podszedł do baru, siadł i zaczął:
Witaj karczmarzu. Ile tu u was kosztuje piwo? i jak daleko jest jeszcze do Atusel?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Luty 2013, 20:20:00 »
A witam witam. Dwie grzywny panie. A do Atusel to aż 400 kilometrów jest. Radze w kierunku stolicy jechać bo i szybciej i bezpieczniej. Odparł pyzaty karczmarz nalewając jasne pełne do kufla i stawiając na ladzie.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Luty 2013, 10:33:57 »
Dziękuje za informacje. Oto 2 grzywny - powiedział ze spokojem, wyciągnął 2 grzywny i położył na ladzie.

5 - 2 = 3 grzywny

Gdy karczmarz wziął już pieniądze, Sparda dopił piwo i pusty kubeł postawił na stole. Podziękował za trunek, po czym pożegnał się i wyszedł przed karczmę. Tam odwiązał swojego konia, siadł na niego i myślał:
Ruszyć te 400 kilometrów czy wrócić do stolicy i z stamtąd ruszyć do miasta.... Wybieram.... Stolice.... Mam nadzieje że dobrze wybrałem drogę ku Efehidon, że dzięki tej podróży szybciej dotrze do Atusel.

//Sorry że takie nie zrozumiałe te me przemyślenia :D

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Luty 2013, 11:26:41 »
//To raczej ja źle napisałem. Do Atusel z tej karczmy jest jakieś 400 kilometrów, tylko trzeba skręcić do Efehidonu właśnie. Masz mapke, Czerwona kropa to miejsce gdzie jesteś.



Uploaded with ImageShack.us

//Masz oczywiście wybór jak jechać  :)

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Luty 2013, 11:51:39 »
Sparda w ostatniej chwili przypomniał sobie o mapie którą zabrał. Wyciągnął ją z torby, rozłożył i patrzył:
A więc ja jestem tutaj - pomyślał po czym dodał: Czyli i tak droga prowadzi przez Efehidon. No to dobra ruszam w stronę stolicy - po czym złożył mapę, i schował do torby. Po wszystkim pogonił konia, i galopem ruszył w stronę gdzie znajdowało się miasto...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty 2013, 12:10:31 »
Jakiś tydzień później (oczywiście z postojami) dotarłeś do stolicy. Byłeś zadowolony z faktu iż nic na Ciebie nie napadło ani nie próbowało zeżreć. Przed tobą jeszcze jakieś 150km. czyli ze dwa trzy dni drogi. Postanawiasz że...

//Masz wybór, zostajesz i odpoczywasz nieco czy jedziesz dalej. Co prawda nie masz za dużo grosza./b]

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Luty 2013, 12:23:39 »
Jestem w stolicy cały i nie pogryziony. Sukces!! - pomyślał z zadowoleniem. Ruszam dalej. Nie mam tu nic do roboty - dodał po chwili w głowie, po czym ruszył ku bramom miasta, i w stronę Atusel.

//Jeśli 3 grzywny można nazwać groszami, to jestem archaniołem :D

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Luty 2013, 15:48:19 »
//No to są grosze. Ale spokojnie dorobisz się.

I tak minęły trzy dni. Nic złego Ci się nie przytrafiło na szczęście. Gdy dotarłeś do Atusel zdałeś sobie sprawę że nawet nie wiesz gdzie dokładnie szukać tego gościa o dziwnym nazwisku

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Luty 2013, 16:14:07 »
//To miało troszkę inaczej brzmieć :D

No wreszcie w mieście.
- mruknął pod nosem. Muszę chyba wstąpić do tawerny, bo inaczej nie odnajdę mojego celu podróży. - po czym ruszył ku pobliskiej tawerny. Gdy był przed nią, zsiadł z konia i przywiązał go by nie uciekł. Założył kaptur, tak by było mu widać tylko usta i wszedł do środka. Ludzie którzy pili, lub robili coś innego popatrzyli się w ułamku sekundy na Sparde. Ten tylko mruknął na powitanie, a całe towarzystwo wróciło do swego zajęcia. Podszedł do lady, siadł na krześle i zawołał karczmarza. Ten przyszedł więc zaczął:
Witaj, zacny druhu. Ile tu u was kosztuje piwo? I mam też drugie pytanie, a mianowicie: znasz kogoś takiego jak alchemik Min Tsu Chu?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Luty 2013, 16:45:15 »
Dwie grzywny. Min Tsu Chui? Nie wiem kto to. Popytaj na targu albo porcie. Odparł i nalawszy Ci piwa wrócił do czyszczenia lady.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Luty 2013, 16:50:21 »
Dziękuje za pomoc, proszę o to pieniądze - po czym wyciągnął pieniądze i położył na blat. Następnie wysuszył kufel do dna, wstał, podziękował i wyszedł przed karczmę. Tam poprawił kaptur, miecz i ruszył pieszo na targ. Po chwili dotarł na miejsce, więc zaczął szukać osoby która mogła by mu pomóc w odszukaniu alchemika.

3 - 2 = 1 grzywna

//Teraz to są grosze :D

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Luty 2013, 17:51:59 »
Na targu dowiedziałeś się: Córka stryja szwagra ze strony brata matki burmistrza wychodzi za mąż, ceny ryb znowu poszły w górę, karczmarz dolewa wody do wódki, kapitan straży bierze w łapę i co ciekawe w porcie już czwarty budynek eksplodował przez przypadek. Podobno z winy jakiegoś Chuia czy chuja.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Luty 2013, 18:32:46 »
W głowie Spardy rodziła się myśl, a była to myśl taka:
Czwarty budynek wybuchł? Tam przez przypadek? Coś mi tu jedzie magią, a przynajmniej jakimiś eksperymentami... Zaraz eksperymentami? Alchemik! Muszę się dowiedzieć więcej na ten temat.
Gdy skończył myśleć, postanowił popytać ludzi na temat tych wybuchów. Pochodził po targu szukając człowieka od którego mógłbym się coś dowiedzieć, i nagle znalazł człeka od którego może mógłby coś wyciągnąć. Podszedł do niego ściągnął kaptur i zapyta:
Witaj, nazywam się Sparda i chcę się zapytać, czy może pan nie wie coś na temat tych wybuchów budynków, co to niby przez przypadek się niszczą?

//Sry że akurat to tak rozwinąłem. Mam nadzieje że nie sprawiłem problemów. :D

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Luty 2013, 18:47:39 »
A panie daj pan spokój, jakiś wariat eksperymenta urządza. Popytałbym o komendanta straży Francisa Grey'a. Odparł mężczyzna.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Luty 2013, 18:52:34 »
Gdzie go znajdę? - zapytał zaciekawiony słowami tego człeka

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Luty 2013, 18:56:47 »
O tam, na posterunku. Człek wskazał Ci kierunek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Luty 2013, 19:04:09 »
Bardzo dziękuje - powiedział, po czym ukłonił się i ruszył w kierunku koszar. Kilka minut potem był przed drzwiami budynku. Zapukał, i gdy usłyszał odpowiedź wszedł do środka, podszedł do mężczyzny siedzącego za biurkiem i zapytał:
Pan Francis Grey? Nazywam się Sparda. Ja w sprawie tych wybuchów budynków, co to przez "przypadek" się niszczą. Powiedziano mi że pan mnie w tym zaznajomi. - powiedział spokojnym tonem do człowieka za blatem

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Luty 2013, 20:08:23 »
Dla ciebie jaśnie pan Komendant Grey. Odparł powoli dalej gapiąc się w papiery. Owszem, mamy problem z pewnym obywatelem, ale nikogo nie zabił jeszcze więc mnie nie obchodzi. Chcesz to go poszukaj w porcie. Poznasz jego dom po zapachu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Nektar Bogów"
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Luty 2013, 20:08:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top