Autor Wątek: Zabawy w bogów  (Przeczytany 12693 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #160 dnia: 14 Listopad 2012, 16:36:00 »
Wampir zszedł z konia, jako tako zręcznie. Znaczy się, nie przewrócił się przy tym. Wyciągnął miecz i czekał, aż wilki znajdą się nieco bliżej. Miał tez cicha nadzieję, że niziołek i elfka wystrzelają je wszystkie.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #161 dnia: 14 Listopad 2012, 16:49:55 »
//: Miśki, daję Wam większą dowolność. Jeśli Zeyf będzie chciał je zestrzelić z dystansu, to proszę bardzo, a jeśli któryś z Was woli poczekać i umieścić ten moment w poście, to nie ma sprawy. Jeśli chcecie napisać o wilczku, który jest już blisko, i go zaatakować, to droga wolna.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #161 dnia: 14 Listopad 2012, 16:49:55 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #162 dnia: 16 Listopad 2012, 10:32:11 »
Nareszcie wilk zbliżył się na odległość odpowiednią dla Blaze'a. Niziołek wymierzył kuszą w bok zwierzęcia i pociągnął za spust. Bełt wymknął się z łożyska, pędząc z niesamowitą prędkością. Pocisk bez problemu wbił się w wilka. Bestia zawyła i padła bez życia. Rzadko, która istota była w stanie przeżyć podobny strzał.

2/4 Wilki
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2012, 10:36:05 wysłana przez Blaze »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #163 dnia: 19 Listopad 2012, 20:50:44 »
Wampir wolał uniknąć walki. Albo raczej, wolał, aby za broń posłużył mu niziołek. Względnie elfka. Nie zamierzał co prawda nimi rzucać, aby chwytać za nogi i używać jako maczugi, ale ich strzały i bełty mogły okazać się równie skuteczne co jego miecz. Nocą. Nie w dzień. Wilki zbliżały się, więc musiał coś wymyślić. Schylił się i podniósł kilka kamieni, którymi zaczął rzucać w stronę wilków. Nie po to, aby je zranić. Raczej po to, aby spowolnić i dać małemu szanse na przeładowanie klamota.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #164 dnia: 19 Listopad 2012, 21:01:00 »
Blaze nie pochwalał bierności wampira, jednak co miał poradzić. Wykłócać się z nim w czasie, gdy wilki leciały wprost na nich? Nie, niziołek taki nie był. Lubił się droczyć z ludźmi, jednak zawsze w czasie akcji jego skupienie znajdowało się wyłącznie na celu. Przeładował zatem ponownie swoją poręczną kuszę, wymierzył w warczące zwierzę, zmierzające w kierunku wampira i wypalił. Już drugi bełt pomknął by przeszyć skórę wilka. Pocisk rzecz jasna wbił się bez większych problemów. Siła uderzenia i sam grot musiały nieźle poszarpać wnętrzności zwierzaka. Oczywiście nie było szans, aby wilczur miał szansę to przeżyć.

1/4 Wilki

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #165 dnia: 29 Listopad 2012, 15:29:10 »
Elfka kątem oka widziała, że Severus nie pali się do walki i nie dziwiła mu się. Znaczy nie tyle nie dziwiła się, co spodziewała się podobnego obrotu spraw. W końcu nie miała w sobie na tyle empatii, by zrozumieć, co może czuć w wampir w dzień. Zatem kolejna strzała już czekała na cięciwie. Tak po prawdzie to niziołek uratował ich od nieprzyjemnej sytuacji i serc próbujących za wszelką cenę wydostać się ze swych miejsc, gdyż okazał się zręcznym strzelcem, o co Nessa wcześniej nie śmiała go podejrzewać.
Kolejna strzałą szybko poszybowała w kierunku ostatniego wilka. Tinuviel zdążyła już lekko wyprowadzić się z równowagi nie tyle widokiem biegnących zwierząt, co dźwiękami, które wydawały umierając. Przywykła do warknięć, ale do pisków towarzyszących odbieraniu im życia nie mogła, więc trafiła go na wysokości mostka. Zraniło to mocno zwierzę, choć pocisk najpewniej miał za małą siłę, więc nie zabił swego celu. Wilk upadł, choć jeszcze się ruszał, zatem Nessa zmuszona była go dobić. Odłożyła pospiesznie łuk i podbiegła w jego kierunku, wyjmując sztylet.
Chwilę później wróciła do towarzyszy i odwróciła się ponownie do wilczych ciał.
- No bo ten tego... Mrozy idą - zaczęła nader elokwentnie. - Co powiecie na to, że ruszycie dalej, a ja was dogonię? Skóra wilka jest w cenie, a w razie niebezpieczeństwa zawsze możecie poczekać. No ten... - podrapała się po głowie prawą dłonią, gdyż lewą niedawno dobiła wilka. W końcu teraz należała do myśliwych, więc musiała myśleć o takich rzeczach. A niziołka z wampirem szybko by dogoniła. Nie była mistrzem tropienia, ale nie zauważyć śladów dwóch koni w lesie ciężko. Dodatkowo zmrok zapadał coraz szybciej, więc wampir powinien niedługo odzyskać siły.

0/4
29-1=30 strzał

//: Jak wygląda sprawa z finiszerami u Ciebie, Drago? Wiem, że mi pisałeś, ale no wiesz.. :P

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #166 dnia: 29 Listopad 2012, 20:48:15 »
// Dzień odbiera wampirom po dwa finiszery z każdej specjalizacji. Czyli źle :(

Wampir tymczasem udawał, że wcale nie unikał walki. Nadchodził zmrok, podobnie jak zima. A to były pory, które wampiry lubiły najbardziej. Wdrapał się na konia. Całym ciałem czuł zbliżający się zmierzch. Miał nadzieję, że gdy dotrą do celu, będą mogli zmierzyć się ze zbirami wieszcza. Bez wątpienia byli oni silni, a więc i ich krew powinna być pożywna. Uśmiechnął się tylko pod nosem i popędził konia, aby ruszył dalej.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #167 dnia: 29 Listopad 2012, 20:55:29 »
-Jeśli musisz to się tym zajmij. Mi to wszystko jedno elfko. Ruszymy z panem Mrokiem dalej. Tak wyszkolony tropiciel pewnie znajdzie nas w lesie, prawda? Przynajmniej taka opinia chodzi o ludziach tobie podobnych. Niziołek zaraz znów dosiadł swojego konia w wypracowany sposób i ruszył za wampirem.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #168 dnia: 03 Grudzień 2012, 15:44:19 »
Długoucha zachichotała, słysząc określenie, jakim uraczył Severusa niziołek. Gdyby nie to, że Dragosani jeszcze chwilę wcześniej słaniał się na nogach, to Nessa by uwierzyła. Pomachała mężczyznom i ruszyła w kierunku najbliższego wilczka. Czekała ją dość brudna i nieprzyjemna praca, a po same skóry i tak pewnie będzie musiała się szybko wrócić, by ich nie zniszczyć i nie zaryzykować zwabienia jakiś innych zwierzątek, a następnie przewieźć do Ostoi, by tam ktoś bawił się w ich garbowanie.

Niziołka i wampira natomiast czekała dość monotonna jazda. Trasę opryszka i mieszczuch, by zauważył, bo ziemia tylko w jednym miejscu była udeptana, przez co drzewa i ogromne gałęzie, będące pamiątką po burzy, nie pozwalały mężczyznom jechać obok siebie. Po kilku kolejnych kilometrach droga zaczęła się rozszerzać, by w pewnym momencie oczom Severusa i Blaze'a ukazało się niebezpiecznie dla jeźdźców wyglądające wzgórze. Teren był podmokły, a samo wzniesienie na tyle strome, by uniemożliwić podjazd koniom. Jednak ślady rzezimieszka prowadziły lekko na zachód jakby wprost w to wzgórze. Nad miejscem, gdzie ślad niknął, rosło ogromne drzewo. Jego gałęzie, które wyglądały raczej jak pędy, opadały w dół i wyglądało, jakby roślina płakała, zasłaniając tym samym, dalszą drogę poszukiwanego.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #169 dnia: 05 Grudzień 2012, 22:16:29 »
-Chyba nie pozostaje nam wiele jak iść bez koni. Masz coś przeciwko? - spytał niziołek.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #170 dnia: 06 Grudzień 2012, 16:38:23 »
- Nie mamy zbyt wielkiego wyboru - stwierdził wampir schodząc z konia. - W sumie można by konie gdzieś tutaj uwiązać, coby nie przeszkadzały - dodał i poprowadził swojego wierzchowca w okolice drzew.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #171 dnia: 07 Grudzień 2012, 09:52:39 »
-Tylko pytanie co jeśli pojawi się więcej wilków, a konie zostaną dalej przywiązane? Nie będą w stanie dobrze się obronić przed sforą. No ale jak uważasz...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #172 dnia: 11 Grudzień 2012, 19:55:30 »
- Jeżeli chcesz, możesz przypilnować koni - odparł wampir, przywiązując swojego konia do drzewa. Tak troskliwie, aby wierzchowiec miał pod pyskiem kępkę trawy, czy jakiegoś innego zielonego dziadostwa. Trzeba będzie zapytać się Nessy co do za roślina. W końcu to elfka - musi się na tym znać. Każdy wie, że elfy siedzą całymi dniami na drzewach i oglądają ptaszki, kwiatki czy inne "piękno natury". - Bo tam na pewno nie możemy ich zabrać - dodał, kiwając głową w stronę, gdzie zniknął rzezimieszek. - By tylko przeszkadzały...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #173 dnia: 20 Grudzień 2012, 12:17:50 »
-I zostawić takiego biedaka, jak ty samego? Niestety ale resztki moralności nakazują mi zająć się bardziej Tobą niż koniami. Zwierzęta może faktycznie sobie jakoś poradzą.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #174 dnia: 23 Grudzień 2012, 16:52:26 »
- Moralność to wymówka ignorantów i słabych. Może jeszcze wyskoczysz mi tutaj z humanitarnością i jakimiś prawami istot rozumnych? - Wampir zaśmiał się. Powoli ruszył w stronę drzewa, pod którym zniknął śledzony zbir. Była noc, a on był wampirem. Jego zmysły był maksymalnie wyostrzone, aby ostrzec go o niebezpieczeństwach.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #175 dnia: 03 Styczeń 2013, 16:54:45 »
-Miałbym wątpliwości czy zaliczasz się do tych ostatnich. - odpowiedział z szyderczym uśmiechem i ruszył dalej przed siebie.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #176 dnia: 04 Styczeń 2013, 13:06:27 »
- Nawzajem - złożył życzenia Severus, po czym spojrzał w stronę zarośniętego przejścia. - No to idziemy. Cicho, ale chyba niziołkowi o tym mówić nie trzeba. Szykuj broń, wydaje mi się, że będą potrzebne negocjacje trzeciego stopnia. [/i-] Sam poklepał rękojeść miecza i zbliżył się do przejścia zrośniętego korzeniami. Podszedł na kilka kroków i zajrzał do środka.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #177 dnia: 12 Styczeń 2013, 22:15:09 »
Niziołek tylko pokiwał głową i załadował kuszę. Trzymał ją blisko siebie, w razie nagłego niebezpieczeństwa. -ÂŚrodki przymusu bezpośredniego gotowe... - szepnął.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #178 dnia: 26 Styczeń 2013, 22:58:46 »
//Na prośbe Nudy i za waszą zgodą kończe tego questa. Natalka rozda wam talenty.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zabawy w bogów
« Odpowiedź #178 dnia: 26 Styczeń 2013, 22:58:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything