Autor Wątek: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...  (Przeczytany 6677 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Październik 2012, 23:47:51 »
Czemu moje życie musi być aż tak zabawne? - pytał sam siebie w myślach.
- Pani - zaczął. - Mam nadzieję, że cię nie przestraszyłem. Przez chwilę obserwowałem jak śpisz. Widok śpiącej damy, nasuwa mi pełne radości wspomnienia o baśniach, w których rycerz budzi królewnę ze snu. Znasz je, prawda?

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Październik 2012, 21:02:08 »
- Oczywiście, że je znam, ale w tych baśniach rycerz budzi swą damę pocałunkiem - powiedziała spoglądając na Hedriva najbardziej uwodzicielskim spojrzeniem na jakie może się zdobyć świnia wytarzana w gnoju.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Październik 2012, 21:02:08 »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Październik 2012, 23:42:36 »
Hedriv był dumny z iście aktorskich cech, które nabył jeszcze jako młodzieniec. W sytuacjach takich jak ta przydawały się niezmiernie. Bez okazywania jakiejkolwiek nuty obrzydzenia, która w tamtym momencie byłaby odpowiednia podszedł do łóżka i oparł się o słup utrzymujący baldachim. Wymodelował głos na bardzo szarmancki, po czym rzekł:
- Są też takie - zaczął siadając na łóżku - Takie które zachowują czas niewinności aż do samego końca - rzekł przybliżając się - Wzbierają fascynację, aby na końcu... - zbliżył się do matrony - dać jej upust i nasycić wszystkich - dokończył. - Nie chce pani chyba, aby czas prysł? - rzekł oddalając się. Sądził, że starucha jest na tyle zdesperowana, iż połknie każdy nonsens z ust dhampira, który niejednokrotnie uwodził w ten sposób urodziwe młódki.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Październik 2012, 22:02:31 »
Szlachcianka zmieszała się na te słowa, uniosła swą dłoń i dwoma palcami, które przypominały serdelki tak bardzo iż niemal można było wyczuć ich zapach, dotknęła swej dolnej wargi i zaczęła zastanawiać się nad odpowiedzią. Nie chciała się przyznawać, że swą cnotę straciła dekady temu, gdy jeszcze współżycie z nią nie niosło ze sobą ryzyka zmiażdżenia, więc powiedziała tylko
- Jestem pewna, iż twój pocałunek nie skala mych warg... Jeśli będzie szczery i z serca będę miała pewność, że nie chcesz mnie tylko wykorzystać - zapiszczała, a jej małe oczka zaczęły błyszczeć.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Październik 2012, 20:05:41 »
- Wykorzystać? - udał oburzenie cofając się. - To tak postępują tutaj mężczyźni? Cóż za barbarzyński kraj! - krzyknął. - Czy dlatego też będzie pani podchodziła do mnie z takim stosunkiem? Przez złe doświadczenia? Zranione serce? Biedactwo - rzekł przyjmując wyraz twarzy zbitego psa. - Na bogów! - krzyknął po chwili, ponownie.
Zwrócił się w stronę okna zaciskając pięści.
- Zabiję ich wszystkich! Skoro każdy mężczyzna jest tu łotrem czyhającym na niewinną niewiastę, to nie zasługują aby żyć! Nie pozwolę aby cierpiała pani męki złamanego serca ani razu więcej!

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Październik 2012, 18:45:57 »
Matrona nieoczekiwanie wybuchła bardzo głośnym płaczem. Niemal natychmiast w drzwiach pojawiła się służąca, która musiała podsłuchiwać pod drzwiami, jednak szlachcianka szlochając rozkazała jej natychmiast opuścić pokój.
- ÂŻaden, żaaaaden - zawyła przeraźliwie - Ani jeden nie chce wykorzystać, ani jeden nie popieści - mówiła już teraz spokojniej pociągając co jakiś czas nosem - Mówią tylko żem piękna, ale tak naprawdę to oni chcą pieniędzy! Powiedz mi, czy ja jestem dla ciebie odrażająca?...

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Październik 2012, 19:30:45 »
- Skądże! - krzyknął starając się tłumić śmiech i zażenowanie. - Niech nigdy nic takiego nie przyjdzie pani do głowy! Nigdy! I jak to? Chce pani być... wykorzystana? Nie rozumiem. Kobietę należy adorować - oznajmił podchodząc do niej. - Adorować i podziwiać, nie zaś wykorzystywać. Bogowie... Co ci tutejsi mężczyźni z panią zrobili... Jak mogli...  - dodał siadając na łóżku obok tłustej kobiety. - Wiem! Wiem! Musimy gdzieś wyjść. Tak! To doskonały pomysł - rzekł energicznie. - Musi pani odżyć! Zobaczyć świat! Wtopić się w towarzystwo! Pokazać tym wszystkim łachudrom, że ciągle ma pani w sobie tę iskrę i życie! - krzyknął wstając. - Chętnie w tym pomogę!

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Listopad 2012, 23:19:24 »
Szklane oczy matrony zadrżały. Uniosła swą rękę i dotknęła policzka dhampira. Hedriv poczuł jak jego zarost przylepia się do zaschniętego tłuszczu na jej dłoni. Musnęła kciukiem jego nos i rzekła drżącym głosem
- Och, zaprawdę bogowie cię zesłali, boję się, że zaraz się przebudzę, a ciebie nie będzie... - nachyliła się nad nim - Jednak dotykam cię, a ty nie znikasz...
Kobieta wstała z trudem z łoża, na co ono odpowiedziało jękiem ulgi.
- Masz rację, stanowczo zbyt długo pozostawałam w domu
Gdy to mówiła była już przy toaletce która stała pod ścianą szukając czegoś w szufladzie, wyjęła zrolowaną kartkę z złamaną pieczęcią po czym przekazała ją Hedrivowi
- Baron urządza ucztę, jeśli masz jakieś wątpliwości to proszę przepadnij, jeśli jednak nadal mnie pragniesz to proszę okaż to...

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Listopad 2012, 23:47:11 »
Bogowie, w końcu - pomyślał.
- Dobrze - rzekł kiwając głową, po czym chwycił świstek papieru. - Wybierzemy się tam razem. Powiedz tylko w co mam się ubrać, droga pani, a będę ci towarzyszył. Nic nie działa bardziej destrukcyjnie na wygląd pary, niż niedopasowany strój. Mam rację? Tymczasem, jestem zmuszony opuścić cię, moja droga - przy ostatnim zdaniu pokłonił się nisko. - Wyjdę tą samą drogą, nie niepokojąc służby.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Listopad 2012, 01:13:09 »
- O strój się nie martw, po prostu przyjdź po mnie i wtedy sama się tym zajmę. ÂŻegnaj ukochany...



Zadanie ukończone

Otrzymujesz zaproszenie na ucztę.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Grudzień 2012, 11:13:30 »
Talenty
Grison
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 złoty talent
Walka: brak
Bonus pieniężny: 125 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bo od złotych dłoni zawsze chłodem wionie, a dotyk kobiety jest ciepły...
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Grudzień 2012, 11:13:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything