Autor Wątek: Polecanie graczy [zgarnij bonusy]  (Przeczytany 7418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MG Marantu

• Obywatel
  • Reputacja: 0
  • MG Marantu chowa się w cieniu.

• Zasady Gry
Polecanie graczy [zgarnij bonusy]
« dnia: 07 Wrzesień 2012, 01:13:10 »
Wprowadzamy do gry prosty system polecania graczy. Jeśli masz znajomą lub znajomego, których zainteresowałaby gra w Marant zaproponuj im rozgrywkę. Za każdą poleconą osobę otrzymasz wynagrodzenie. Im więcej osób polecisz i im dłużej pozostaną one w grze otrzymasz coraz ciekawsze bonusy.

Za co możesz otrzymać wynagrodzenie:
  • gracz zapisuje się do gry z Twojego polecenia [50 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz tworzy domostwo [50 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz wykonuje zadanie szkoleniowe [100 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz dołącza do organizacji i bierze udział w dowolnej wyprawie [100 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 30 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [500 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 60 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [1000 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 90 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [3000 grzywien] [tytuł szlachcica]
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 180 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 100% [5000 grzywien] [tytuł szlachcica oraz nadanie ziemi]
  • poleć grę pięciu osobom, które założą domostwo [500 grzywien]
  • poleć grę dziesięciu osobom, które założą domostwo [1000 grzywien]

W celu udowodnienia polecenia, osoba polecona przez gracza proszona jest o napisanie o tym w temacie.
Zostałem polecony do gry przez Isentora.

Jeśli wymagane jest założenie domostwa, w celu udowodnienia tego wklejamy link do tematu, to samo w przypadku zadania szkoleniowego, rekrutacji do organizacji i wyprawy. W tym przypadku bez znaczenia kto o tym napisze.
Poleciłem grę Gunsesowi, wykonał on zadanie szkoleniowe tutaj.
LUB
Grę polecił mi Isentor, wykonałem zadanie szkoleniowe tutaj.

Wypłatę bonusu otrzymacie w domostwie.
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2016, 01:49:23 wysłana przez Isentor »

Offline IsentorAutor wątku

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Odp: Polecanie graczy [zgarnij bonusy]
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Maj 2014, 18:55:30 »
Zostałem polecony przez Funerisa Venatio.
Spełniłem na tę chwilę dwa punkty, dajcie mu więc stówę:
  • gracz zapisuje się do gry z Twojego polecenia [50 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz tworzy domostwo [50 grzywien]

Uprzedzam posądzenia o multikonto, bo IP się mogą pokrywać czasem. W pracy po prostu mamy jedno i to samo.

Funerisa Venatio otrzymuje 100 grzywien.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Lipiec 2014, 20:47:04 »
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 180 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 100% [5000 grzywien] [tytuł szlachcica oraz nadanie ziemi]
Z tego co wyliczyłem to już minęło 180 dni...
Gracz: Talia

Na ten moment widać w profilu: 100% aktywności, zatem mieści się.
Dołączył do gry: Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden - 03.01.2014, zatem dziś mija już więcej niż 180 dni.

Zatem poproszę o 5000 Grzywien!
Tytuł Szlachcica już otrzymam po raz 4 ty (raz za radę miasta, drugi raz za wyprawę, trzeci raz za poprzednie polecenie no i teraz) Mogło by wejść chociaż rangę wyżej... Odnośnie ziemi - chętnie przyjmę, ale proszę wziąć pod wzgląd, aby nie była zależna od żadnego szlachcica jeżeli można.

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Lipiec 2014, 21:24:02 »
Z tego co wyliczyłem to już minęło 180 dni...
Gracz: Talia

Na ten moment widać w profilu: 100% aktywności, zatem mieści się.
Dołączył do gry: Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden - 03.01.2014, zatem dziś mija już więcej niż 180 dni.

Zatem poproszę o 5000 Grzywien!
Tytuł Szlachcica już otrzymam po raz 4 ty (raz za radę miasta, drugi raz za wyprawę, trzeci raz za poprzednie polecenie no i teraz) Mogło by wejść chociaż rangę wyżej... Odnośnie ziemi - chętnie przyjmę, ale proszę wziąć pod wzgląd, aby nie była zależna od żadnego szlachcica jeżeli można.
Grzywny są Twoje. Otrzymasz należną Ci ziemię. Wybierz sobie dowolną gminę.

Offline TheMo

• Lord Elekt
  • Reputacja: 91
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Listopad 2014, 21:50:59 »
Grę polecił mi Aragorn, dzięki swojemu filmikowi. Gram już ponad pół roku ze 100% aktywności.
Dom
KP
Zadanie
Przykładowa wyprawa
I dołączyłem do Bękartów.
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2014, 21:58:55 wysłana przez TheMo »

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputacja: 325
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #25 dnia: 19 Listopad 2014, 22:02:17 »
Potwierdzam. To ja poproszę należne mi bonusy  :* Szczególnie grzywny i ziemię.

Bonusy się sumują? Bo jeśli tak to poprosze 9800 grzywien i jakiś kawałek ziemi, gmine Hardor np.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2014, 13:52:14 wysłana przez Aragorn Tacticus »
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Listopad 2014, 15:36:43 »
Potwierdzam. To ja poproszę należne mi bonusy  :* Szczególnie grzywny i ziemię.

Bonusy się sumują? Bo jeśli tak to poprosze 9800 grzywien i jakiś kawałek ziemi, gmine Hardor np.

Grzywny są twoje. Po ziemię proszę zgłosić się do Isentora.

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #27 dnia: 29 Listopad 2014, 20:20:26 »
To jak będzie? Myślałem o gminie Weqtu lub Hardor.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Listopad 2014, 22:42:39 »
To jak będzie? Myślałem o gminie Weqtu lub Hardor.
Pierwsza nie istnieje, druga zaś to tereny księstwa.

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #29 dnia: 01 Grudzień 2014, 12:18:22 »
Sam coś zaproponuj, byle nie w Larkos i Terwor.

« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2014, 12:36:28 wysłana przez Aragorn Tacticus »

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Grudzień 2014, 20:55:43 »
Sam coś zaproponuj, byle nie w Larkos i Terwor.

Możesz wybrać dowolną gminę. <ignorant>

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #31 dnia: 01 Grudzień 2014, 21:10:35 »
Dowolną nie leżącą na terenie Księstwa   :* Gmine Atusel wtedy poproszę

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Grudzień 2014, 21:42:59 »
Będąc hrabią Kevan jesteś 'właścicielem' gminy Atusel.

Własności ziemskie oraz zysk płynący z ich posiadania

Hrabstwo Revar jest pełne wolnych gmin.

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #33 dnia: 01 Grudzień 2014, 21:48:59 »
To Funeris chyba źle pobiera zyski, wtedy poprosze gmine Lafos

Offline Funeris Venatio

• Arystokrata
  • Reputacja: 174
  • Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Grudzień 2014, 21:53:54 »
Dobrze pobieram!
TL;DR

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #35 dnia: 03 Grudzień 2014, 21:55:27 »
To ja wezmę gmine Lafos w takim razie :)

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Grudzień 2014, 16:58:38 »
To ja wezmę gmine Lafos w takim razie :)
Jest Twoja.

Offline Armin

• Krwawe Kruki
  • Reputacja: 49
  • Armin jest wznoszącą się gwiazdą.Armin jest wznoszącą się gwiazdą.Armin jest wznoszącą się gwiazdą.Armin jest wznoszącą się gwiazdą.Armin jest wznoszącą się gwiazdą.Armin jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnosci - za rok na forum.Amulet życia - za napisanie 1000 postówAmulet życia - za napisanie 500 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Grudzień 2014, 17:13:28 »
Cześć,
Grę poleciła mi Evening Antarii.
"Nie płacz, bo przynosisz sobie wstyd. Łzy niczego nie zmienią. Świat nikogo nie rozpieszcza."

Offline Evening Antarii

• Arystokrata
  • Reputacja: 89
  • Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcianka Afers, Afes, Tumin, Vean i Utamin - Evening AntariiCzeladnik krawiectwaTarcza lojalnosci - za dwa lata na forum.Baronowa Heton i Kadev...
If flowers can teach themselves how to bloom after winter passes, so can you.

Offline Nawaar

• Weteran
  • Reputacja: 202
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #39 dnia: 31 Grudzień 2014, 16:12:49 »
Grę polecił mi Gunses dawno temu.
#winaFuna

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.