Autor Wątek: Polecanie graczy [zgarnij bonusy]  (Przeczytany 7805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MG Marantu

• Obywatel
  • Reputacja: 0
  • MG Marantu chowa się w cieniu.

• Zasady Gry
Polecanie graczy [zgarnij bonusy]
« dnia: 07 Wrzesień 2012, 01:13:10 »
Wprowadzamy do gry prosty system polecania graczy. Jeśli masz znajomą lub znajomego, których zainteresowałaby gra w Marant zaproponuj im rozgrywkę. Za każdą poleconą osobę otrzymasz wynagrodzenie. Im więcej osób polecisz i im dłużej pozostaną one w grze otrzymasz coraz ciekawsze bonusy.

Za co możesz otrzymać wynagrodzenie:
  • gracz zapisuje się do gry z Twojego polecenia [50 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz tworzy domostwo [50 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz wykonuje zadanie szkoleniowe [100 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz dołącza do organizacji i bierze udział w dowolnej wyprawie [100 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 30 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [500 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 60 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [1000 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 90 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [3000 grzywien] [tytuł szlachcica]
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 180 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 100% [5000 grzywien] [tytuł szlachcica oraz nadanie ziemi]
  • poleć grę pięciu osobom, które założą domostwo [500 grzywien]
  • poleć grę dziesięciu osobom, które założą domostwo [1000 grzywien]

W celu udowodnienia polecenia, osoba polecona przez gracza proszona jest o napisanie o tym w temacie.
Zostałem polecony do gry przez Isentora.

Jeśli wymagane jest założenie domostwa, w celu udowodnienia tego wklejamy link do tematu, to samo w przypadku zadania szkoleniowego, rekrutacji do organizacji i wyprawy. W tym przypadku bez znaczenia kto o tym napisze.
Poleciłem grę Gunsesowi, wykonał on zadanie szkoleniowe tutaj.
LUB
Grę polecił mi Isentor, wykonałem zadanie szkoleniowe tutaj.

Wypłatę bonusu otrzymacie w domostwie.
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2016, 01:49:23 wysłana przez Isentor »

Offline Victorius

• Obywatel
  • Reputacja: 6
  • Victorius nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

Odp: Polecanie graczy [zgarnij bonusy]
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2013, 16:09:02 »
Cześć
Zostałem polecony do gry przez Elronda.
To nie nasze umiejętności świadczą o nas, lecz dojrzałe decyzję.

Offline IsentorAutor wątku

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Sierpień 2013, 08:15:58 »
Cześć
Zostałem polecony do gry przez Elronda.
W takim razie Elrond może się zgłaszać w tym temacie po bonusy jak tylko zaczniesz spełniać dane wymagania. Na razi otrzymuje 50 grzywien.

Offline Alkor

• Obywatel
  • Alkor nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrzesień 2013, 13:30:03 »
Cześć
Zostałem polecony do gry przez Mogula.

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputacja: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrzesień 2013, 13:40:43 »
Cześć
Zostałem polecony do gry przez Mogula.
Mogul może się od teraz zgłaszać w tym temacie po bonusy jak tylko zaczniesz spełniać dane wymagania. Na początek Mogul otrzymuje 50 grzywien.

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Wrzesień 2013, 11:18:41 »
polecony przez Ciebie gracz tworzy domostwo [50 grzywien]
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=24620.0

polecony przez Ciebie gracz wykonuje zadanie szkoleniowe [100 grzywien]
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=24643.0

polecony przez Ciebie gracz dołącza do organizacji i bierze udział w dowolnej wyprawie [100 grzywien]
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=24709.msg320434#msg320434
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=24696.0

Chciałbym więc otrzymać swoje 250 grzywien. :)

Offline Varusell

• Obywatel
  • Varusell nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #7 dnia: 14 Grudzień 2013, 20:29:09 »
Cześć
Zostałem polecony do gry przez Fakirona
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=25069.0

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputacja: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Grudzień 2013, 20:38:40 »
Cześć
Zostałem polecony do gry przez Fakirona
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=25069.0

Fakiron może się tutaj zgłaszać po bonusy. Na razie dostaje 100 grzywien.

Offline Talia

• Obywatel
  • Reputacja: 14
  • Talia nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #9 dnia: 04 Styczeń 2014, 17:38:26 »
Cześć,

"Zostałem polecony do gry przez Salazara." I na dodatek zawsze odpisuje jak się o coś pytam w SMSie, ale to dzwonienie wczoraj o drugiej w nocy mógł sobie odpuścić.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Styczeń 2014, 21:05:58 »
Cześć,

"Zostałem polecony do gry przez Salazara." I na dodatek zawsze odpisuje jak się o coś pytam w SMSie, ale to dzwonienie wczoraj o drugiej w nocy mógł sobie odpuścić.

Dom Talii Anabeth

Zadanie szkoleniowe Talia

Przybywam ci ja zatem po 200 grzywien!

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Styczeń 2014, 21:49:26 »

Dom Talii Anabeth

Zadanie szkoleniowe Talia

Przybywam ci ja zatem po 200 grzywien!
Są Twoje.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Luty 2014, 19:08:34 »
polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 30 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [500 grzywien]

Nooo: Talia

Aktywny ma 90% (nie wiem jak to zrobił ale ma).

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Luty 2014, 19:16:14 »
Nooo: Talia

Aktywny ma 90% (nie wiem jak to zrobił ale ma).
Tak więc 500 grzywien dla Ciebie.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Marzec 2014, 17:55:29 »
  • polecony przez Ciebie gracz dołącza do organizacji i bierze udział w dowolnej wyprawie [100 grzywien]
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 60 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [1000 grzywien]

Już myślałem, ze się nie zgłoszę, ale skoro postać moja przeżyła, to czemu mam odmówić sobie przyjęcia nagrody za cudzą grę :D Szczególnie, że z mojego internetu korzysta. (Za to powinien być też jakiś dodatek  <poirytowany>) . Ale koniec żartów i do rzeczy:

Gracz: Talia

Na ten moment widać w profilu: 87% aktywności, zatem jest wystarczająco.
Dołączył do gry: Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden - 03.02.2014, zatem dziś mija 60 dni.
Dołaczył do organizacji: Krwawe Kruki [rekrutacja] Potwierdzenie przyjęcia tutaj: Test kruka #5
Wykonał zadanie Test kruka, lecz jest to element dołaczenia do organizacji, lecz także brał udział w wyprawie: Śledztwo II - Bankiet w czarnym klifie - które ukończył z nie najgorszym efektem (wiem, bo prowadziłem i uczestniczyłem, mógł lepiej się popisać, ale to jego jakieś początki, zatem sąsiadowi wybaczę). 

Zatem poproszę o 1100 Grzywien!

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Marzec 2014, 18:41:46 »
Już myślałem, ze się nie zgłoszę, ale skoro postać moja przeżyła, to czemu mam odmówić sobie przyjęcia nagrody za cudzą grę :D Szczególnie, że z mojego internetu korzysta. (Za to powinien być też jakiś dodatek  <poirytowany>) . Ale koniec żartów i do rzeczy:

Na ten moment widać w profilu: 87% aktywności, zatem jest wystarczająco.
Dołączył do gry: Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden - 03.02.2014, zatem dziś mija 60 dni.
Dołaczył do organizacji: Krwawe Kruki [rekrutacja] Potwierdzenie przyjęcia tutaj: Test kruka #5
Wykonał zadanie Test kruka, lecz jest to element dołaczenia do organizacji, lecz także brał udział w wyprawie: Śledztwo II - Bankiet w czarnym klifie - które ukończył z nie najgorszym efektem (wiem, bo prowadziłem i uczestniczyłem, mógł lepiej się popisać, ale to jego jakieś początki, zatem sąsiadowi wybaczę). 

Zatem poproszę o 1100 Grzywien!
Grzywny są Twoje.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Kwiecień 2014, 16:38:41 »
  • polecony przez Ciebie gracz gra w Marant 90 dni, a jego aktywność nie spada poniżej 80% [3000 grzywien] [tytuł szlachcica]

Mój magiczny kalendarz informuje mnie, ze dziś mija 90 dzień gry Talii, więc przybywam po nagrodę!

Na ten moment widać w profilu: 82% aktywności, zatem mieści się powyżej normy.
Dołączył do gry: Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden - 03.02.2014, zatem dziś mija 90 dni.

Zatem poproszę o 3000 Grzywien!
Tytuł Szlachcica już posiadam, więc pewnie niczego poza grzywnami nie da :( .

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Kwiecień 2014, 19:56:23 »
Mój magiczny kalendarz informuje mnie, ze dziś mija 90 dzień gry Talii, więc przybywam po nagrodę!

Na ten moment widać w profilu: 82% aktywności, zatem mieści się powyżej normy.
Dołączył do gry: Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden - 03.02.2014, zatem dziś mija 90 dni.

Zatem poproszę o 3000 Grzywien!
Tytuł Szlachcica już posiadam, więc pewnie niczego poza grzywnami nie da :( .
Grzywny są Twoje.

Offline Lord21

• Obywatel
  • Lord21 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #18 dnia: 03 Maj 2014, 14:37:25 »
Witam

Gre polecił mi DarkModders

Offline Odlot

• Obywatel
  • Odlot nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #19 dnia: 20 Maj 2014, 15:06:47 »
Zostałem polecony przez Funerisa Venatio.
Spełniłem na tę chwilę dwa punkty, dajcie mu więc stówę:

Uprzedzam posądzenia o multikonto, bo IP się mogą pokrywać czasem. W pracy po prostu mamy jedno i to samo.
Jestem szefem Funerisa Venatio.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.