Autor Wątek: Herold [wypłaty z tytułu posiadania ziem]  (Przeczytany 63786 razy)

Offline Lucjusz Vangraf

• NPC
  • Reputation Power: 5
  • Lucjusz Vangraf nie ma żadnego wpływu.

Herold [wypłaty z tytułu posiadania ziem]
« dnia: 01 Sierpień 2012, 11:50:20 »

- Witaj, jestem urzędnikiem dworskim i wypłacam szlachcie cotygodniowe należności z tytułu posiadanych ziem. Zerknij do księgi, jeśli nie pamiętasz ile Ci się należy. Tak więc słucham?

Wymagania:
- Wypłaty odbywają się tylko w niedziele w godzinach od 0:01-23:59. Jeśli się nie stawisz należności przepadają na rzecz skarbca Królewskiego.
- Chcąc skorzystać z wypłaty należności zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- W czasie wypłaty nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Dopuszczalne jest natomiast przebywanie w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.
- Wypłatę z tytułu posiadania ziemi możesz odebrać wyznaczony przez gracza najemnik, wymagana jest wtedy pisemna zgoda w postaci grafiki wrzuconej na wiki Marantu.
- Gracze, którzy ubiegają się o wypłatę przychodu z tytułu posiadanych ziem, są zobowiązani do określenia należnej im kwoty.
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2015, 09:44:43 wysłana przez Isentor »

Offline Marduk Draven

• Marszałek Koronny
  • Reputation Power: 0
  • Marduk Draven chowa się w cieniu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic ziemi Gear, Rudar i Feros - Marduk DravenAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
Odp: Herold [wypłaty z tytułu posiadania ziem]
« Odpowiedź #1741 dnia: 12 Maj 2019, 10:48:14 »
- Dzień dobry, jestem Cerbin, od pana Dravena i przybywam po jego pieniądze za ziemie Gear, Rudar i Feros.

1629g + 240g = 1869g

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #1741 dnia: 12 Maj 2019, 10:48:14 »

Offline Patty

• Hetman Koronny
  • Reputation Power: 141
  • Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Mistrzyni CechuWilczyca MorskaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #1742 dnia: 12 Maj 2019, 16:54:57 »
- Dzień dobry, nazywam się Sara, jestem służką Patricii Drake, przychodzę po należne jej grzywny za ziemie Aqtos i Nakas, to będą 202 grzywny.

6397  + 202 = 6599 grzywien
The absence of faith is the mark of the weak.
The absence of faith is the mark of the heretic.
The absence of faith is the mark of damnation.

Online Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny
  • Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron PeranSzlachcic Javemir i KallarCzeladnik kowalstwa
« Odpowiedź #1743 dnia: 12 Maj 2019, 18:44:57 »
Do herolda przyszła Visenya. Od dawna nie odbierała pieniędzy za włości króla. Był to pierwszy raz od wielu lat.
- Dzień dobry - powiedziała. - Chciałam odebrać należności za ziemie posiadane przez króla Dragosaniego. W skład jego ziemi wchodzi księstwo Efehidon, gmina Efehidon, gmina Tykon i gmina Weqru. Razem to będzie 745 denarów. 

109 denarów + 745 denarów = 854 denary

- Dzień dobry, jestem Cerbin, od pana Dravena i przybywam po jego pieniądze za ziemie Gear, Rudar i Feros.

1629g + 240g = 1869g

- Dzień dobry, nazywam się Sara, jestem służką Patricii Drake, przychodzę po należne jej grzywny za ziemie Aqtos i Nakas, to będą 202 grzywny.

6397  + 202 = 6599 grzywien

- Jestem Samara, przychodzę w imieniu pana Tacticusa po jego 700 grzywien z tytułu posiadania dystryktu Peran oraz gmin Kallar i Javemir.

3920+700=4660

- Wypłacam

Offline Evening Antarii

• Arystokrata
  • Reputation Power: 94
  • Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcianka Afers, Afes, Tumin, Vean i Utamin - Evening AntariiCzeladnik krawiectwaTarcza lojalnosci - za dwa lata na forum.Baronowa Heton i Kadev...
« Odpowiedź #1744 dnia: 12 Maj 2019, 22:40:40 »
- Dzień dobry. Przychodzę po należne grzywny dla mojej pani Evening Antarii z tytułu posiadania ziem- rzekła Safra.

12 769+920=13689 grzywien
'cause I'm under your spell

Online Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny
  • Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1745 dnia: 12 Maj 2019, 22:51:09 »
- Dzień dobry. Przychodzę po należne grzywny dla mojej pani Evening Antarii z tytułu posiadania ziem- rzekła Safra.

12 769+920=13689 grzywien

- Wypłacam.

Offline IsentorAutor wtku

• Arystokrata
  • Reputation Power: 558
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #1746 dnia: 12 Maj 2019, 23:34:20 »
- Dzień dobry, przychodzę po należności mojego Pana Isentora Aquila w wysokości 15 denarów. - powiedział wyciągając dłonie po pieniądze.

93010 + 1500 = 94510

Offline TheMo

• Weteran
  • Reputation Power: 89
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #1747 dnia: 13 Maj 2019, 00:00:14 »
U herolda zjawił się Gurat,
-  Witam. Ja po należności Themo.

4 605g + 535g = 5 140g

Online Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1748 dnia: 13 Maj 2019, 11:18:09 »

4 605g + 535g = 5 140g

- Spóźniłeś się. Przyjdź za tydzień.

Online Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1749 dnia: 13 Maj 2019, 11:22:53 »
- Dzień dobry, przychodzę po należności mojego Pana Isentora Aquila w wysokości 15 denarów. - powiedział wyciągając dłonie po pieniądze.

93010 + 1500 = 94510

- Wypłacam.

Offline Szeklan Caved

• Weteran
  • Reputation Power: 113
  • Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Lafos, Vomin, Caten, Blev i Coru - Szeklan CavedBaron Noran - Szeklan CavedTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet sily - za napisanie 1000 postow....
« Odpowiedź #1750 dnia: 19 Maj 2019, 10:39:44 »
- Przychodzę po swoje należności w wysokości 271 grzywien. - oświadczył heroldowi wyciągając łapkę.

3 639 + 271 = 3 910 grzywien
Zapraszamy na naszego bloga!

Oficjalny blog grupy DarkModders Team

Offline Marduk Draven

• Marszałek Koronny
  • Marduk Draven chowa się w cieniu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic ziemi Gear, Rudar i Feros - Marduk DravenAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #1751 dnia: 19 Maj 2019, 11:07:35 »

1169g + 240g = 1409g

Online Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1752 dnia: 19 Maj 2019, 12:39:56 »
- Przychodzę po swoje należności w wysokości 271 grzywien. - oświadczył heroldowi wyciągając łapkę.

3 639 + 271 = 3 910 grzywien

1169g + 240g = 1409g

- Jestem Samara, przychodzę w imieniu pana Tacticusa po jego 700 grzywien z tytułu posiadania dystryktu Peran oraz gmin Kallar i Javemir.

4940+700=5640g

- Wypłacam

Offline Evening Antarii

• Arystokrata
  • Reputation Power: 94
  • Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcianka Afers, Afes, Tumin, Vean i Utamin - Evening AntariiCzeladnik krawiectwaTarcza lojalnosci - za dwa lata na forum.Baronowa Heton i Kadev...
« Odpowiedź #1753 dnia: 19 Maj 2019, 14:10:11 »
- Dzień dobry, jestem Safra i przychodzę po należne 920 grzywien dla mojej pani Evening Antarii z tytułu posiadania ziem.

13689+920=14 609 grzywien
'cause I'm under your spell

Online Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1754 dnia: 19 Maj 2019, 16:10:04 »
- Dzień dobry, jestem Safra i przychodzę po należne 920 grzywien dla mojej pani Evening Antarii z tytułu posiadania ziem.

13689+920=14 609 grzywien

- Wypłacam

Offline TheMo

• Weteran
  • Reputation Power: 89
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #1755 dnia: 19 Maj 2019, 21:01:20 »

4 605g + 535g = 5 140g

Offline IsentorAutor wtku

• Arystokrata
  • Reputation Power: 558
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #1756 dnia: 19 Maj 2019, 21:01:45 »

94510 + 1500 = 96010

Online Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1757 dnia: 19 Maj 2019, 21:12:48 »

4 605g + 535g = 5 140g

- Wypłacam

94510 + 1500 = 96010

- Czyli pieniędzy za hrabstwo Maer twój pan nie chce? Bo ja tu mam zapisane że w sumie należą 2002 grzywny.

Offline Emerick Sauvetier

• Magnat
  • Reputation Power: 33
  • Emerick Sauvetier mógłby pewnego dnia być kimś...Emerick Sauvetier mógłby pewnego dnia być kimś...Emerick Sauvetier mógłby pewnego dnia być kimś...Emerick Sauvetier mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    BiedakSzlachcic Iz Isash
« Odpowiedź #1758 dnia: 19 Maj 2019, 21:57:24 »
- Dzień dobry. Jestem Gaia. Przyszłam po grzywny należne Emerickowi za gminę Iz Isash.

1731 g + 45 g = 1776 g

Online Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1759 dnia: 19 Maj 2019, 22:03:59 »
- Dzień dobry. Jestem Gaia. Przyszłam po grzywny należne Emerickowi za gminę Iz Isash.

1731 g + 45 g = 1776 g

- Wypłacam

Online Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1760 dnia: 26 Maj 2019, 10:36:39 »

700+5920=6620g

- Wypłacam

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #1760 dnia: 26 Maj 2019, 10:36:39 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.