Autor Wątek: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel  (Przeczytany 12377 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #80 dnia: 11 Maj 2012, 14:59:21 »
- Dziękuję wam, dziękuję - rzekł i starannie obejrzał grzyby. Wyjął je z toreb i ułożył w drewnianej skrzyneczce. Oddał wam wasze torby - Są idealnej jakości. Dzięki wam, teraz mogę dokończyć mój eliksir. A wam... proszę, o to 5 grzywien i mikstura lecznicza (0,3l). Nie mogę wam dać więcej. Aaa i te liście. Proszę i jeszcze raz wam dziękuję! Zuch chłopcy! - powiedział starzec i zaczął siekać przyniesione mu przez was grzyby.

Offline Lord Hejgen

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 573
  • Płeć: Mężczyzna
  • By być mądrym, nie trzeba wiele umieć.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #81 dnia: 11 Maj 2012, 15:04:16 »
//Iddeous weź miksture.Ok?

Dziękujemy. - powiedział. Ale pytanie gdzie jest ta zagroda. Bo nie wiemy. - zapytał

//Pytam bo w wcześniejszych postach chyba nie było nic na ten temat.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #81 dnia: 11 Maj 2012, 15:04:16 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #82 dnia: 11 Maj 2012, 15:07:56 »
- Esmeralda wam nie wskazała miejsca? Oj na pewno powiedziała gdzie jest... -  rzekł zerkając w starą i zniszczoną księgę. Była to księga o tyle dziwna, że jej strony tworzyły drewniane płyty, a same napisy były wypalane na niej.

Offline Iddeous

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 374
  • Reputacja: 380
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #83 dnia: 11 Maj 2012, 15:20:52 »
Iddeous wziął miksturę od alchemika. Wyszedł z jego chaty i ruszył ku miejscu wskazanemu przez Emseraldę. Po krótkiej jeździe dojechali do zagrody. - Co teraz? Może wejdę do środka./- powiedział żołnierz. Zsiadł z konia i wszedł do zagrody...

:// Altair, ona mówiła gdzie to jest, spójrz na poprzednią stronę.

Offline Lord Hejgen

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 573
  • Płeć: Mężczyzna
  • By być mądrym, nie trzeba wiele umieć.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #84 dnia: 11 Maj 2012, 15:23:04 »
//O przepraszam znalazłem gdzie jest zagroda.

Co teraz zrobimy. - zapytał kiedy dojechali na miejsce

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #85 dnia: 11 Maj 2012, 15:33:38 »
//Nie tak prędko. Mówiłem wam, że możecie dojeżdżać do kolejnych punktów, ale to ja opisuję co i jak tam się dzieje.
//I zostawcie te konie w jakiejś stajni... ;/

Kiedy jechaliście do zagrody zauważyliście, że jest ona przytulona do muru jakiegoś budynku. Był to zaułek drogi, odgrodzony płotem. Za nim w rozrzuconej słomie leżały cztery świnie, stała jedna krowa i jej cielak, trzy owce żarły siano a osioł i koza z kokardkami na rogach patrzyli na siebie tępo. Przed zagrodą, siedząc na beczce i opierając ciężar ciała na zapartej w ziemi halabardzie spał strażnik.

Offline Iddeous

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 374
  • Reputacja: 380
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #86 dnia: 11 Maj 2012, 15:54:30 »
Iddeous niedaleko zagrody zauważył stajnie, zaprowadził tam toteż konia. Teraz Anims będzie musiał cichutko stąpać. Odwrócił się ku Krukowi. - Animsie masz te liście? Podejdź do tej kozy i dawaj jej po jednym co chwilkę. Nie możesz obudzić strażnika!- polecił mu.Miejmy to już w końcu za sobą i jedźmy do Esmeraldy. Trochę się niecierpliwie.


Offline Lord Hejgen

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 573
  • Płeć: Mężczyzna
  • By być mądrym, nie trzeba wiele umieć.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #87 dnia: 11 Maj 2012, 16:56:49 »
A kto nie. Mieliśmy się dowiedzieć coś w sprawie wioski a odbijamy jakąś kozę. - powiedział po czym wyciągnął jednego listka i poszedł do zagrody bardzo cichutko. Zobaczył tam kozę więc podszedł do niej (niczym jak by latał) i dał jej pierwszego liścia.

//Gunsesie ja mam pisać czy owca idzie za mną czy ty to będziesz robił.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #88 dnia: 11 Maj 2012, 17:06:22 »
//Koza* nie owca... Co Ty, Dzwonnika z Notre Dame nie oglądałeś czy co? ;>

Koza już miała zacząć beczeć widząc podchodzącego człowieka, ale nie odważyła się widząc kuszące ją liście. Podeszłą do zagrody i zaczęła jeść. Wiedziałeś, że za takim frykasem, jakim były dla niej liście, koza pójdzie za Tobą chociażby na koniec świata, a dodatkowo nie zabeczy, co mogłoby obudzić strażnika. Czułeś, że możesz spokojnie wyprowadzić ją z zagrody i odprowadzić właścicielce.

//Wybraliście dobrze. Gdybyście wybrali wersję bez pomocy Sargo, o tym czy koza zabeczy i obudzi strażnika zadecydowałby rzut monetą. Oczywistym jest, że zabeczenie obudziłoby strażnika, a wtedy nici z wykonania tej misji.

Offline Lord Hejgen

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 573
  • Płeć: Mężczyzna
  • By być mądrym, nie trzeba wiele umieć.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #89 dnia: 11 Maj 2012, 17:54:59 »
Dobra koza, dobra. - powiedział ponieważ koza zaczęła iść za nim. Co chwilę dawał jej liście. Aż wreszcie koza razem z Animsem wyszła z zagrody. Następnie powiedział do Iddeousa po cichu - Koza wyprowadzona. Chodź, wracamy do Esmeraldy. -

Offline Iddeous

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 374
  • Reputacja: 380
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #90 dnia: 11 Maj 2012, 18:24:28 »
No, świetna robota. Należy Ci się kufel piwa. A teraz ruszajmy powoli z tą kozą, przypnę ją do uprzęży konia.- Iddeous wziął sznur, który miał przy sobie, przywiązał do uprzęży i wykonał pętle na szyi owcy, tak lekką aby jej nie dusiła, a zarazem żeby nie koza się nie wydostała z niej. Zagroda była w zaułku, kompani wyjechali z niego i ruszyli na drugi koniec uliczki. Zbliżyli się do Esmeraldy. - Mamy twoją kozę Esmeraldo!- zawołał przyjaźnie Iddeous.Swoją drogą, musieliśmy się nieźle olatać, ale ją przyprowadziliśmy, no nie?

Protektor

  • Gość
Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #91 dnia: 11 Maj 2012, 18:41:33 »
Faktycznie. - powiedział do
//Przepraszam weszłem do nie tego wątku co trzeba. Miałme wejść do wątku z listem gonczym ale kuzyn mnie zagadał przepraszam <facepalm>
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2012, 18:45:28 wysłana przez Haksen »

Offline Lord Hejgen

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 573
  • Płeć: Mężczyzna
  • By być mądrym, nie trzeba wiele umieć.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #92 dnia: 11 Maj 2012, 18:50:35 »
Faktycznie. - powiedział do
//Przepraszam weszłem do nie tego wątku co trzeba. Miałme wejść do wątku z listem gonczym ale kuzyn mnie zagadał przepraszam <facepalm>

//ÂŻe co kurwa. Pomyliłeś wątki. O ja pierdziele. Dobra ale żeby mi to było ostatni raz.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #93 dnia: 11 Maj 2012, 19:05:34 »
Faktycznie. - powiedział do
//Przepraszam weszłem do nie tego wątku co trzeba. Miałme wejść do wątku z listem gonczym ale kuzyn mnie zagadał przepraszam <facepalm>
:D haha ;D Fajne to wyszło xD Nie się nie stało :)


//ÂŻe co kurwa. Pomyliłeś wątki. O ja pierdziele. Dobra ale żeby mi to było ostatni raz.
Ty nie bądź taki hardy. Opiekuje wyprawy nie jesteś. "Dobra ale żeby mi to było ostatni raz." Nie masz w tej kwestii żadnego zdania do wypowiedzenia. Nic nie możesz zrobić, a takie wypowiedzi są bezczelne i debilne. I nie rzucaj bluzgami na prawo i lewo, to nie czyni się starszym albo dojrzalszym. Taki zachowanie przystoi chłopcu, którym jajka od dupy nie odrosły.


- Dżali! Kózko moja! - zawołała i upadła na kolana obejmując kozę. Koza doniośle zabeczała ciesząc się z obecności właścicielki - Dziękuję wam panowie - rzekła wstając - Proszę, przyjmijcie te drobne pieniądze - mówiła dając wam 5 grzywien - Bardzo żeście mnie uradowali tym co zrobiliście. Teraz ilekrość do mnie przyjdziecie, będę jasnowidzieć za darmo, wszak pomogliście mi!

Offline Lord Hejgen

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 573
  • Płeć: Mężczyzna
  • By być mądrym, nie trzeba wiele umieć.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #94 dnia: 11 Maj 2012, 19:10:34 »
Cytuj
Ty nie bądź taki hardy. Opiekuje wyprawy nie jesteś. "Dobra ale żeby mi to było ostatni raz." Nie masz w tej kwestii żadnego zdania do wypowiedzenia. Nic nie możesz zrobić, a takie wypowiedzi są bezczelne i debilne. I nie rzucaj bluzgami na prawo i lewo, to nie czyni się starszym albo dojrzalszym. Taki zachowanie przystoi chłopcu, którym jajka od dupy nie odrosły.

//Ok. Przepraszam.

No więc dorga Esmeraldo czy teraz poczytasz w naszych myślach.
- zapytał

//Niewiedziałem jak się jej zapytać dlatego zapytałem tak

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #95 dnia: 11 Maj 2012, 19:14:36 »
- Nie czytam w myślach... Zresztą, co to daje? Sami wiecie o czym myślicie. Ja jestem jasnowidzem. Widzę to co działo się w przeszłości i to co stanie się w przyszłości. Muszę mieć jakąś zahaczkę. Coś powiązanego z tematem o który chcecie zapytać.

Offline Lord Hejgen

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 573
  • Płeć: Mężczyzna
  • By być mądrym, nie trzeba wiele umieć.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #96 dnia: 11 Maj 2012, 19:16:34 »
//Mogę zapytać wprost o to co stało się z wioską.

Offline Iddeous

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 374
  • Reputacja: 380
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #97 dnia: 11 Maj 2012, 19:22:04 »
- Chcemy wiedzieć kto i w jaki sposób spowodował zniknięcie wioski Wyręby. Tylko nas to interesuje.- powiedział nagle Iddeous. Pomóż nam Esmeraldo.

:// Altair, przecież o co innego mamy pytać? I nie traktuj tak szwadronowiczów :D

Protektor

  • Gość
Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #98 dnia: 11 Maj 2012, 19:24:31 »
Nasz przyjaciel hrabia Gunses Cadacus chciał by wiedzieć co się stało z jego wioską. Wysłał swoich znajomych po miejscach, by się czegoś dowiedzieli. Pomóż nam, będziemy ci bardzo wdzięczni. - powiedział.

//I znowy to samo. Przepraszam jakiś dzisiaj rozkojażony jestem. <facepalm> ;(

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #99 dnia: 11 Maj 2012, 19:27:03 »
Nasz przyjaciel hrabia Gunses Cadacus chciał by wiedzieć co się stało z jego wioską. Wysłał swoich znajomych po miejscach, by się czegoś dowiedzieli. Pomóż nam, będziemy ci bardzo wdzięczni. - powiedział.

//I znowy to samo. Przepraszam jakiś dzisiaj rozkojażony jestem. <facepalm> ;(

Ahahahahahahah xDDD Niezła akcja :D Jak odpisujesz, to patrz na górze nad emotoikonkami masz Temat: .... Jest to nazwa wątku w jakim się pisze, więc na tym się wzoruj :P


- Interesują was nieciekawe rzeczy. Słyszałam od swoich Braci i Sióstr, że zła moc tam się pałętała. Mówili, żeby nie patrzeć w przeszłość, ale przecież wam odmówić nie mogłabym. Przyprowadziliście moją najwierniejszą przyjaciółkę. Macie coś, co pochodzi z tamtego miejsca? - spyta - Cokolwiek. Może to być jakaś drobnostka, kamyk, guzik, moneta, cokolwiek. Macie coś?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stale sobą być? Cichy karczmarski zwiad w Atusel
« Odpowiedź #99 dnia: 11 Maj 2012, 19:27:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything