Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 467140 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6240 dnia: 26 Sierpień 2014, 00:54:21 »
Bo Salazar ma ból dupy o to, że jego nikt nie nominuje, a te konkursy są tylko pretekstem do powstania kółka wzajemnej adoracji i nabijania kabzy Gordianowi.
Niestety, każdy z nas wie, że wszystkie pomysły, które mają na celu zachęcić graczy do tego, żeby robili sensowne i fajne klimatycznie wyprawy lub walki są do dupy, bo nie wprowadzają pierdyliarda bzdurnych zasad gry, albo nie haratają graczy, którzy nie wykują całej wikipedii na blachę. Dlatego mam w dupie te nagrody pieniężne. Dlatego bardzo chętnie przyjmę nagrodę do profilu, ale grzywny możesz przekazać Funowi, za to, że jako jedyny nominowany winien wygrać konkurs na post miesiąca, mimo, że wiadomym jest to, że ten konkurs byłby niezwykle trudny w weryfikacji, gdyż czasem nawet dwa słowa w odniesieniu do kontekstu całej wyprawy miażdżą system.

 <zdrowie>

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6241 dnia: 26 Sierpień 2014, 03:48:50 »
Bo Salazar ma ból dupy o to, że jego nikt nie nominuje, a te konkursy są tylko pretekstem do powstania kółka wzajemnej adoracji i nabijania kabzy Gordianowi.
Niestety, każdy z nas wie, że wszystkie pomysły, które mają na celu zachęcić graczy do tego, żeby robili sensowne i fajne klimatycznie wyprawy lub walki są do dupy, bo nie wprowadzają pierdyliarda bzdurnych zasad gry, albo nie haratają graczy, którzy nie wykują całej wikipedii na blachę. Dlatego mam w dupie te nagrody pieniężne. Nie mniejnbardzo chętnie przyjmę nagrodę do profilu, a grzywny możesz przekazać Funowi, za to, że jako jedyny nominowany winien wygrać konkurs na post miesiąca, mimo, że wiadomym jest to, że ten konkurs byłby niezwykle trudny w weryfikacji, gdyż czasem nawet dwa słowa w odniesieniu do kontekstu całej wyprawy miażdżą system.

I dlatego Gordzio wygrał ten konkurs.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6241 dnia: 26 Sierpień 2014, 03:48:50 »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6242 dnia: 26 Sierpień 2014, 07:58:16 »
Ale ja właśnie chciałem nagrodę w profilu... :(

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6243 dnia: 26 Sierpień 2014, 09:24:36 »
Jak już będzie medycyna, to zrobię wam wszystkim maść na ból dupki :)

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6244 dnia: 26 Sierpień 2014, 09:48:51 »
I dlatego Gordzio wygrał ten konkurs.

TheMo, wygrałem tylko dlatego, że cytuję:

Przykąłd konkursów? proszę bardzo wyjaśnię ci czemu: idealnie widać kółko wzajemnej adoracji, chociaż to jest szczegół. Ciekawsze jest to, że chcecie robić to co miesiąc, wszystkie 3, i ładne nagrody sobie rozdawać wzajemnie  <ignorant>. Rozumiał bym intencje konkursu, gdyby były, raz na rok, raz na pół roku, co miesiąc, gdybyśmy mieli tak dużą rotację graczy, by w przeciągu tego miesiąca móc zauważyć te perełki, a nie non stop osoby, które będą pojawiać się. Założę się, że kolejne edycje, w kolejnym miesiącu, przyniosą takie same wyniki co do wygranych, ewentualnie w innej dziedzinie, żeby źle nie wyglądało. A gdy organizator konkursu ponagla i proponuje przeczytać wyprawę, w której sam brał udział, bo taka fajna i zajebista, mimo, że osoba dopiero co weszła do gry, to tylko pogratulować bezstronności organizującego, gdzie sam z tego ma wyciągnąć profity w formie nagródki i grzywien. Nie miałbym problemu, gdybyście oficjalnie powiedzieli, ze chcecie dorobić się tak wirtualnych grzywienek, ale nie próbowali wciskać kitu o intencjach konkursów.

Czyli najprościej rzecz ujmując: "Sam się nie włączę i nic nie zrobię, ale będę narzekał, bo jesteście chytrymi chujami." - czyli przykład statystycznego Polaka, który siedzi przed telewizorem z piwem w ręku i drapiąc się po brzuchu drze ryja do telewizora jakimi złodziejami są Ci politycy. Jednak mimo wszystko do wyborów nie pójdzie "Bo po co". Ból dupy o wszystko i tyle. (Nie zapomnijcie wspomnieć o wyprawie w której zdobyłem w chuj grzywien, bo pobrałem trofea z czarnej wiwerny.)

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6245 dnia: 26 Sierpień 2014, 11:14:30 »
Podobno pary które się najwięcej kłócą, najbardziej się kochają. :)

Ale bez kitu, te konkursy powinny być raz na pół roku albo co kwartał. Przez miesiac, to my jesteśmy na jednej wyprawie. :P
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2014, 11:34:23 wysłana przez Elrond Ñoldor »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6246 dnia: 26 Sierpień 2014, 11:32:51 »
Canis, i wszystko jasne.  :-\

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6247 dnia: 26 Sierpień 2014, 11:48:11 »
Ale bez kitu, te konkursy powinny być raz na pół roku albo co kwartał. Przez miesiac, to my jesteśmy na jednej wyprawie. :P

Ojej, przeszły 3 formy konkursów, gracz, wyprawa i walka. W jednym miesiącu zrobi się wyprawę, w drugim walkę, a w trzecim gracza i już. Po prostu rozdzieli się to na 3 miesiące. Ale można to normalnie powiedzieć, a nie od razu wyjeżdżać z tekstami, o kółkach wzajemnej adoracji i nabijaniu kasy. Ale nie, najlepiej pieprzyć bzdury. Taki ten Canis biedny, że ja pierdole. Już zrzekał się urzędu 3 razy, tak bardzo go atakuję.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6248 dnia: 26 Sierpień 2014, 11:52:32 »
POKÓJ! CZYÑCIE POKÓJ!

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6249 dnia: 26 Sierpień 2014, 11:54:32 »
Proguś, daj im jakieś ziółka. :/

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6250 dnia: 26 Sierpień 2014, 11:55:16 »
POKÓJ! BO ZAAPLIKUJÊ WAM KURACJÊ CZOPKAMI!

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6251 dnia: 26 Sierpień 2014, 11:57:11 »
POKÓJ! CZYÑCIE POKÓJ!

Ale Proguś, nie da się. Skoro wszystkie moje pomysły są z miejsca nazywane "bredniami" a każda opinia, która nie zawiera się w przedziale "od jest zajebiście do kochamy Cię Salazar" - jest od razu hejtem. Jak zwrócisz na coś uwagę i zaproponujesz nawet pomoc, to z miejsca jest foch i "zrób lepiej". Z nim nie da się żyć w pokoju, bo on jest dziwny. Taka sama sytuacja była jak był MG. Robiliśmy we dwóch potwory to było super, bo on zgarniał zaszczyty za to, jako ten dobry MG. Potem Is mi dał również MG i co? I już było źle, bo ja też zostałem doceniony za pracę.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6252 dnia: 26 Sierpień 2014, 11:59:45 »
Ale Proguś, nie da się. Skoro wszystkie moje pomysły są z miejsca nazywane "bredniami" a każda opinia, która nie zawiera się w przedziale "od jest zajebiście do kochamy Cię Salazar" - jest od razu hejtem. Jak zwrócisz na coś uwagę i zaproponujesz nawet pomoc, to z miejsca jest foch i "zrób lepiej". Z nim nie da się żyć w pokoju, bo on jest dziwny. Taka sama sytuacja była jak był MG. Robiliśmy we dwóch potwory to było super, bo on zgarniał zaszczyty za to, jako ten dobry MG. Potem Is mi dał również MG i co? I już było źle, bo ja też zostałem doceniony za pracę.
Więc z nim nie współpracuj. Współpracuj ze mnO! I CZYÑ POKÓJ!

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6253 dnia: 26 Sierpień 2014, 12:00:26 »
Ja tam zawsze byłem w szoku że pozwolono mu wrócić.  <ignorant> Nie wszyscy zmieniają się wraz z wiekiem widocznie.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6254 dnia: 26 Sierpień 2014, 12:03:47 »
Więc z nim nie współpracuj. Współpracuj ze mnO! I CZYÑ POKÓJ!

Przecież współpracuję z Tobą :( To, że Gordian się z Proganem kłócili w sali królewskiej to była tylko polityka. A tak, to normalnie jesteśmy joł hoł załogą :(

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6255 dnia: 26 Sierpień 2014, 12:08:19 »
Przeżywacie. Jak on Ci Gordiu nie pasuje, to zrób tak jak Gucio powiedział Po prostu razem się nie bawcie.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6256 dnia: 26 Sierpień 2014, 12:11:48 »
Przeżywacie. Jak on Ci Gordiu nie pasuje, to zrób tak jak Gucio powiedział Po prostu razem się nie bawcie.
*WYROCZNIA*
*DOBRY KAPÂŁAN*


Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6257 dnia: 26 Sierpień 2014, 12:22:04 »
Ramen!

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6258 dnia: 26 Sierpień 2014, 12:23:58 »
Zamiast się spierać, nie możemy po prostu wszyscy razem nienawidzić... hm... dajmy na to, Murzynów innowierców ekologów twórców złych gier?

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6259 dnia: 26 Sierpień 2014, 12:25:47 »
Siema, Drago.

ÂŚmichy, że "zachęcałem" do przeczytania już po zakończeniu konkursu. <lol>

A konkursy chciałem zrobić szybko, bo były lipcowe, a sierpień się do końca zbliża. Logiczne, nie? Poza tym walk na arenie i wypraw w ciągu tych 30dni jest w stanie się pojawić naprawdę wiele, a biorąc pod uwagę aktywność niektórych graczy, po pół roku może już nie być kogo nagrodzić, bo się okaże, że zrezygnowali z Marantu/mają nieokreśloną przerwę itd.


Mała statystyka: w tych trzech konkursach oddano łącznie 34 głosy, to o 13 więcej niż w trzech ostatnich tradycyjnych konkursach sygnaturka, avatar i tekst osobisty.  <ignorant>
Zakładając, że nasi drodzy sceptycy pewnie głosu nie oddali, to to naprawdę dobry wynik.

Ale nadal mierzmy to swoją miarką, hehe, przecież to nonsens, koło wzajemnej adoracji i w ogóle zło wcielone.   <ignorant>
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2014, 12:30:43 wysłana przez Eric »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #6259 dnia: 26 Sierpień 2014, 12:25:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top