Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 467028 razy)

Description:

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #960 dnia: 04 Czerwiec 2012, 20:41:58 »
To może dasz radę przemieścić to na poziomie, lub wielkości tego kółka, świata (hiperłącza) w profilu, a na stronach w tematach po pasku aktywności, przy przyciskach pokaż profil, reputacja i pw?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #961 dnia: 04 Czerwiec 2012, 20:46:11 »
To może dasz radę przemieścić to na poziomie, lub wielkości tego kółka, świata (hiperłącza) w profilu, a na stronach w tematach po pasku aktywności, przy przyciskach pokaż profil, reputacja i pw?
W wolnej chwili się z tym pobawię.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #961 dnia: 04 Czerwiec 2012, 20:46:11 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #962 dnia: 05 Czerwiec 2012, 21:19:10 »
Cytuj
Thor z nowo poznaną przyjaciółkę wyruszyli na polowanie na wilki żeby zdobyć trofea. Gdy byli w lesie zaatakował ich wilk. Bohaterzy wygrali ale Jagusia została ranna, a Thor zebrał trofea z wilka. Następnie pojechali jeszcze głębiej do lasu, gdy nagle atakują ich 2 wilki. Z początku idzie dobrze Anims pokonuje wilka, Jagusia także go pokonuje, ale podczas walki rozwiązuje jej się chusta do tamowania krwotoku. Jagusia straciła przytomność. Thor pomógł jej jak tylko umiał i razem ruszyli z z powrotem do miasta.


Thor pisze o tym jak ANIMS (Jest taki gracz u mnie na zadaniu) zabija wilka. Ewidentnie multikonto, i po prostu Thor/Anims zapominał się i wkopał się tym swoim innym nickiem.




Nie było mnie, były Ursynalia (SLAYER, Limp bizkit, In Flames, Nighwtish, Billy Talent, Jelonek, Hunter i inni) 1-3 czerwca. Teraz już jestem.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #963 dnia: 05 Czerwiec 2012, 22:23:57 »
Guciu zawsze na straży. Cóż więc Thor ma na swoje usprawiedliwienie?


Galeria Marantu została powiększona o 85 nowych grafik.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2012, 11:09:03 wysłana przez Isentor »

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #964 dnia: 06 Czerwiec 2012, 14:30:59 »
Czyli Anims to Thor, a wcześniej też Hydra i Protektor (czy jakoś tak)? Czy już nigdzie nie jest bezpiecznie?

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #965 dnia: 06 Czerwiec 2012, 16:48:25 »
Najwidoczniej nie. Ja boję się nawet w swoim domu. Wychodząc z pokoju byłem w lustrze na komodzie. Ostrożnym krokiem zmierzałem do łazienki, a tam... Znowu ja w lustrze. Czy komuś zdarzyło się podobnie? Jak zareagowaliście? Czy potrzebuję pomocy specjalisty? Ktoś poleci?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #966 dnia: 06 Czerwiec 2012, 21:54:09 »
Potrzebuje pomocy ze strony graczy.
http://nockruka.gram.pl/marant/index.php/Umiej%C4%99tno%C5%9Bci_rasowe


Ogarniam teraz umiejętności rasowe. Jestem w środku sesji i nie mam głowy do wymyślania nowych umiejętności. Każda rasa musi posiadać 5 unikatowych umiejętności. Niektóre już je mają i są gotowe, w przypadku niektórych trochę trzeba dopisać. Czekam na wasze propozycje.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #967 dnia: 07 Czerwiec 2012, 10:07:52 »
Oczywiste jest, że skoro jestem orkiem, to będę myślał nad umiejętnościami dla orka. Już wcześniej było mówione, że Czarni Draconi i Orkowie będą mogli trzymać dwuręczną broń w jednej ręce. To więc też masz kolejną umiejętność dla niziołka. Powiedziałeś, że w tym przypadku działa to z drugiej strony. Idę teraz wziąć prysznic, a wiadomo, że w takich miejscach lepiej się myśli, więc ten jeden dodatkowy dopiszę za niedługo.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #968 dnia: 07 Czerwiec 2012, 10:08:55 »
Oczywiste jest, że skoro jestem orkiem, to będę myślał nad umiejętnościami dla orka. Już wcześniej było mówione, że Czarni Draconi i Orkowie będą mogli trzymać dwuręczną broń w jednej ręce. To więc też masz kolejną umiejętność dla niziołka. Powiedziałeś, że w tym przypadku działa to z drugiej strony. Idę teraz wziąć prysznic, a wiadomo, że w takich miejscach lepiej się myśli, więc ten jeden dodatkowy dopiszę za niedługo.
Drago mi już o tym przypomniał. :) Zapodaj też od siebie sprecyzowaną koncepcje jak miałoby to wyglądać.

http://nockruka.gram.pl/marant/index.php/Umiej%C4%99tno%C5%9Bci_rasowe
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2012, 11:47:30 wysłana przez Isentor »

Offline Thor Gromowładny

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kiedyś wszyscy umrzemy!
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #969 dnia: 07 Czerwiec 2012, 12:31:38 »
Ej to trochę dziwne dlatego że miecz

Nazwa broni: Miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 15
Opis: Wykuty z 0,94kg mosiądzu o zasięgu 0,9 metra.


miał wymagania 50% walki sieczną

a

Nazwa broni: Siewca ÂŚmierci
Rodzaj: miecz
Typ: oburęczny
Ostrość: 40
Wytrzymałość: 35
Opis: Wykuty z 30 sztabek czarnej rudy, 10 sztabek mithrilu, 10 sztabek srebra, 5 sztabek niebieskiej rudy i 5 sztabek czerwonej rudy o zasięgu 1,5 metra. Na mieczu wyryto runę ożywieńca. Po przebiciu mieczem truchła i wypowiedzeniu: naa narash tarash tara var dor ash natha zostanie stworzony ożywieniec. Na mieczu wyryto runę paraliżu dzięki czemu nikt poza prawowitym właścicielem nie może dzierżyć miecza. Postronne osoby, które dobędą rękojeści zostaną sparaliżowane. Z paraliżu wyzwala puszczenie rękojeści. Młode potwory mogą zostać sparaliżowane na kilka sekund po otrzymaniu obrażeń. Na mieczu wyryto runę śmierci. Ostrze miecza zadaje fizyczne i trwałe obrażenia o podwójnej wartości demonom, oraz opętanym przez demony istotom. Demon zabity takim ostrzem umiera. Na mieczu wyryto runę wygnania. Istota opętana przez ducha lub inną istotę astralną może zostać wyegzorcyzmowana po przebiciu mieczem. Dzięki czarnej rudzie, z której został wykuty miecz zadane nim obrażenia goją się dwa razy dłużej, zaś w przypadku istot z umiejętnością szybkiej regeneracji takowa nie zachodzi. Dzięki srebrnym wykończeniom ostrze zadaje podwójne obrażenia istotą podatnym na srebro. Dzięki kryształowi niebieskiej rudy miecz jest w stanie przewodzić zaklęcia magiczne np. podpalenie klingi ogniem. Dzięki kryształkom czerwonej rudy umieszczonym w rękojeści istota magiczna bądź mag przebici mieczem, nie są w stanie wygenerować energii magicznej potrzebnej do rzucania zaklęć.
Wymagania: Walka bronią sieczną [100%]


wymaganiami jest żeby mieć 100% siecznej. Ale po zmianie statów nie ma nigdzie wymagań więc jak by to przemysleć to ja co ma 50% siecznej mogę takie coś używać. Trochę to dziwne, nieprawdaż
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2012, 12:43:10 wysłana przez Thor Gromowładny »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #970 dnia: 07 Czerwiec 2012, 12:39:48 »
wymaganiami jest żeby mieć 100% siecznej. Ale po zmianie statów nie ma nigdzie wymagań więc ogłółem ja co ma 50% siecznej mogę takie coś używać. Trochę to dziwne.

Masz się utosunkować do zarzutów Gunsesa, a nie dostosować. <facepalm> Czekamy na Twoje wyjaśnienia względem multikont.

Nie wiem co jest w tym dla Ciebie dziwnego. Masz na wiki rozpiskę co możesz robić na danym poziomie specjalizacji. Nic Ci więcej do szczęścia nie potrzeba.

Offline Thor Gromowładny

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kiedyś wszyscy umrzemy!
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #971 dnia: 07 Czerwiec 2012, 12:47:31 »
Cytuj
Masz się utosunkować do zarzutów Gunsesa, a nie dostosować. <facepalm> Czekamy na Twoje wyjaśnienia względem multikont.
A co ja się będę tłumaczył, jak za miesiąc znowu ktoś mnie oskarży o multikonto. A jeśli chodzi o drugie konto. Może i faktycznie piszę jak ten cały Anims(którego nie znalazłem w spisie użytkowników)ale ja się wzoruje na tym jak inni piszą. No bo jak bym sam coś napisał to by wogóle nie miało sklepienia. Czy jakoś tak.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #972 dnia: 07 Czerwiec 2012, 12:53:05 »
Cytuj
Thor z nowo poznaną przyjaciółkę wyruszyli na polowanie na wilki żeby zdobyć trofea. Gdy byli w lesie zaatakował ich wilk. Bohaterzy wygrali ale Jagusia została ranna, a Thor zebrał trofea z wilka. Następnie pojechali jeszcze głębiej do lasu, gdy nagle atakują ich 2 wilki. Z początku idzie dobrze Anims pokonuje wilka, Jagusia także go pokonuje, ale podczas walki rozwiązuje jej się chusta do tamowania krwotoku. Jagusia straciła przytomność. Thor pomógł jej jak tylko umiał i razem ruszyli z z powrotem do miasta.

Najpierw piszesz o sobie jako Thor, potem jako Anims i znowu jako Thor, bo się na nim wzorujesz?

Offline Thor Gromowładny

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kiedyś wszyscy umrzemy!
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #973 dnia: 07 Czerwiec 2012, 12:55:09 »
Nie no tak się grać nie da.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #974 dnia: 07 Czerwiec 2012, 13:17:38 »
Więc kopiujesz posty Animisa, by się na nim wzorować? To samo IP, to oczywiście przypadek, a przeszłość z zakładaniem multikont jest już przeszłością? Nie mam zamiaru biegać nad Tobą z pałą i nawoływać do poprawy. Ogarnij się jednak.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #975 dnia: 07 Czerwiec 2012, 16:39:15 »
Nie chce mieć w ulubionej grze kilku postaci, którymi zarządza jeden i to dość nieogarnięty gracz.

Offline Thor Gromowładny

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kiedyś wszyscy umrzemy!
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #976 dnia: 07 Czerwiec 2012, 17:02:27 »
Nie mam multikont.  Ale postaram się poprawić.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #977 dnia: 07 Czerwiec 2012, 17:13:49 »
Masz. Jak wytłumaczysz pojawienie się w Twoim poście nicku Anims? I ten sam adres IP?

Offline Thor Gromowładny

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kiedyś wszyscy umrzemy!
Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #978 dnia: 07 Czerwiec 2012, 17:28:38 »
Tak przypadek z IP

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #979 dnia: 07 Czerwiec 2012, 17:50:22 »
 <facepalm>

nie pogrążaj się, bo Ci jaja urwę

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #979 dnia: 07 Czerwiec 2012, 17:50:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top