Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 190354 razy)

Offline MG Marantu

• Obywatel
  • Reputation Power: 0
  • MG Marantu chowa się w cieniu.

• Zasady Gry
Dyskusja o grze
« dnia: 28 Kwiecień 2012, 21:15:31 »
Wątek przeznaczony do luźnych dyskusji na temat gry RPG Marant. Możesz tutaj zaproponować swoją wizję danego potwora, funkcjonowania mikstury, wątku fabularnego, legendy etc. W razie jakichkolwiek wątpliwości o słusznosć wymyślonych przez Ciebie rzeczy w pierwszej kolejności proponujemy pytać w tym temacie. Gdyby jednak udzielone odpowiedzi nie były dla Ciebie satysfakcjonujące zachęcamy do skontaktowania się z Mistrzem Gry.
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2016, 01:51:00 wysłana przez Isentor »

Offline Jagusiaa

• Myśliwy
  • Reputation Power: 10
  • Jagusiaa nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #801 dnia: 23 Maj 2012, 15:38:11 »
Ja Cie jagusiaa bardzo lubie, jak wroce do marantu to zostaniemy przyjaciolmi.

Zawsze chciałam mieć przyjaciela-geja :D
"Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. " - "Ostatnie życzenie" A.Sapkowski

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #801 dnia: 23 Maj 2012, 15:38:11 »

Offline Anette Du'Monteau

• Zakon Keitai
  • Reputation Power: 257
  • Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicNajlepszy avatar - zwycięzca XIII edycji.
« Odpowiedź #802 dnia: 23 Maj 2012, 15:48:32 »
Z samobójcami nie warto się prowadzać ;/ a nóż ciebie jeszcze nakłonią do wspólnego zamachu na własne życie? Ja bym nie ufał mu zbytnio :P
Ich dzień jest pożądliwy jak pętla w powietrzu.
Ich noc jest wytchnieniem od furii stali, która niebawem zada cios.

Offline Dragosani

• Król
  • Reputation Power: 235
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #803 dnia: 23 Maj 2012, 15:54:00 »
Powiedział ten, któremu można ufać.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Jagusiaa

• Myśliwy

• Karta postaci

« Odpowiedź #804 dnia: 23 Maj 2012, 15:54:33 »
Z samobójcami nie warto się prowadzać ;/ a nóż ciebie jeszcze nakłonią do wspólnego zamachu na własne życie? Ja bym nie ufał mu zbytnio :P
Warto zaryzykować :]
Powiedział ten, któremu można ufać.
A komu mam niby zaufać ? :D
"Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. " - "Ostatnie życzenie" A.Sapkowski

Offline stefan666

• Magnat
  • Reputation Power: 26
  • stefan666 toruje sobie drogę ku górze.stefan666 toruje sobie drogę ku górze.stefan666 toruje sobie drogę ku górze.

« Odpowiedź #805 dnia: 23 Maj 2012, 15:55:23 »
Jagusiaa tamta postac nie zyje nowa jest alfonsem
Nie jestem już aktywny na tym forum, jeżeli czegoś potrzebujesz pisz na e-mail.

Offline Dragosani

• Król
  • Reputation Power: 235
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #806 dnia: 23 Maj 2012, 16:03:56 »

Mi :)
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Jagusiaa

• Myśliwy

• Karta postaci

« Odpowiedź #807 dnia: 23 Maj 2012, 16:05:18 »

Offline stefan666

• Magnat
  • Reputation Power: 26
  • stefan666 toruje sobie drogę ku górze.stefan666 toruje sobie drogę ku górze.stefan666 toruje sobie drogę ku górze.

« Odpowiedź #808 dnia: 23 Maj 2012, 16:09:07 »
Nie ufaj mu to zboczeniec on chce Cie wykorzystac udaje tylko milego ja go znam to kawal chama jest. Tylko ja z tej calej paczki jestem godny zaufania.
Nie jestem już aktywny na tym forum, jeżeli czegoś potrzebujesz pisz na e-mail.

Offline Jagusiaa

• Myśliwy

• Karta postaci

« Odpowiedź #809 dnia: 23 Maj 2012, 16:13:47 »
Chyba najprościej będzie jeśli zaufam tylko sobie :D
Chyba, że udowodnicie, że mogę wam zaufać.

Offline Anette Du'Monteau

• Zakon Keitai
  • Reputation Power: 257
  • Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicNajlepszy avatar - zwycięzca XIII edycji.
« Odpowiedź #810 dnia: 23 Maj 2012, 16:35:21 »
Drago to zbok macający cycki :P teraz próbuje inaczej ale postać taka sama pomimo rasy :P
Ich dzień jest pożądliwy jak pętla w powietrzu.
Ich noc jest wytchnieniem od furii stali, która niebawem zada cios.

Offline Jagusiaa

• Myśliwy

• Karta postaci

« Odpowiedź #811 dnia: 23 Maj 2012, 16:44:46 »
Drago to zbok macający cycki :P teraz próbuje inaczej ale postać taka sama pomimo rasy :P
a skąd ty to wiesz ? ;] Przecież tu jest mało dziewczyn..  3 ?

Offline Thor Gromowładny

• Kopacz
  • **
  • Reputation Power: 3
  • Thor Gromowładny nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #812 dnia: 23 Maj 2012, 16:45:34 »
Zawsze chciałam mieć przyjaciela-geja :D

O a ja myślałem że my może zostaniemy przyjaciółmi  ;(
Thor był jednym z najpotężniejszym z bogów. On żądził

Offline Jagusiaa

• Myśliwy

• Karta postaci

« Odpowiedź #813 dnia: 23 Maj 2012, 16:47:19 »
O a ja myślałem że my może zostaniemy przyjaciółmi  ;(

Haha :D jeszcze nic nie stracone. Ja dopiero ludzi poznaje :)

Offline Thor Gromowładny

• Kopacz
  • **
  • Reputation Power: 3
  • Thor Gromowładny nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #814 dnia: 23 Maj 2012, 16:49:54 »
Haha :D jeszcze nic nie stracone. Ja dopiero ludzi poznaje :)

Oh jak fajnie. Wreszcie będę miał przyjaciółke. :D
Thor był jednym z najpotężniejszym z bogów. On żądził

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputation Power: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji.Screen tygodnia - zwycięzca I edycji....
« Odpowiedź #815 dnia: 23 Maj 2012, 17:39:33 »
<ignorant> magia tawerny.

Offline Gunses

• Arystokrata
  • Reputation Power: 283
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
« Odpowiedź #816 dnia: 23 Maj 2012, 17:44:10 »
 <ignorant> magia tawerny.

Wszyscy się kochają? Czy tylko mnie od tego mdli?  :-X

Na pewno nie mojej postaci. Gunses mówi to co myśli o ludziach bez względu na to czy to zaboli czy nie. W sumie Kacper (ja) jest dokładnie taki sam ;>

Offline Nessa

• Obywatel
  • Reputation Power: 65
  • Nessa ma siłę by piąć się wyżej.Nessa ma siłę by piąć się wyżej.Nessa ma siłę by piąć się wyżej.Nessa ma siłę by piąć się wyżej.Nessa ma siłę by piąć się wyżej.Nessa ma siłę by piąć się wyżej.Nessa ma siłę by piąć się wyżej.Nessa ma siłę by piąć się wyżej.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Czeladnik krawiectwa
« Odpowiedź #817 dnia: 23 Maj 2012, 17:48:59 »
Na pewno nie mojej postaci. Gunses mówi to co myśli o ludziach bez względu na to czy to zaboli czy nie. W sumie Kacper (ja) jest dokładnie taki sam ;>
Lepiej nie ufać osobom szczerym, tak? :P
For those of us climbing to the top of the food chain there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted.

Offline Gunses

• Arystokrata
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
« Odpowiedź #818 dnia: 23 Maj 2012, 17:50:38 »
Lepiej nie ufać osobom szczerym, tak? :P
Gdyby Gunses powiedział Nessie, że chętnie skosztowałby jej krwi, to ta by mu zaufała, tak? :P

Offline Mantos

• Weteran
  • Reputation Power: 5
  • Mantos nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #819 dnia: 23 Maj 2012, 17:53:18 »
Nie spinajcie się tak. Najpierw przedstawiam pomysł, jeśli nikt się tym nie interesuje wstawiam na wiki i przechodzę dalej. Jakby ktoś wyłapał błędy to do tego wrócimy. W przypadku podziału zbroi na set wszystko ma swój sens poza dwoma butami. I tak nikt nie będzie nosił dwóch różnych butów. Więc zamienię to na jedne statystyki.

Tak samo nikt nie będzie nosił dwóch różnych karwaszy, rękawic czy naramienników ;/ Chyba, że i tak chciałeś to zmienić razem z butami

Właśnie problem z tym podziałem, bo w takim wypadku niektóre bronie pasują do kilku kategorii. I znów może pojawić się problem "siecznej włóczni".

Edziu wrzucił je przecież do kategorii sieczne/kujące i dla mnie jak najbardziej pasuje bo taka naginata np. to jak najbardziej sieczna włócznia ;/

I nie każcie mi się następnym razem przekopywać przez 20 postów o podrywaniu naszej panienki i Pieniku - geju ;f Widzę zbyt dużo wody upłynęło od kiedy Metztli ostatni raz tu zaglądała

Offline Gunses

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #820 dnia: 23 Maj 2012, 17:56:30 »
Tak samo nikt nie będzie nosił dwóch różnych karwaszy, rękawic czy naramienników ;/ Chyba, że i tak chciałeś to zmienić razem z butami

Już tłumaczyłem jak to można wykorzystać (nagrody) i jak to może działać w grze (łucznik)

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #820 dnia: 23 Maj 2012, 17:56:30 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.