Autor Wątek: Dyskusja o grze  (Przeczytany 467168 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #460 dnia: 16 Maj 2012, 13:58:18 »
Mogłeś to napisać na początku ;[ Ja od razu byłem na sprzedaż i odkupienie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #461 dnia: 16 Maj 2012, 14:52:02 »
Czyli moja zajebista kolczuga z przeszywką i płaszczem też sobie pójdzie i będę miał samą kolczuge. Ja nawet spodni nie będę miał xD

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #461 dnia: 16 Maj 2012, 14:52:02 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #462 dnia: 16 Maj 2012, 15:37:59 »
Ale nic nie powiedziałeś o takiej chujni. Kurdę. Z szaty która cała mnie kryła powinienem dostać buty, spodnie, koszulę i maskę. A dostałem kirys. No gdzie tu logika? Zmiana obejmowała przeróbkę statystyk na nowe. Sam wymyśliłeś podział na kilka elementów chociaż nie wiadomo po co. Więc jak wcześniej moja szata dawała mi ochronę na całości, to po zmianie samym STATYSTYK przedmiotu, powinienem dostać kilka części zamiast poprzedniej całościowej zbroi miękkiej. Olałeś sobie logikę i zrobiłeś to po łepkach bo nie chce Ci się robić porządnie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #463 dnia: 16 Maj 2012, 15:41:20 »
Guciu było głosowanie. Taka była wola graczy. Nie mów, że spodziewałeś się przerabiania przedmiotu wartego dajmy na to 100 grzywien na 6 przedmiotów wartych 600 grzywien. Nic nie robię po łebkach.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #464 dnia: 16 Maj 2012, 15:44:34 »
A to ceny też idą w górę? No jak zawsze. Czy wszelkie zmiany systemu muszą się równoważyć z resetem gry? Obciąłeś bronie, OBCIÂĄÂŁEÂŚ mi szatę. Będę chodził w nocy z chujem na wierzchu. Proszę bardzo! Już słyszę zaczynasz się brać za obcinanie umiejętności. Zaraz wprowadzisz podział na rundy w wyprawach i system o ile pól można się przesuwać. Widzę, że brak mojej sygnatury znowu doprowadził, że Cię opętałeś się wizją Marantu v. 2  ;[

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #465 dnia: 16 Maj 2012, 15:49:45 »
A to ceny też idą w górę?
Ogarnij się. Miałeś zbroję więc zrobiłem Ci zbroje. Nie będę za zbroje robił hełmu, rękawic, butów etc. Staty miały być zamienione 1:1 i tak jest. Nie miej pretensji do mnie tylko do osób głosujących za tym rozwiązaniem.


Czy jeszcze ktoś poza Guciem źle zrozumiał intencje głosowania?
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2012, 16:01:34 wysłana przez Isentor »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #466 dnia: 16 Maj 2012, 16:01:24 »
Ja mam się ogarnąć  <huh>




Jeśli dla Ciebie:


 


=




To jak niby pomogłoby sprzedaż za 20% więcej? Na buta by mi starczyło, czy na ochraniacze na przyrodzenie?  ;[
To raz.
Wina nie leży po stronie graczy, którzy zadecydowali jaką formę zmiany statystyk trzeba wybrać. Po prostu Ty uważasz, że wszystko to co było przed zmianami jest z założenia złe. A to chore założenie. Co z tego, że ktoś miał zbroje z mithrilu i pozłacaną? Zarobił na nią w Marancie v.3 więc miał prawo ją sobie kupić. A ty teraz wpadasz na pomysł! Robię zamiany systemu! Więc wszystko to na co się sam zgodziłem wcześniej będzie złe! graczom zabiorę połowę ekwipunku, bo przecież sobie ją sami wymyślili, nie zapracowali na nią! Ha! I nikt się nie połapie! No bo czy jest coś dziwnego w tym, żeby z całej zbroi dać im kiris?! Ha! To jest jak najbardziej logiczne! Oni dają mi cała zbroję (obuwie, nagolenniki, kiris, naramienniki - bo każda dotychczasowa zbroja tak wyglądała) a ja im szrast prast zrobię sam kiris! Hihihihi! A jak ktoś będzie miał jakieś ale, to zgonię, że to wina graczy którzy tak zagłosowali, chociaż nie obeznajmiłem ich z konsekwencjami! Hahahah! Jak ja uwielbiam robić resety systemu!!!!!

:-X

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #467 dnia: 16 Maj 2012, 16:02:33 »
Czy jeszcze ktoś poza Guciem źle zrozumiał intencje głosowania?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #468 dnia: 16 Maj 2012, 16:05:04 »
Jak dla mnie ZMIANA STATYSTYK PRZEDMIOTÓW to zmiana ich z zachowaniem ich własności.

Daję całą zbroję (w jednej części) - oczekuję całej zbroi (w kilku częściach z nowymi statystykami).

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #469 dnia: 16 Maj 2012, 16:06:06 »
Jak dla mnie ZMIANA STATYSTYK PRZEDMIOTÓW to zmiana ich z zachowaniem ich własności.

Daję całą zbroję (w jednej części) - oczekuję całej zbroi (w kilku częściach z nowymi statystykami).
Stara zbroja warta jest 100 grzywien, nowa będzie warta 500 grzywien. Tutaj jest problem.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #470 dnia: 16 Maj 2012, 16:10:56 »
Tak! Ale problem powinien być wprowadzony w życie u kupców. Idziesz a tu bach! Ceny w górę! A teraz to zwykłe oszukaństwo i złodziejstwo. Dałem swoją zbroję, dostałem sam kirys.

Statystyki nie powinny być zależne od gotówki. Ktoś się dorobił czegoś porządnego, to trochę chamsko mu to zabierać teraz bo coś tam.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #471 dnia: 16 Maj 2012, 16:14:53 »
Ktoś się dorobił czegoś porządnego, to trochę chamsko mu to zabierać teraz bo coś tam.
Właśnie. Chociaż ja tam nie tracę, ale również inaczej odebrałam ankietę (jednak u mnie mogło ty być z niedoczytania, bo tematy oglądam po łebkach).

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #472 dnia: 16 Maj 2012, 16:16:29 »
I potem dziwić się, że taki Donald nam syf robi w kraju, jak ludzie w ankietach głupoty zaznaczają :( Chociaż Gucio ma rację.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #473 dnia: 16 Maj 2012, 16:19:26 »
I potem dziwić się, że taki Donald nam syf robi w kraju, jak ludzie w ankietach głupoty zaznaczają :( Chociaż Gucio ma rację.
Zaznaczają, bo są nieświadomi! Albo niedoinformowani. Albo coś tam. Ja jestem zwyczajnie leniwa i nei chciało mi się później wszystkiego kupować.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #474 dnia: 16 Maj 2012, 16:21:16 »
Tak! Ale problem powinien być wprowadzony w życie u kupców. Idziesz a tu bach! Ceny w górę! A teraz to zwykłe oszukaństwo i złodziejstwo. Dałem swoją zbroję, dostałem sam kirys.
Nie jest drożej za samą zbroje po prostu na cały set składa się teraz więcej przedmiotów.


Statystyki nie powinny być zależne od gotówki. Ktoś się dorobił czegoś porządnego, to trochę chamsko mu to zabierać teraz bo coś tam.
Yhy dorobił. <ignorant>


Więc tak. Ponowić głosowanie? Czy jeśli się da zrobić cały set zrobię cały set.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #475 dnia: 16 Maj 2012, 16:22:55 »
Co się stało to się nie odstanie. Ja tam się tak nie przejmuje bo teraz mogę sobie sprecyzować dokładniej z czego są zrobione moje elementy ekwipunku itd. Wiadomo, że szkoda, ale ja jakiejś wyjątkowo drogiej szaty nie miałem :D

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #476 dnia: 16 Maj 2012, 16:26:06 »
A spójrz na to oczami swojej postaci? Bajmy na to, kazali wszystkim oddać ekwipunek, bo muszą sprawdzić czy dobrze jest zrobiony. I oddają Ci mniej niż pół.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #477 dnia: 16 Maj 2012, 16:26:35 »
Czy jeszcze ktoś poza Guciem źle zrozumiał intencje głosowania?

Jestem z Guciem rękoma i nogyma. To jest jakaś paranoja, że ktoś płaci ciężko zarobione złoto na porządny ekwipunek, z czego dostanie rękawiczkę po zmianach systemu. Takie zmiany powinieneś im rekompensować z własnej kieszeni.
To tak jakbyś oddał samochód do serwisu po tym gdy producent stwierdził, że wyprodukował go z wadliwą skrzynią biegów. Po czym dostajesz samochód z samą gałką, bez mechanizmu, bo nagle skrzynie podrożały i starczyło tylko na tą drobną ozdobę. No kurwa.

Druga kwestia to moja, że istniały normalnie drewniane kostury bez kryształu, nagle jeb. To jest kij, musze się przeszkolić, tracąc wlasne pieniądze, by móc to obsługiwać.

Nie jest drożej za samą zbroje po prostu na cały set składa się teraz więcej przedmiotów.

Yhy dorobił. <ignorant>


Więc tak. Ponowić głosowanie? Czy jeśli się da zrobić cały set zrobię cały set.

Już kij z głosowaniem, ale z każdej obecnej zbori gracze powinni otrzymać pełny set.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #478 dnia: 16 Maj 2012, 16:27:07 »
Mi by wystarczylo oddac elementy ktore sa oczywiste, np pancerz, spodnie i buty. Helmow niktu nas nie nosil, o karwaszach nikt nie wspominal, naramienniki to samo

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #479 dnia: 16 Maj 2012, 16:29:03 »
No tak, to by wystarczyło, żeby to co gracz dostaje było równoważne z tym co dał.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusja o grze
« Odpowiedź #479 dnia: 16 Maj 2012, 16:29:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything