Autor Wątek: Ulica Elish Ehru  (Przeczytany 6004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IsentorAutor wtku

• Arystokrata
  • Reputation Power: 558
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Ulica Elish Ehru
« dnia: 27 Marzec 2012, 17:18:25 »

[opis]

Ulica to miejsce, gdzie możesz spotkać innych graczy, porozmawiać z nimi i wejść w interakcje. Dozwolone jest prowadzenie handlu, przekazywanie informacji, walka po uprzednim umieszczeniu statystyk. W przypadku złmania prawa i podniesienia ręki na drugiego gracza straż oraz członkowie organizacji państwowych np. Szwadronu Zagłady mogą interweniować. W przypadku potyczki to Mistrz Gry decyduje o zatwierdzeniu opisów.
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2013, 11:56:18 wysłana przez Isentor »

Offline Axel Ontero

• Magnat
  • Reputation Power: 10
  • Axel Ontero nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

Odp: Ulica Elish Ehru
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwiecień 2012, 15:03:26 »
Po zakończeniu zadania, byłem z siebie dumny, ale musiałem odpocząć. W czasie naszego powrotu, Cadacus mówił, że kto chce z nim iść do króla, ma czekać przy ulicy Elish Ehru. Pójdę z nim. Po zasłużonym odpoczynku postanowiłem towarzyszyć wampirowi w podroży do króla więc udałem się na miejsce i czekałem na wampira.

Marantowa postać:  Axel Ontero  
"Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zmienia się w koszmar.
A z takiego budzimy się z krzykiem."

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwiecień 2012, 15:03:26 »

Offline Thor Gromowładny

• Kopacz
  • **
  • Reputation Power: 3
  • Thor Gromowładny nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwiecień 2012, 21:47:57 »
Hydra także chciał towarzyszyć Gunsesowi. Przyjechał więc na ulicę gdzie mieli się spotkać. Zobaczył tam Tzaro więc się przywitał - Witaj, Tzaro. Co u ciebie po wyprawię. -
Thor był jednym z najpotężniejszym z bogów. On żądził

Offline Rikka Malkain

• Magnat
  • Reputation Power: 51
  • Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcianka Ombros - Rikka Malkain
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwiecień 2012, 22:03:37 »
Wieszczy bardzo zaniepokojony całą sprawą zniknięcia mieszkańców wioski bardzo chciał dowiedzieć się co mogło się stać. Dobrym początkiem wydawała się planowana rozmowa Gunsesa z Królem, jako że Garik nie chciał dowiadywać się potem wszystkiego od innych, postanowił skorzystać z propozycji Cadacusa i razem z nim odwiedzić władcę Isentora. Gdy dotarł na umówione miejsce dostrzegł dwóch towarzyszy niedawnej wyprawy. -Witam.-     
Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą;
zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział,
że go masz. 

Offline Gunses

• Arystokrata
  • Reputation Power: 283
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Kwiecień 2012, 22:20:42 »
Gunses z placu na którym trwała zabawa wyszedł bocznym zaułkiem. Doszedł do przejścia tunelowego na mniejszy plac. Z tamtego miejsca poszedł już prosto aleją, aż doszedł do ulicy Elish Ehru. Zauważył tam trójkę mężczyzn
- Witajcie - rzekł do nich i uścisnął ich prawice - Idziecie ze mną do króla? Jeśli tak, to chodźmy... -  rzekł i ruszył wraz z nimi w stronę rezydencji władcy Valfden.

Offline Axel Ontero

• Magnat

• Karta postaci

« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwiecień 2012, 08:20:34 »
-Witajcie, - powiedziałem do towarzyszy, a później zwróciłem się do Hydry:
-W porządku, nie narzekam.-Nie czułem się jakoś zbytnio wyjątkowo. Czułem się zwyczajnie. Po rzomowie ruszyłem za Gunsesem.

Offline Gunses

• Arystokrata
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Maj 2012, 15:03:44 »
Gunses podróżował z królem
- Czy takie kryształy mogą być rozpowszechnione? Czy ktoś inny mógł je mieć, aby otworzyć stabilny portal?

Offline Axel Ontero

• Magnat

• Karta postaci

« Odpowiedź #7 dnia: 02 Maj 2012, 17:35:07 »
Wsłuchiwałem się w rozmowę króla z Gunsesem już od jej zapoczątkowania w pałacu. Zaciekawił mnie bardzo ten temat. Teoria z otworzeniem portalu wydała mi się najbardziej racjonalna. Postanowiłem, że udam się za nimi na festyn, nie przestając słuchać.

Offline stefan666

• Magnat
  • Reputation Power: 26
  • stefan666 toruje sobie drogę ku górze.stefan666 toruje sobie drogę ku górze.stefan666 toruje sobie drogę ku górze.

« Odpowiedź #8 dnia: 01 Czerwiec 2012, 21:50:18 »
Pienik zadumiony sytuacją jaka wydarzyła się przed jego domem postanowił wyjść na wieczorny spacer. Stare przyzwyczajenie z sabatów. Stanął pod wozem pełnym jakiś worków i wyjął sakwę, policzył pieniądzę i mruknął:
ileż to lat minęło od kiedy ja ostatni raz miałem alkohol w ustach.. tylko z kim tu pić
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2012, 21:54:13 wysłana przez Pienik »
Nie jestem już aktywny na tym forum, jeżeli czegoś potrzebujesz pisz na e-mail.

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 327
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #9 dnia: 01 Czerwiec 2012, 21:52:11 »
Dracon wraz z Yarpenem przechadzali się ulicami miasta dyskutując o Tinrileckich burdelach i tamtejszych napitkach oraz innych pierdołach, dyskutowali właśnie o pewnym rozwiązłym plemieniu gdy naszla ich ochota na picie.
Napiłbym sie.
Ja też...
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline stefan666

• Magnat
  • Reputation Power: 26
  • stefan666 toruje sobie drogę ku górze.stefan666 toruje sobie drogę ku górze.stefan666 toruje sobie drogę ku górze.

« Odpowiedź #10 dnia: 01 Czerwiec 2012, 22:03:05 »
Pienik usłyszał rozmowę dwóch nieznajomych, skierował się w ich stronę. Podszedł i powiedzał:
-Witajcie, jestem Pienik do niedawna martwy trup nie ma znaczenia czy się znaliśmy wcześniej czy nie. Mam ochotę porzadnie się spić, a do lustra nie wypada może dotrzymacie mi towarzystwa? Słyszałem, że krasnoludy podobno mają twardy łeb chciał bym to sprawdzić ha ha - Roześmiał się po czym wskazał na swoją sakwę wypchaną złotem. Miała być to sugestia..
Nie jestem już aktywny na tym forum, jeżeli czegoś potrzebujesz pisz na e-mail.

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 327
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #11 dnia: 01 Czerwiec 2012, 22:11:10 »
Picia nigdy się nie odmawia. Yarpen aep Thor jestem. Odparł brodacz i wyciągnął prawicę.
Baron Aragorn Tacticus, generał Szwadronu. Chodźmy więc.
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline Gunses

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Luty 2013, 17:21:20 »
Tymczasem trójka mężczyzn znając skróty już przedostała się do dzielnicy mieszkalnej. Po kilkunastu kilkunastu minutach skrócili sobie drogę ponownie i znaleźli, przechodząc przez ogrody, potem szybko zbiegając w dół i przeciskając się wąskimi uliczkami dzielnicy obywatelskiej znaleźli się przy murze prowadzącym do dzielnicy biedoty. Odnaleźli wyłom w murze i tamtędy przeskoczyli do swoich slumsów.

Offline Dragosani

• Król
  • Reputation Power: 231
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Luty 2013, 17:35:38 »
Wampir cały czas szedł za nimi. Jego akrobatyczne zdolności, oraz wampirza zwinność okazały się całkiem przydatne. Udało się nie zgubić całej trójki i w końcu dotrzeć za nimi do slumsów. Tutaj straż była znacznie mniej liczna, a więc i szansa na działanie była wyższa. Obserwując mężczyzn ruszył powoli za nimi, przy okazji wypatrując okazji. Chciał po prostu znaleźć się z nimi sam w jakiejś uliczce. Rozmyślał także nad taktyką, którą zastosuje.

//Jaką mamy porę dnia?
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Gunses

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Luty 2013, 17:48:48 »
//Jeżeli rozmowa w karczmie toczyła się w czasie równoległym, to po przeczekaniu kilku godzin mamy jakąś 21:30.
//Jest środek lata.
//Przeciwnicy to trójka mężczyzn (rasa: ludzie), w stroju wędrowca, bez widocznej broni.

Offline Dragosani

• Król
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Luty 2013, 18:26:13 »
Był wieczór, dość ciepły, wszak był środek lata. Słońce chyliło się ku horyzontowi. Właściwie schowało się za nim niemal całkowicie, więc nie wkurzało wampira samą swoją obecnością. Wampir spojrzał i stwierdził, że to było dobre. Nadchodząca noc oznaczała pełnie jego sił. Już w tej chwili czuł, że czuje się coraz lepiej. Czuł przypływ siły, jego kroki stawały się coraz bardziej sprężyste i żywe. Zmysły zaś zaczynały wychwytywać znacznie więcej bodźców z otoczenia. Słyszał więcej, widział więcej i, niestety, czuł więcej. Rynsztok w slumsach pełen był fekaliów i innych nieprzyjemnie pachnących cieczy, jak zepsuta zupa buraczkowa, czy truchło kota. Jednak wampir nie zwracał na to uwagi. Był teraz drapieżnikiem na tropie ofiar. Położył dłoń na rękojeści miecza powieszonego przy pasie. I przyspieszył swój krok. Jednocześnie nie biegł, nie spieszył się. Po prosu chciał dogonić mężczyzn. Będąc już w miarę blisko, jakieś dziesięć metrów od nich, ponownie połączył się z Kryształem. Poczuł napływ mocy, skupił wolę na umyśle jednego z mężczyzn. Na tym z medalionem. I uderzył zaklęciem jego umysł.
- Izaar! - Tym razem już nie szeptał. Delikwent zatrzymał się nagle, po czym zamroczony zwalił się na ziemię. Oczywiście w takich warunkach natychmiast wyrwałby się z zaklęcia Snu, ale Drago nie chciał aby on zasnął. Chciał tylko wprowadzić trochę zamieszania w szeregi grupki. Aby zatrzymali się i pytali głupio "Co jest?" Gdy to się stało, zaatakował. Wyrwał miecz z pochwy i szybkim krokiem podbiegł do faceta, który schylił się, aby pomóc kumplowi wstać. Ciął prosto w szyję. Idealne ostrze stworzone przez Gunsesa z łatwością rozharatało jego radło, znacznie utrudniając jakiekolwiek wezwanie pomocy i utrzymanie się przy życiu. Wampir doskoczył do drugiego mężczyzny, który chyba chciał uciec. Człowiek nie był jednak wystarczająco szybki dla krwiopijcy po zmroku. Otrzymał dwa ciosy. Jeden w pierś, ukośnie, od dołu do góry. Drugi w gardło, tak jak jego kompan. Ostatniego dopadł mężczyznę z medalionem. Doskoczył do niego i po prostu wbił mu miecz w pierś, na wysokości serca. Zapach krwi obudził w nim głód, więc utrzymując gościa na mieczu, wbił kły w jego szyję i pożywił się. Następnie zsunął ciało z klingi, wytarł ją o koszule jednego z zabitych i rozejrzał się szybko, czy nie ma przypadkiem niechcianej widowni.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Gunses

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Luty 2013, 18:30:49 »
Widownia była. Zemknęła szybko, rozbiegła się w uliczki unikając jego wzorku. Wzroku wampira. Dragosani nie wiedział jakie pociągnie to za sobą konsekwencje. Został sam.

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Luty 2013, 18:37:49 »
Drago zaklął pod nosem. Konsekwencje zapewne miały przybrać formę jeszcze większej niechęci motłochu w stosunku do wampirów. Ale to nie nowość. Ludzie bali się wampirów, często dążyli nawet do ich eksterminacji. Wampir kucnął przy zabitym mężczyźnie z medalionem. Pociągnął za łańcuszek, wyciągając sam medalion zza koszuli człowieka. Złoto było zimne w dotyku, zaś w nikłym świetle ulicy lśniło dość upiornie. Wampir zdjął medalion z szyi zabitego i schował go do kieszeni. Po tym odszedł, zostawiając ciała. Pewnie zabici mieli jakieś grzywny, czy coś w tym guście, lecz wampir wolał zostawić to dla "padlinożerców" ze slumsów. Oddalił się i zniknął w mroku miasta.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Gunses

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Luty 2013, 18:42:46 »
//Severus otrzymuje: 1 sztuka złota Alzura.

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Luty 2013, 16:43:00 »
Ulica, a przynajmniej jej widoczna część, była pusta, tak więc Dragosani wymknął się dyskretnie z domu, niczym cichacz z tyłka podczas uroczystego przyjęcia. Uczestniczył właśnie z najprawdopodobniej najłatwiejszej ucieczce z więzienia w historii. Trochę szkoda, że zapewne nikt o tym nie napisze w książce historycznej. Nie myśląc jednak o tym, wampir wyszedł na ulicę i zgodnie z poleceniem Valentino, skierował się do pierwszej z prawej studzienki. Kucnął, odsunął pokrywę. Wsunął się do kanału, zszedł kilka szczebelek drabiny w dół, zasunął za sobą pokrywę (kultura musi być) i zeskoczył na dół. Rozejrzał się w poszukiwaniu jakiś znaków. Wszak tutaj już mieli być "nasi", jak to określił "obrońca".
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #19 dnia: 21 Luty 2013, 16:43:00 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.