Autor Wątek: Okno życia  (Przeczytany 3783 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Marzec 2012, 16:41:35 »
Nie zamierzając tracić więcej czasu Navarre ruszył w wspomnianym kierunku. Mauren pamiętał pożar, gdyż mimo wszystko rzadko zdarzały się one w środku miasta. Lekkim truchtem przemierzał dzielnice biedoty w poszukiwaniu domu.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Marzec 2012, 18:26:52 »
I znalazł go. Drzwi były uchylone, a po wejściu do środka mauren ujrzał mężczyznę spotkanego w karczmie. Tym razem bez kaptura. Jego twarz nie wyróżniałaby go z tłumu. Nie była godna ani zapamiętania, ani opisania. W ręce trzymał miecz. Drżał cały. Zobaczył cię i podniósł niepewnie ostrze w twoim kierunku, po czym zapytał niezrozumiale:
- Co... Co z tym Nieszczęściem? - nie miałeś pewności, czy chce cię skrzywdzić. Wyglądał na przerażonego.

Cytuj
Brajan
Ekwipunek:
1
Nazwa broni: Klinga
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 22
Wytrzymałość: 14
Opis: Wykuty z 55 sztabek stali o zasięgu 0,9 metra. Obosieczne ostrze ze stali najwyższej jakości. Rodzinna pamiątka, co widać po naznaczonej czasem rękojeści.
Wymagania: Walka bronią sieczną [75%]

2
brak

3
brak

4
brak

Odzienie
Nazwa odzienia: Strój mieszczanina
Rodzaj: zbroja miękka
Typ: strój
Wytrzymałość: 6
Opis: Uszyty z 100 kawałków bawełny.
Wymagania: Używanie zbrój miękkich

Statystyki postaci

Specjalizacje:
Walka bronią sieczną [75%]

Umiejętności nabywane:
Używanie zbrój miękkich

Umiejętności rasowe:
Potencjał magiczny
Potencjał chemiczny
Ciało z gliny
Ulubieniec bogów
Bystry umysł

Magia:

Forum Tawerny Gothic

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Marzec 2012, 18:26:52 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Marzec 2012, 18:31:37 »
-Uspokój się. Co masz na myśli przez Nieszczęście? Możesz mi wyjaśnić? Mauren nie wyjmował broni, żeby nie stresować dodatkowo człowieka. Poza tym był w stanie się bronić i walczyć bez wyciągania miecza. Choć nie każdy to wiedział.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Marzec 2012, 15:16:48 »
- Wyjaśnić?! Wyjaśnić?! - nerwowo zaczął machać ostrzem, jednak nadal było ono od Ciebie oddalone. - Gdzie bachor? Gdzie to Nieszczęście? Pozbyłeś się go? Pozbyłeś? - zaczął pytać przerażony. Podszedł kilka kroków i jego miecz był już zdecydowanie zbyt blisko twojej szyi, a trzymał go mimo drżenia na tyle mocno, że pokojowe odsunięcie nie wchodziło raczej w grę. Nie wyglądało jednak na to, że chciał cię skrzywdzić.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Marzec 2012, 15:56:05 »
-Jest w bezpiecznym miejscu. Może mi teraz powiedzieć o co chodziło z dzieckiem? I odłóż to bo komuś stanie się krzywda. Rzecz jasna Zeyfar miał na myśli jedną osobę, Brajana.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Marzec 2012, 17:00:33 »
- Jak to w bezpiecznym? - zignorował twoje pytanie i prośbę. Miecz nadal trzymał niebezpiecznie blisko twej szyi. - To zło wcielone! Należało się go pozbyć! Pozbyć! Ten dzieciak przynosi jedynie śmierć! - tak, mężczyzna zdecydowanie zdawał się być niespełna rozumu. Popatrzył na ciebie niezadowolony, a po chwili opuścił odrobinę miecz. W domku nie było najjaśniej, ale zdawało ci się, że na jego policzkach dostrzegłeś łzy. A może to pot?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Marzec 2012, 17:09:30 »
-Opowiedz mi co się stało? Co cię skłania do tego, że uważasz iż on przynosi nieszczęście?

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #47 dnia: 12 Marzec 2012, 17:47:14 »
- Już trzy osoby zabił. Gnojek. Najbliższe mi. Najbliższe - powtórzył. Odsunął się od ciebie, schował miecz i upadł na kolana. Twarz schował w dłoniach. - Moją żonę, matkę i siostrę - dalej mówił niezrozumiale. - To pechowe dziecko jest. Ja... Ja myślałem, że taki skrytobójca jak ty się go pozbędzie, bo to zbędny balast. Cokolwiek. Bo ja nie potrafiłem. W końcu to syn - dodał cicho i podniósł głowę. Teraz miałeś pewność, że na jego policzkach są łzy. ÂŁzom towarzyszyło wściekłe spojrzenie. - Ale nie! Nie dało się! - wstał szybko z kolan i dobył miecza. Teraz miałeś pewność, że zwyczajnie oszalał. Ruszył w twoim kierunku z obnażoną bronią.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #48 dnia: 12 Marzec 2012, 17:59:56 »
Klinga Zeyfara momentalnie wysunęła się z dobrze naoliwionego futerału. Sprawnym ruchem mauren uderzył na przeciwnika pozwalając mieczom walczyć o miejsce w powietrzu. Siła uderzenia na tyle zaskoczyła przeciwnika, że zabójca zdążył już wystrzelić dłonią w kierunku oszalałego mężczyzny. Zaciśnięta pięść otworzyła się w momencie zbliżenia do twarzy. W tym samym czasie drobny ruch wysunął ukryte ostrze. Dłoń zacisnęła się na twarzy pozwalając broni wbić głownię głęboko w gardło. Ucisk na klindze zelżał, a potem kompletnie zniknął. Mężczyzna osunął się na ziemię wraz z stopniowym wyciąganiem ukrytego ostrza.

Potężny atak

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Marzec 2012, 18:18:50 »
Człowiek zmarł. Z jego kieszeni wypadł mieszek i kawałek papieru, który najpewniej był listem Brajana do brata. Dowiedziałeś się z niego, że żona mężczyzny zmarła przy porodzie, a matka i siostra podczas napadu jakiegoś rzezimieszka, z którego cało wyszedł tylko ochroniony przez kobiety malec. To wszystko wpędziło go w szaleństwo, które podsunęło mu tak głupi plan, jakim było podrzucenie ci dziecka. Po zabraniu pieniędzy, wróciłeś do kaplicy, gdzie dyplomatycznie i mocno ogólnikowo poinformowałeś kapłankę o śmierci rodziców malca, a następnie udałeś się do siedziby.

Zadanie wykonane!
Nagroda: 30 (zaliczka) + 60 (mieszek Brajana) = 90 sztuk złota

Podsumowanie:
Mauren zostaje wynajęty przez dziwnego człowieka. Po dalsze wskazówki udaje się do swego domu, gdzie pod drzwiami znajduje dziecko. Następnie szuka jakichkolwiek poszlak dotyczących swojego zleceniodawcy. W karczmie po rozmowie z pijaczkami i przegraniu siłowania na rękę dowiaduje się, gdzie powinien szukać niejakiego Brajana. Malucha oddaje pod opiekę kapłance Zewoli. Na targu zdobywa informacje o jego miejscu zamieszkania. Okazuje się, że mężczyzna po stracie bliskich mu osób oszalał. Rzuca się na skrytobójcę z mieczem, co skutkuje śmiercią szaleńca.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #50 dnia: 25 Marzec 2012, 13:15:06 »
Talenciki:

Zeyfar - 2 Brązowe talenty
Otrzymujesz 100 sztuk złota premii

Forum Tawerny Gothic

Odp: Okno życia
« Odpowiedź #50 dnia: 25 Marzec 2012, 13:15:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything