Autor Wątek: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok  (Przeczytany 7500 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Luty 2012, 17:57:11 »
- Ty byłeś celem, Sado? - zapytał zasapany, nie mogąc oprzeć się wrażeniu, że to dość dziwne.
- Stare znajomości? - wysapał, nie zwalniając kroku.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Luty 2012, 17:58:52 »
Ork przyjął rozkaz. Przykucnął przy ciele tak, że pleców nie miał odkrytych a i przód zasłonił bronią. Rozejrzał się. Pomyślał Co tu kurwa się dzieje? Ja pirdole. Zauważył kolejną grupkę. Miał złe przeczucia. Wykonał rozkaz Anva.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Luty 2012, 17:58:52 »

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Luty 2012, 18:00:40 »
Konrad dogonił Sada. Rozglądał się wokół, zabójca mógł teraz uderzyć na niego. Rękę cały czas trzymał blisko pasa, aby w razie konieczności szybko dobyć miecza.
-Czy ktoś rozumie, o co tu w ogóle chodzi?-zapytał.

// W Marancie jestem Konrad. Mam nawet w podpisie.  ;)

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Luty 2012, 18:02:39 »
Anv:

- Kapitan Leonard Janas, dowódca straży nocnej Efehidon. Dostaliśmy wezwanie. Co tu macie, żołnierzu?

Mogul, początek wątku 3:

- Panie, to jak będzie? Potrzebujemy szybko kogoś, kto obaczy tamte zwłoki!

Wątek 1:
- Fenerale Fado, kapfalu - poprawił chłopaka zirytowany Sado. - Nie wiem, fo tu fe deje, fobaczymy, jak włapiemy fkułwyfyna.



Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Luty 2012, 18:05:52 »
- Generale - poprawił się, ciągle biegnąc w zabójczo szybkim tempie. - Kurwa, że też akurat w dożynki - zaklął pod nosem.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Luty 2012, 18:11:11 »
- Kurwa, kapitan. Sobie nie porozkazuję. - przeszło mi przez myśl, słysząc słowa mężczyzny. - Skrytobójstwo. Szybki strzał z kuszy w szyję bogatego szlachcica. Nikt nic nie widział, poza upadającym cielskiem oraz wystajacym mithrilowym bełtem. Szybka akcja. - mówiłem, prowadząc ich ku leżącemu na ziemi szlachcicowi. - Oto i on.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Luty 2012, 18:14:38 »
-Nosz kurwa jego mać, prowadź. Stwierdził, że i tak tu niepotrzebny jest, a może coś wywęszy gdzie indziej. Chociaż i tego nie był pewien. Przecież był prostym wojem. A może to będzie pomocne? Przecież znał się na zadawaniu różnego rodzaju śmierci. Poszedł za nimi, jednak był ostrożny. W końcu to mogli być wrogowie, ci strażnicy. Przecież ich nie znał.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Luty 2012, 18:32:03 »
Anv
- ÂŚwietnie, kurwa, świetnie. Dobra, zabieramy ciało i przejmujemy sprawę! - rzucił krótko wąsaty, każąc swoim ludziom zabrać zwłoki.

Mogul [3. wątek]:

- Ale na północ idziemy czy na południe, psze pana? Zostawimy tutaj jednego z nas, gdyby ktoś chciał panu pomóc.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Luty 2012, 18:35:24 »
Aragorn wylądował obok Anva. Coś tu śmierdziało i to bardzo. Trzymał broń w gotowości.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Luty 2012, 18:39:52 »
No kurwa, ja mam za was myśleć idioci jebani. Jakbyscie w mordę jebaną mać nie mogli sami prowadzić do pierwszego lepszego. Oba trupy. Bluźnił w myślach ork.
- Niech kurka północ będzie. Prowadzić

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Luty 2012, 18:43:47 »
- Co? Niby na jakiej podstawie? - rzuciłem spoglądając na mężczyznę. - Z całym szacunkiem, ale od tej sprawy nas nie odsuniecie. Jednocześnie z tym przypadkiem, drugi bełt poleciał w stronę naszego generała, orając mu twarz. - w tym momencie obok mnie wylądował Aragorn. Nie byłem sam, to nadawało pewności. - Chyba was popierdoliło, jeśli uważacie, że Szwadron odda wam tą sprawę. Będziemy w niej uczestniczyć.

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Luty 2012, 18:52:39 »
Jako że nie miałem kompanów do picia to byłem całkiem trzeźwy. Nagle zrobiło się niezłe zamieszanie, zbiegowisko i harmider. Ork który siedział niedaleko mnie poszedł na północ do jakiś zwłok. Afera bardzo mi się spodobała więc poszedłem za towarzyszem.


Dane Personalne
Imię: Gatts
Wiek: 20
Rasa: Człowiek
Tytuł: brak
Stan cywilny: Kawaler


Portret





O mnie

Jestem chłopcem wojny. Wychowałem sie w koszarach, a ojczyma zabiłem.


Statystyki ekwipunku



Broń 1

Broń 2

Broń 3

Nazwa broni: Miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 6
Opis: Wykuty z 55 sztabek mosiądzu o zasięgu 0,9 metra.
Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]

Broń 4

Odzienie
Nazwa odzienia: Kubrak wędrowca
Rodzaj: brak
Typ: strój
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyty z 100 kawałków lnianego płótna.
Wymagania: brak

Pas


Statystyki postaci
Specjalizacje

- Walka bronią sieczną [75%]

Umiejętności nabywane

Osiągnięcia

Umiejętności rasowe

- Potencjał magiczny
- Potencjał chemiczny
- Ciało z gliny
- Ulubieniec bogów
- Bystry umysł


Magia



Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Luty 2012, 19:00:12 »
Tymczasem Zeleris latał nad ulicami, próbując dostrzec mendę, która strzelała podczas dożynek. Wciąż miał w pogotowi moc magiczną, lecz teraz nie zamierzał używać psioniki. A przynajmniej nie od razu. Utrzymywał się nieco przed grupą podążającą ulicami i bystrym dracońskim okiem wypatrywał drania. Może nie był w Szwadronie i ta sprawa go nie dotyczyła, ale po prostu miał ochotę na taki pościg. Adrenalina wypalała jego wcześniejszy gniew.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Luty 2012, 19:33:38 »
Wątek 1:

Uciekinier nagle się zatrzymał. Rozpościerała się przed nim wielka na parę metrów murowana ściana, która zagradzała drogę do przejścia na otwartą ulicę. Wszyscy byliśmy kilkadziesiąt metrów za nim, jednak widzieliśmy, że przestał biec.

Wątek 2:

Słuchaj, gnojku! Nie lubię takich zarozumiałych gówniarzy. O ile się nie mylę, dzisiaj macie wolne, a to my tutaj sprawujemy władzę i pilnujemy porządku. Gówno mnie obchodzi, że dostał jeszcze wasz śmieszny generałem. Jak mi nie ustąpisz, jutro oberwie się i jemu, i tobie. Nie każ mi używać siły, chłystku.

Wątek 3:

Dotarliście do północnej części. Na ulicy leżały zwłoki bogatego mieszczanina. W jego szyi był wbity mithrilowy bełt.
- Sprawdziliśmy chłopaka. Młody, 23 lata, Gras Mordan. Z bogatej rodziny, wkrótce miał wyjść za wpływową szlachciankę - Meritę Rogas.
Mieliście dziwne wrażenie, ze ktoś was obserwuje.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Luty 2012, 19:38:37 »
Widząc że uciekinier wpadł w potrzask, Zeleris przyspieszył lot i w końcu wylądował. Tym razem uważnie, coby w nic nie wpaść. Jako miejsce lądowania wybrał dach budynku obok dróżki, którą uciekał zamachowiec. Mag zdawał sobie sprawę, że drań wciąż może być niebezpieczny i może mieć jakieś asy w rękawie, więc ponownie użył mocy psionicznych. Tym razem jednak nie uderzył pociskiem, lecz po prostu owinął mocą tors kusznika i skupiając wolę, trzymał siłą woli. Tak aby utrudnić mu jakiekolwiek działania.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Luty 2012, 19:42:01 »
Diomedes zaś podbiegł do przestępcy na bezpieczną odległość, wyciągnął różdżkę zza pasa i wycelował prosto w jego sylwetkę. Upewniając się, że nie musi się martwić o swoje zdrowie, zaczął powoli się zbliżać, ciągle groźnie mierząc prosto w tors skrytobójcy.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Luty 2012, 19:51:48 »
Konrad spojrzał na uciekiniera. Widział w nim kogoś więcej niż mordercę. Widziałw nim skrytobójcę, wyspecjalizowanego w swoim fachu i doskonale znającego się na swej robocie. Dobył miecza i powoli kroczył tuż za Diomedesem.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Luty 2012, 19:52:33 »
Plan Zelerisa był dobry, ale nie spodziewał się on jednego - że ktoś był już na dachu. Dracon nawet nie zauważył, jak ktoś za nim wykonał zamach i uderzył go mieczem w plecy. Ostrze rozdarło część szaty, przebiło błonę lewego skrzydła i zadało brzydką ranę na plecach. Zeleris zakołysał się do przodu, lecz nim zdążył cokolwiek zrobić, dostał kopniaka, który posłał go w dół.

Sytuacja: Spadasz w dół, pod tobą znajdują się powywieszane ubrania i prześcieradła, które możesz skorzystać do spowolnienia upadku.

Uciekinier miałby teraz prawdopodobnie świetna szansę, żeby zabić Zelerisa pojedynczym strzałem, ale wybrał inne rozwiązanie. Rozpędził się, wskoczył na ścianę i złapał się za wystający pręt. Powoli zaczął się wspinać, używając wyrw w murze, metalowych prętów i wywieszonych ubrań. Jego zdolności akrobatyczne były wręcz nieprawdopodobne, zachowywał się jak cyrkowiec.

Z ciemnych zaułków, na dachach i balkonach budynków nagle zatrzepotały szaty. Zaczęły pojawiać się postacie w płaszczach.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Luty 2012, 19:52:47 »
Złość we mnie narastała z każdym kolejnym zdaniem, wypowiedzianym przez kapitana. Miała nawet swoje uwidocznienie na zewnątrz w postaci lekkiej poświaty wokół demonicznego ramienia. Fakt, że ramię reagowało wraz ze mną potrafił czasem przeszkadzać. To coś jak erekcja, której nie masz jak ukryć. Ja jednak starałem się nie zwracać na to uwagi, a i rozmówcę od tego odwodzić. Starałem się być spokojny i opanowany.
- Aż tak wam przeszkadza, że chcemy wam pomóc i współpracować? Kilka dodatkowych rąk i ostrzy, w dodatku tak wyszkolonych to chyba raczej dobra oferta. Poza tym, reszta Szwadronu już współpracuje ze strażą w innych częściach miasta. Nie mieli z tym problemu.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Luty 2012, 19:54:17 »
- Ale my mamy. Nie jesteśmy jak reszta tych półgłówków ze straży. A teraz z drogi, sierżancie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdy mrok ostrzy szpony: pierwszy krok
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Luty 2012, 19:54:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything