Autor Wątek: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo  (Przeczytany 8802 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #40 dnia: 10 Luty 2012, 14:51:25 »
Wydaje mi się że to będzie zbyt łagodne jak dla niego.-Wyszeptałem w kierunku dracona po czym wykrzyknąłem w kierunku Ba`la.
A co mnie to obchodzi? Popełniłeś cholerny błąd. Teraz za to odpokutujesz, wyrżniemy całe miasto  żeby się do ciebie dostać! Twój jebany interes jest już nasz!

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Luty 2012, 14:59:14 »
Kurwa... Człowiek zwiał do domu, a z budynku wyszło dziesięciu najemników. Zaczynało świtać.

5x Najemnik
Broń 1:
Nazwa broni: Najemne ostrze
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 15
Wytrzymałość: 11
Opis: Wykuty z 55 sztabek żelaza o zasięgu 0,9 metra.
Wymagania: Walka bronią sieczną [75%]


Broń 2:
Brak


Broń 3:
Bak


Broń 4:
Brak

Pancerz najemnika.
Rodzaj: zbroja miękka
Typ: zbroja z utwardzonej skóry
Wytrzymałość: 8
Opis: Uszyta z 100 kawałków skóry kreshara.
Wymagania: Używanie zbrój miękkich

Statystyki postaci

Specjalizacje:

Umiejętności nabywane:
*Walka bronią sieczną [100%]
*Używanie zbrój miękkich

Umiejętności rasowe:
*Potencjał magiczny
*Potencjał chemiczny
*Ciało z gliny
*Ulubieniec bogów
*Bystry umysł

5x Menda
Broń 1:
Nazwa broni: Najemne ostrze
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 15
Wytrzymałość: 11
Opis: Wykuty z 55 sztabek żelaza o zasięgu 0,9 metra.
Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]


Broń 2:
Brak


Broń 3:
Bak


Broń 4:
Brak

Pancerz najemnika.
Rodzaj: zbroja miękka
Typ: zbroja z utwardzonej skóry
Wytrzymałość: 8
Opis: Uszyta z 100 kawałków skóry kreshara.
Wymagania: Używanie zbrój miękkich

Statystyki postaci

Specjalizacje:

Umiejętności nabywane:
*Walka bronią sieczną [50%]
*Używanie zbrój miękkich

Umiejętności rasowe:
*Urodzony handlarz
*Obieżyświat
 *Syn pustyni
*Potencjał magiczny

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Luty 2012, 14:59:14 »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Luty 2012, 15:10:04 »
Mogul przyjrzał się wrogom. Piątka była dosyć wyszkolona, a druga wyraźnie mniej. Khan wiedział, że nie da rady sobie z tymi lepszymi.
- Weźcie się za tych silniejszych najemników. Ja dopiero wracam do zdrowia, zajmę się pozostałymi. Czekał na ruch przeciwnika, niech się zbliżą jeszcze trochę.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Luty 2012, 15:21:05 »
Aragorn kiwnął tylko głową, strzelił z przygotowanej wcześniej kuszy, pocisk rozwalił gardło jednego z najemników. Zagulgotał paskudnie łapiąc się pośmiertnym odruchem za gardło. Padł zaraz przy drzwiach sprawiając że kilku potknęło się o jego trupa. Byli dobre 30m. od nas.

1/5 Najemnik
5/5 Menda

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Luty 2012, 15:31:37 »
Czas na balet.-Wypowiedziałem te słowa widząc wybiegających ludzi. Za młynkowałem wciąż wyciągniętym mieczem i powoli ruszyłem przeciw nadbiegającym wojownikom. Z naprzeciw nadbiegał na mnie jeden z najemników. Był ode mnie jakieś dziesięć metrów, kiedy zacząłem biec w jego kierunku. W biegu się wyminęliśmy a nasze ostrza się zderzyły. Błyskawicznie się obróciłem i zaatakowałem od prawej z góry.  Nastąpiła krótka wymiana ciosów pod czas której przeciwnik się cofał. W pewnym momencie jego noga wpadła w niewielką dziurę co zachwiało jego równowagę. Od razu wykorzystałem okazję, lewą ręką mocno chwyciłem go za ramię. Podciągnąłem go do siebie i przebiłem go mieczem. Kopniakiem odepchnąłem ciało aby wyciągnąć miecz po czym ruszyłem do dalszej walki.
 

2/5 Najemnik

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #45 dnia: 10 Luty 2012, 15:38:17 »
Aragorn uratował dziś życie Adamusa z piąty raz, otoczyło go dwóch najemników. W tym samym czasie wystrzelił z kuszy, pocisk trafił w bok rozwalając płuco i bogowie wiedzą co jeszcze. Człowiek upadł na ziemię wypluwając sporą ilość krwi z przebitego płuca, był to paskudny widok...

3 Najemnicy zabici
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2012, 15:42:04 wysłana przez Aragorn »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Luty 2012, 15:45:45 »
Po jeszcze do głębszej analizy przeciwnika Mogul zauważył, że mają wszyscy utwardzane pancerze, najprawdopodobniej ze skóry podobnej do zębacza. Zauważył też, że mendy nie trzymały zbytnio z najemnikami. Obie grupy stały kawałek od siebie. Na szczęście grupka śmieci stała bliżej. Ork odszedł kawałek od smoczej grupki. 2 mendy złapały haczyk. Myślały, że ork popełnił głupstwo oddalając się od towarzyszy, ale to była zaplanowana akacja, która miała skupić na sobie wrogów. Podeszli do niego pewni siebie. Bliższy ciął w lewo, ork zablokował mieczem z wyprostowaną ręką. Drugi już zaszedł kawałeczek Mogula i też ciął. Khan zareagował natychmiastowo, odrzucił pierwszego i ponownie zablokował cięcie. Po skutecznej obronie sam uderzył prostopadle. Cięcie było celne, lecz zrobiło tylko ślad na zbroi. Mogul odskoczył bowiem pierwsza menda znów zaatakowała. Drugi był zdezorientowany tym co nastąpiło. Stał jak słup. Mogul wykorzystał sytuację i ciął swoim ostrzem "trzeźwego" przeciwnika. Skutecznie zablokował, jednak ork nie przestawał. Pchnął mieczem w klatkę. Miecz przeszył serce powodując natychmiastową śmierć. Drugi już się ocknął i zaszarżował uderzając z góry. Orczysko odskoczyło i zaatakowało z dołu. Menda chciała obronić się. Mogul na to liczył, bowiem jego uderzenie miało na celu wybić broń z ręki. Udało się. Przeciwnik nie zdążył odskoczyć przed kolejnym cięciem, które przeszło na wskroś jego czaszki. Nieoczekiwanie, przy nim pojawił się kolejny przeciwnik. Zaatakował z krzykiem z góry, bo o dziwo był większy od orka. Ostrze zatrzymało się tuż przy twarzy Khana. Było na prawdę blisko i skończyłby swój żywot. Ale nie czas na śmierć, jeszcze nie, zbyt słaby przeciwnik, by miał zginąć z jego ręki. Swoją siłą przepchnął wroga i sam uderzył. Było ono lekkie, więc zostało sparowane. Mogul chciał całą swoją siłę użyć w kolejnym ciosie. Nastąpił atak mendy, kolejne sparowanie po którym nastąpił kontratak. Używając większości swojej siły trafił w szyję wroga. Głowa nie odpadła, lecz mało brakowało, by to nastąpiło

Ilość zabitych:
3/5 Najemnik
3/5 Menda

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #47 dnia: 10 Luty 2012, 16:15:54 »
Aragorn podziwiał rzeźniczy kunszt nieznajomego orka. Odbił się od ziemi i wzbił w powietrze, z gracją wylądował na dachu domu Ba'ala, z tego miejsca miał lepszą pozycję do strzału co wykorzystał, bełt trafił najemnika w korpus. Biedak osunął się na ziemię, ledwo dychał ale jeszcze żył. Ludzie Ba'ala nie byli skorzy do walki, woleli zwiać co też próbowali czynić nieudolnie. Dracon zdążył zarepetować kuszę i ponownie strzelić, trafił w plecy ostatniemu z lepiej wyszkolonych ludzi, prosto w kręgosłup co poskutkowało natychmiastowym zgonem.

Ilość zabitych:
5/5 Najemnik
3/5 Menda

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Luty 2012, 16:34:47 »
Jako, że mendy zaczęły pierwsze uciekać Mogul chciał ich powstrzymać. Zdążył chwilę odsapnąć. Skutecznie zablokował ucieczkę dwójce. Przynajmniej on tak myślał. Wrogowie zaczęli szarżować na niego. Nie wyciągneli nawet broni. Bliższego przytrzymał wystawiając rękę. Nadbiegający upadł. Drugi w typowy sposób wykorzystał chwilę i wyminął orka, który zajęty był czym innym. Właśnie ciął z góry w przeciwnika. Ten zablokował, lecz sprawiło mu to trudność. Nie miał siły na atak. Zostało mu tylko blokowanie. Bronił się tak z pół minuty. Uderzenia orka nie były potężne, bowiem nie miał dobrej kondycji. Przedostatnie cięcie wybiło broń z ręki a ostatnie zabiło wroga.

ostatni uciekinier menda został

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Luty 2012, 17:35:19 »
Aragornowi szkoda było bełtu na uciekiniera. Zleciał z dachu i stanął obok orka. Dzięki, a teraz powiedz kim jesteś. Powiedział w orczej mowie.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Luty 2012, 17:39:04 »
Było już po walce, spokojnie odwróciłem się w kierunku towarzyszy i tam ruszyłem. Wiedziałem że rozmawiają w nieznanej mi mowie więc nie miałem zamiaru się wtrącać.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Luty 2012, 17:41:53 »
-Haa! Mówisz po orczemu, nie musisz robić tego, znam dosyć dobrze wspólny. Właśnie tym językiem przemawiał.
- Nie przedstawiłem się, czasu nie było. Jestem Mogul Khan Yurnero Juggernaut. Szeregowy Szwadronu Zagłady.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Luty 2012, 18:37:06 »
Aragorn Tacticus, sierżant* Szwadronu Zagłady. Miło mi. Adamusie, czyń honory. Czas tam wejść.

//*Saduś obiecał.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #53 dnia: 10 Luty 2012, 18:49:29 »
-Jak sobie życzysz.
Chwyciłem mocniej miecz i ruszyłem w kierunku domu Ba`ala. Zbliżyłem się do drzwi, cofnąłem się o krok i z całej siły w nie kopnąłem. Nic to nie dało drzwi dalej stały zamknięte. Nawet kolejne trzy kopnięcia nic nie dały. Zdenerwowałem się mocno, wyszedłem na ulice i się rozejrzałem. Pod budynkiem handlarza stała pusta beczka. Nie namyślając się długo schowałem miecz, podszedłem tam i zabrałem. Nie była zbyt ciężka. Stanąłem kawałek od drzwi i dokładnie się przyjrzałem budynkowi. Na prawo od drzwi było okno, jedyne po tej stronie budynku. Wziąłem z powrotem beczkę na ramiona i ustawiłem się dwa metry od szyby. Zamachnąłem się i beczka wleciała przez okno do środka. Wyciągnąłem ponownie miecz w razie jak bym miał kogoś spotkać w środku. Wziąłem mocny rozbieg i wskoczyłem do środka robiąc fikołka wnętrza. Lądując na podłodze oraz zrobiwszy fikołka znalazłem się w pozycji klęczącej z mieczem przygotowanym do sparowania ewentualnego ciosu.Nikogo całe szczęście nie było w tej części domu. Bez zbędnych ogródek udałem się w kierunku drzwi i je otworzyłem. Swoją drogą nie dziwota że nie dało się ich wyważyć. Były wręcz zamknięte na siedem spustów. Gdy tylko je otwarłem to krzyknąłem do towarzyszy zginając się nonszalancko:
-Lord Ba`al panów oczekuje.
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2012, 18:52:46 wysłana przez Adaś »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #54 dnia: 10 Luty 2012, 21:13:04 »
To było dobre, Lord Ba'al... Aragorn wszedł do środka każąc Mogulowi zostać. Skierował się od razu na górę. Tam łatwo znaleźli pokój "lorda", był jedynym zamkniętym pomieszczeniem.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Luty 2012, 21:15:44 »
Szedłem spokojnie za Aragornem, gdy dotarliśmy do zamkniętych drzwi postanowiłem go spytać pokazując wytrychy:
Otworzyć czy wchodzimy z buta?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #56 dnia: 11 Luty 2012, 13:36:23 »
Otwieramy, toć jesteśmy tu z kulturalną wizytą biznesową.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #57 dnia: 11 Luty 2012, 13:40:14 »
Mogul w pełni rozumiał tą decyzję. Miał zostać na zewnątrz. I tak im pomógł, chociaż nie powinien. Wtrącił się już trochę w nieswoje sprawy, toteż nie zamierzał się w nie zagłębiać. Czekać na coś ciekawego. Niech się tutaj jeszcze nawinie jakaś menda, nudzić mi się będzie.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #58 dnia: 11 Luty 2012, 13:46:57 »
Jak sobie wielmożny pan biznesmen życzy.
Chwyciłem mocniej swój uniwersalny klucz zwany wytrychem, przykucnąłem aby wygodniej mi się pracowało i zacząłem grzebać w zamku. Całkowicie wyciszony zacząłem okręcać wytrych w zamku aby usłyszeć miły dla ucha dźwięk strzelającego zamka. Zbyt dobrze nie byłem wprawiony w tych czynnościach więc trochę czasu mi zajęło nim znalazłem odpowiednie ułożenie wytrycha. Gdy tylko uniwersalny klucz trafił w odpowiednią "dziurkę" bez wahania delikatnie go przekręciłem. Już zamek miał się obrócić gdy wytrych zaczął mi strzelać dając znak że zaraz się złamie. Musiałem cofnąć zamek do pierwotnego stanu i poprawić siedzący w nim wytrych. Teraz obeszło się bez żadnych trzasków, zamek puścił a ja otworzyłem drzwi. Gestem ręki wskazałem draconowi aby wszedł pierwszy, a drugą ręką począłem chować wytrychy.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Luty 2012, 14:27:35 »
Aragorn wykopał drzwi, wpadli do środka a Ba'al... Ba'al wyskoczył przez okno z wysokości pierwszego piętra, wylądował na stogu siana i próbował zwiać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #59 dnia: 11 Luty 2012, 14:27:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top