Autor Wątek: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo  (Przeczytany 8809 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Luty 2012, 21:19:10 »
-Nie wiem czy mój koń wytrzyma ale możemy spróbować. I tak pewnie jeszcze tu z godzinę jak nie więcej zabawimy to powinien trochę odpocząć. -Pociągnąłem łyk piwa i wziąłem kusze do ręki. Powoli ja obejrzałem z każdej strony, delikatnie jak porcelanę ją odłożyłem i powiedziałem-Faktycznie piękna robota a i się przyda.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2012, 21:50:14 »
Plan jest taki, atakujemy z marszu, ja strzelam ty sieczesz. Plan tak głupi że aż genialny. Ruszajmy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2012, 21:50:14 »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Luty 2012, 22:00:07 »
Ano prosty i genialny, a jeszcze element zaskoczenia mamy.
Wstałem i jak były dowódca kazał tak zrobiłem. Pojedzony ruszyłem do stajni osiodłałem konia i pognałem za Aragornem. Mój koń był już w miarę wypoczęty więc dorównywał rumakowi dracona. Pędziliśmy po ciemku dobre półtorej godziny aż dotarliśmy do pewnego lasku. Tu się zatrzymaliśmy a ja powiedziałem:
-Za tym lasem jest Ke`fir.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Luty 2012, 22:05:39 »
Aragorn zeskoczył z konia, z pleców zdjął kuszę i zarepetował ją. Kurwa... tu sie zaczyna dżungla... K'efir ma umocnienia? Podejdźmy bliżej, jest ciemno nie zobaczą nas.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Luty 2012, 22:09:25 »
Postąpiłem podobnie tyle że wyciągnąłem swój miecz. Podszedłem bliżej i powiedziałem w miarę cicho jakby odruchowo:-Ma niewielką palisadę, ale to taka żeby ino była. Bramy nikt nigdy nie strzegł. Na chwilę przycichłem po czym dodałem:-To prowadź.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Luty 2012, 22:11:18 »
Ja? Ty prowadź, ja zajmę dobrą pozycję do strzału. Wywab ich z wioski.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Luty 2012, 22:16:11 »
Proponuję zrobić inaczej. Obejdę wioskę w okół, przetnę parę gardeł i ucieknę tutaj. Wszystkich co tu przybiegną pozabijamy, a później wjedziemy z powrotem i posprzątamy resztę. Co ty na to?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Luty 2012, 22:21:08 »
Nie, pogadaj z tymi przy bramie. Jednego zdejme, ty siecz. B'aal nie będzie miał wielkiej ochrony. Siedzieliśmy w krzakach jakieś 70m. od bramy. Było dość ciemno, ale nie dla dracona. Idź, osłaniam cię.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Luty 2012, 22:30:39 »
Dobra ale nie chyb jak co.
Powoli ruszyłem, idąc przepiąłem pochwę tak aby rękojeść miecza miał nad tyłkiem, i bez problemu sięgnął dłonią. Z każdym krokiem byłem coraz bliżej bramy, gdy byłem jakieś pięć metrów od niej głośno chrząknąłem aby mnie usłyszeli. dwóch strażników z pochodniami nagle się porwało zbliżyli się tak że między nami były dwa metry przerwy. Stanęli przede mną i jeden krzyknął
Czego tu?
-Jestem podróżnikiem szukającym dobrej karczmy.- W tym momencie ściągnąłem kaptur, obaj strażnicy ujrzeli paskudną bliznę. Wręcz mój znak rozpoznawalny w tym mieście. Drugi się za jąkał
Gieeerwaazy...
Obaj wyciągnęli miecze i krzyknęli donośne ratunku.
10x Najemnik
Broń 1:
Nazwa broni: Najemne ostrze
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 15
Wytrzymałość: 11
Opis: Wykuty z 55 sztabek żelaza o zasięgu 0,9 metra.
Wymagania: Walka bronią sieczną [75%]

Broń 2:
Brak

Broń 3:
Bak

Broń 4:
Brak

Pancerz najemnika.
Rodzaj: zbroja miękka
Typ: zbroja z utwardzonej skóry
Wytrzymałość: 8
Opis: Uszyta z 100 kawałków skóry kreshara.
Wymagania: Używanie zbrój miękkich

Statystyki postaci

Specjalizacje:

Umiejętności nabywane:
*Walka bronią sieczną [100%]
*Używanie zbrój miękkich

Umiejętności rasowe:
*Potencjał magiczny
*Potencjał chemiczny
*Ciało z gliny
*Ulubieniec bogów
*Bystry umysł


//:Icku jakbyś się miał czepiać że sam sobie pisze teksty npc, to wiedz że Aruś mi pozwolił ;)

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Luty 2012, 12:42:46 »
Dracon celował dokładnie przez kilka sekund. Krzyk jednego z najemników został gwałtownie przerwany gdy wystrzelony przez Aragorna bełt trafił go w szyję, pocisk przebił tchawicę i rozrywając mięśnie utkwił milimetry od tętnicy i kręgosłupa. Człowiek teoretycznie żył jeszcze kilka chwil gdy padał na ziemię łapiąc się za szyję.

1/10   

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Luty 2012, 13:05:50 »
Padający strażnik był dla mnie znakiem, że rzeź czas zacząć. Błyskawicznie sięgnąłem dłonią do rękojeści miecz i go wydobyłem. Od razu próbowałem ciąć od dołu, niestety przeciwnik cofnął się o krok tym samym unikając ciosu. Nie czekałem na kontratak, zamachnąłem się od lewej, najemnik nie zdążył go sparować, cięcie rozcięło mu zbroje wraz z brzuchem, zrobiłem piruet i poprawiłem drugim cięciem. Obie szramy na jego brzuchu zalały się krwią, a on upadł na kolana a później na brzuch martwy.
Czułem ogromny napływ energii, oraz ogromną żądze krwi. Wyciągnąłem lewą ręką zza pasa sztylet i ruszyłem dalej. W oddali widać było pędzących najemników z pochodniami. Jeden mocno z mieczem w ręku wybił się na przód. Gdy był jakieś pięć metrów ode mnie zamachnąłem się lewą ręką, sztylet leciał nie równo a w dodatku był rzucony słabszą ręką.  Trafił go w udo, zawył on z bólu i upadł na zdrową nogę. Nie czekał zbyt długo na śmierć. W momencie gdy upadał, ja za młynkowałem swą bronią i ułożyłem ją wzdłuż przedramienia.
Zacząłem biec, metr przed przeciwnikiem, specjalnie przykucnąłem na na jedno kolano, zamachnąłem się ręką jakby do ciosu z pięści lecz moje ostrze było na ten czynność specjalnie już przygotowane. Zaciśnięta na rękojeści dłoń śmignęła przed oczami najemnego wojownika,a ostrze rozcięło mu gardło.

3/10
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2012, 13:13:43 wysłana przez Adaś »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Luty 2012, 13:31:45 »
Dracon z naładowaną kuszą podbiegł bliżej, przykucnął i strzelił w pędzącego najemnika, trafił w brzuch. Siła uderzenia przewróciła go na plecy, bełt zrobił sieczkę z mięśni i wnętrzności, roztrzaskał kręgosłup. Tak umierają wojownicy, w gównie i własnych szczynach. Nie widzieli kto i skąd strzela, Aragorn zajął pozycję za bramą, mógł spokojnie razić ich zza węgła. Z jego siłą ładowanie kuszy trwało chwilę, naciągnął cięciwę, osadził pocisk na łożysku, wychylił się zza węgła i strzelił w następnego, trafil w prawe płuco, najemnik padł dusząc się i plując krwią.

5/10

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Luty 2012, 13:53:11 »
Nie było czasu na odpoczynek, cały czas nadbiegali wojownicy. Nim się spostrzegłem dwóch już stało przede mną. Nie czekałem długo na atak z ich strony, obaj równocześnie rzucili się na mnie. Gdyby nie kolejny strzał Aragorna i trafienie w tchawice jednego z atakujących  byłoby za pewne już po mnie. Bo kto dałby radę sparować dwa miecze naraz?
Trafiony bełtem trząsł się w pośmiertnych konwulsjach gdy nastąpiła szybka wymiana ciosów. Najemnik głównie atakował z góry, nie chroniąc tym samy dolnej części brzucha. Parowanie ciosów już mnie męczyło, gdy najemnik brał kolejny zamach, postanowiłem zaryzykować. Lekko się zgarbiłem i szybik cięciem rozciąłem mu niechroniony brzuch. Jelita powoli wypłynęły na wierzch a on upadł na ziemię.
Powoli ruszyłem na kolejnego najemnika,był nim młody chłopak. Wyglądał na jakieś osiemnaście, w jego oczach malował się strach. Miałem go już zaatakować, gdy nagle on, jak w sumie reszta zaczęła uciekać z powrotem do miasta.

7/10
3 uciekło

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Luty 2012, 14:04:41 »
Zza węgła wyszedł Aragorn, z mieczem trzymanym nisko przy ziemi. Szedł z rozpostartymi skrzydłami by wyglądać groźnie. Tchórze. Rzucił krótko stając obok Adamusa, najemnicy zwiali do piętrowego długiego domu z tarasem i zapewne zabarykadowali się. My zeszliśmy z głównej ulicy by znaleźć osłonę.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Luty 2012, 14:08:36 »
Gdy już byliśmy jako tako schronieni przed ewentualnymi zabłąkanymi strzałami spokojnie spytałem:
-To co teraz robimy?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Luty 2012, 14:23:52 »
Logika nakazuje zawołać B'aala.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Luty 2012, 14:25:50 »
Będąc niedaleko Mogul usłyszał odgłosy walki. Zauważył walczącego człowieka i... SMOKA którzy starali się coś zrobić innym ludziom. Tamci ludzie mieli przewagę, lecz najwyraźniej dwóch wojaków dawało radę. Khan usłyszawszy, że w szwadronie jest smoczopodobny stwór postanowił im pomóc. Wyciągnął broń i zbliżył się. Najwyraźniej atakujące go spostrzegli, bo jak tchórze pouciekali. Podszedł do przybyszy.
- Throm - Ka! Widzę, że walczyliście, chciałem pomóc, ale z przykrością stwierdzam, że nie muszę. Co porabiacie tutaj? Ork dostał lekkiej zadyszki, nie lubił dużo mówić.


Dane personalne:
Imię: Mogul Khan Yurnero Juggernaut
Wiek: 37 lat
Rasa: Ork
Tytuł: brak
Stan cywilny: Kawaler
Majątek: 0 sztuk złota
Brązowe talenty: 1
Srebrne talenty: 0
Złote talenty: 0


Portret:


Statystyki ekwipunku:

1 - Brak

2 - Brak

3 - Nazwa broni: Miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 6
Opis: Wykuty z 55 sztabek mosiądzu o zasięgu 0,9 metra.
Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]

4 - Brak

Odzienie - Nazwa odzienia: Kubrak wędrowca
Rodzaj: brak
Typ: strój
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyty z 100 kawałków lnianego płótna.
Wymagania: brak

Pas - Brak


Statystyki postaci:
Specjalizacje:
Walka bronią sieczną: podstawowe techniki walki [50%]
Używanie zbrój miękkich
Umiejętności nabywane:
Akrobatyka
Intuicja
Umiejętności rasowe:
Kamienna skóra
Mięśniak
Magia:
Brak

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Luty 2012, 14:36:09 »
Nim jeszcze ork przybył do nas powiedziałem do Aragorna:
-Ano zgadza się.
Powoli wynurzyłem się za kraja jednej z chatek i zacząłem krzyczeć:
-Ba`al ty skurwysynie chędożony pokaż się nam. Zachowujesz się jak pieprzony tchórz, masz pełne miasto wojowników a boisz się dwó..Usłyszawszy inny głos za sobą odwróciłem się w tył i popatrzałem na rozmawiającego orka z draconem, po czym poprawiłem swoje nawoływanie-Boisz się trzech wojowników? Nie masz kurwa za krzty honoru!

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Luty 2012, 14:44:21 »
Pomagam wyrównać rachunki. Odpowiedział orkowi, tym czasem na taras wyszedł Ba'al.
Gierwazy! Tto były tylko interssy! Nnie mogłem wwwiedzieć kim jjesteśśś! Ani jakich masz znajomych! W tym samym czasie dracon zajął dogodną do strzału pozycję. Adamus, jedno słowo a wpakuje mu bełt w krtań.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Luty 2012, 14:46:53 »
Po chwili przemyśleń Mogulowi nasunął się jeden wniosek. Ktoś ma tutaj niewyrównane porachunki. Już po trochu został wplątany w nie, więc wiedział co to oznacza. Rozruba, rozpierdol. Jak dawno tego nie było. Całe miasto wojowników, ha! Dawać ich tu! W duchu myślał ork. Nie znał tej dwójki, ale na pewno nie pozwoli im walczyć samotnie przeciw przeważającej liczbie przeciwników. Zaraz, tu jest czysto. Mendy jebane ukrywają się, tchórzostwo pierwsza klasa. Gdy zauważył dygającego się kogoś zaśmiał się a po chwili krzyknął.
- Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizdoooooooooooooooooooooooooo, jesteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeś maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaartwaaaaaaaaaaa. Po chuj zostawiać takiego słabeusza przy życiu. Spojrzał się błagalnie na Adamusa.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na pohybel - Krzywdy mścić krwawo
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Luty 2012, 14:46:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top