Autor Wątek: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo  (Przeczytany 30841 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #500 dnia: 11 Luty 2012, 21:05:49 »
Konrad bez wachania dobył miecza. Wiedział, że w walce ma spore szanse. Przez chwilę obmyślał, jak zaatakować. Po niedługim czasie opracował odpowiednią taktykę. Najpierw rozkazał swemu Geardezowi wznieść się wyżej. Po kilku sekundach młodzieniec znalazł się centralnie nad jednym z jaszczurów. Wiedział, co ma robić. Przygotował ostrze, a następnie rozkazał swemu podniebnemu wierzchowcowi lecieć w dół. Geardez wykonał polecenie. Teraz Artin znajdował się w niewielkiej odległości od jaszczura. W ułamku sekundy znalazł się na tej samej wysokości, co nieprzyjaciel. Konrad zaatakował z zaskoczenia. Młodzieniec wykonał szybkie, klasyczne cięcie odcinając jedno z wątłych skrzydeł jaszczura. Niedługo potem, przeciwnik runął w dół.

25/50
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2012, 21:08:20 wysłana przez Koza123 »

got2

  • Gość
Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #501 dnia: 11 Luty 2012, 21:12:52 »
Danko dobył łuku. Kazał swojemu geardezowi zaszarżować na wroga. W tym czasie napiął łuk i wystrzelił i w jaszczura. On jednak nadal żył. Elf znów wystrzelił strzałę i zbił przeciwnika. danko otarł się i wypatrywał reszty.

26/50

// Dobrze, nie ?
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2012, 21:16:21 wysłana przez Marco »

Forum Tawerny Gothic

Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #501 dnia: 11 Luty 2012, 21:12:52 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #502 dnia: 11 Luty 2012, 21:15:37 »
//Malavon
//Proszę w kolejnych postach umieszczać licznik.

//Konrad
//Proszę pamietaj o tym, że przeciwnik nie wisi w powietrzu czekając na Twój ruch. Musisz uwzględniać również to, że nie będzie chciał się dać zabić. Pamiętaj o tym na przyszłość.
//I odcinamy licznik w dół. \

//Marco
//No właśnie nie jest dobrze. Biorąc pod uwagę, że jesteś w locie, na żywej istocie, która sama też opędza się od przeciwników, nie mogę zaakceptować tak wątłego postu.

Gunses odchylił się. ÂŚciągnął wodzę, koszącym lotem poszedł w bok. Posłuszny Geardez, zmieniając swój tor lotu dekoncentrował jaszczurze stado, ale i przyciągał uwagę. Gunses zmusił ptaka do lotu w górę, tam wyprostował i poczekał z mieczem obnażonym z pochwy. Gdy Puk nadleciał, Gunses ciął płasko, za całej długości ramion. Jaszczurkę przecięło na pół. Gunses uśmiechnął się słysząc jej zdławiony krzyk i widząc wywalony na wierzch jęzor. Geardez musiał uniknąć zderzenia z innym. Odchylił się, Gunses stracił równowagę, rozrzucił ręce na boki nie wypuszczając miecza. Wtedy to inny z jaszczurów uczepił się szponu i próbował ugryźć. Zrobił jednak wielkie oczy, bo jego zęby nie były wstanie skaleczyć demonicznego szponu. Gunses wykorzystał to i wyzwolił Moc. Prąd pokrył szpon i przedostał się do uczepionego jaszczura. Wampir patrzył jak przeciwnik smaży się niczym na ruszcie. Zwęglone ciałko spadło gdzieś w dół. Gunses chwycił wodze, ściągnął je, zmusił do pikowania, uciekając przed kolejnymi.

21/50

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #503 dnia: 11 Luty 2012, 21:16:01 »
Złapałem się za obolała łopatkę i skuliłem. Przeklęty ptasior. Zagryzłem zęby i trzymałem dalej miecz gotów do obrony. Długo nie musiałem czekać na kolejną okazję do unurzania ostrza w krwi. Puk nadleciał szybko. Starałem się trzymać go na dystans wyczekując odpowiedniego momentu. Wtedy rzucił mi się niemal prosto na twarz. Uderzyłem po trzykroć nie zamierzając dać mu możliwości do odwrotu. Poharatana jaszczurka zaczęła spadać w dół.

20/50

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #504 dnia: 11 Luty 2012, 21:17:36 »
Sado westchnął. Zaczęło się. Czekał długo, zbyt długo. Chęć zabijania trochę opadła, tak jak głód maleje, gdy żołądek przyzwyczaja się do pustki. Jednym ruchem wyszarpnął miecz. Miał większe doświadczenie w walce w locie od większości zebranych, będąc niegdyś draconem, ale teraz okoliczności był całkiem inne, poza tym ciało nie pozwalało mu już na swobodne ataki. Nie mógł sobie pozwolić na atak szaleństwa podczas lotu, to było zbyt niebezpieczne. Pół godziny, Sado. Pół godziny ciągłego zabijania bez wariactw. Potem może mnie wziąć z nawiązką - powiedział w myślach do samego siebie. Mimowolnie uśmiechnął się półgębkiem, wspominając czasy sprzed jakichś 40 lat.
Pierwszy przeciwnik już nadlatywał, tuż z przodu. Delikatnie szarpnął za pasy, zmuszając ptaka do przechylenia się a lewo. W ten sposób wystawił się jedynie na atak z jednej strony. Jaszczur był tuż-tuż. Mężczyzna obrócił tułów w odpowiedniej chwili i wyprowadził lekkie uderzenie. Klinga miecze - wedle planu - ześlizgnęła się po pazurze, a następnie odbiła na bok. Ostrze bez problemu przecięło nogę stwora, zahaczając jednocześnie o podbrzusze. Trysnęła krew, zalewając białe włosy Sada brunatną barwą. Mężczyzna nawet się nie wzruszył. Bez problemu powstrzymał się od zlizania strużki posoki ściekającej mu po policzku obok warg. Szarpnął mocniej, każąc ptakowi zawrócić. Jego przeciwnik nadal nie był martwy. Odcięta kończyna i dotkliwa rana pozbawiły go  odpowiedniego balansu i siły, ale daleko mu było do zdechnięcia. Dawniej Sado wyciągnąłby dłoń, wypowiedział formułę zaklęcia pirokinezy i spalił wroga. Teraz skazany był na ten żałosny miecz, swoje wątłe zdolności i jedyne, na czym mógł polegać - doświadczenie i intuicję wojownika. Gdy zawrócił, zobaczył wycofującego się stwora. Od razu na pomoc przybył mu następny. Obie bestie zawróciły, szykując się do ataku, jedna od lewej, druga od prawej. Sado pociągnął pasy, przechylając się w lewo, prowokując tym samym wrogów do delikatnej zmiany torów lotu. Gdy byli już dostatecznie blisko, szarpnął za silnie za pasy, podrywając ptaszysko w górę i odrobinę w prawo. Zdezorientowane jaszczury nie wiedziały, co zrobić. Mężczyzna pochylił się w dół i cięciem miecza rozdarł całkiem skrzydło rannego potwora, który natychmiast zaczął spadać. Został jeszcze jeden. Natychmiast zawrócił, chcąc odegrać się za kolegę. Podleciał blisko ptaszyska i jego jeźdźca. Sado specjalnie zwolnił, czekając na tę okazję. Ptaszysko trzepnęło jaszczura ogonem prosto w jego durny łeb. Bestię odrzuciło od uderzenia na bok. Mężczyzna zawrócił i ciął między oczy, nim jaszczur zdążył całkiem dojść do siebie. Powolną reakcją udało mu się jednak wykonać drobny unik. Ostrze zmiażdżyło oko i rozpruło część łba. Sado natychmiast uniósł miecz, odchylił się i wyginając niewygodnie rękę, wbił klingę w grzbiet stwora. Szarpnęło nim z powodu przeciwnych kierunków lotu. Gdyby nie trzymał się pasów, spadłby bez wątpienia. Szarpnięcie samo wyciągnęło miecz z cielska potwora, który zaczął zlatywać w dół. Sado pokiwał głową, uśmiechając się do siebie. Kazał ptakowi zlecieć w dół, a sam zaczął wypatrywać kolejnych wrogów, żeby nikt nie zaskoczył go od tyłu.

18/50



Walka bronią sieczną 50%
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2012, 21:20:02 wysłana przez Sado »

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #505 dnia: 11 Luty 2012, 21:18:46 »
Gatts przecinając jaszczurkę nad jego głową. Poczuł ból w lewym barku, było to uczucie którego dawno nie doświadczył, stan błogostanu. Gdy mężczyzna opanował tylko zmysły, ścisnął mocniej miecz i zamachnął się za plecy. Ostrze trafiło w oczodół jaszczóra, miał on jednak czaszkę na tyle miękką, że ostrze prawie samo powędrowało głębiej i rozpłatało całą głowę stwora. Nagle rozległ się straszny huk który dochodził z dołu. Gatts jednak nie zainteresował się tym wolał walczyć tutaj.

17/50
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2012, 21:25:20 wysłana przez Czarny Szermierz »

got2

  • Gość
Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #506 dnia: 11 Luty 2012, 21:21:14 »
Geardez wpadł w popłoch i zaczął się stawiać. Elf odleciał na odległość swym ptakiem i dobył miecza. Spojrzał na ofiarę. kazał ptakowi zaszarżować. Ptaszydło podleciało do góry i wykonała polecenie elfa. Danko w odpowiednim momencie uderzył w jaszczura tak że zaczął mocno krwawić.

21/50

// teraz dobrze ?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #507 dnia: 11 Luty 2012, 21:31:50 »
//Ludzie zaraz się pójdę pociąć... Muszę wam przerwać dobrą zabawę. Z takiego powodu, że Isentor w swej mądrości tak powiedział:
Cytuj
Brak wpisu o tym potworze na wiki. Skoro mamy z nimi walczyć wymagany jest wpis.
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=22433.msg268833#msg268833
//No cóż... Na wiki znajdują się potwory, które znamy. Dla mnie nie logiczne jest wstawienie tam potworów których nie znamy O_O
//To tak jakby zacząć grę w Gothica i dostać spis potworów. Do jakich można podejść, a do jakich nie. Tutaj jest taki inny Gothic. Jesteśmy tu pierwszy raz, więc żeby coś poznać należy to dotknąć, spróbować lub zabić. Niestety... Bestie, których nie znamy, musimy wcześniej wstawić na wiki. Zaraz mnie krew zaleje...


//Czy znajduje się na sali jakiś GM, albo osoba która obczaja wiki? Spiszę potrzebne statystyki, a tamta osoba je zamieści?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #508 dnia: 11 Luty 2012, 21:36:33 »
//: Mogę zamieścić jak potrzebujesz :)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #509 dnia: 11 Luty 2012, 21:38:02 »
//Nasz system polega na walce opartej o specjalizacje i umiejętności. Nie sposób walczyć przeciwko przeciwnikowi, którego wstawiasz jedynie zdjęcie. Burzy to podstawy systemu walki. Nie musisz we wpisie ujawniać technik szybkiego zabicia danego przeciwnika. Wymagane jest jednak wstawienie jego stat, żeby gracz wiedział na czym stoi.

//W związku z tym, że tego nie pojmujesz. Burzysz się i wysuwasz pretensje na forum. Zawieszam wyprawę do odwołania póki nie zostanie przygotowana na nowo, ze wszystkimi wymaganymi wpisami, oraz zatwierdzeniem szczegółowego scenariusza.

//Możecie wracać do Valfden.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #510 dnia: 11 Luty 2012, 21:47:24 »
Wyprawa Zakończona

//W związku z niekompetencją osoby prowadzącej wyprawę zmuszony jestem ją zakończyć. Nie mogę pozwolić na kontynuowanie tej farsy i nie przestrzeganie zasad gry. W ramach za dość uczynienia. Wszyscy gracze z listy zapisanych Gunsesa otrzymają po 1 srebrnym talencie.


Otrzymujecie:
1 srebrny talent
300 sztuk złota

~ Anvarunis Nivellen
~ Sado Kher
~ Zeyfar Navarre ibn Uriel aep Natanael
~ Garik
~ Yarpen
~ Aragorn Tacticus
~ Julian
~ Elrond
~ Zeleris Flamel
~ Darlenit Navarre
~ Konrad
~ Isentor I
~ Patty
~ Tzaro
~ Devristus Morii
~ Diomedes Nivellen
~ Iddeous
~ Malavon De Vir
~ Danko
~ Gatts
~ Czarny Szermierz
~ LilithBlade (Maureen)
~ Thorek Artin
« Ostatnia zmiana: 14 Luty 2012, 13:37:55 wysłana przez Isentor »

Forum Tawerny Gothic

Odp: ANKORVAAT: Zapomniane dziedzictwo
« Odpowiedź #510 dnia: 11 Luty 2012, 21:47:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top