Autor Wątek: Gdzie jest Milten?  (Przeczytany 9757 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Akascha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Milten?
« dnia: 26 Grudzień 2006, 14:15:54 »
Zginął mi Milten .Chciałem się dowiedzieć czy jest on bardzo  związany z fabułą ,czyli chodzi mi o to czy bez niego da się przejść główny wątek.Istnieje taka ewentualność ,że zabiły go po drodze zwierzęta albo wniknął w ścianę.
Proszę o odpowiedź i dziękuję.


Pozdrawiam!!

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2006, 14:43:30 »
Zadam głupie pytanie, mianowicie czy zbadałeś cały klasztor i czy poszedłeś do sanktuarium gdzie jest posąg Innosa ( taka jaskinia strzeżona przez jednego paladyna prowdząca w głąb góry ).
Jeśli go tam nie ma to może wsiąknął w ściane ja tak miałem z arcymagiem wystarczy sie przespać i wróci na swoje miejsce. Pożarcie przez zwierzęta nie wchodzi w gre.

Forum Tawerny Gothic

Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2006, 14:43:30 »

Offline Akascha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Grudzień 2006, 15:19:08 »
Zbadałem cały klasztor.Chyba Milten jest w sanktuarium w klasztorze więc tam go nie ma ,w bibliotece także na dziedzińcu etc. też go nie ma i patrzylem po ścianach -nic.Ale spróbuje się przespać.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Grudzień 2006, 15:52:59 »
Miltena znajdziesz w jaskini, gdzie objawił sie Innos. Możesz tam dojść, skręcając na lewo od biblioteki. Tam są takie schodki w górę. Na końcu tych schodów jest komnata, a raczej kapliczka. Z (bodajże) dwunastoma piedestałami i miejscem, gdzie możemy przetopić kielichy. Milten stoi przy jednem z pulpitów.
« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień 2006, 15:54:09 wysłana przez Sir_William »

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Grudzień 2006, 16:10:36 »
Mówisz, że zgubiłeś Miltena?? Jest kilka spodobów na to żęby go odnależć, jeden to oczywiście przespać się, w nadzieji że się pojawi; możesz też łukiem/magią nacelować na ścianę, by sprawdzić czy go namierzysz ; możesz wczytać grę, lub oczywiście uzyć kodu który znajdziesz na stronie http://www.worldofgothic.de/gothic3/index....codes&cat=9.


Cytat: Sir_William
Miltena znajdziesz w jaskini, gdzie objawił sie Innos. Możesz tam dojść, skręcając na lewo od biblioteki. Tam są takie schodki w górę. Na końcu tych schodów jest komnata, a raczej kapliczka. Z (bodajże) dwunastoma piedestałami i miejscem, gdzie możemy przetopić kielichy. Milten stoi przy jednem z pulpitów.

William, przecież to jest sanktuarium Innosa, opisałeś drogę do czegoś, o czym oni dobrze wiedzą i o czym rozmawiali. A poza tym, powiedział, że Milten mu zniknął, a nie że go nie znalazł, czyli musiał już u niego być/rozmawiać z nim.

Garret



Offline Bania

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Styczeń 2007, 12:55:03 »
Witam, jest to bodajże drugi mój post na forum  

Mam podobny problem z Miltenem. Hmmm wszystko zaczęło się jak aby dotarłem do Nordmaru to go zobaczyłem jak sobie idzie, zagadać do niego nie mogłem, no nic, poszedłem do klanu Wilka. Qeusty porobiłem, Miltena spotkałem jeszcze raz chodząc po Nordmarze tym razem koło klanu Młota. Później jakoś do Klasztoru się dostałem. Wszyscy mówią, że Milten jest w sanktuarium czy jakoś tak. Przeszukałem cały klasztor, nie ma go. Lookalem kusza po ścianach jak mówiliście, nic nie dało. Przespałem się, nic nie dało (a można powiedzieć, że z tydzień spałem...). A jak go przywołuje przy tym wielkim posągu Innosa to nie chce ze mną rozmawiać, a jak go zabije to nie ma przy sobie pucharu Ognia    

No i rodzi się u mnie pytanie: GDZIE JEST PRAWDZIWY("bez kodowy"  ) MILTEN??

a) zabiły go zwierzęta? czy to możliwe?  
b) jednak się zapodział gdzieś w sanktuarium i jest za jakąś ścianą?
c) jeszcze nie przylazł i się zaciął?

W międzyczasie będę szukał Xardasa, a raczej ścieżki do niego, bo mapę mam... a raz przechodziłem (tak wynika z mapy) koło niej i jej nie widziałem xD

Prosiłbym o jakąś sensowna odpowiedź co zrobić? Bo jeden ze starszych save-ów mam w Myrtanie w Geldern, a wczytywać bym go nie chciał.
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń 2007, 18:25:39 wysłana przez DODO »

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Styczeń 2007, 14:16:52 »
Ja grając pierwszy raz w G3 też tak miałem. Dzieje się to najprawdopodobniej wtedy, gdy odmówimy Miltenowi na początku gry pomocy przy misji z pucharami (na którą on i tak się nie zgodzi).
"Mojego" Miltena spotkałem w połowie gry jak dopiero wychodził z Ardei, więc go odprowadziłem do klasztoru. Zajęło mi to chyba ze 2 godziny, bo głupek rzucał się na wszystkie stworki po drodze, a ja musiałem wyciągać go z tarapatów, ale było nawet ciekawie. Próbowałem też teleportować się do klasztoru, gdzie spałem chyba z tydzień (czasu gry) ale Miltuś się nie pojawiał...

Offline Bania

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Styczeń 2007, 15:36:46 »
Czyli mam go szukać? Najgorzej jak wlaśnie jakieś zwierzęta go zeżrą...  
A Milten jest ważny w fabule? Bo puchary moge chyba sam przetopić - wystarczy je włożyć do tej ognistej czary.

P.S. Xardasa znalazłem, poszedłem do Varantu jestem w Bradze :P No nic Miltena ide poszukać w Nordmarze... byle go jakieś wilki nie zabiły...

Offline Gałązka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Styczeń 2007, 18:35:27 »
Rozpatrujecie ewentualność, iż Miltena zabiły wilki lub inne zwierzęta. ale jest to BZDURA. Bo w grach (zwłaszcza cRPG -czyli gatunek serii Gothic) jest tak, że jeśli jakaś postać udaje się gdzieś bez twej ingerencji to:

a)"teleportuje" się do miejsca docelowego;
b) Podąża do miejsca docelowego, ale wszelkie inne postacie na jego drodze jakby nie istnieją.

Wydaje mi się, że problem nie polega na "ojejku! Miltenka zjadły wilczki bo się nieboraczek sam do lasu zapuścił!" tylko na "ojejku! ci goście z PB zostawili nam kolejny karygodny bug!"

Sapere aude!!! (kto zna łacinę, wie o co mi chodzi)

Znać kilka tych bardziej znanych zdań po łacinie nie oznacza, że ktoś ją umie. =P Wątpie, by na forum w ogóle się takowa osoba znalazła. - [Boba Fett]
I to zdanie akurat znam.   ,,Ośmiel się być mądrym"
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń 2007, 18:47:29 wysłana przez Boba Fett »

Offline Bania

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Styczeń 2007, 15:40:10 »
Zabicie NPC-a jest możliwe, nawet jeśli sam gdzieś idzie...

Ale nie to jest ważne, co zrobić by Milten miał przy sobie puchar... hmmm "kodowy Milten".
Albo czy jest jakaś sensowne rozwiązanie, nie wiem, może żeby od początku zaczął wędrówkę, bo teraz na ścieżkach powybijałem zwierząt.

Hmmm, a czy komuś się zapodział Milten, a po jakimś czasie się pojawił, może muszę najpierw gdzieś pójść??

Nie wiem, czy to wogóle/w ogóle jest powiązane, ale zbieram artefakty Adanosa, zostały mi tylko już te w Varancie.
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń 2007, 16:38:36 wysłana przez Boba Fett »

Offline Gałązka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Styczeń 2007, 15:56:26 »
Nie wiesz, to nie mów. Zabicie NPC'a bez twej obecności jest NIEMOÂŻLIWE (Sir William potwierdzi  ).
Moim zdaniem sprawa rozwiązana. Błąd twórców. Użyj czitów.

Offline CKO$C@R

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Styczeń 2007, 17:36:46 »
Gałozka nie masz racji z NPC ja w Mora Sul dostalem misje zabicia znalezienia Ramireza zbieglego Asasyna wychodze z miaste jestem pare krokow od ruin i nagle "Zadanie Wypełnione" nie wiem jak ale szybko wrucilem do Bandaro i mu o wszystkim powiedzialem.

Zamykam temat, poniważ całkowicie zboczył z kursu i robi się tu off top. - [Boba Fett]

Eh...NPC nie będący przy graczu nie ma prawa zginąć a jeśli chodzi o Ramireza to został on zabity (nie żyje i ma nie żyć) i gdy zbliżymy się do jego ciała pojawia nam się komunikat o zaliczonym zadaniu.
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń 2007, 20:08:08 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Gdzie jest Milten?
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Styczeń 2007, 17:36:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything