Autor Wątek: Kiedy przeszłość powraca  (Przeczytany 1439 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Kiedy przeszłość powraca
« dnia: 29 Styczeń 2012, 12:50:03 »
//Statystyk nie wymagam, to czysto opisowy ewent.

Głęboko pod Fortem Teller, przerobionym dracońskim chramem, są Lochy Zapomnianych... Bardzo dawno nie używane, pojmany Sado odzyskiwał przytomność w jednej z cel.


Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2012, 13:20:53 »
Sado wyszczerzył zęby i splunął na ziemię mieszanką śliny i krwi.
- Przeze mnie upadło całe królestwo? Nie bądź śmieszny. A co do przekupstwa... ja tam dobrze pamiętam. Fakt, była to jakaś błahostka, która nie powinna nawet utkwić ani mnie, ani tobie w pamięci, niemniej jednak potrzebowałem jakiegoś powodu. Jeśli chcesz mnie torturować, to zapraszam. Nie mogę się doczekać twoich łaskotek, Aragornie.
Mówił prawdę. Od dawna był sadystą, któremu sprawienie bólu przynosiło wiele przyjemności, ale od pewnego czasu, pamiętając ten wielki ból, stał się też masochistą. Nawet siekanie kończyn wydawało mu się wspaniałym masażem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2012, 13:20:53 »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2012, 13:22:05 »
- Aragornie, co chcesz z nim zrobić? - zapytał, nie do końca nadążając za pędem wydarzeń. Stał właśnie w ciemnych lochach, spowity w całkowitym mroku i przeświadczony o tym, że jego przyjaciel oszalał.
- Co się tu kurwa dzieje? - zapytał, unosząc ręce w geście błagającym o wyjaśnienie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2012, 13:35:06 »
Nie Sado, nie jestem tobą. Nie dam ci tej frajdy. Choć nie wiem czy nie sprawdzić pewnej machiny do tortury wodnej... Przyprowadziłem go tu Diomedesie gdyż to jedyne miejsce w którym to... zwierze... można bezpiecznie trzymać. Widzisz Sado, pamiętam pewien list w którym mnie przepraszasz. Podtarłem się nim. Tyle dla mnie znaczą słowa psychopaty któremu nie da się pomóc. Posiedzisz tu aż sobie przypomnisz co zrobiłeś, i po co tu wróciłeś. Z perspektywy czasu upadek Elanoi ci daruję, ale siebie... nie. No ale rozgadałem się, gadaj ścierwo co robisz na Valfden.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Styczeń 2012, 13:41:53 »
Sado uniósł wysoko brwi i przybrał zdumiony wyraz twarzy?
- Przepraszałem cię? Ja cię przepraszałem? Wybacz, ale nie pamiętam, żebym kiedykolwiek kogoś przepraszał w moim życiu, no, może jedną czy dwie osoby.  List? Ostatni list chyba wysłałem kilkanaście lat temu. Nie bądź śmieszny. Jeśli chodzi o sprawę z Elanoi, to mało mam ci do powiedzenia. Byłem tam razem z Dragosanim, gdy zabijał Alculusa, ale prócz wskazania słabego punktu w jego zbroi, nic nie zrobiłem. Nie zapominaj, że to ja byłem jednym z tych, którzy walczyli w bitwie o Leyanoi. Dlaczego tu wróciłem? ÂŻeby odzyskać ciało i dawną potęgę, a potem rozprawić się z Darialem.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Styczeń 2012, 13:45:05 »
Diomedes stał pomiędzy dwoma mężczyznami i z tępym wyrazem twarzy przysłuchiwał się ich wymianie zdań. Nie miał pojęcia o czym mówią. Sado... Psychopatą? Mordercą? W sumie... Z tego co usłyszał można było wyciągnąć podobne wnioski. Wyraźnie afiszował się ze swoim zamiłowaniem do bestialskiego mordu. Diomedes zacisnął pięści. Zaczęły lekko drżeć. Upadek Elanoi? Nie rozumiał. Nie wiedział, na ile poważna była ta sprawa. Oparł się o zimną, marmurową ścianę, by odsapnąć. Drżącą dłonią przeczesał klejące się do siebie kłębki włosów.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Styczeń 2012, 16:53:25 »
Słabą masz pamięć. I myślisz że Cię stąd od tak puszczę? Pozwolę wolno hasać po Valfden i mordować? O nie. Twój los zależy od opinii czterech istot. Chociaż dla mnie jesteś... miłym i niespodziewanym trofeum. Gdybyś nie był aż takim psycholem... mógłbyś być pożyteczny.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Styczeń 2012, 19:00:45 »
- Nie spieszy mi się, Aragornie. Kilkadziesiąt lat spędziłem, żeby stać się potężnym, więc parę dni w jakimś prowizorycznym więzieniu nie robi na mnie wrażenia, nawet jeśli miałbym być głodzony i torturowany.  Raz już umarłem, nie boję się też kolejnej śmierci. Jeśli będzie taka potrzeba, to zginę i wrócę ponownie. Co do mordowania niewinnych na Valfden, to nawet gdy byłem Draconem, nie zdarzało mi się takie coś. W końcu sam byłem strażnikiem sprawiedliwości, dowódcą armii. Może i nie jestem zdrowy na umyśle, jednak zawsze ceniłem sobie swobodę działań niż ograniczone możliwości. Gdybym szalał we własnym państwie, Isentor zauważyłby we mnie zagrożenie, a wtedy nie pożyłbym zbyt długo. Nie pozwoliłby mi także dołączyć do paktu. Skoro masz tak wspaniałą pamięć, to, bardzo proszę, przypomnij mi chociaż jedną ofiarę moich masakrycznych mordów, nie licząc bandytów, morderców i ludzi, którzy ośmielili się na mnie zaatakować. To na nich wyżywałem swą złość i upuszczałem szaleństwo. ÂŻadne dziecko nie padło moją ofiarę na Valfden i Marancie. Inaczej sprawa ma się na kontynencie. Skoro już zrobiłeś się taki rozmowy, Aragornie, powiedz mi, co ty takiego zrobiłeś dla naszego państwa?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Styczeń 2012, 19:13:29 »
Tajemnica zawodowa Sado. Masz rację, u siebie nie zabijałeś. Twierdzisz że to tajne więzienie jest prowizoryczne? Ranisz mnie i tutejszego kata Kher. Co powiesz na układ co? Ty nikogo niewinnego nie zabijesz, ja dam ci środki na zemstę w zamian za twoją służbę w moich siłach. Ale jeśli wywiniesz numer... Tropiciele cię znajdą i zabiją. Bez żadnych pytań.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Styczeń 2012, 19:23:40 »
- Próbujesz mnie przeciągnąć na swoją stronę? Aragorn, nie poznaję cię. Muszę jednak odmówić. Nie ze względu na zabijanie, o nie. Skoro jesteśmy odcięci od świata, a ja wywinąłbym jakiś numer, Isentor mógłby uwięzić tutaj moją duszę, a tego bym nie chciał. Zadowolę się ludźmi, których będę mógł zabić w świetle prawa. Chodzi o to, że nie chcę, byś ograniczał mi wybór. Jeżeli dojdę do wniosku, ze twa organizacja spełni me wymagania, sam do niej dołączę. Poza tym jest jeszcze druga sprawa. Nie jesteś w stanie zapewnić mi środków na zemstę. Domyślam się, że Darial nie miał problemów z zabiciem mnie, mimo że byłem jednym z najlepszych wojowników na wyspie, a na dodatek dobrym magiem, a ekwipunku mogli pozazdrościć mi najbogatsi.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Styczeń 2012, 19:30:08 »
- Nie będę się mieszał do waszych sporów. Wygląda na to, że obie strony mają równie sensowne argumenty. Nie zamierzam się bawić w arbitra. Przepraszam, Aragornie. ÂŻegnajcie - odparł i wymaszerował drogą powrotną. Nigdy wcześniej nie był tu, w lochach. Jednak jego orientacja w terenie była na wysokim poziomie, w końcu niejednokrotnie zupełnie na oślep musiał przemieszczać się po lasach, puszczach i innych niesprzyjających miejscach. Dlatego też bez problemu zapamiętał drogę, którą przybyli do środka. Teraz otwarcie korzystał z tych informacji, by wydostać się na zewnątrz.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Styczeń 2012, 19:33:36 »
Trudno, zmieniłem się Kher. Z byle kogo stałem się baronem, najbogatszą personą na wyspie. Moje wpływy sięgają nawet innego wymiaru. Mam oczy i uszy wszędzie, wypuszczę cię. Ale! Jeden nieodpowiedni ruch, a będziesz gryzł ziemie. Straż! Odprowadźcie to ścierwo. Dwóch strażników weszło do celi, podnieśli cię i zarzucili czarny worek na głowę. Prowadzili cię do wyjścia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kiedy przeszłość powraca
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Styczeń 2012, 19:33:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top