Autor Wątek: Rozwoj postaci G3- pomoc  (Przeczytany 18390 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Rozwoj postaci G3- pomoc
« dnia: 22 Styczeń 2012, 20:13:10 »
Mam problem, mam 54 level i wychodze z nordmaru, zostaly mi moze jeszcze 2 orkowe obozy w zadaniu "Oswobodzenie Nordmaru" i mam problem. Gram silnym wojem, ale interesuje mnie magia, gdyz w 1 gralem magami, a 2 paladynem. Isc dalej w wojownika, czy maga. Jak maga to chce regeneracje many. Co myślicie?

Moje statystyki:
sila-ok. 300
zdoln. low.- 157
wytrzymalosc- 120
punkty zycia-250(wiem malo, ale mi wystarcza, przy wyzwalaniu kopalni klanu mlota zuzylem 5 mikstur, Cape Dun i Montery tak samo, a to było przy 15-20 levelu- Montery, a Cape Dun 5 level)
pratara wiedza-ok. 100
mana- 150
magia: kula ognia, uleczenie, przyzwanie ognistego miecza
Zdonosci: kowalskie wszystkie, oprocz ulepszenie pancerza, alchemia, oprocz produkcji strzal, mistrz parowania tarcza, mistrz broni jednoreczych, zlodziejskie, oprocz obalenia i kradziezy w czasie snu, skalpowanie wszystkiego, wytrzymalosc wilka.
Mam 100 PN wolnych. Co rozwinac- maga czy wojownika. Co i w jakiej ilosci? Napewno chce rozwnac walke 2 mieczami. Prosze o pomoc.

Ekwipunek: miecz poltorareczny, pancerz paladyna, helm 1 paladyna, tarcza paladyna, mam 3 artefakty adanosa; 2 piercienie i amulet

Offline exxeldj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2012, 20:20:38 »
 <rycerz> ja bym dalej pchał się w Paladyna,dla mnie to o wiele ciekawsza postac chociaż co do maga:
Od samego początku jest nim trudno,ale w dalszej części gry,jeśli już będziesz miał regeneracje many to Mag jest naprawdę silnym osobnikiem  :-\,ale z drugiej strony jakoś tak w środku nagle zmieniać...graj Paladynem,zdobądź koronę Adanosa i będzie naprawdę fajnie..fakt faktem potem tracisz wszystkie 5 artefaktów i zapewne będziesz grał ścieżką Innosa więc pójdziesz z nimi do klasztoru a nie do Xardasa...ale Paladynem zdecydowanie ciekawiej będzie ci zdobywać doświadczenie dalsze tak,aby w końcu wybrać się na Zubena..Jestem za Paladynem  <zdrowie>
======
Walka dwoma mieczami jak najbardziej.../Silvio w Bakaresh

O ile pamiętam ja skończyłem grę z ÂŁukiem Nimrod i dwoma mieczami Połtoraręcznymi,które sam wykułem i nie stanowiło zakończenie dla mnie większego problemu (Poziom średni)
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2012, 20:24:32 wysłana przez exxeldj »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2012, 20:20:38 »

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2012, 20:27:32 »
Ja tez gram na srednim, a w co tera dokladnie iw jakiej ilosci? Masz tam napisane ile mam punktow nauki

Offline exxeldj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Styczeń 2012, 20:31:13 »
zdecydowanie HP dobij chociaż do 800ja tak grę skończyłem i wystarczało bez większej ilości zużycia mikstur leczniczych,i dobrze było by rozwinąć zdolności myśliwskie do 200 i kupić fajny łuk np Nimrod..przyda się w Varancie...co do HP to w Nordmarze 200 mogło wydawać się sporo..ale podczas walki z Zubenem,kiedy tam jest kilku Magów i całe sterty Asasynów..zdecydowanie HP w górę..bo tam poleci

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Styczeń 2012, 20:32:14 »
A ile kosztuje HP?

Offline exxeldj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Styczeń 2012, 20:33:59 »
słabo pamiętam,ale na Patch 1.6 bo na takim przechodziłem 5 punktów nauki i 125 złota za 25 punktów HP

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Styczeń 2012, 20:35:41 »
Wielkie dzieki, a w wytrzymalosc nie ladowac?

Offline exxeldj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Styczeń 2012, 20:37:22 »
Moim zdaniem się nie opłaca,jeśli będziesz miał nadwyżke punktów to ewentualnie naucz się wytrzymałości wilka w Nordmarze <zdrowie>

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Styczeń 2012, 20:38:40 »
wilka mam, ale zwyklej do walki?

Offline exxeldj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Styczeń 2012, 20:42:25 »
sam jestem ciekaw co o tym wszystkim myślą inni użytkownicy forum (jeśli chodzi o wytrzymałość),ale ode mnie zdecydowanie nie ma sensu ładować w ta wytrzymałość..siły masz dużo to ewentualnie jak sobie podbijesz HP i to co wyżej napisałem to coś tam możesz dodać do tej wytrzymałości,ale o wiele rozsądniej było by wydać te punkty na HP...zwłaszcza w Varancie będzie to ważne,i w Geldern gdzie również jest kilku szamanów

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Styczeń 2012, 22:33:38 »
Według mnie podbicie wytrzymałości do tych 150 a nawet 200 wcale nie zaszkodzi, bo to raz, że dłużej biegasz a dwa, że dłużej walczysz. Po drugie ja radzę Ci zainwestować w ulepszanie pancerza, bo ta umiejętność podnosi poziom twojego pancerza o całe 50% co jest bardzo dużym bonusem. Patrząc na siłę Twojego wojownika (oczywiście podniosłeś już wszystkie kamienie młyńskie?) wydaje mi się oczywistym pójście w Paladyna. Dobra tarcza i silny jednoręczniak byłoby dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Tarczę paladyna znajdziesz niedaleko świątyni Trelis (jeśli jej jeszcze nie odnalazłeś) w kręgu strzeżonym przez Gargulce. Rycerza jest w jaskini obok ruin między Trelis a Monterą. tak nawiasem :)

Co do maga to już nei ma sensu. Mag potrzebuje dużo many, bo wyzwalanie miast jest bardzo wymagające. Ja zaczynałem magiem już od samego startu. Tak by podskilować manę na tyle, by nie trzeba było zbyt często używać eliksirów przy większych walkach w miastach.

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Styczeń 2012, 22:37:41 »
 :oJeszcze nie podnioslem kamieni mlynskich dopiero 2, mam taki plan podniesc sobie narazie do 500 hp i nauczyc sie walki 2 mieczami. Mysle, ze bedzie dobrze.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Styczeń 2012, 22:40:36 »
2 miecze są takie sobie, bo mimo mistrzostwa postać zawsze traciła mi na stabilności i często leżała na ziemi w czasie walki. Tarcza daje tą stabilność i pewność, ze szybko się nie wywalisz.
O życiu nie pomyślałem, ale tak podnieś je sobie a szczawie inwestuj właśnie w mikstury życia, bo siły masz dużo.

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Styczeń 2012, 22:43:16 »
A przeciwko orkom lepsze sa 2 miecze czy miecz+tarcza?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Styczeń 2012, 22:45:29 »
Lepsza tarcza, bo zablokujesz i sam wyprowadzasz kontrę, a jak masz dwa ostrza to ork robi obrót i już leżysz na ziemi, a oni wtedy napieprzają całą chmarą.

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Styczeń 2012, 22:52:08 »
A co do tarczy to mam zyzyta tarcze paladyna po upadlym paladynie kurcie. A zyzyta i nie zyzyta na patchu 1.6 to chyba zadna roznica?

Offline exxeldj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Styczeń 2012, 22:52:19 »
ja szedłem etapem rozwoju zawsze takim ze w Myrtanie goniłem z tarczą,a to dlatego ze tam jest masa kuszników..wtedy tarcza ci sie bardzo przyda,w varancie natomiast dla mnie ona zawsze była zbędna i zdecydowanie lepiej biło mi się dwoma mieczami...tutaj Gordian jeszcze polecił ci ulepszenie pancerza..fakt..o tym również zapomniałem..znacząco podniesie ci to def postaci...robiąc to co napisałem we wcześniejszych postach i to co teraz Gordian napisał może być kosztowne w punktach nauki...domyślam sie ze porobiłeś już misje w miastach myrtany,jeśli nie..zrób to..sporo zadań da ci dużo expa..np mistrz areny Mora Sul --> zadanie w Faring..wstrzymaj sie tylko z wyzwalaniem tych miast dopóki nie dostaniesz tej misji od Inosa..po wyzwoleniu 3 miast każdy ork chce cie zgładzić..tracisz wtedy kilka questów w Varancie a wykonanie niektórych będzie potrzebne..jeśli zawalisz..trzeba będzie pobić..np zadanie z ognistym pucharem łaczy się z niewolnikiem i orkiem,wyzwolenie świątyni również z orkami,,cenna reputacja dla asasynów
===
zużyta czy nie zużyta==>dla mnie tarcza miała spełniać tylko funkcje obrony przed bełtami oraz strzałami
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2012, 22:55:05 wysłana przez exxeldj »

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Styczeń 2012, 22:57:14 »
W Myrtanie lacznie wszystkich, ktorych nie zrobilem jest 5, bo czegos nie mialem np. wilcze skory dla gnara, 3 szczawie dla ho-oragha(nie jestem pewien do imienia tego orka). A skad mozna wziac te wilcze skory? A co do miast to wyzwolilem Cape Dun i Montere.

Offline exxeldj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Styczeń 2012, 22:59:50 »
wilcze skóry to już tylko z upolowania wilka jeśli masz umiejętnośc skurowania..to logiczne..ewentualnie w Cape jeśli nie robiłes tam questa dla myśliwego..tych skór jest tam sporo

Offline matiuss12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 29
Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Styczeń 2012, 23:03:40 »
Wiem, ale to maja by jakies chyba specjalne skory, bo chcialem mu dac skory lodowych wilkow

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozwoj postaci G3- pomoc
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Styczeń 2012, 23:03:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything