Autor Wątek: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi  (Przeczytany 28685 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Listopad 2011, 19:46:49 »
//: ty nie wiesz, ze to on. uzywam mistrzu oficjalnie. bo jest mistrzem cienia. Wiec nie wiesz. <facepalm>

Nacjo spojrzał się tylko na Diomedesa. Zilustrował go wzrokiem i olał go(w przenośni)

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Listopad 2011, 19:48:16 »
Diomedes został poważnie zbity z tropu. Dobrze wiedział, że pod maską widniała twarz Gunsesa Cadacusa. Dziwiło go, że tak poważny człowiek gra w takie głupie gierki. No ale może pozycja przywódcy wampirów czyniła człowieka nieco dziwnym i ekshibicjonistycznym.
- E... No dobra... - powiedział, woląc nie zagłębiać się zbytnio w wewnętrzne sprawy nękające wampirów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Listopad 2011, 19:48:16 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Listopad 2011, 19:49:19 »
//Nacjo zachowuj się ;f

- Dobry człowieku - powiedział zamaskowany do Diomedesa - Kimże jesteś jeśli możesz mi powiedzieć? A i cóż to za wyprawa? Po wsiach gadają ludzie, że organizujecie wymarsz, rad byłbym udać się z wami.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2011, 19:52:54 wysłana przez Gunses »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Listopad 2011, 19:51:31 »
Patrzyłem na te wszystkie wydarzenie z obojętnością. Zawsze nudziły mnie zbiórki zawsze wolałem gdy coś się ciekawego działo. Nie interesowały mnie te według mnie bezsensowne rozmowy więc podszedłem do Zeyfara i spytałem:
-Przechodzimy przez teleport? I tam poczekamy na Anva. Czy jeszcze tu czekamy na niego i możliwe jeszcze jakiś chętnych?

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Listopad 2011, 19:59:17 »
Diomedes sprawiał wrażenie, jakby nagle dostał skarpetą po brzegi wypełnioną mokrym piaskiem prosto w twarz. Był całkowicie zdezorientowany. Przez chwilę miał wrażenie, że mężczyzna przed nim stojący przed nim, to nie kto inny jak hrabia Cadacus, przywódca wampirów Numenoru. Teraz jednak nie miał już co do tego pewności. Najwyraźniej był to zupełnie inny człowiek. Nivellen był zmieszany i nieco zawstydzony, szybko jednak ukrył to pod jego typową nonszalancką maską.
- Ja... - zaczął jeszcze trochę niepewnie. - Jestem Diomedes Nivellen - powiedział i wyciągnął rękę do zamaskowanego przybysza. - A ty, panie? Kimże jesteś? - zapytał nieco podejrzliwie.
- Pierwszy raz widzę tu takich zamaskowanych przybyszów, a musicie wiedzieć, że taki ubiór raczej rzuca się w oczy. A ta wyprawa to ratunek dla przywódcy Samotnych ÂŁowców, który został porwany. Szczegółów nie znam. Niech pan porozmawia z Zeyfarem - powiedział i wskazał palcem na czarnego mężczyznę, który stał z boku.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Listopad 2011, 19:59:32 »
Mauren wolnym krokiem zbliżył się do dwóch nieznajomych. Idealnie dopasowany strój nie wydawał nawet najmniejszego dźwięku. Owinięty ciaśniej niż mumia na weselu nekromanty Zeyfar, z opuszczonym wzrokiem przystanął naprzeciw zamaskowanych kompanów. Zasalutował na swój sposób, przykładając zwiniętą w pięść lewą rękę do piersi. Podobnie zrobił z prawą, tyle że ta dotknęła jego pleców. Na koniec dygnął nieznacznie.
-Panowie...nie znam was, lecz rad jestem widzieć chętnych do pomocy podczas naszej misji. Nawet jeśli wyłącznie ze względu na złoto. - powiedział. -Ufam, że wiecie czym ryzykujecie i godzicie się na to z pełną świadomością. - kontynuował. -Zechcą choćby panowie podzielić się imionami? ÂŁatwiej będzie się nim posługiwać, miast wołać ciągle: "Ty w masce".
-Pan wybaczy. - po tych słowach odwrócił się do Adamusa. -Za chwilę zobaczę, liczyłem jeszcze na Wielkiego Mistrza Devristusa.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2011, 20:03:40 wysłana przez Zeyfar »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Listopad 2011, 20:08:28 »
- Strzałka? - zapytał Zeleris, gdy Diomedes do niego zagadał. - Ja ci dam "strzałkę". OIIIG! - dodał kończąc zdanie inkantacją zaklęcia Ognistej Strzały. Moc w nim lekko zawrzała. Czar ten był mało wymagający i też odczucia mu towarzyszące były znikome (w porównaniu do zaklęć wyższych poziomów). Zaczerpnięcie mocy z duszy przyszło magowi w ułamku uderzenie serca. Podobnie jak wizualizacja. Flamel miał w tym spore doświadczenie. Nad wyciągniętym palcem Dracona pojawił się niewielki płomyk. Arcymag cisnął go pod stopy nowicjusza. Nie chciał krzywdzić podopiecznego.  Po prostu po przyjacielsku odpowiadał na jego powitanie. Niewielki pocisk uderzył o ziemię tuz obok butów nowicjusza i zgasł z cichym sykiem.
Tymczasem do kompani zaczęli dochodzić dość dziwny osobnicy w maskach. Mag nie komentował ich przybycia, ani nie witał się z nimi. W końcu byli obcy. Albo przynajmniej takich udawali, gdyż ich głos brzmiał dość znajomo, lecz jednocześnie obco. Byli więc obcy i nosili maski. Nie ma to jak umiejętność wzbudzania zaufania.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2011, 20:10:36 wysłana przez Dragosani »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Listopad 2011, 20:16:00 »
Chłopak odkaszlnął na widok skaczącego Diomedesa. Rzucił krótkie Nacjo do Zeyfara. Jego głos nie zmienił tonu. Przez ułamek sekundy spojrzał się maurenowi w oczy, który ujrzał szkarłatny kolor. Było zagadkowe i nie poznałeś w nim nikogo znajomego.
- Kogo szukamy?

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Listopad 2011, 20:17:02 »
-W ciekawym towarzystwie będziemy walczyć. Nie ma co. - rzekłem do Adamusa i do Nudy.
Rzekłem to i wyjąłem z bocznej kieszeni płaszcza, własnoręcznie robioną fajkę. Zapaliłem ją i zacząłem delektować się tytoniem.
Na wartach trzeba zająć czymś ręce.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2011, 20:20:13 wysłana przez Sir Julian John Watherby »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Listopad 2011, 20:18:40 »
Błyskawicznie odpowiedziałem do Juliana jakby z pogardą:
-Najważniejsze że są chętni.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Listopad 2011, 20:21:16 »
-Nacjo, zrozumiałem. Wciąż nie podnosząc wzroku na przybysza odparł. -Barona Aragorna Tacticusa, i nie tyle szukamy co planujemy odzyskać. Otóż są pewni źli ludzie, którzy zechcieli go porwać. Nasza teraz w tym głowa, aby go "odbić". - wytłumaczył mauren. Przez Nas miał na myśli brać Samotnych ÂŁowców.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Listopad 2011, 20:24:26 »
- Ja zwę się Ra - powiedział nieznajomy głosem, którego spokój wręcz niepokoił do Maurena. Ra popatrzył na niego przez szpary maski. Mauren wyglądał na mądrego i doświadczonego, było widać, że jest ważna osobą w tych stronach - A jego zwą Nacjo. Możliwe, że osobliwe są nasze stroje, jednakże zima nadchodzi, a na na szlaku nie zawsze znajdzie się schronienie - rzekł do Diomedesa
- Bardzo miło mi panów poznać - rzekł zza maski i podał dłoń tak Zeyfarowi jak i Diomedesowi.
- Baron Aragorn Tacticus? - upewnił się Ra - Ważką personę straciliście. Zapewne i ryzyko równie wysokie?

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Listopad 2011, 20:24:41 »
Wyjąłem z ust fajkę i spojrzałem na Adamusa, rzekłem:
-Ależ oczywiście. Ale proszę się nie martwić. Te słowa miały podkreślić jak się cieszę z tego powodu. Przecie każdy wie, że im bardziej oryginalne towarzystwo tym lepiej. Idę do zakład, że przed walką stanie się coś niezwykłego.
Fajka wylądowała ponownie w moich ustach.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Listopad 2011, 20:27:04 »
Gdy Julian mówił o zakładzie oczy mi się zaświeciły. Od zawsze lubiłem wszelkie zakłady. Nie czekając na dalsze słowa podtrzymałem temat:
To o co się zakładamy? I że co się przykładowo stanie?

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Listopad 2011, 20:30:45 »
-Widziałem ten błysk w oczach, Adamusie. Nie, nie chce tracić pieniędzy na bzdety. Na trzeźwo.
Wiesz może na kogo jeszcze czekamy?

Mówiąc to usiadłem na najbliższym pniu drzewa i czekałem na rozwój wydarzeń

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Listopad 2011, 20:31:20 »
- Znasz tego Barona, Ra? W przeciwieństwie do swojego towarzysza nie wyciągnął ręki, stwierdził, że w tym momencie byłoby to głupie. Przedstawił się już, a nagłe wyciąganie ręki było dziwne.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Listopad 2011, 20:31:54 »
Moje pojawienie się nie wzbudziło zbytniej uwagi. Może i dobrze, miałem przynajmniej spokój. Rozmyślałem i w moim umyśle pojawiła się pewna nieścisłość. Zamierzałem rozwiać wątpliwości, więc podszedłem do Zelerisa i rzekłem:
 Chcesz, aby w towarzystwie mistrza Devristusa zwracać się do ciebie z tytułem "mistrz", czy może uważasz, że to zbyteczne?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Listopad 2011, 20:33:27 »
-Najprawdopodobniej tylko na Anvurnisa.
Po czym, postanowiłem kontynuować temat:
-Kto powiedział że zakład o pieniądze?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Listopad 2011, 20:35:28 »
- Tak, słyszałem o nim... - rzekł spokojnym głosem niczym zjawa Gunses - Aragorn był kiedyś namiestnikiem czy władcą Elanoi, było o tym dość głośno. Podobno poległ kilka lat temu na jakiś wojnach... Nie interesowałem się sprawami politycznymi tych regionów.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Listopad 2011, 20:36:01 »
-Ra, bardzo oryginalnie. Mówią mi Zeyfar. - powiedział podając dłoń. -Owszem, dość ważna. Niestety przez "eksplorację" pewnych miejsc na własną rękę, baron nie doczekał się pomocy od naszego miłościwego króla. Zebraliśmy, więc jego przyjaciół i ruszamy uwolnić tego drogiego nam, towarzysza. Na pewno to będzie wyzwanie, choć szczerze nie mam pojęcia jakimi siłami dysponuje oponent. Wiem tyle, iż nie należy lekceważyć jego oddziałów. Miałem z nimi do czynienia i nie byłem zachwycony. - objaśniał tajemniczemu przybyszowi.
-Nie mniej nasze wsparcie również będzie liczne i walczyło z oddaniem godnym podziwu. Taką mam nadzieję...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańce z liszami - Na ratunek Aragornowi
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Listopad 2011, 20:36:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything