Autor Wątek: Jesienny spacer  (Przeczytany 3914 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Jesienny spacer
« dnia: 10 Listopad 2011, 23:37:12 »
Po załatwieniu pewnych spraw udałem się na małą przejażdżkę. Zabrałem młodego gniadosza z stajni ÂŁowców i ruszyłem przed siebie. Lekki wiatr rozdmuchiwał moje włosy i przyjemnie łaskotał po twarzy. Od dawna nie miałem okazji wybrać się na swobodną wycieczkę. Cieszyłem się iż w końcu mogłem się wyrwać. Po niedługim czasie dojechałem do pobliskiej wioski, gdzie znajdowały się warsztaty najróżniejszych rzemieślników. Przypomniałem sobie o incydencie z łukiem, który zdarzył się ostatnio. Może tu znajdę coś lepszego. - odpowiadałem w duchu. Wjechałem spokojnie do osady i wiążąc konia przy pobliskiej stajni zacząłem się rozglądać.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2011, 01:30:08 »
Tymczasem w Bractwie ÂŚwitu...

   Wychodząc z komnaty upewniłem się czy do podręcznej torby, która wisiała na mym ramieniu włożyłem wszystko to co potrzebne było do odebrania złota ze Skarbca. Wszak każdy z zakonników wiedział, że kto, jak kto, ale sam Skarbnik często miewa swoje humory, które zwykle lepiej przemilczeć. Rzut oka na zawartość sakwy i już pędziłem korytarzem ku dziedzińcowi, by stamtąd udać się na górną część twierdzy.
   Minąwszy kilku współbraci pozdrowiłem ich przyjaznym podniesieniem ręki i nie zatrzymując się popędziłem dalej. Koń i woźnica już czekali, a więc czas naglił. Spoglądając ku górującym hen daleko skarbcu pogratulowałem pierwszym mistrzom tak intuicyjną lokację danych punktów strategicznych w obrębie zamku, ale z racji pośpiechu szybko tę myśl porzuciłem.
   Dobiegając do drzwi Skarbca oparłem się o odrzwia i przymykając lekko oczy odsapnąłem przez moment by wyrównać oddech i pozwolić sercu na uspokojenie się. Trwało tą niezbyt długo więc już po chwili poprawiając szatę i kosmyk włosów niesfornie zsuwający się na oczy wszedłem do potężnego budynku, w którym to przechowywano cały majątek Zakonu Braci.
   -Witaj Bracie. - rzekłem dojrzawszy w odblasku ognia, starszego zakonnika. -Przybywam po złoto na zakup pancerzy i wyposażenia dla naszych Braci. Tutaj jest zgoda Rady. - powiedziałem nim Skarbnik zdążył jeszcze odpowiedzieć na pozdrowienie.
   - Ah tak. Wypłata na uzbrojenie? - odparł pytaniem, które w mniemaniu każdego elfa nie oznaczałoby niczego dobrego... - Oczywiście, już pakuję złoto. - dodał, a ja ponownie mogłem odetchnąć.
   Skarbnik żywo zabrał się do pracy pakując sakwy z dwustoma sztukami złota do skrzyni. Tak przygotowany kufer zamknął na malutki srebrny kluczyk, który zawiesił na rzemieniu i podał mi ze słowami.
   - Proszę bardzo, pilnuj tego bo ostatnimi czasy coraz mniej dobroczyńców składających dary dla Zartata.- lecz ja nie podjąłem rozmowy i tylko ze zrozumieniem kiwając głową chwyciłem przyciężki kufer i obciążony tym ładunkiem ruszyłem w dół. (...)
   -Jestem. Możemy ruszać - powitałem słowami woźnicę, który wygodnie oparty drzemał na wozie pykając sobie długą wierzbową fajkę. Kmieć tylko kiwnął głową dając znak, że nie ma nic przeciwko i zeskakując z wozu odjął koniowi stojącemu przy wozie worek z obrokiem. Ja tymczasem dosiadłem swojego wierzchowca i lekko klepiąc go po szyi ruszyłem w kierunku bramy. Trzech zbrojnych pachołków ruszyło w kierunku wozu i usadawiając się na nim ubezpieczyli złoto od ewentualnej kradzieży. Oś wozu zatrzeszczała, gdy ruszali w kierunku targu, który zacząć się miał już jutro.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2011, 01:30:08 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopad 2011, 07:56:36 »
Z tego co mi ludzie powiedzieli większość kupców miała zamiar się pokazać za jakiś czas. Miałem sporo czasem zatem nie przeszkadzało mi to zbytnio. Postanowiłem nieco pogwarzyć z ludźmi o życiu tu i być może problemach, które bym był w stanie rozwiązać. Większość mieszkańców nie narzekała na obecną sytuację i uważali, że jest dobrze jak jest. Mogłem im tylko pogratulować i odpowiedzieć uśmiechem. Przy jednym z domów zauważyłem wystawione na sprzedaż piękne jabłka. Podobnież okolica słynęła z przepysznych owoców, w tym głównie jabłek. Postanowiłem się o tym przekonać.
-Witaj mości panie, jak was zwą? - spytałem uprzejmie
-Redford, proszę pana. Mogę w czymś pomóc?
-Zatem Redfordzie, poprosiłbym z mały woreczek tych jabłek, wyglądają przednio. Mam nadzieję, że tak samo smakują. - rzekłem uśmiechając się. Sprzedawca przytaknął i powoli wybierając te lepsze jabłka, zapakował mi je do worka. Wyjąwszy parę złotych monet, obdarzyłem nimi Redforda i po podziękowaniu odszedłem. Sięgnąłem po jeden z owoców i przetarłem nieco o moją chustę. -Wspaniała barwa. Jeden spory gryz pozwolił mi się przekonać o jakości jabłka. Rzeczywiście było soczyste i wyjątkowo słodkie. Uradowany ruszyłem dalej przez wioskę. Po drodze natknąłem się na paru farmerów, którym złożyłem gratulację odnośnie wspaniałych sadów, kilka pań mocno oburzonych zachowaniem swoich mężów i jedną niewiastę zbierającą pranie. Pojawiając się za jedną z koszul zdjąłem ją i uśmiechnąłem radośnie do dziewczyny.
-Witaj panienko, mogę w czymś pomóc?
-Ależ oczywiście, o ile taki silny mężczyzna poradzi sobie z taką czynnością jak wieszanie i zdejmowanie prania. - odparła z uśmiechem. Nie tracąc czasu położyłem worek z jabłkami obok i zacząłem prace domowe.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Listopad 2011, 17:04:49 »
Wsłuchany w równy chód wierzchowca, na którym siedziałem spod lekko przymkniętych oczu beznamiętnie obserwowałem mijany świat. Drzemka w którą zapadłem była niewątpliwie regenerująca mimo, że pozycja w jakiej przyszło spędzić trasę pozostawiała bardzo dużo do życzenia.  Kilka miniętych wozów dawało pewność, że zmierzamy w odpowiednim kierunku, a utwierdzeniem w tym przekonaniu były stragany, które pojawiły się kilkaset metrów dalej, na wielkim placu przy którym łączyły się szlaki z odległych części wyspy.
- Jesteśmy. - zawołałem do drzemiących na wozie zakonników.
- Podjedźcie bliżej kramów i czekajcie na mnie, ja postaram się załatwić wszystko i wrócić po złoto. - dodałem i przeciągając się usadowiłem się prosto. Zastane kości strzeliły w stawach, a błogie uczucie relaksu odpłynęło gdzieś tam, hen daleko.
-Dalej. - ponagliłem konia klepiąc go lekko piętami. Szkolony do posługi kurierskiej koń bardzo szybko zerwał się do galopu i przeciskając się pomiędzy wszędobylskimi wozami zbliżył się do pierwszych zabudowań. Pośród wielu kręcących się tam osób, na które nie zwróciłem prawie żadnej uwagi dostrzegłem postać, która wyraźnie nie pasowała do reszty.
- Witaj Zeyfarze. Nie spodziewałem się Ciebie tu spotkać, a już na pewno nie, przy takiej pracy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Listopad 2011, 22:59:14 »
-Ach zakonnik Elltharias. Witam. Musze przyznać że lubię odpocząć co nieco od całej tej kupy ludzi i zrelaksować się nieco. Ludzie mojej profesji cenią sobie spokój i ciszę. A skoro już się tu kręcę to mogę nieco pomóc, zwłaszcza jeśli chodzi o tak urodziwą panienkę jak Maralie. Widać było że dziewczyna nieznacznie się uśmiechnęła.
-Poza tym przybyłem tu w części z powodu poszukiwań. - odpowiedział uzasadniając swoją obecność. -Może jabłko elfie? Na prawdę są przednie.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Listopad 2011, 01:23:44 »
- Nie, nie, dziękuję. - odparłem unosząc dłoń. - Matka natura nie udzieliła mi zbytniego błogosławieństwa jeśli chodzi o spożywanie tych darów. Myślę, że wiesz o co mi chodzi. - dodałem po nieznacznej chwili milczenia.
- Myślę jednak, że to nie pomoc owej pannie ściągnęła Cię na targ z drugiego krańca wyspy, ale jakieś interesy. Nie mylę się prawda? - zapytałem.
- Jeśli to coś prywatnego to zaraz zniknę.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Listopad 2011, 09:44:27 »
-Zakup nowego łuku to chyba nie tajemnica wielka. Wydaje mi się, że nie będę musiał cię uciszyć skoro o tym wiesz. - zaśmiałem się odpowiadając.
-Ale ty chyba również Ellthariasie nie przyjechałeś tu bez powodu. Od zakonnika najmniej bym się spodziewał podróży nie mającej pewnego celu. Czyżby Zartart czegoś wymagał?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Listopad 2011, 12:38:34 »
- Nie. - odparłem krótko. - Przybywam tu po pancerze dla Bractwa. Muszę też zakupić dla siebie lepsze ubranie i póki co to będzie na tyle. Mam dosyć czasu więc jeśli pozwolisz mógłbym Ci towarzyszyć, bo kto jak kto ale elf zna się na łukach dosyć dobrze.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Listopad 2011, 12:57:46 »
-Wprawne oko speca zawsze się przyda elfie. Ja raczej mam inne specjalizacje. Otóż pochodzę z rodziny kupieckiej i uwielbiam się targować. Całkiem nieźle mi to tutaj wychodzi. Nie uwierzysz ile złota można czasem zaoszczędzić. - odpowiedziałem. -Skończę prace i możemy ruszać. Wróciłem do dziewczyny i pomogłem jej zdjąć resztę ubrań. Gdy moje ciemne lico zostało wynagrodzone buziakiem byłem gotów.
-No to przejdźmy się na ten targ.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Listopad 2011, 14:13:33 »
Nie dało się dyskutować, Zeyfar tak wciągnął się w wieszanie prania, że nie miałem serca mu przerywać. Przysiadłem więc na stojącej obok beczce i czekałem aż mauren zakończy swoje działania. (...)
- Miło słyszeć, że potrafisz się targować, ja nie chwaląc się też potrafię nieco zbić cenę, ale liczę, że to Ty będziesz dogadywał się z kupcami. Co do łuku, to moja znajoma Livia sprzedaje elficką broń na południowym krańcu targu, więc to tam powinniśmy się kierować. - zaproponowałem wskazując ręką na "alejkę", którą mieliśmy iść.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Listopad 2011, 14:30:57 »
-Wydawało mi się, że pierwszy raz jesteś na Valfden. Skąd zatem już znajomi będący tutaj dobrze ci znani? - pytałem próbując czegoś się dowiedzieć. Szedłem spokojnie krok w krok za elfem. Nie często bywałem w tego typu wioskach czy osadach, więc nie znałem ani sklepów, ani targów, czy choćby ludzi. Cieszyłem się zatem, że Elltharias ma choć niejakie pojęcie gdzie powinniśmy się udać. Inna zaletą takiej sytuacji było to, że znów mogłem poznać nieco tego pnącego się ku górze rycerza. Choć pewnie był uznał, iż rycerz to za dużo powiedziane. Pierwszą cechą, którą u niego dostrzegłem była ta skromność, jakże typowa dla osób obracających się w kręgach wyznawców Zartata.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Listopad 2011, 15:01:06 »
Dni mijały mi monotonnie. Od powrotu z Coru w sumie nic nie robiłem, więc postanowiłem przerwać tą rutynę, wychodząc po raz pierwszy od kilku dni poza tereny Gildii. Lecz jaki miałem w tym cel? Chciałem się przygotować do wyprawy, niedługo mieliśmy odbić Aragorna, więc postanowiłem zainwestować nieco pieniędzy w nowy miecz. Wziąłem ze sobą więcej pieniędzy niż zazwyczaj i ruszyłem do stajni Gildii. Tam już czekała na mnie biała klacz, jeden z moich ulubionych koni. Poprawiłem siodło i wskoczyłem na nie.
 Ruszamy - powiedziałem do klacz. I tak, w spokojnym tempie zaczął się mój jesienny spacer.

Liście szeleściły pod kopytami konia. ÂŁąki pożółkły, drzewa pogubiły znaczną część liści. Zwierzęta gromadziły zapasy. Krótko mówiąc - Atunus pełną parą. Ja tymczasem zobaczyłem cel swej podróży - niewielką osadę, do której zjechali kupcy z całej wyspy. Zostawiłem klacz w stajni i dalej ruszyłem pieszo...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Listopad 2011, 17:40:09 »
- Hmm... - zamyśliłem się szukając odpowiedzi na pytanie Zeyfara. - Można powiedzieć, że jedną z moich pasji jest natura i przebywanie w jak najbliższym kontakcie z nią. Jak zapewne zauważyłeś mam w sobie coś z samotnika, a więc bardzo często zdarzają mi się piesze lub konne wyjazdy w różne miejsca niezbyt oddalone od siedziby Bractwa. Podróże trwają czasami dzień, a czasem i nawet tydzień. Na jednej z nich spotkałem polującą Livię, której nieopatrznie spłoszyłem pięknego jelenia. Widać Zartat chciał, by zwierzę przeżyło i uniknęło oddania skóry i rogów na trofea tej łowczyni. Mimo, że początkowo była na mnie trochę zła w końcu się uspokoiła i już dalszy czas podróży spędziliśmy wspólnie. Muszę Cię jednak ostrzec, że znajomości nic nie pomogą. Jeśli chodzi o interesy to jest to bardziej krasnolud niż elfka. - powiedziałem z uśmiechem wspominając tamten czas.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Listopad 2011, 17:57:13 »
-Chyba nie masz mnie za zwykłego cwaniaka elfie? Już nie raz układałem się z krasnoludami, ludźmi z innych wymiarów, a także wieloma innymi rasami. ÂŻyłka do interesów od zawsze jest w mojej rodzinie. To spuścizna, której nie sposób się pozbyć. Poza tym doceniam dobrą robotę. Wiem co jest warte swej ceny i będzie mi służyło idealnie. - odparłem.
-Co do waszych zakupów to na pewno się przydadzą. Próba odbicia Aragorna nie będzie należała do najłatwiejszych. Będziemy zdani wyłącznie na siebie.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Listopad 2011, 18:04:21 »
-Jeśli chodzi o Aragorna to pamiętaj, że potęgą armii nie jest siła walczących, ale mądrość dowodzącego.- powiedziałem wspominając kilka życiowych sytuacji, w których uczestniczyłem. (...)
- Witaj Livio! Cóż tam u Ciebie słychać? - zapytałem jasnowłosą elfkę stojącą przy kramie z łukami i strzałami wszelkiego rodzaju.
- Witaj Ellthariasie. Wszystko świetnie, z czym przybywacie Panowie? - odpowiedziała na pozdrowienie sprzedawczyni.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Listopad 2011, 18:12:19 »
Spacerowałem między stoiskami. Widziałem już mnóstwo broni, jednak żadna nie przypadła mi do gustu. Ale szukałem dalej, zresztą miałem czas. Tak chodząc w tę i wewtę dostrzegłem znajomą osobę.
 Witaj, Zeyfarze! - rzekłem podchodząc bliżej. Kogo jak kogo, ale kuzyna się tutaj nie spodziewałem. Wtedy zauważyłem jego towarzysza. Po stroju poznałem, że to członek Bractwa ÂŚwitu. Przemówiłem więc ponownie:
 Witaj i ty, zakonniku. Zwą mnie Darlenit Navarre. Jestem adeptem Gildii Magów i kuzynem Zeyfara. Piękna jesień, nieprawdaż? - doszliśmy do stoiska elfki, nim zakonnik zdążył odpowiedzieć...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Listopad 2011, 18:47:49 »
-Witaj krewniaku, nie siedzisz przy książkach? Rzadko się widuje magów wybierających coś z pomiędzy zwykłej białej broni. - odrzekłem. Potem odwróciłem się do elfki i spojrzałem na jej rzemiosło.
-Witam panią, zwą mnie Zeyfar. Chciałbym obejrzeć kilka łuków. Interesuje mnie dość potężna broń, o długim zasięgu i i precyzji strzału podobnej do sokoła spadającego na bezbronnego królika. Znajdzie się coś takiego w twoim straganie łowczyni?

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Listopad 2011, 21:17:34 »
Oj kuzynie, nie każdy mag siedzi cały czas z nosem w księgach. A co do broni białej - miecz wiszący przy moim boku to moja pierwsza własność tu, na Valfden. Jednak jest już mniej efektywny niż kiedyś, chcę zaiwestować w coś srebrnego. A magia, chociaż jest potężnym narzędziem, ma niewygodne granice. Przede wszystki ograniczona energia. Słyszałem o porwaniu Aragorna - jak się sprawy mają?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Listopad 2011, 21:52:55 »
-Opowiem ci w skrócie. - odrzekłem. -Na początku wylądowaliśmy na plaży, ja z kilkoma osobami zostałem teleportowany za linię wroga żeby trochę namieszać. Po dobrych kilku godzinach walka ustała. Wygraliśmy choć poległo koło dziesięć tysięcy naszych żołnierzy. Wtedy Aragorn złapał tez chrapkę żeby sobie upolować smoka i powiesić łeb gada w salonie. Cóż znaleźliśmy bestię i zdjęliśmy jej ten ciężar z głowy. - opowiadałem pozbawiając historię szczegółów.
-Jak to po zabiciu smoka wszyscy zaczęli balować. Aragorn się upił, Zeleris tańczył z Nudą, a Anvarunis z Patty. Ja natomiast rozmawiałem z tym tu Ellthariasem. Kiedy następnego dnia zastał nas świt, prócz czerwonej łuny słońca przywitała nas spora grupa upiornych rycerzy w płytowych zbrojach. Było ich chyba koło trzydziestu. Liczby wydawały się spore, lecz to co innego brać w tym udział. Tak dobrze wyryty w mojej pamięci obraz tych bitew pozwolił mi przedstawić niejako je Darlenitowi. Wspominając parę ważniejszych elementów wykorzystanych podczas potyczki przeszedłem do sedna.
-Więc, gdy wykańczaliśmy  pozostałych demonicznych wojowników, zjawił się lisz. Złapał Aragorna i teleportował się. Za chwilę jeden z cesarskich smoków, które nam pomagały powiedział, że Aragorn pewnie został zabrany do stolicu Imperium, a liszem, który go porwał bym sam imperator Om. Na samą myśl o tym paskudnym typie przypomniałem sobie jak używając zwykłej psioniki rzucił nami w tył na kilka metrów. Odruchowo złapałem się za plecy i pomasowałem nieco bolący bok.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Listopad 2011, 22:01:32 »
Skomplikowana sprawa, ale możesz na mnie liczyć - odrzekłem. I choć ukrywałem to na zewnątrz, to w środku śmiałem się z tańca Zelerisa. Chociaż tego nie widziałem, to zdawałem sobie sprawę, że musiało to być niezwykłe. Skończyłem jednak rozmyślać i przyjrzałem się zakonnikowi - łudząco mi kogoś przypominał, tylko kogo?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jesienny spacer
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Listopad 2011, 22:01:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top