Autor Wątek: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"  (Przeczytany 19690 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #40 dnia: 31 Październik 2011, 19:32:19 »
- Z błogosławieństwem Zartata nic mu się nie stanie magu. - odrzekł draconowi. Szczerze powiedziawszy był niezwykle zdumiony zainteresowaniem czy może raczej poruszeniem jakie wywołała ta prosta jak myślał czynność. - Czy odesłanie konia było czymś aż tak dziwnym? - pomyślał nie dając po sobie niczego poznać. Cóż jednak zrobić? Co się stało to się nie odstanie.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #41 dnia: 31 Październik 2011, 19:52:30 »
- Tak. To byłem ja. Mam nadzieję, że nie pozostawiłem po sobie najgorszego wrażenia. - rzekł uśmiechając się. - Co tam w gildii Zelerisie? Skoro już tak mi się pakujesz w pogaduszkę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #41 dnia: 31 Październik 2011, 19:52:30 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #42 dnia: 31 Październik 2011, 19:55:52 »
- Nie, skądże znowu.- rzekł i zamilknął gdyż jego rozmówca zwrócił się do dracona. Obejrzał się za siebie spoglądając na elfkę, która nosiła takie samo nazwisko jak on sam. Było to dla elfa niezwykle intrygujące, lecz mimo wszystko starał się z tym nie afiszować. Obiecał sobie w duchu, że kiedyś z Nią o tym porozmawia, ale jeszcze nie teraz. Wszak wcale się nie znają a i nietaktem byłoby opuszczanie swoich obecnych rozmówców.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #43 dnia: 31 Październik 2011, 19:59:47 »
Spokojnie podążałam z drużyną, nieszczególnie angażując się w rozmowę pomiędzy Ellthariasem, a Anvarunisem. Ani mnie nie dotyczyła, ani szczególnie interesowała, ot, proste dywagacje na temat wierzchowców. Dużo więcej zainteresowania poświęcałam architekturze dracońskiego chramu, przez który przyszło nam przejść. Zdążyłam poznać język tej rasy i poniekąd mnie fascynowała. Co jednak dla mnie charakterystyczne, nie potrafiłam się długo skupić na jednym zajęciu, dlatego też nie starałam się zgłębić dracońskiej kultury. Szłam zatem spokojnie, oddając się rozmyślaniom i jednym uchem słuchając pogawędek kompanów.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #44 dnia: 31 Październik 2011, 20:05:33 »
Elithariasie, czy fundusze które wam dałem przydały się? Mam nadzieje że nie była to zbyt skromna kwota. Spytał dracon gdy wchodzili do ogromnej groty. Była to "sala odlotów", pełno było tu podróżnych wszelkich ras, kawałek dalej świecił portal do innego świata. Otworzyliśmy go prawie dwa lata temu, jak na razie Valfden na tym zyskuje.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #45 dnia: 31 Październik 2011, 20:10:09 »
Adamus nie wdawał się w żadną rozmowę bynajmniej nie miał chęci na pogawędki. Idąc przez grotę rozglądał się po podróżnych. Nie podobało mu się że tak krzywo spoglądają na kompanie z którą podróżuje. Dalej idąc przyjrzał się rażącemu światłu teleporcie. Po chwili przyśpieszył kroku gdy zrównał się z Aragornem powiedział:
-Przepraszam ze przerywa rozmowę. Ale mam pytanie można przejść od razu przez teleport nie lubię takich tłumów jak ten za nami.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Październik 2011, 20:12:48 »
-Szczerze powiedziawszy to nie. Chciałem dokonać zakupu pancerzy i tarcz dla Bractwa tak by wyposażyć moich zakonników przed polowaniem na smoka, ale niestety wezwanie do walki uprzedziło mnie, przez co musiałem te plany przełożyć do momentu powrotu. - odparł nie zwracając uwagi na innych.
- Oczywiście jeśli dane mi będzie wrócić. - dodał po chwili.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #47 dnia: 31 Październik 2011, 20:21:01 »
- Oczywiście, że wrócimy - rzuciłam mimochodem, odrywając wzrok od portalu - Nawet jak ktoś ginął, za każdym razem tajemniczo wracał do żywych... Niesamowite, nieprawdaż? - uśmiechnęłam się lekko.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #48 dnia: 31 Październik 2011, 20:27:26 »
- Może i masz rację Patyy. - odparł elf - Rozwaga naszą największą bronią. Nie powinien ryzykować ten komu siły brak. Dlatego jeśli pozwolicie pozostanę z tyłu, tam gdzie będzie bezpieczniej, gdyż w porównaniu z wami me umiejętności są właściwie ich brakiem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #49 dnia: 31 Październik 2011, 20:31:57 »
-Nie przesadzaj Ellthariasie, prawdę powiedziawszy to każdy z nas wypada nieciekawie w porównaniu z magami takimi jak Zeleris. Dam sobie rękę uciąć, że nie mógłbym go pokonać w zwyczajnej walce. Nie przepadam za magią, jednak jest ona jedną z potężniejszych broni na tym świecie.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #50 dnia: 31 Październik 2011, 20:33:50 »
- Nie odbiegamy od siebie tak mocno umiejętnościami - odparłam elfowi - Masz jednak rację, rozwaga to ważna rzecz. Nie raz widziałam, jak brawura pozbawiła kogoś żywota... Nie dosłownie oczywiście, zazwyczaj był to miecz lub grot strzały - zamyśliłam się, przysłuchując się słowom Zeyfara - Faktycznie, magia to potężna broń. Choć technika wciąż idzie do przodu, skrzaty z Ekkerund potrafią pokazać, na co ich stać. Bez użycia magii.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #51 dnia: 31 Październik 2011, 20:41:23 »
- Poza tym, pamiętaj Zeyfarze, że magia nie jest niezawodna. Wymaga sporych pokładów energii, a ponadto są materiały, które ich umiejętności potrafią sprowadzić do zera przy bezpośrednim kontakcie. - Skwitował łowca. Nie lubił wywyższania magów i magii ponad wszystko inne. Może dlatego, że sam nie dokończył tej ścieżki rozwoju? Może dlatego, że miał szansę zostać magiem, a sam zrezygnował? Teraz jednak się tym nie przejmował. Nie miał na to czasu.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #52 dnia: 31 Październik 2011, 20:44:02 »
- Miarą prawdziwego Wojownika nie jest siła mięśni, ale siła serca, jaką wkłada w to, za co walczy Zeyfarze. - odparł na słowa maurena przytaczając sentencję pewnego starego mistrza.
-Nie magia, nie miecz, ani nie złoto są potęgą, ale człowiek, mauren czy elf nimi się posługujący. - dodał.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #53 dnia: 31 Październik 2011, 20:46:39 »
- Otóż to Elthariasie. Dlatego więc uważam, iż nie powinieneś przechodzić na tył grupy. Idź ramię w ramię z nami, bowiem każdy jest tak samo ważny w drużynie. - stwierdził z delikatnym patosem. Całkowicie nie w jego stylu. Choć spodobał mu się ten moment.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #54 dnia: 31 Październik 2011, 20:50:59 »
- Zobaczymy Anvarunisie, zobaczymy. - odpowiedział tylko gdyż niezbyt dobrze wyglądałoby to ciągłe zapieranie się walki, wszak można by było uznać go za tchórza, za którego bynajmniej się nie uważał.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #55 dnia: 31 Październik 2011, 20:52:35 »
Adamus wysłuchawszy całej konwersacji wtrącił się:
-Macie jakiś pomysł jak ubić gadzinę?

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #56 dnia: 31 Październik 2011, 20:54:37 »
- Zapewne mieczem, Adamusie - uśmiechnęłam się delikatnie kącikiem ust - Aragorn musi mieć jakiś plan, wszak nie posyłałby nas w paszczę bestii bez przygotowania.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #57 dnia: 31 Październik 2011, 20:56:53 »
- Po pierwsze zadbajmy o to, by ją znaleźć. Szkoda strzępić na próżno języka jeśli za jakiś czas okaże się, że droga do smoka będzie bardziej niedostępna i niebezpieczna niż sama walka z gadem. - rzekł słysząc jednak słowa Patty dodał.
- Zapewniam, Cię moja droga, że bitwa ze smokiem za pomocą miecza jest chyba ostatnią rzeczą jaką chciałbym przeżyć.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #58 dnia: 31 Październik 2011, 20:59:25 »
Adamus wysłuchawszy przemówienie elfa wypowiedział się:
-Masz racje ale ja zawsze byłem ciekawski rożnych planów-Po czym dodał-Stoimy tu i stoimy może przejdziemy wreszcie przez ten teleport?

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #59 dnia: 31 Październik 2011, 21:00:17 »
Słysząc słowa Ellthariasa wzruszyłam jedynie ramionami.
- W każdej legendzie o jakimś tam rycerzu dzielni wojak zabija smoka mieczem właśnie - mrugnęłam do elfa by wiedział, że to żart. Miałam dość spaczone poczucie humoru i nie każdy mógł je odebrać właściwie - Ruszanie na smoka z samym mieczem to z pewnością samobójstwo. Pewnie dlatego jest z nami ten wielki, czarny mag - wskazałam na mistrza Lindangolu, Zelerisa.

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Sok z Złotej Rudy - Kici kici smoczku"
« Odpowiedź #59 dnia: 31 Październik 2011, 21:00:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top