Autor Wątek: Tyrr aep Nargoth [NPC] (Zadania)  (Przeczytany 28328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kenshin

• Konkordat puszczy i kniei
  • Reputation Power: 35
  • Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

Odp: Tyrr aep Nargoth [NPC] (Zadania)
« Odpowiedź #440 dnia: 08 Sierpień 2015, 13:09:49 »
Ork się nie oburzył, gdy usłyszał słowo "popierdoleńcy", ale puścił to mimo uszu ponieważ konkordat wiele rzeczy narobił niekoniecznie dobrych. Jedną taką akcją było zablokowanie stolicy przez zwierzęta a potem długie obrady u króla razem z jego radnymi. Wtedy wiele się działo, ale to wydarzenie miało miejsce bardzo dawno, bo wszak Kenshin w tym czasie robił wiele innych rzeczy.
- No jakoś tak wyszło, ale czasy się zmieniły i Drasula wśród nas już nie ma, gdyż odszedł od zgromadzenia. Teraz naszym przewodnikiem po woli Ventepi jest Nessa pewnie kojarzysz? Ona raczej nie wpadnie na pomysł zablokowania miasta jak jej poprzednicy. Właściwie cieszę się, że dołączyłem do nich po tym całym wydarzeniu, bo tak to głupio byłoby mi chodzić po stolicy od tak.    Ork skończył swój wywód, bo co mógł więcej dopowiedzieć?

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC
  • Reputation Power: 6
  • Tyrr aep Nargoth nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #441 dnia: 08 Sierpień 2015, 15:34:49 »
- Ehe... Odparł bardzo krótko krasnolud, napił się miodu i podrapał po czuprynie nie bardzo wiedząc co powiedzieć i co ewentualnie z orkiem począć... - Nesse znam, nie wiem tylko czy ta strachliwa dziewucha nadaje się na przywódczynię leśnych ludków. Co wy tam robicie? Po za wąchaniem kwiatków i chędożeniem wszystkiego co nie ucieka na drzewa.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #441 dnia: 08 Sierpień 2015, 15:34:49 »

Offline Kenshin

• Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

« Odpowiedź #442 dnia: 08 Sierpień 2015, 17:20:59 »
- Wracając do spraw przyziemnych a nie wybujałej fantazji to umiemy polować i z tego, co zauważyłem nawet dobrze mi to idzie i w sumie nudzę się ostatnio. Dlatego odwiedzam starych znajomych.   
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2015, 18:20:38 wysłana przez Kenshin »

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC

« Odpowiedź #443 dnia: 08 Sierpień 2015, 21:46:31 »
- Ojj nie pitol że nie chędożycie driad... huehehehe... - popił piwa - Polować mówisz... a jak dobrze?

Offline Kenshin

• Karta postaci

« Odpowiedź #444 dnia: 08 Sierpień 2015, 22:28:27 »
- Driady żyją w swoich lasach i rzadko kogo zapraszają do siebie. Trzeba naprawdę mieć szczęście, by zostać przez nie zaakceptowanym. Ja osobiście nie miałem jeszcze z nimi kontaktu - uśmiechnął się od tak - Bardzo dobrze. ÂŁukiem władam po mistrzowsku pomimo moich rozmiarów, a co do zbierania trofeów to jestem w stanie pozyskać wszystko, co trzeba jednak i tutaj trzeba zachować rozsądek, by nie pozbawić życia zbyt wielu stworzeń, gdyż później nic nie zostanie do pozyskania. Trochę to zawiłe, ale w skrócie chodzi o podtrzymanie gatunku. Wyjaśnił wszystko, co i jak czarny ork.

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC

« Odpowiedź #445 dnia: 08 Sierpień 2015, 22:38:55 »
- To się nazywa równowaga ekologiczna, czy jakoś tak. Gdzie jak gdzie ale takich słów to tam u was powinni uczyć... Mamy Hemis, na co się w hemis poluje?

Offline Kenshin

• Karta postaci

« Odpowiedź #446 dnia: 08 Sierpień 2015, 22:50:56 »
- Dbamy o wszystkie gatunki, by te nie wymarły dlatego polujemy na te, które mogą stanowić przeszkodę do odrodzenia się drugiego gatunku. Innymi słowy stoimy na straży równowagi, ale równowagą ekologiczną również można to nazwać. W Hemis to raczej na Irbisy, ale na takie polowanie trzeba by się zapuścić głęboko w góry a do tego na moje oko trofea nie są zbyt dużo warte. Pora roku jaka teraz nastała nie sprzyja na polowaniom, jednakże jeśli chcesz mogę się przejechać i zbadać tamtejsze zakątki, jednakże najpierw musiałbym zamówić sobie rękawiczki z wełny, bo łapska mi odpadną.  W tym momencie zaczął trzeć jedną dłonią o drugą.

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC

« Odpowiedź #447 dnia: 09 Sierpień 2015, 21:10:27 »
- To załatw i pojedziemy razem, co?

Offline Kenshin

• Karta postaci

« Odpowiedź #448 dnia: 09 Sierpień 2015, 21:21:22 »
- Oczywiście, nie widzę problemu. Udam się prosto do stolicy i spróbuję załatwić rękawice jak najszybciej. Do zobaczenia.
Powiedział i wyszedł z karczmy.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #449 dnia: 25 Sierpień 2015, 21:51:48 »
Wparował do karczmy niczym wiatr pędzący wraz z burzą piaskową po pustyni. Szybkim rzutek oka po karczmie rozejrzał się wokół poszukując Tyrra, gdzie mógłby go znaleźć? no właśnie tu, szybkim krokiem slalomem wymijając stoliki i gości podszedł do karła. Chwycił go za nadgarstek i zaczłą odciagac od stolika.

- Cicho, chodź na zewnątrz... gdzie nie ma ludzi, chodź to ważne kurwa chodź! W ustronne ciche miejsce bez gapiów i uszu! weź bo czas nagli! - Mówił szarpiąc się z nerwami chcąc czym prędzej Tyrra wywabić z przybytku do ustronnego miejsca, gdzie to nikt ich nie podsłucha.

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC

« Odpowiedź #450 dnia: 25 Sierpień 2015, 21:56:27 »
- Chodźmy do mnie. I poszliście, kamienica na starówce była okazała, wewnątrz zaś skrona. Tyrr zamknął drzwi na cztery zamki i wskazał ci fotel.
- Byłeś u niego prawda? Czy to jest to o czym obaj myślimy że jest? Spytał retorycznie, nalewając miodu do szklanek.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #451 dnia: 25 Sierpień 2015, 22:09:14 »
- Opętany przez demona jak nic, co tu owijać w bawełnę. Znajdź kilku śmiałków, przywdziej ich w liny nasączone roztworem z soli i trzeba go spętać, narysować pułapkę na demona i odprawić egzorcyzm. Póki to nie wyszło na jaw dalej poza nami. "uczulenie" na sól i srebro... sam wyjawił że spętany jest demonem... niech jeszcze większej ilosci osób to powie a będzie tragedia, na każdym możliwym polu.

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC

« Odpowiedź #452 dnia: 25 Sierpień 2015, 22:18:49 »
- Cały pałac o tym plotkuje... zaczęło się od wywalenia srebra z komnaty, wzięliśmy to za fanaberię. Ale na uczcie wziął w ręke srebrny puchar i krzyknął jak oparzony. Potem ta awersja na sól... z miesiąc temu na audiencję przylazł niejaki Adirael, hrabia z Valfden skryty pod kapturem. Macie takiego?

Canis

• Gość
« Odpowiedź #453 dnia: 25 Sierpień 2015, 22:33:11 »
- Adirael? ÂŻadnego takiego hrabiego u nas niema, nawet barona, znał bym, albo chociaż słyszał o takim. mamy 7 hrabstw, wszystkich znam. Tu nie ma co plotkować, tu trzeba działać i wyzbyć demona z niego. Muszę powiadomić Valfden o tym jegomościu Adiraelu.

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC

« Odpowiedź #454 dnia: 25 Sierpień 2015, 22:34:47 »
- Ale jak? Bez zabijania Aggromora.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #455 dnia: 25 Sierpień 2015, 22:44:22 »
- Normalnie, wypędzając z jego ciała demona egzorcyzmem... spętać ciało linami nasączonymi solą, będzie cierpiał ale jednak. Narysować pułapkę i wypowiedzieć słowa egzorcyzmu przykładając dłoń do jego czoła... Jest ryzyko, że demon opęta inną osobę, dlatego warto zrobić z jak najmniejsza ilością osób, bez broni... Albo poprosić bractwo świtu. Oni tez potrafią z nimi walczyć.

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC

« Odpowiedź #456 dnia: 25 Sierpień 2015, 22:56:08 »
- Wiesz że jeśli sprowadzę tu Bractwo będzie to oznaczało bunt? Zresztą, mam zakaz wstępu w pobliże Aggromora... sam go wydał. Tu trzeba sprowadzić tego no... Dragosaniego?

Canis

• Gość
« Odpowiedź #457 dnia: 26 Sierpień 2015, 00:13:28 »
- Nie wiem czemu akurat jego miałbym zawołać, ma doświadczenie z demonami czy jak? Jeżeli chcesz to mogę spróbować się skontaktować z nim i poinformować o kłopotach. Mieszkamy po sąsiedzku w Efehidonie na tej samej dzielnicy. Jeżeli będzie w domu to pewnie mnie wysłucha. - Nadal jednak nie rozumiał czemu niby ten wampir miałby być dobrą osobą ku temu, by tu przybyć w sprawie Aggromora.

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC

« Odpowiedź #458 dnia: 26 Sierpień 2015, 19:28:06 »
- Przecież się z nim... ehhh. Po prostu go tu sprowadź. Nie wiem co ci się porobiło po tym zmartwychwstaniu ale najwyraźniej szkodzi to na pamięć.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #459 dnia: 27 Sierpień 2015, 13:50:24 »
Podrapał się po czole.
- Oj nieważne... - Powiedział wychodząc i jadąc spokojnie do Efehidonu.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #459 dnia: 27 Sierpień 2015, 13:50:24 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.