Autor Wątek: Tyrr aep Nargoth [NPC] (Zadania)  (Przeczytany 28367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HagmarAutor wtku

• Obywatel
  • Reputation Power: 330
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

Odp: Tyrr aep Nargoth [NPC] (Zadania)
« Odpowiedź #420 dnia: 15 Lipiec 2015, 17:17:24 »
- Nie pomagaj mu bo skończysz na orczej galerze w charakterze kurtyzany, albo gorzej... To jest Domenick. Jednego dnia ma fortune, na wieczór szoruje pokład na jakiejś łajbie. Wieesz sam pewnie..
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline Nikolaj

• Obywatel
  • Reputation Power: 0
  • Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik łuczarstwaTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet życia - za napisanie 500 postów.
« Odpowiedź #421 dnia: 15 Lipiec 2015, 17:33:45 »
- Dobrze. No i ostatnia kwestia przed moim wymarszem. Zapłata za mój trud. Na ile się umawiamy?
Drugie konto Elronda...

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #421 dnia: 15 Lipiec 2015, 17:33:45 »

Canis

• Gość
« Odpowiedź #422 dnia: 15 Lipiec 2015, 17:35:48 »
Po długim okresie niebytu w Ekkerund, w końcu jego stopa mpostanęła na ekkerundzkiej ziemi i nie chybił jak trafił do kogoś, kto miał pomóc mu w uzyskaniu prawa do zakupu i nauki korzystania z broni palnej. jako ze życie mu się odmieniło tak i ciałem jak i wreszcie duchem, wiedział, ze mogą go nie rozpoznać zwłaszcza w tak odległych zakątkach jak tu, w Ekkerund.

Nie chciał przeszkadzac w rozmowie Wampira to też czekał na jej zakończenie... po zakończeniu zaczął swoje!

- Witaj, Tyrze... Jestem Salazar Trevant... nie wiem czy mnie pamiętasz, ale już wykonywałem u ciebie 2 testy zaufania, wyglądałem ciut inaczej, w międzyczasie gdy nie miałem okazji z tobą rozmawiać wyzbyłem się ogona i łusek a łysą głowę pokryła czarna czupryna... z dnia na dzień tak się odmieniło... Tak wiem, nie obchodzi cię to, może po kielichu? Mam dosyć dobre winko. - Widząc minę krasnala od razu dopowiedział. - Czekaj czekaj, wiem winko dla bab, ale 40 procentowe to już nie, prawda? kwaskowaty posmak jabłka, dobre jest.Skusisz się?

Powiedział i wyjął zlane do litrowej butelki resztki wina Esentis, które mu najemnik Darius z innym do litra opróżnili. A wino jakże dobre pochodzące z gminy Erege, hrabstwa Terwor. Nikt że nie godny by hańbić imię tego trunku! Ale ukradkiem podał Tyrowi, co by karczmarz z Ukonu Wacka nie dojrzał...

- Chciałbym jakieś zadanie od ciebie, już jako trzeci test zaufania. Jeżeli byś coś miał, to chętnie się podejmę.

Offline HagmarAutor wtku

• Obywatel
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #423 dnia: 15 Lipiec 2015, 17:50:34 »
- Salazar... pamiętam! Schudłeś coś. - odparł przyjaźnie, znajomość z nieboszczykiem Aragornem który w trakcie ich znajomości zginął ze 4 razy nauczyła go że takie przypadki jak Salazar to robota nekromantów. Krasnoluda przeszedł dreszcz. Popił wina.
- Esentis, gmina Erege, hrabstwo Terwor. Dobry rocznik ale za chuja ci nie powiem który. 41% Salazarze, 41 nie 40. Możesz dolać. I ten, mam nadzieję że TO było szybkie i w miarę bezbolesne. Tak czy inacze, co słychać? Tyrra obchodziło co dzieje się z osobami robiącymi jego zadania i testy, ufał im i cenił sobie jako towarzyszy.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #424 dnia: 15 Lipiec 2015, 18:04:29 »
- Dupa z rocznikiem, ważne, ze przy dobrej ilości potrafi telepać, co prawda w dużo większej ilości ale tez potrafi! - Powiedział polewając sobie i Tyrrowi i racząc się jakże dogodnym kwaskowatym smakiem dobrej i ostrej cieczy godnej by chociaż trochę wykrzywić ludzką twarz, która nie często raczy się takimi trunkami.

- Bezbolesne... ÂŚmierć zafundowałem sobie sam ratując tym swój okręt. Utonąłem w odmętach oceanu, ciało pewnie dalej tam gnije, całkiem niedawno, nie było to przyjemne, chociaż trochę inaczej odczuwałem swoje ciało i nie sprawiło mi to żadnych nadzwyczajnych cierpień, niż inni mający taką śmierć... tak. Dziwna postać wtargnęła mi na pokład i próbowała mnie zabić, miała dziwaczną magiczną broń, chciał przebić nią napierśnik i ranić mnie tym, niestety a może na szczęście nie udało się to, ten grot roztrzaskał się o napierśnik, tylko wyładowania niczym pioruny burz zaczęły atakować mi pokład, znalazłem sposób by mi nie spaliło okrętu i nie zabiło załogi, coś za coś. Szczęśliwie, jestem tu z powrotem, cytując mojego imiennika też wężoustego "wielki, potężny i żywy" na dodatek. W między czasie, cośmy się nie widzieli zostałem hrabią, najwyższym sędzią i jeszcze na Chatal tymczasowo sprawuję opiekę, okropny burdel z nowymi terenami, zasiedlaniem, odbudową. Jedno co dobre, że odstawili mi piękny zamek i za darmo bronią przed intruzami, mogę spokojnie w ciszy i spokoju odpoczywać od zgiełku Valfden.

- A tak nic ciekawego, bawię się w sędziego i zaczynam coraz więcej mieszać, niedługo szykuje się kasacja kary, pamiętasz tego Malavona? i ten proces o zabójstwo? Jesteś pierwszy który się dowie, niedługo będzie mógł wrócić na łono Valfden jako on sam, nie będzie musiał się ukrywać jak teraz.

Offline HagmarAutor wtku

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #425 dnia: 15 Lipiec 2015, 18:15:47 »
- No no, ciekawe i niebezpieczne życie prowadzisz. Winszuję tytułów. - powiedział wznosząc szklanicę i popijając wina - Pamiętam tego ylfa, "Masakra pod Ansir" jak to mówili. Aragorn był wkurwiony że go nigdy nie złapał. Ten dracon patriotą ale i strasznym chujem. Znaliście się? - spytał z ciekawości.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #426 dnia: 15 Lipiec 2015, 18:28:18 »
- Znaliśmy, trochę. Wiem, ze razem coś robiliśmy tylko nie wiem co, pamiętam, ze kiedyś z nim rozmawiałem, tłumaczył mi magiczne prawidłowości, nauczył mnie wyganiać demony... ale jak przez mgłę, nawet nie wiem gdzie to było. Po śmierci... i odzyskaniu życia, mam znaczne luki w pamięci, podejrzewam, że musiałem mieć z nim sporom wspólnego, jednak niewiele jestem w stanie tu powiedzieć. Znalazłem w swoich zbiorach jedną z ksiąg, którą sam napisał, właśnie traktującą o magii, jego syn, Melkior mi dał, po jego śmierci, to pamiętam.

- Nie był zły, miał złe metody. Malavona uratował cel działania, że nie został ścięty, Aragorn niestety korzystał tak samo z takiej samej prawidłowości działając, za wszelką cenę na rzecz dobra. Sam pamiętam jak tuszowałem sprawę w komisariatu straży górniczej Hertlinga, żeby nie oskarżono go o napaść na funkcjonariusza, ani o śmierć nadinspektora straży górniczej. Na szczęście Hertling wiedział, że tłumaczenie było sensowne i pomógł w tym. Bo było by gorąco już dawno. Chociaż po dziś dzień nie wiem przy czym w końcu się miarka przelała. Parę razy braliśmy udział we wspólnych przeprawach, jednak bardzo dawno... bardzo.

- No odnośnie elfa taa, masakra, tylko czas minął, straże nie są w stanie go złapać albo nie chcą, nawet w urzędach działa bo ma dług w skarbcu który zrobił już po skazaniu, więc wyrok króla jest ignorowany, to żeby zlikwidować absurd trzeba to zmienić. Bo jak wyjaśnić mam inaczej brak działania? że króla jego podwładni począwszy od radnych poprzez wszystkie służby ignorują jego wyrok? Przecież to zakrawa o bunt i pucz. Trzeba temu zapobiec, rozumiesz...

//Postać ma wymazane z pamięci wszelaką wiedzę o samym pakcie, budowli, miejscu egzystowania, nauczycielach i studiujących tam. Relacje poza paktem pamięta i zna dokładnie ;) .

Offline HagmarAutor wtku

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #427 dnia: 15 Lipiec 2015, 18:36:36 »
- Rozumiem. A jeśli ci powiem że Aragorna ostatecznie wrobiono tak że twój król musiał go wykląć? Bo inaczej doszłoby do kolejnej wojny domowej? I że nadal może dojść do konfliktu. Tyle że między Valfden A Ekkerund. A tego nikt by nie chciał. Bo Terwor to twe ziemie tak?

Canis

• Gość
« Odpowiedź #428 dnia: 15 Lipiec 2015, 18:48:51 »
- Hrabstwo, ta, chociaż ziemi poza tytułem hrabiego nie mam, gminy rozsiane dla innych szlachciców. Wiesz, ze miedzy Valfden a Ekkerund nie może dojść do wojny, ewentualnie do zerwania kontaktów handlowych, chociaż to mogło by poskutkować tylko pacyfikacją tutejszej władzy i zniszczeniem tego miasta. Bez urazy, ale wojsko Valfden może stracić setk z rąk jednego waszego wojownika, ale nadal jest nas o wiele więcej. macie broni palnej więcej, zresztą każdy wasz wojownik pewnie ma, nasi nie, ale liczebność przekracza drastycznie wasze zasoby ludzkie i gdyby Valfden chciało, mogło by zalać i was zamknąć. położenie wewnątrz gór jest niekorzystne dla was szczególnie. Nie chcę tutaj żebym źle zabrzmiał, bylo by to poprostu niekorzystne dla nas ze względu na straty w obliczu prawdziwych zagrożeń, Mor Andor pełne plugastwa i rosnących zagrożeń wewnątrz, do tego wolne szlaki i groźba ze strony Ardenos. a nowe ziemie jakie zasiedlamy to kolejne punkty, które mogą być pierwszymi atakowanymi, dlatego tworzymy Marchie, by mieć bariery zewnętrzne i dać margrabiom możliwość bronienia na zewnątrz terenów. Jest szansa tym odwlec zagrożenia by w pełni przygotować się do wojen i rozwiązania problemów.

- Wyjaśnij ten konflikt i czy mogę jakoś z nim pomóc, szkoda by było zerwać kontrakty na broń palną i współpracę miedzy naszymi miastami. To także rozwój dla naszej społeczności, jak nauki broni dzięki twoim zadaniom, czy produkcja, nawet ostatnio korzystałem z pomocy waszego złotnika, zamawiałem biżuterię. Gdzie ja bym znalazł złotnika który mi takie cuda zrobi i kamienie drogocenne znajdzie, Valfdeński złotnik nawet złotego pierścionka zrobić nie umie.

Offline HagmarAutor wtku

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #429 dnia: 15 Lipiec 2015, 19:56:34 »
- Mnie, Radzie Niedźwiedzia i Aggromorowi tego nie mów. Powiedz to imbecylom z naszej "elity politycznej". Naszemu królowi rok temu zmarła ciężarna żona. Zastrzelono ją z kuszy w kiblu... Agg syna nie ma a córka... no wedle prawa zostać władcą nie może. Owszem, już dawno temu chcieliśmy to zmienić by tron dziedziczył po prostu którykolwiek z potomków. Było głosowanie, nie udało się. A zaczęły się dziwne ataki na nasze transporty z bronią dla waszej armii, na nasze gospodarstwa itd. "Dowody" wskazują na to że wy coś knujecie, ktoś usiłował kupić ostatnio udziały większościowe w strategicznych spółkach, jakich chuj z z Atusel sprzedawał tu swój tani bimber. Tak tani że zmonopolizował rynek. Do momentu jak w Mielinie po weselu na drugi dzień był masowy pogrzeb, jego wóda truła... Giełda szaleje... Kurwa Sal, my wiemy że nic nie wiemy. Pogadasz z Aggromorem? On ci wincyj powie.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #430 dnia: 15 Lipiec 2015, 20:43:37 »
- Mogę porozmawiać, ciekawa sprawa. Chociaż wątpię by Valfden, jako państwo miało w tym udział, obywatele to co innego, ale nie Valfden... Gdzie go znajdę? Aggromora? kondolencje z powodu straty trzeba złożyć i niech powie, spróbuję pomóc.

Offline Nikolaj

• Obywatel
  • Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik łuczarstwaTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet życia - za napisanie 500 postów.
« Odpowiedź #431 dnia: 15 Lipiec 2015, 20:48:29 »
- Ekhem - odchrząknął.
Drugie konto Elronda...

Offline HagmarAutor wtku

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #432 dnia: 15 Lipiec 2015, 22:14:04 »
- Dobrze. No i ostatnia kwestia przed moim wymarszem. Zapłata za mój trud. Na ile się umawiamy?

- To co znajdziesz, a jak będę zadowolony to ci zapłacę. A teraz wypad i nie nadużywaj mej cierpliwości i gościnności karczmarza.

//Sorry, uciekło mi

- Mogę porozmawiać, ciekawa sprawa. Chociaż wątpię by Valfden, jako państwo miało w tym udział, obywatele to co innego, ale nie Valfden... Gdzie go znajdę? Aggromora? kondolencje z powodu straty trzeba złożyć i niech powie, spróbuję pomóc.

- W Granitowym Pałacu, jak wyjdziesz idź prosto Starówką aż na Bruk Bohaterów. To taki w chuj wielki plac przy garnizonie Hufca K'Obronie. Tam zaś w skale są prawie 4 piętrowe wrota ze złota. To jest pałac.

Offline Nikolaj

• Obywatel

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #433 dnia: 15 Lipiec 2015, 22:24:27 »
- Sknery - pomyślał wzruszając ramionami. Koniec końców to on sam do niego przyszedł więc nie było sensu się wykłócać. Jeszcze go pogna albo będzie chciał toporkiem sprawdzać. Nie widziało mu się prać krasnoluda w jego własnym mieście, wokół jego pobratymców. Nie byłby już tu mile widziany.
- Do rychłego.
Drugie konto Elronda...

Canis

• Gość
« Odpowiedź #434 dnia: 15 Lipiec 2015, 22:37:00 »
- Weź mogłeś nie mówić... tak zmarnowane tony złota... to już można było to przetopić na coś lepszego... - odpowiedział słysząc opis wrót... - No to do zobaczenia, idę zatem na audiencję... zobaczymy co mi o tym wszystkim powie i w czym będę mógł tutaj pomóc. - Powiedział kładąc resztę flaszki przy Tyrze, co by mógł raczyć się winem przed powrotem Salazara!

Offline Nawaar

• Lord Elekt
  • Reputation Power: 220
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #435 dnia: 28 Lipiec 2015, 18:22:17 »
// Sorki  ;[
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec 2015, 19:23:36 wysłana przez Igthorn »
#winaFuna

Offline Kenshin

• Konkordat puszczy i kniei
  • Reputation Power: 35
  • Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

« Odpowiedź #436 dnia: 07 Sierpień 2015, 19:40:12 »
Kenshin cały w śniegu i lekko zmarznięty przybył do karczmy w celu zjedzenia czegoś solidnego i podchodząc do karczmarza złożył on zamówienie i podał od razu grzywny.
- Dzień dobry. Poproszę pieczeń z dzika oraz litr najzwyklejszej wódki od tak na rozgrzanie, a oto jedenaście grzywien.
Ork kończąc usiadł przy ladzie a zobaczywszy starego Tyrra postanowił od tak zagadać, bo zanim zamówienie dotrze pewnie troszkę czasu zejdzie.
- Witaj Tyrrze aep Nargoth. Dawno żeśmy się nie widzieli nawet ile to już lat? Wiem, że dawno żeśmy się nie widzieli, ale może pamiętasz moje poprzednie dwa testy? Zapytał, bo rzeczywiście bardzo dawno się nie widzieli. Ostatnim razem to było chyba na drugim teście w mieście K'efir, gdzie walczył na arenie najpierw ze zwykłym rzezimieszkiem a potem z harsesisem. Dawne dzieje, ale po krótkim przypomnieniu sobie historii mówił dalej. - Napijesz się? Właśnie zamówiłem flaszkę i zaraz powinna zostać dostarczona.
Zapytał, bo może krasnolud nie będzie chciał pić albo, co? Jednak jak przystało na Kenshina grzecznie zaoferował brodaczowi napitek jak należało.

Pieczeń z dzika (10 grzywien)
Wódka (1 grzywna)

6728g - 11g = 6717

// Wiem, że to nie karczma ale z opisu wynika, że krasnolud siedzi w karczmie, więc tak jakoś musiałem wybrnąć fabularnie. Btw. Grzywny odjęte z KP

Gdyby nagle Tyrr zapomniał, o testach to :
Test zaufania #1 Kenshiego Himury
Test zaufania #2 Kenshiego Himury
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień 2015, 19:57:31 wysłana przez Kenshin »

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC
  • Reputation Power: 6
  • Tyrr aep Nargoth nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #437 dnia: 07 Sierpień 2015, 23:32:42 »
- O kurwa Kenshin! - krasnolud ucieszył się na widok czarnucha, nawet go uściskał, zasiedli przy stole - Cztery lata niemal, długo cię zaiste nie było. Co tam porabiałeś przez tyle czasu?

Offline Kenshin

• Konkordat puszczy i kniei
  • Reputation Power: 35
  • Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

« Odpowiedź #438 dnia: 08 Sierpień 2015, 00:04:53 »
Ork odwzajemnił uścisk krasnoluda, bo tak należało, jednakże nie sądził, że zostanie tak miło potraktowany. Teraz nadeszła pora na rozmowę, bo po tylu latach wiele się wydarzyło!
- Cztery lata, ale ten czas leci. Dni mijają strasznie szybko, niemal nie zauważalnie. Jednak widzę, że ciebie czas oszczędza, bo żeś się nic nie zmienił no może trochę twa broda urosła.
Uśmiechnął się serdecznie mówiąc komplement brodaczowi, bo broda to sprawa honorowa wśród krasnoludów a dbanie o nią to podstawa. Następnie postanowił opowiedzieć trochę o wszystkim.
- No dużo tutaj do opowiedzenia nie mam, bo większość czasu się błąkałem bez celu, gdyż go straciłem podczas rozmowy z pewnym krasnoludem, ale to już wiesz. W końcu coś mnie tchnęło i dołączyłem do Konkordatu puszczy i kniei. Właście nadal się zastanawiam czemu tam dołączyłem, ale z drugiej strony szybko się zaaklimatyzowałem i nader miło zostałem zaakceptowany. Jednocześnie tam znalazłem spokój, którego szukałem i teraz żyję sobie, nie narzucają się nikomu a inni nie narzucają się mi. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale takie to życie jest, albowiem nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać za następnym zakrętem.
Kończąc podrapał się po brodzie i odbił piłeczkę zapytując się o to samo!
- A, u Ciebie jak tam się powodzi? Pewnie przez ten czas musiało się sporo wydarzyć.
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2015, 00:21:20 wysłana przez Kenshin »

Offline Tyrr aep Nargoth

• NPC
  • Reputation Power: 6
  • Tyrr aep Nargoth nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #439 dnia: 08 Sierpień 2015, 12:14:52 »
- Czekaj czekaj... serio wstąpiłeś do tej bandy leśnych popierdoleńców? Spytał z niedowierzaniem.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #439 dnia: 08 Sierpień 2015, 12:14:52 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.