Autor Wątek: Kidrag aep Rohn [NPC] (nauka specjalizacji)  (Przeczytany 3594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

• Lord Elekt
  • Reputation Power: 212
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
Odp: Kidrag aep Rohn [NPC] (nauka specjalizacji)
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Listopad 2017, 21:04:06 »
ÂŚwieżo upieczony baron przybył do Ekkerund, aby poprawić swoje umiejętności strzeleckie w zakresie muszkietu. Widocznie musiał poprawić to i owo, by być coraz lepszy w sztuce broni palnej.
- Dobry braciak. Chciałem się nauczyć lepiej strzelać z muszkietu. Czasy coraz gorsze a łajzy łażą i nękają pożądne krasnoludy. Zaraza normalnie to jak flintę oprzeć na barku i wystrzelić w stronę jakiegoś chujka? Dobrze myślę? Zapytał, licząc na dokładniejsze wskazówki ewentualnie poprawki. Oczywiście nie zapomniał o grzywnach.

Lekcja II [75%] - zaawansowane techniki walki bronią palną - Muszkiet [4000 grzywien]

11st - 1st = 10st
12554g - 3000g = 9554g
#winaFuna

Online Emerick Sauvetier

• Magnat
  • Reputation Power: 29
  • Emerick Sauvetier toruje sobie drogę ku górze.Emerick Sauvetier toruje sobie drogę ku górze.Emerick Sauvetier toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

• Nagrody:
    BiedakSzlachcic Iz Isash
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Listopad 2017, 22:13:19 »
ÂŚwieżo upieczony baron przybył do Ekkerund, aby poprawić swoje umiejętności strzeleckie w zakresie muszkietu. Widocznie musiał poprawić to i owo, by być coraz lepszy w sztuce broni palnej.
- Dobry braciak. Chciałem się nauczyć lepiej strzelać z muszkietu. Czasy coraz gorsze a łajzy łażą i nękają pożądne krasnoludy. Zaraza normalnie to jak flintę oprzeć na barku i wystrzelić w stronę jakiegoś chujka? Dobrze myślę? Zapytał, licząc na dokładniejsze wskazówki ewentualnie poprawki. Oczywiście nie zapomniał o grzywnach.

Lekcja II [75%] - zaawansowane techniki walki bronią palną - Muszkiet [4000 grzywien]

11st - 1st = 10st
12554g - 3000g = 9554g

- Trzymaj ten muszkiet prościej i weź ten ryj dalej!
Bo jak ci proch jebnie to szybciej oślepniesz niż po wypiciu metanolu! A jak się boisz to zawsze możesz kogoś pierdolnąć kolbą, hehe.

Kiellon aep Kharim nauczony: zaawansowane techniki walki bronią palną - Muszkiet. Tracisz 1 srebrny talent.

Offline Patty

• Hetman Koronny
  • Reputation Power: 133
  • Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Mistrzyni CechuWilczyca MorskaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Kwiecień 2019, 17:13:45 »
U krasnoluda zjawiła się anielica, chcąca poznać tajniki strzelania z muszkietu.
- Dzień dobry Kidragu. Dawno temu uczyłam się strzelać z pistoletu u twego poprzednika, Draiga. Teraz zaś chcę nauczyć się strzelać z muszkietu.

Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki bronią palną - Muszkiet [500 grzywien]

2 -1 = 1 brązowy talent
2013 - 500 = 1513 grzywien

- Ależ oczywiście, zapraszam. To dość proste, ładowanie jest całkiem podobne jak w pistolecie, pani popatrzy...

Patty nauczona: podstawowe techniki walki bronią palną - muszkiet, tracę 1 brązowy talent.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.