Autor Wątek: Ulubiony Arcymag w Koloni  (Przeczytany 35767 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damsem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • HWDP
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #60 dnia: 12 Styczeń 2009, 13:24:31 »
Xardas by ich dwoch na klate wziol Xd on poprostu wymiata ( zamiata xD) jego prawdziwa potenge poznajemy w gothicu 3 w opowisciach ludzi ale w gothicu 1 tez mial 6 krag a inni nie

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #61 dnia: 12 Styczeń 2009, 15:24:48 »
Najfajniejszy jest oczywiście Xardas, bo wie o kolonii o wiele więcej niż pozostali magowie, wie jak pokonać ÂŚniącego, pomaga Bezimiennemu, no i jest najpotężniejszy. Oprócz tego lubię Saturasa.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #61 dnia: 12 Styczeń 2009, 15:24:48 »

Offline Xoth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #62 dnia: 17 Luty 2009, 19:09:00 »
Oczywiście Xardas jest to najpotężniejszy mag w całym świece gothic nikt nie jest w stanie mu dorównać i to jego pragnienie równowagi:D(nie opowiadanie sie za żadnym bogiem)

Offline 09Bezi09

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #63 dnia: 30 Czerwiec 2009, 10:53:04 »
Wystarczy spojrzeć na mój profil i avatar to odrazu można się domyślić że na miejscu 1 jest Saturas ale:
1.Saturas
zalety-mag równowagi,zleca fajne zadania,gdyby nie on to byśmy nie poznali Xardasa
wady-jest na nas wściekły w G2Nk
9/10
2.Xardas
zalety-mroczny mag najważniejsza postać po bezimiennym,bardzo często nam pomaga
wady-zdradza nas
7/10
3.Coristo
zalety-ma fajne zaklęcia i uczy nas magi od podstaw
wady-dał się zabić,jest troche...  ...Dziwny
4/10

Offline nowy xard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #64 dnia: 14 Lipiec 2009, 21:34:11 »
1.Xardas, jest tajemniczy, bardzo potężny, no i to on ma największe pojęcie, co się dzieje   ;)
2.Saturas, ponieważ jest właściwie potężniejszy od Corristo, a poza tym jest spokojny i opanowany (no, przynajmniej do czasu, aż zawalimy misję z Xardasem  ;D
3.Corristo, on jest jakiś dziwny i w ogóle niezbyt można go poznać, bo za mało się z nim gada w czasie gry

Offline Atsui

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #65 dnia: 04 Październik 2009, 10:59:41 »
Pierwsze miejsce ma Xardas. Szósty Krąg, najpotężniejsze zaklęcia przyzwania, ogółem jest bardzo silny, choć sądzę, że na równym poziomie z Saturasem. Lubię te postać także za tajemniczy charakter i za jej spryt.
Drugie miejsce zajął Saturas. Uważam, że w sile ma remis z Xardasem. Choć nie posiada Szóstego Kręgu, ma świetne zaklęcia lodu i błyskawicy. Na dodatek jest prawie zawsze spokojny i opanowany ;) .

Za Guru i Corristo nie przepadam. Za mało o nich wiemy.

Offline N A J E M N I K

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #66 dnia: 08 Listopad 2009, 18:49:05 »
Xardas dlatego ze tylko on moze nauczyc 6 kręgu magi i on moze przywoływac golemy,szkielety i demony.
Aha i jeszcze jedno podoba mi sie tez jego szata.

Offline Aridan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #67 dnia: 26 Listopad 2009, 17:00:12 »
Ta Xardas jest najlepszy jako jedyny ma 6 krąg magi moze przywłowywać ozywienców ale to nie tylko o to chodzi jest najlepszy bo to on nas wyciągną z świątyni ÂŚniącego.

Offline Leogas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Degenerationx Army- nasi Wrogowie zostaną zdeptani
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #68 dnia: 02 Luty 2010, 20:36:48 »
Moim ulubionym Arcymagiem jest Saturas dlatego że:
1.Nie jest taki zadufany w sobie jak Xardas.
2.Nie jest taki tajemniczy jak Corristo.
3.No i dlatego że wyznaje Adannosa.

Xardas ponieważ:
1.Jest najpotężniejszy z magów.
2.Pomaga beziemu w zniszczeniu bariery(chociaż właściwie wnerwia mnie to że robił to tylko dla własnych celów)
A Corrista wcale nie lubię.Nawet nie można z nim normalnie pogadać. 

Offline Fariolin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myśliwy,Złodziej,Wojownik
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #69 dnia: 26 Luty 2010, 08:45:29 »
Moim ulubionym arcymagiem jest Xardas.
Ponieważ pomaga nam w każdej części gry jest najpotężniejszym magiem na całym świecie i
nawet gdy w gothic 3 dowiedzieliśmy się że sprzymierzył się z orkami okazało się że zrobił to tylko dla nas...

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #70 dnia: 27 Luty 2010, 09:29:58 »
Dla mnie Y'Berion, jesli mozna go nazwać arcymagiem, a nie arcyguru. Jest opanowany, miły i zachowuje sie, jakby wczesniej znał beziego.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #71 dnia: 27 Luty 2010, 11:56:30 »
Naprawdę niektórzy mają bardzo dziwną argumentację: "Lubię Xardasa bo ma 6 krąg magii a inni nie." - przecież wszyscy magowie w górniczej dolinie mają 6 krąg magii nie zależnie czy jest to Saturas, Corristo, Milten, Xardas czy Nefarius;]
To, że Xardas jako jedyny uczy 6 kręgu magii jest utrudnieniem dla gracza aby ten już w 2 lub 3 rozdziale nie atakował zaklęciami wymagającymi 6 kręgu magii (jeżeli oczywiście zdobyłby gdzieś runę Tchnienia śmierci bo Fali śmierci chociażby chciał wcześniej nie dostanie;p
A teraz po kolei arcymagowie w kolejności jakiej ich spotykamy.
a) Corristo- arcymag klasztoru Innosa, specjalizujący się w walce żywiołem ognia gdyż jest to jedna z natur Innosa. Jako jedyny ma klasztor w którym naucza tych, którzy przysłużyli się magnatom.
To, że dał się zabić nie oznacza słabości maga- jakby nie patrzeć wystarczy jedna strzała aby powalić rosłego wojownika - w Gothicu nie mieliśmy zaawansowanej teleportacji, aur ochronnych tylko czystą ofensywną magię "bojową".
b) Y'Berion- mag czerpiący manę z siły swego umysłu, wpływający nie tyle na życie co na umysł przeciwnika. Czasami prościej i bezpieczniej jest uśpić kogoś czy sprawić by uciekł w popłochu niż spalić kulą ognia czy piorunem kulistym. Oczywiście pirokineza jako czar ofensywny bardzo potężne zaklęcie pozwala i temu magowi stanąć na polu walki;]
c) Saturas- arcymag wody. Wierny sługa Adanosa którego specjalizacją są czary z dziedziny lodu, piorunów i wody(w G2 N). Razem ze swymi braćmi żyje w jaskini w bandyckim obozie Laresa mając jednak wspaniałą straż w postaci Najemników pod dowództwem Lee. Jako jedyny arcymag żywiołu miał to szczęście, że opuścił Górniczą Dolinę gdy bezimienny bohater zniszczył barierę. Co wcale nie udowadnia jego umiejętności a wielkie szczęście.
d) Xardas- nekromanta arcymag czerpiący swą moc od Beliara. Jest on również magiem przywołań, gdyż na jego rozkazy stają armie nieumarłych i demonów. Samotnik, żyjący w wierzy gdzie studiując pradawne manuskrypty próbuje rozwiązać tajemnice bariery. Nie jest jednak nieomylny i niepokonany gdyż to bohater sprawia, że ÂŚniący zostaje wygnany z "tego" świata. A sam Xardas ulega jego mocy i potulnie śpi w komnacie przed salą gdzie Cor Calom przyzywa ÂŚniącego.

Podsumowując, każdy z arcymagów jest równy pod względem umiejętności jedynymi rzeczami miedzy którymi można wybierać są charakter magów i żywioł, którym się posługują;] Przez to ja osobiście nie traktuję żadnego maga bardziej przyjaźnie od drugiego chociaż przeważnie zostaję magiem wody i mimo późniejszego poznania 6 kręgu magii cały czas biegam po Dolinie Górniczej w szacie arcymaga wody:P

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #72 dnia: 28 Luty 2010, 08:47:27 »
Z tego co napisałeś wynika, iż to Y'Berion jest najpotężniejszy. Innych magów (oprócz Corristo) zmieszałeś z jakby piaskiem (żeby nie powiedzieć błotem) pisząc typu:
Cytuj
Co wcale nie udowadnia jego umiejętności a wielkie szczęście.

albo
Cytuj
Nie jest jednak nieomylny i niepokonany.
Corristo napisałeś:
Cytuj
To, że dał się zabić nie oznacza słabości maga
tak, to prawda.
No i Y'Berion -
Cytuj
Czasami prościej i bezpieczniej jest uśpić kogoś czy sprawić by uciekł w popłochu niż spalić kulą ognia czy piorunem kulistym. Oczywiście pirokineza jako czar ofensywny bardzo potężne zaklęcie pozwala i temu magowi stanąć na polu walki
.

Tylko u tego maga pokazałeś prawdziwą potęge, dlatego mnie zdziwiło, dlaczego potem napisałeś, że po tym wynika iż magowie są sobie równi.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #73 dnia: 28 Luty 2010, 09:55:22 »
Nie rozumiem o co Ci się rozchodzi.
Cytuj
Co wcale nie udowadnia jego umiejętności a wielkie szczęście.

Gdyby Saturas mieszkał w Starym obozie a Corristo w Nowym to Saturas by zginął. Więc nie widzę tutaj mieszania z błotem. A co do umiejętności i wiedzy przecież ten pomysł z kopcem rudy nie był wcale taki dobry. Przysłużył się tylko do naładowania miecza.

Cytuj
Tylko u tego maga pokazałeś prawdziwą potęge, dlatego mnie zdziwiło, dlaczego potem napisałeś, że po tym wynika iż magowie są sobie równi.

Przecież ja to pokazałem na przykładzie. Logiczne jest, że sprawić, że ktoś zginie rażony gromem wystrzelonym z kamienia runicznego jest czymś potężniejszym od zapadnięcia w sen czy napadu paniki.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #74 dnia: 11 Sierpień 2010, 14:28:40 »
Najbardziej lubię Xardasa, może  :-\ "lubię" to złe słowo, a raczej szanuję go bo jest najpotężniejszym magiem w całym świecie Gothic (wszystkie części) jest również bardzo przebiegły i ma wiele sposobów myślenia. Chodzi mi o np. sprawę z Barierą Magowie Ognia w cale nie zadali sobie trudu nad rozwiązaniem tej zagadki, a starożytna wiedza Magów Wody niestety też zawiodła: Zebrać tony rudy i wysadzić w powietrze barierę??? A Xardas znalazł rozwiązanie.

Saturasa również lubię, ponieważ jest Magiem Wody których polubiłem już na początku, poza tym uważam, że Magowie Wody są 100 razy lepsi od Magów Ognia.

Corrista wcale nie lubię, a nawet nim gardzę tak jak innymi Magami Ognia (OPRÓCZ MILTENA) siedzi tylko w swojej świątyńce i czyta "Przygody Kubusia Puchatka"  :P . ÂŻartuję, ale z tej 3 tylko on nie dożywa do następnej części.   :lol:  
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień 2010, 14:31:01 wysłana przez Garik77 »

Offline widda2000

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #75 dnia: 27 Sierpień 2012, 17:03:50 »
Ja najbardziej lubię Corristo.
Co do innych:
 Xardas to nekromanta
Saturas jak naładujemy Uriziela nas atakuje

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #76 dnia: 05 Październik 2012, 18:47:51 »
A ja nie przepadam za żadnym z arcymagów w Kolonii. Wszyscy tacy aroganccy. Chyba Xardas.

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #77 dnia: 19 Sierpień 2013, 01:06:55 »
Xardas cały czas coś studiuje ,był byłym magiem ognia wiec posiada takża i tą wiedze ,do tego mroczne nauki które studiuje

Offline Diego4001

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Znowu jedna z tych głupich bestii !
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #78 dnia: 30 Listopad 2013, 18:11:20 »
Moim ulubionym jest Xardas, bo ma on 6 krąg, ma najpotężniejsze zaklęcia i jest skory do pomocy Bezi'emu.

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #79 dnia: 30 Listopad 2013, 21:57:31 »
Moj ulubiony arcymag to Saturas. Bo zawsze mianowal mnie magiem wody.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiony Arcymag w Koloni
« Odpowiedź #79 dnia: 30 Listopad 2013, 21:57:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything