Autor Wątek: ÂŚniegowy puch  (Przeczytany 2627 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

ÂŚniegowy puch
« dnia: 14 Sierpień 2011, 12:02:58 »
Hemis przyszła już na dobre, jeden z księżyców przemierzających gwieździste niebo szczelnie zakrywał słońce, które przez cały miesiąc nie dawało znaku swej obecności, powodując, że na Valfden panowała noc. Dodatkowo śnieg będący nieodłącznym elementem tej pory roku i razem z nim bardzo niskie temperatury powodowały, że prawie nikt nie pojawiał się na uliczkach miast i miasteczek tak licznie rozsianych na wyspie.
Jednym z wyjątków był zakonnik Elltharias, który odziany bardzo nieadekwatnie do panujących warunków przemierzał opustoszałe uliczki na grzbiecie swojego wiernego rumaka. Poszukiwał jakiegoś kuśnierza, bądź krawca, u którego mógłby dostać jakiś podbijany futrem płaszcz. Niestety póki co nie znalazł niczego godnego uwagi i co najważniejsze wystarczająco taniego na jego niezbyt zasobną sakwę...

Portret




O mnie
Ciągle pracuje nad rzetelnym opisem samego siebie i swojej historii...



Statystyki ekwipunku


Broń 1
Nazwa broni: Miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 6
Opis: Wykuty z 55 sztabek mosiądzu o zasięgu 0,9 metra.
Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]



Broń 2
brak


Broń 3
brak


Broń 4
brak


Odzienie

Nazwa odzienia: Strój mieszczanina
Rodzaj: zbroja miękka
Typ: strój
Wytrzymałość: 6
Opis: Uszyty z 100 kawałków bawełny.
Wymagania: Używanie zbrój miękkich



Pas
Sakiewka - 0 sztuk złota



Statystyki postaci

Specjalizacje
-Walka bronią sieczną [75%]



Umiejętności nabywane
- Akrobatyka
- Ciało atlety
- Intuicja
- Koncentracja
- Telekineza




Umiejętności rasowe

- Dziecię Nalasa
- Dziecię lasu
- Sokole oko
- Potencjał magiczny




Magia




Garderoba
- 2x srebrny puchar
- naszyjnik



Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpień 2011, 12:15:34 »
//Eltharias

Zimno doskwiera ci coraz bardziej i rozważasz myśl wstąpienia do jakiejś karczmy i wypicia czegoś na rozgrzanie. ÂŚnieg przemoczył cię już prawie do suchej nitki i zastanawiasz się dlaczego wcześniej nie kupiłeś jakiegoś cieplejszego odzienia. Twoje rozmyślania przerywa jednak szybki stukot kopyt. Widzisz wyłaniającego się zza zakrętu karego konia pędzącego z niebezpieczną szybkością. Na jego grzbiecie siedzi wyraźnie zafrasowany człowiek, a im bardziej się zbliża, tym lepiej widzisz jak bogato jest odziany. W oczy rzuca ci się też tak upragnione futro, w które jest odziany. Wnioskujesz, że jest to ktoś z wyższych sfer - najpewniej szlachciura. Kary koń mija cię, a gdy obracasz za nim głowę, widzisz jak wpada w poślizg i zrzuca z siebie swego właściciela. Jeździec uderza mocno o zaszroniony bruk i turla się kilka razy. Stwierdzasz, że chyba jest nieprzytomny. Jego rumak usilnie stara się podnieść, robiąc jeszcze więcej huku i hałasu, gdy ślizgając się uderza kopytami w jakiś pusty stragan. Patrzysz na całe zajście i zastanawiasz się co zrobić. Nadal rzuca ci się w oczy ciepły płaszcz, dla którego wybrałeś się na zewnątrz w taki ziąb.

// Od następnego odpisu piszę w trzeciej... xD




Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpień 2011, 12:15:34 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Sierpień 2011, 12:23:35 »
-Na Zartata!- wyrwało się elfowi gdy ujrzał co się dzieje. Szybko zeskoczył z siodła i podbiegł do leżącego szlachcica. Pochylając się nad nim stwierdził z ulgą, że śnieg zamortyzował upadek na tyle dobrze, że poza chwilowym zamroczeniem szlachcicowi nic nie powinno być.
-Halo.- mówił klepiąc go lekko otwartą dłonią po pulchnych policzkach. Podniósł głowę przypominając sobie o koniu, ale ten raczej nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń, czego nie można było powiedzieć o rozniesionym w drzazgi straganie.
-Halo.- uderzył jeszcze raz, ciut mocniej niż poprzednio.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Sierpień 2011, 12:36:45 »
- Ch-Cholera jasna... - wymruczał szlachcic otrząsając się z zamroczenia. Kiedy zauważył Elthariasa wzdrygnął się lekko z zaskoczenia, lecz po chwili przypomniał sobie, że widział wcześniej jakiegoś człowieka na tej uliczce. Zamroczenie przyjemnie odebrało mu na chwilę kilka ważnych myśli i celów, które skłoniły go do takiego pędu. Kiedy jednak wspomnienia boleśnie wróciły na miejsce, szlachcic mimo potłuczenia zerwał się szybko na nogi.
- Córka! Moja córka! Córeczka... - krzyczał panicznie. Był wyraźnie załamany, a jego nerwy były na skraju wyczerpania, co Eltharias zauważył po siwiejących włosach. Szlachcic spojrzał na elfa jak na ostatnią deskę ratunku. Zauważył twój miecz i dziwnie potężne rysy twarzy.
- Panie! - krzyknął i padł na kolana, co nie było normalnym zachowaniem dla szlachcica. Ten jednak wyraźnie był całkowicie zrozpaczony i nie dbał już o swą reputację. - Córka! Ratuj pan moją córkę! - wykrzyczał prośbę. Eltharias widział jak szlachcic blednie i drży z zimna mimo grubego płaszczu, który miał na sobie.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Sierpień 2011, 12:44:51 »
Elf chwycił szlachcica za ramiona i dźwignął do góry.
-Powiedz co się stało. Jestem zakonnikiem Bractwa ÂŚwitu, pomogę, tylko wyjaśnij dokładnie o co chodzi. Co się stał z Twą córką.- rzekł powoli, cały czas nie spuszczając wzroku z twarzy szlachcica. Domyślał się, co się mogło stać, ale wolał by ten powiedział wszystko i upewnił go w przekonaniu.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Sierpień 2011, 12:54:21 »
- Porwali ją, niegodziwce... - mówił stłumionym głosem, jakby ledwo powstrzymywał się od płaczu. - Moja córeczka... Z nianią wracały z Atusel, były u mojej siostry - urwał ze złością kopiąc w warstwę śniegu.
- Zastał je zmrok i wtedy... Karocę napadli bandyci... Porwali moją córkę, lecz nianię pozostawili w spokoju... Nie wiem, co zrobią z moją córeczką... Może będą żądać okupu? - mówił, a Eltharias w głębi jego oczu ujrzał rządzę zemsty tłumioną przez rozpacz.
- Ja... Nie wiem, co mam robić... Pomóż mi proszę cię! - krzyczał, łapiąc Elthariasa za kołnierz. Zacisnął na nim ręce tak mocno, że utrudniało to elfowi oddychanie.
- Proszę... - dodał, puszczając kołnierz i padając na kolana. - Proszę... Zapłacę ci tyle tylko ile będziesz chciał...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Sierpień 2011, 13:03:30 »
Elf wysłuchał słów szlachcica w całkowitym skupieniu, starając się nie angażować zbyt wielu emocji w współczucie i chęć zemsty, w końcu to mogłoby zaszkodzić sprawie i spowodować pominięcie jakiegoś ważnego faktu, który pomógłby w odnalezieniu i ocaleniu córki szlachcica.
-Dobrze.- rzekł w końcu -Oczywiście pomogę, ale muszę wiedzieć dokładnie gdzie się to stało. Muszę też zaopatrzyć się w kilka niezbędnych przedmiotów, na czele których stoi jakieś ciepłe odzienie, gdyż bez niego nie ruszę na szlak, by zamarznąć gdzieś w zaspie. Musisz więc poczekać, lub towarzyszyć mi podczas zakupów.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Sierpień 2011, 13:16:44 »
Szlachcic był zdany na twoją łaskę, więc tak czy inaczej musiał zgodzić się na stawione warunki. Westchnął tylko pod nosem i nie myśląc zdjął z siebie swoje futro i rzucił ci je do rąk.
- Tak... Rozumiem... Ale pospieszmy się - powiedział, drżąc z zimna. - Niania jest w mojej posiadłości, ona może będzie coś wiedzieć, ale nadal jest zdruzgotana... - dodał i spojrzał na swego tarzającego się na ziemi konia.
- Z nim już chyba nic nie zrobimy, więc może weźmiesz mnie na swojego rumaka? Moja posiadłość jest kawałek drogi stąd... - powiedział i chuchnął sobie na ręce.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Sierpień 2011, 13:27:59 »
-Trzeba go dobić.- rzekł i podchodząc do konia uderzył mieczem w kark zwierzęcia. Po drugim ciosie koń był martwy.
Wracając do szlachcica rzekł
-Nie mogę pozbawiać Cię odzienia. Weź to, ja jakoś wytrzymam.- podchodząc do konia złapał za uzdę i podprowadził go do mężczyzny.
-Wsiądź i prowadź, ja pójdę pieszo.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Sierpień 2011, 13:45:48 »
Szlachcic z niechęcią przyjął z powrotem futro, które ci ofiarował. Widząc twoją upartość, wszedł na konia zgodnie z poleceniem i ruszyliście w kierunku posiadłości. Ziąb doskwierał ci niesamowicie, byłeś pewien, że się przeziębisz. Po dłuższej chwili dotarliście przed pokaźną, żelazną bramę. Szlachcic zszedł z konia, otworzył ją i wprowadził rumaka na teren swoich posiadłości. Ogród nie prezentował się zbyt ciekawie, był cały przysypany grubą warstwą śniegu. Na szczęście chodnik prowadzący do wrót rezydencji był odśnieżony. Wszedłeś za szlachcicem, którego imienia jeszcze nie dane było ci poznać i podziwiałeś jego bogatą posiadłość. Nad wielkimi drewnianymi wrotami z misternie zdobioną kołatką w kształcie lwa zauważyłeś piękną rozetę. Przez okna widziałeś krzątającą się służbę. Z podziwu wyrwało cię jednak wściekłe szczekanie psa i odgłos gniecionego śniegu. Zza zaśnieżonego żywopłotu wybiegła prawdziwa bestia, pies przypominający bardziej wilka, niż typowego przedstawiciela gatunku najlepszego przyjaciela człowieka. Wściekle ujadając rzucił się na ciebie, ale drogę zagrodził mu szlachcic z karcącym wyrazem twarzy. Pies zatrzymał się przed nim i wpatrywał w niego z ufnością.
- Zostaw pana, piesku - powiedział, a szaleńcza bestia odeszła tak samo szybko, jak się zjawiła. Widać była dobrze wytresowana.
- Przepraszam za to - rzekł i zaprowadził cię przed wrota swej posiadłości. Stał przed nimi odźwierny, który natychmiast otworzył je i wszedł za swym panem, by pomóc mu się rozebrać. Szlachcic gestem zaprowadził cię do jadalni i zawołał po nianię swojej córki i służkę. Ta szczęśliwie okazała się być elfką. Mrugnęła do ciebie z uśmiechem i podeszła bardzo bliziutko.
- Widzę, że jest pan przemarznięty - zauważyła ze zmartwieniem. - Może napije się pan czegoś ciepłego? - zapytała z dziwnie uwypukloną czułością. I klatką piersiową. Szlachcic tym czasem wziął pod ramię trzęsącą się kobietę, którą instynktownie uznałeś za nianię dziecka. Przyprowadził ją do stołu i odsunął dla niej krzesło.
- To niania mego dziecka - powiedział. Niania skinęła tylko nieśmiało głową. Widać było, że ciężko będzie z niej cokolwiek wyciągnąć. W jej oczach dojrzałeś strach i rozpacz. Były bardzo podobne do oczu szlachcica, ale brakowało w nich płomyka nadziei.
- Opowiedz temu panu o wszystkim, co wydarzyło się tamtej nocy - powiedział z powagą.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Sierpień 2011, 13:53:13 »
-Dziękuję. Z chęcią napiję się odrobiny ciepłego wina z korzennymi przyprawami, jeśli oczywiście mogę o nie prosić.- rzekł elf otrzepując buty ze śniegu, tuż przed przekroczeniem progu.
Gdy podeszła do niego niania rzekł - Interesuje mnie miejsce, gdzie nastąpił napad, ilość bandytów i kim oni byli, przede wszystkim rasa. Oczywiście w razie gdybyś wiedziała o jakichś dodatkowych rzeczach, które mogłyby pomóc to proszę o nich również powiedzieć.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Sierpień 2011, 14:05:41 »
Służka puściła ci oczko i zeszła do magazynu, najpewniej po wino, o które prosiłeś. Niania nie była zbyt skora do rozmowy, ale widząc twoje wyczekujące spojrzenie z trudem zaczęła opowiadać
- No więc... Stało się to zaraz na obrzeżach Atusel, zaraz jak je opuściliśmy... Bandytów widziałam czterech, ale chyba było ich więcej... Jeden był niski i tęgi, chyba krasnolud lub niziołek, dwóch na pewno było ludźmi, trzeci zaś był chyba elfem. Twarze mieli zasłonięte, ale nie w całości... Wszyscy mieli takie same wisiory, ale nie widziałam ich dokładnie... Przedstawiały chyba głowę i rogi jelenia... To wszystko, co pamiętam. Przepraszam, jeżeli to za mało. - powiedziała ze smutkiem. Jej oczy były zaszklone na wspomnienie tego porwania. W końcu przyszła służka z winem, o które prosiłeś. Nalała ci je do sporawego kielicha i postawiła tuż przed nosem. Służka za nic mając grobową atmosferę nadal bawiła się w zaloty do ciebie. Szlachcic skarcił ją i powiedział, by przyniosła ci futro, o którym mówiłeś. Po krótkiej chwili cichego oczekiwania elfka przyszła z płaszczem, który wyglądał na naprawdę porządny.

Cytuj
Nazwa odzienia: Płaszcz
Rodzaj: zbroja miękka
Typ: płaszcz
Wytrzymałość: 6
Opis: Uszyty z 100 kawałków bawełnianego płótna. Podszyty futrem Rotisha doskonale chroni przed zimnem. 
Wymagania: Używanie zbrój miękkich

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Sierpień 2011, 14:43:09 »
-Jeleń tak?- zapytał.
-Czy nie macie jakich wrogów Panie? Kogoś kto w herbie miałby właśnie jelenia? A może jacyś myśliwi, ktoś kto mógłby szukać zemsty na waszej rodzinie? Przypomnij sobie dokładnie.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Sierpień 2011, 15:04:12 »
- Jeleń... Nie przypominam sobie żadnej takiej rodziny szlacheckiej... Ale zaraz! - podskoczył na krześle. - W Atusel jest pewna szajka najemników do wynajęcia. Ich znakiem jest właśnie jeleń. Wstyd się przyznawać, ale sam kiedyś korzystałem z ich usług... - dodał pokornie. - Jeżeli to oni, to ktoś musiał im zapłacić. Ktoś kto wiedział o wyjeździe mojej córki do Atusel, lub ktoś kto ją w Atusel zoczył... - zaczął dedukować. - Nie wiem, panie. Nie mam głowy do takich spraw. Co prawda jest kilka rodów zwaśnionych z nami od dawnych pokoleń, acz nie jestem w stanie jednoznacznie wskazać możliwego winowajcy. - mówił z dziwnym spokojem na twarzy. - Przynajmniej jednak mogę być spokojny o życie mojej córki. ÂŻaden szlachciura nie odważyłby się jej tknąć.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Sierpień 2011, 20:52:49 »
- A skąd ta nagła zmiana nastroju? Wybacz, ale jeżeli wiesz, że córce nie stanie się nic złego, a moja pomoc ma dotyczyć tylko odbicia jej w celu uniknięcia płacenia prawdopodobnego okupu, by utrzeć nosa zleceniodawcy to niestety, ale nie jestem Ci potrzebny. Za płaszcz dziękuję, bo oczywiście go nie przyjmę skoro nie zrobiłem nic poza dowiezieniem Cię do domu, a do pomocy radzę zaciągnięcie kilku strażników miejskich.- rzekł a ton jego głosu ochłodził się i nie wyrażał teraz nic poza irytacją. W końcu musiał zaprzestać poszukiwań wymarzonej odzieży, i odprowadzić wielce "zmartwionego" tatusia do domu ustępując mu swego konia, a samemu brnąć czasem po kolana w śniegu. Elltharias miał wprawdzie złote nerwy i opanowanie było jego największym przymiotem, ale czasem i taka oaza spokoju potrafi wybuchnąć, gdy ktoś z niej zakpi.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Sierpień 2011, 21:08:23 »
- ÂŹle mnie zrozumiałeś, czcigodny elfie... - westchnął ze zrezygnowaniem. - Nie będą żądać okupu. Jeżeli oczywiście to jakiś inny ród szlachecki. Będą chcieli mieć mnie w garści, nie oddadzą mi córki. Będą szantażować i pewnie doprowadzą mnie do szaleństwa... - uderzył pięścią w stół. - Jest jeszcze jedna możliwość... - tu wyraźnie widać było, że szlachcic ma ochotę coś kopnąć, ale dzielnie się powstrzymuje.
- Zwaśniony z nami ród Ohmerów... - zaczął niechętnie. - Ich najmłodszy potomek, Wryald, znalazł upodobanie w mojej córce... Wiem, że to człowiek bez skrupułów, mógł się na coś takiego porwać... Ale to tylko jedna z wielu możliwości. Ja jestem wobec tej sprawy bezradny. Jeśli mi nie pomożesz to... Może już nigdy jej nie zobaczę...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Sierpień 2011, 21:19:18 »
-Wyjaśnij mi tylko jedno mój panie...- odparł zrezygnowany elf.
-Jak ja Ci mogę pomóc? Jeżeli przetrzymuje ją w swoim domostwie to tylko straż, regularne wojsko lub...- tu ściszył głos - łowca... Jeżeli wiesz o co mi chodzi. Ja jako zakonnik nie dysponuję władzą ani siłami by najechać cały dwór. Mogę poobserwować ich i jeżeli coś wykryję będę mógł Cię o tym poinformować, a pewien znajomy rozwiąże Twój problem. Zgadzasz się na taki układ?

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Sierpień 2011, 21:36:55 »
- Jeśli taka będzie potrzeba, to tak, zgadzam się - powiedział, ulegając ci na całego. - Aczkolwiek, byłbym zobowiązany gdybyś poszukał czegoś w Atusel... Możliwe, że moja córka jeszcze jest wraz z bandytami, a biorąc pod uwagę to, jakie oni lubią sprawiać kłopoty, to możliwe że będą się targować o większe wynagrodzenie... Tak samo wyrolowali kiedyś mnie - powiedział ze wstydem.
- Błagam was, elfie... Chociaż spróbujcie...!

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Sierpień 2011, 21:42:58 »
-Dobrze.- zgodził się. - Jeżeli jest w Atusel, to jutro będzie w domu. muszę jednak wiedzieć gdzie mogą się ukrywać, a w konsekwencji gdzie ukryli... jak córka ma na imię? - zapowiadała się kolejna akcja sprawdzająca umiejętności elfa. Miał plan jak w pojedynkę pokonać kilku a nawet kilkunastu bandytów, ale póki co wolał się z nim nie zdradzać. Ważne, aby odnaleźć trop.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Sierpień 2011, 22:06:02 »
- Samanta... - powiedział stłumionym głosem. - Naprawdę panu dziękuję. Zapłacę sowicie za cały pański trud - powiedział. - Ale musicie się panie pospieszyć. Dam wam najlepszego rumaka z moich stajni - zaoferował. Teraz ze zniecierpliwieniem czekał, aż dokończysz swe wino. Ukazywał, że kultura i maniery również są dla niego bardzo ważne.

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚniegowy puch
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Sierpień 2011, 22:06:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top