Autor Wątek: pomoc ze zbroją paladyna  (Przeczytany 20411 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Firax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 21
pomoc ze zbroją paladyna
« dnia: 07 Luty 2011, 10:17:54 »
Mam takie pytanie, ale najpierw opowiem o okolicznościach. Mam 25 lvl, pancerz buntownika, dobre eq, rubinowe ostrze o obrażeniach 95 i wyruszam do Nordmaru. Idę sobie spokojnie z tym łowcą Orków, aż tu nagle spotykamy włochatego nosorożca. Atakuje nas i spokojnie zaczynam go bić. Zadałem mu dwa ciosy, ten się odwraca dwa ciosy i.... padam! Z najlepszą możliwym eq jakie mogę mieć. Mam jednak 42 reputacji u buntowników i pomyślałem, że może zdobędę 50 i kupię sobie zbroje paladyna / ciężki pancerz buntownika. Z kasą na to nie mam problemu, ale z reputacją tak. Wiecie może jak zdobyć przed nordmarem 50 reputacji u buntowników? Ja na razie zrobiłem wszystkie zadania ze reputację u buntowników w Silden (oprócz podbicia, bo nie chce żeby mnie Orkowie potem atakowali), w monterze, w Reddock, Ardei, Cape Dun. I co dalej. Mam te 42 reputacji i tak mało brakuje....

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Luty 2011, 16:25:43 »
Orkowie atakują dopiero gdy podbijesz trzecie miasto. Tj. możesz jeszcze zaciukać w Cape Dun czy gdzie chcesz. Nie jestem pewny czy Ardea do tego się zalicza, więc mógłbyś odbić jeszcze np. Silden. Najlepiej zapisz, wyrżnij ich do oswobodzenia i teleportuj się do któregoś miasta gdzie możesz rozmawiać z Hersztem orków. Jeśli ni będą Ciebie atakować to w porządku, jeśli powie że ktoś atakuje ich miasta i jak jeszcze raz się to powtórzy do daj sobie spokój. A jak oczywiście Ciebie zaatakuje to wczytaj zapis przed walką.

Co do tego nosorożca. Ile masz Punktów ÂŻycia? O.o 200? Podciągnij do 400/500 to prawie nic nie kosztuje.

A co do pancerza to oczywiście bierz pancerz paladyna, nawet nie myśl o jakimś ciężkim ciężkim złomie buntowników.

Forum Tawerny Gothic

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Luty 2011, 16:25:43 »

Offline Firax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 21
Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Luty 2011, 21:14:00 »
ale ja podbiłem dwa miasta (Cape Dun, Montera) i teraz jeśli zaatakuje Silden, każdy Ork automatycznie mnie zaatakuje. Co do włochatego nosorożca, 300, ale mam na niego jakiś sposób (wymyśliłem już). Ale ta zbroja by się przydała. Chodzi mi o to jak przed Nordmarem (oprócz podbijania trzech miast) mieć 50 reputacji u buntowników.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty 2011, 21:45:28 »
Ciężko będzie. Ja na twoim miejscu porobiłbym do końca zadania w Myrtanie i zaatakował miasta. Z drugiej strony możesz ściągnąć z neta coś takiego jak "g3map" jest to aplikacja która pokazuje wszystkie mapy z wszystkimi ludźmi, artefaktami itp. W dodatkach jest coś takiego jak "reputacja" i tam masz po kolei wypisane za jakie misje możesz zdobyć punkty dla swojej nacji. Tylko że po angielsku.

W downloadzie tawerny chyba jest, o ile się nie mylę.
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2011, 21:47:45 wysłana przez Nikolai »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Luty 2011, 10:55:27 »
hmm a stolica? i czy byłeś w Gocie?

Offline Firax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 21
Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Luty 2011, 22:13:10 »
Nikolai:zobaczę to co mówiłeś
Ocian:Byłem wszędzie gdzie mnie fabuła zagnała ;)
Ogólnie:Jestem już w Nordmarze, ale nadal potrzebuję tej zbroi (np ginę po 3 hitach zwykłego ogra, dlatego muszę je z magii rozwalać i tracić rzadkie zwoje). I mam jeszcze jeden problem/bug. Mianowicie schodzę na sam dół klasztoru i chcę przeczytać księgę "Kroniki Dominacji", próbuję i..... nagle mi bezi mówi : "Nie jestem na to gotowy". czy może to dlatego, że mam za mało prastarej wiedzy? A może dlatego, że obok mnie idze Thorlard (czy jakoś tak), ponieważ pomoc si.ę przyda ;).

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Luty 2011, 22:51:08 »
Dlatego że jest to związane z pewnym zadaniem. Dopiero gdy najwyższy Arcykapłan poradzi Ci byś tam poszukał odpowiedzi na jedno pytanie, będziesz mógł ową księgę przeczytać. Tylko uważaj.

Offline Firax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 21
Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Luty 2011, 09:44:30 »
Jaki arcykapłan? Dargoth? Jeśli on to rozmawiałem już z nim i nic mi o tym nie powiedział.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Luty 2011, 13:23:00 »
Patrzaj panie:
http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=251 tu i w następnych tematach masz spis wszystkich zadań w Myrthanie, Varancie i Nordmarze. Wypełnij wszystkie, naexpisz trochu, wzbogacisz się etc. i uda Ci sie zdobyć tą upragnioną zbroję.

A z tą kroniką to zleca Myxir. Gdy będziesz szukał artefaktów Adanosa a dokładnie pierścienia.

Offline Firax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 21
Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Luty 2011, 19:01:38 »
Co do kasy - ją już mam, brak mi tylko reputacji. A  co do Myxira - gdzie on jest?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Luty 2011, 19:54:13 »
To mag wody więc pewnie w Varancie.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Luty 2011, 20:00:00 »
To mag wody więc pewnie w Varancie.

Varant. Tam gdzie jest Lester i reszta magów wody (Saturas i spółka). To są bodajże wykopaliska przy jednej ze świątyń, w której są elementy uzbrojenia Adanosa. Nazwy nie pamiętam.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Luty 2011, 21:26:39 »
Al-Shedim na wschód od Mora Sul

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Luty 2011, 16:04:57 »
propo zbroi. Proponuję pochodzić Ci w Nordmarze w tym co masz. Uzbieraj na ciężki pancerz buntownika. Jest on świetny, ładnie wygląda a i nie ciężko go zdobyć. Jest to bardzo dobra zbroja przez długi okres czasu.

Offline Leethar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Allach Achbar! BOOM ҉҉
Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Wrzesień 2011, 15:06:59 »
wybierać pancerz po wyglądzie... ja do nordmaru poszedłem prawie z takim eq jak ty i dałem se rade

Offline Zaginiony97

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 35
Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Marzec 2012, 19:43:56 »
Ja Ci radzę uzbierać reputacje na pancerz Paladyna . Koło Silden , blisko wodospadu jest kanion , gdzie jest tarcza Paladyna . A co o reputacji to np . Odprowadziłeś Kevina do Okary ? Może zrób zadania w Nemorze tam sporo reputacji :)

Offline arni1552

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pomagaj bo nigdy niewiadomo kiedy ty bedziesz potrzebował pomocy
Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Styczeń 2014, 12:45:01 »
Zgadzam sie z poprzednikami zadania z Nemory i Okary dodadzą ci tą upragnioną reputacje chociaż ja chodziłem z dwoma długimi mieczami i średnim buntownika przepłyń z cape dun do lago i idz do mora sul naucz sie walki dwoma mieczami i możesz iść do Nordmaru

Offline Rhobar III ͺ͵

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Innos to honor, a honor jest mym życiem.
Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Styczeń 2015, 18:32:34 »
Według mnie 50% reputacji jest dosyc latwo zdobyć. Odbiłeś już z Gornem Gothe? Zabiłeś orków w Vengardzie i na zewnątrz bariery? Porób zadania w Nemorze i Okarze tam zdobedziesz te 50%. A czy przyprowadziłeś zbiegłych niewolników do obozu buntowników? 5% reputacji za to dostaniesz.

Offline Rhobar III ͺ͵

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Innos to honor, a honor jest mym życiem.
Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Styczeń 2015, 18:34:05 »
Ja Ci radzę uzbierać reputacje na pancerz Paladyna . Koło Silden , blisko wodospadu jest kanion , gdzie jest tarcza Paladyna . A co o reputacji to np . Odprowadziłeś Kevina do Okary ? Może zrób zadania w Nemorze tam sporo reputacji :)
Nie Kevina tylko Rufusa :-)

Offline Rhobar III ͺ͵

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Innos to honor, a honor jest mym życiem.
Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Styczeń 2015, 18:37:36 »
Skoro nie dajesz sobie rady to idz do Varantu gdzie nabijesz sobie expa a dopiero potem idz do Nordmaru.

Forum Tawerny Gothic

Odp: pomoc ze zbroją paladyna
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Styczeń 2015, 18:37:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything