Autor Wątek: Naprawić stół runiczny  (Przeczytany 1636 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Naprawić stół runiczny
« dnia: 20 Grudzień 2006, 21:16:17 »
Sir_William na wezwanie zabrał torbę ze swoimi rzeczami do "majsterkowania" i udał się do Arkhan'a, który siedział w swej komnacie, kiedy zobaczył Williama, zerwał się i powiedział...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Naprawić stół runiczny
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2006, 21:27:41 »
Musisz od zaraz wziąć się do pracy! Cóż poczniemy bez stołu runicznego, zło nie śpi a my potrzebujemy run do utrzymywania równagi, by przypadkiem Beliar nie zaczął wygrywać...stół runiczny znajdziesz w Komnacie Magii...do dzieła!

Forum Tawerny Gothic

Naprawić stół runiczny
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2006, 21:27:41 »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Naprawić stół runiczny
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudzień 2006, 09:37:15 »
Zgodnie ze wskazówkami Arkhan'a poszedł i zabrał Stół Runiczny.
- Dobrze... Teraz czas na małe oględziny... - powidział pod nosem William. W tym czasie zobaczył, że kręgi nie chcą drgnąć. Nie była to sprawka zwykłego naoliwienia.
- Zaraz, zaraz. Gdzieś już się z tym spotkałem. Potrzeba Magicznego Olejku Płynności - gdzie ja go teraz znajdę? - Sir William rozmyślał chwilę, jednak postanowił wziąźć sakiwkę i udać się do Druidów...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Naprawić stół runiczny
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Grudzień 2006, 15:51:22 »
Sir Wiliam bez zbędnych trudności dostał się do siedziby druidów, którzy powitali go jak brata. Nowicjusz odrazu powiedział o Magicznym Olejku Płynności. Jeden z druidów słysząc te słowa...

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Naprawić stół runiczny
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Grudzień 2006, 10:47:37 »
... powiedział, że to będzie kosztować. Sir William spodziewał się takowej odpowiedzi i ścisnął swą sakiewkę co ją miał przy boku.
- Ile dokładnie? - zapytał się druida
- Ach, poznaję Cię! To Ty kiedyś pomogłeś nam odnaleźć Kamień Przodków. Poczekaj, zaraz wracam! - zawołał druid wbiegając do siedziby Arcydruida, po chwili przybiegł.
- Dla Ciebie za darmo! - powiedział wręczając mi fiolkę z płynem
- Dziękuję! Polecam się na przyszłość! - powiedziałem kłaniając się i odchodząc.
W Klasztorze Adanosa rozpocząłem pracę. Na metalowy pręcik polałem płyn, który miał mi pomóc przy naprawie. Brzęk, tryk, prask...
- Gotowe! Trzeba teraz tylko wypróbować. - powoli włożyłem runę, ale nic się nie stało prócz, okrężnego ruchu obręczy stołu. - Przecież trzeba namaścić wszystkie okręgi! - powiedziałem łapiąc się za czoło. Po kilkunastu minutach wszystko działało jak należy...
 

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Naprawić stół runiczny
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Grudzień 2006, 12:00:12 »
Sir William poszedł do Arcymaga aby zdać sprawozdanie. Ten, słysząc że stół naprawiony i można dalej używać tego bezcennego daru tworzenia run, uradował się i rzekł

- Dobra robota. Twoja nagroda to +2 pkt reputacji!


Misja Zakończona!

Forum Tawerny Gothic

Naprawić stół runiczny
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Grudzień 2006, 12:00:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top