Autor Wątek: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew  (Przeczytany 20418 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #200 dnia: 21 Styczeń 2011, 15:28:16 »
//Dobrze jest, dziewki są jeszcze jak chcesz boś zasłużył.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #201 dnia: 21 Styczeń 2011, 15:31:50 »
Zeleris uśmiechnął się szeroko widząc góry złota. Było z czego wybierać i dla każdego na pewno starczy. Mag wiedział że bez torby, lub worka wiele nie zabierze. A zabrać musiał sporo, gdyż obecnie miał "do wykarmienia" jeszcze Savarę. Więc zaczął rozglądać się za czymś takim. Zupełnie przypadkowo w kacie ujrzał niewielki worek, więc postanowił go wykorzystać. Przyciągnął go psioniką, gdyż nie chciało mu się iść. Zabrał się do wypełniania go. Najpierw wrzucił doń kielich z kaplicy. Następnie zbierał różne cenne przedmioty i wrzucał je do wora.

25 x sztućców
10 x talerzy
8 x kielichów (razem z tym z kaplicy)

[I jak u Ociana. Jeśli za dużo, daj znać :p ]

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #201 dnia: 21 Styczeń 2011, 15:31:50 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #202 dnia: 21 Styczeń 2011, 15:34:43 »
//W porządku. A ja to zapisuje więc wiecie...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #203 dnia: 21 Styczeń 2011, 15:49:29 »
Gordian wszedł do laboratorium i rozejrzał się po nim. Pierwszym co ujrzał był straszny bałagan poczyniony na stole alchemicznym oraz skrzynia stojąca obok. Otwierając wieko znalazł oprawioną w skórę księgę. Otworzył wolumin i przejrzał kilka stron. - Zapiski tego całego Angelosa jak stworzył tamte kreatury.- rzekł sam do siebie. -Lepiej, żeby nikt tego w swe rączki nie dostał.- dodał i wziął księgę ze sobą. Podszedł dalej do regału na którym znajdowało się kilka flakoników z miksturami. Odkorkował jeden z nich i powąchał. -Ho ho ho, mikstura przemiany w Raanara. Czyli Ci co ich odnalazłem jednak nie są tymi prawdziwymi Raanarami a po prostu zostali przemienieni. - mówił podekscytowany. Flakoników takich znalazł cztery więc wyszukując wśród sterty szpargałów jakieś pudełko powkładał je ostrożnie do środka. W innym kącie znalazł rzuconą księgę z której powypadało kilka kartek. Elf podniósł ją i przeczytał napis na jej grzbiecie. - -"Alchemia ludów północy"... Ciekawe.- rzekł i włożył księgę do pudełka. Gdy wyszedł z pomieszczenia ujrzał swych towarzyszy opróżniających skarbiec.
-ÂŁadnie, ładnie. Zelerisie o swym starym mistrzu nie zapomnij.- uśmiechnął się tylko i machnąwszy ręką wyszedł z lochów. Musiał zająć się resztą rannych a i ciałami poległych, które spłonąć miały w wiecznym ogniu.
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2011, 16:17:49 wysłana przez Gordian »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #204 dnia: 21 Styczeń 2011, 16:00:39 »
By potem nie było  ;p

Zeleris miał już wyjść ze skarbca, gdy przybył Gordian. Na jego słowa młody mag cofnął się. Nie zamierzał dzielić się tym co wybrał dla siebie, lecz w worku było jeszcze nieco miejsca, więc co nieco dla Gordiana jeszcze się tam zmieści. Ruszył więc ponownie poprzez sterty złota wybierając kilka przedmiotów dla elfa. Młody mag zebrał tyle cennych rzeczy, ile wziął dla siebie. Worek był znacznie cięższy, ale dający się unieść. Był wypchany do granic, więc Flamel wyszedł pospiesznie ze skarbca, by nie kusiło.

Dla Gordiana
25 x sztućców
10 x talerzy
7 x kielichów

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #205 dnia: 21 Styczeń 2011, 16:04:55 »
Chłopak obładowany skierował się w stronę wyjścia. Po drodze spotkał dziewki. Jedna z nich zatrzymała go i rzekła:
-Panie, widzę że łupy wynosisz... Może pomóc je nieść? - dziewczyna była prawdopodobnie w wieku Ociana i była dość ładna. Chłopak być może byłby nią zainteresowany gdyby nie fakt że był wampirem.
Dziewczyna była dosyć śmiała i nie przestraszyła się gdy ujrzała jego białe oblicze...
-Dziewczyno... - rzekł chłodnym tonem -Jeśli chcesz mi pomóc to pójdź do skarbca i weź tam jeszcze trochę kosztowności...
-A będę mogła z tobą zostać? - chłopak wymierzył jej jeszcze bardziej zimne spojrzenie.
-Pomożesz mi z łupem, a jeśli mój ojciec mistrz Gunses się zgodzi to będziesz mogła zostać ze mną. A teraz zmykaj, wiesz co robić...
Dziewczyna po chwili przyszła z paroma mykami...




//: jak zobaczyłem ile wziął Flamel to mi się smutasno zrobiło więc sobię troszeńke dołożę.:D
Ogólna liczba całościowa
26x widelców
9x talerzyki
6x kieliszki

już jestem happi.:d
nadam jej imię jeśli Gunses się zgodzi^^

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #206 dnia: 21 Styczeń 2011, 16:07:05 »
Diomedes usłyszał głośne pomruki i ryki. Skinął na kobietę by została na zewnątrz i pobiegł do środka, zbiegając na dół do podziemi. Zobaczył ogromne, obite stalą drzwi otwarte na oścież. Zajrzał tam od niechcenia i zobaczył dwa truchła jakichś potwornych bestii. Wzdrygnął się i odetchnął z ulgą. Najwyraźniej stwór, czymkolwiek był, problemów nie sprawił. Zobaczył kolejne drzwi, ładnie ozdobione i również otwarte. Wszedł dystyngowanym krokiem, a widok wprost powalił go na kolana. Rozwarł szczękę w niemym zachwycie.
- Cóż... Ja zostawię to na miejscu, niech pójdzie z korzyścią dla Bractwa. Zapłatę może większą dostanę... - powiedział z uśmiechem Diomedes, nadal zachwycony złotym kopcem, który mienił się niemym blaskiem.


Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #207 dnia: 21 Styczeń 2011, 16:27:15 »
/Gordian idąc korytarzem czujesz skupisko ogromnej energii. (Tak zapomniałem o wątku.)

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #208 dnia: 21 Styczeń 2011, 16:36:07 »
-Niech zgadnę.- rzekł sam do siebie wyczuwając moc emanującego z miejsca niedaleko - Kolejne monolity.- dodał kiwając głową i kierując się w tamtą stronę.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #209 dnia: 21 Styczeń 2011, 16:53:30 »
//Doszedłeś do sporej sali, wewnątrz były cztery pozostałe monolity.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #210 dnia: 21 Styczeń 2011, 16:54:58 »
Anvarunis także po chwili wszedł do skarbca. W niemały szok wprawił go kopiec złota na środku, po czym po słowach Diomedesa rzekł
- Też wolę to wszystko oddać na korzyść bractwa. Jeśli pieniądze będą potrzebne to jeden może liczyć na drugiego. - faktycznie nie kusiło go ogromne bogactwo. Wystarczało mu to co może zwyczajne zarobić za taką wyprawę. Dobro Kruczego Bractwa było bowiem ważniejsze.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #211 dnia: 21 Styczeń 2011, 17:15:05 »
Elf zabrał monolity za pomocą mortokinezy podnosząc je z ziemi a właściwie nie ziemi tylko kamiennej posadzki loszku, w którym te się znajdowały. Ruszył przed siebie uważając by nie uszkodzić któregoś z cennych artefaktów. -Uwaga idę!- krzyknął gdy dochodził do zakrętu korytarza. Na szczęście nie natknął się tam na nikogo i bezpiecznie wyszedł na dziedziniec opactwa.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #212 dnia: 21 Styczeń 2011, 17:53:19 »
Zeleris wyszedł na dziedziniec, niosąc worek ze złotem. Dostrzegł Gordiana transportującego monolity. W sumie można było się ich tutaj spodziewać. Młody mag rozejrzał się po tłumie, szukając Savary. Nagle poczuł, że ktoś stuka go w ramię, więc odwrócił się. Jak można było się spodziewać, tym kimś była Savara. Uśmiechnęła się uroczo. Flamel zaś zanotował w pamięci, by nie dawać się jej tak podejść. Wskazał na worek.
- Połowa dla Gildii, zaś druga dla... hmmm... nas. - powiedział. Rozejrzał się po dziedzińcu.
- Teraz będzie trzeba zebrać się i wracać. - stwierdził do siebie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #213 dnia: 21 Styczeń 2011, 18:00:34 »
Aragorn wyszedł na dziedziniec, widok monolitów go ucieszył, wszak prawie o nich zapomniał z tego wszystkiego. Teraz pozostało zostawić tu część ludzi i wracać.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #214 dnia: 21 Styczeń 2011, 18:08:14 »
Anv po chwili wszedł ponownie do pokoju z kobietami. Jedna z nich na jego widok, natychmiast się uśmiechnęła.
- Hej, ty. - rzekł wskazując na piękną szatynkę o zielonych oczach. - Chcesz wrócić do Efehidon, u mego boku? Odmowę także zrozumiem. Uprzedzam wcześniej. Nie zwracaj się do mnie per pan. Anvarunis mi na imię, krócej i wygodniej, Anv.
- Jasne Anvarunisie. To dla mnie przyjemność. - odrzekła widocznie zadowolona.
- A na imię jak masz?
- Zwą mnie Giuliette. - powiedziała i oboje wyszli na dziedziniec.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #215 dnia: 21 Styczeń 2011, 18:25:08 »
- A na chuj mi jakieś kielichy i sztućce - warknął wampir. Wolał złoto. Całe majtanie się z tym wszystkim metalem do złotnika tylko nadwyrężyło by jako cenny czas. Chcąc nie chcą zaczął zagarniać do znalezionego worka wszystko co znalazł i się świeciło. Jednak zamiast łapać wszystko niczym krasnolud, który przez całe swoje życie nie pił nic lepszego jak podłe cienkie piwo i podgryzał udka szczurów, skupił się na dokładnym przeszukiwaniu skarbca, zaglądając w każdy kąt, szufladę czy kredens. Miał tylko nadzieję że Aragorn sypnie również złotem.

Zabieram:
30x widelców
10x talerzyki
10x kieliszki

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #216 dnia: 21 Styczeń 2011, 18:34:43 »
-Ja wezmę choć dwa kielichy aby mieć jak ugościć ludzi w mym domu. Resztę dóbr przekazuje dla Bractwa. - odpowiedział kapitan przy podziale łupu.

2x Kielichy

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #217 dnia: 21 Styczeń 2011, 18:39:35 »
podziwianie pieknej natury, szybka akcja pod oslona nocy, dobra walka, spotkanie milych ogierkow, pelne kieszenie sztuccow i do tego dziewcze nie bojace sie wampira...
-chyba nic lepszego juz nas nie spotka. kiedy wracamy?

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #218 dnia: 21 Styczeń 2011, 18:45:24 »
Obserwowałam z małym uśmieszkiem, jak drużyna rzuciła się grabić skarbiec. Sama zbliżyłam się i wybrałam sobie dwa, złote kielichy. Uznałam, że skoro żadną szlachcianką nie jestem, nie mam obowiązku jadać na złotej zastawie... Ale puchary zabrać można, zawsze kogoś ugoszczę.

Zabieram:
2x kielich

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #219 dnia: 21 Styczeń 2011, 19:07:43 »
Wyprawa zakończona!

Ocian
26x widelców
9x talerzyki
6x kieliszki
służka
(łącznie 360 szt. Złota)
  
Gordian
25 x sztućców
10 x talerzy
7 x kielichów
(łącznie 350 szt. Złota)
  
Zeleris
25 x sztućców
10 x talerzy
8 x kielichów (razem z tym z kaplicy)
służka
(łącznie 350 szt. Złota)
  
Nikolai
30x widelców
10x talerzyki
10x kieliszki(łącznie 400 szt. Złota)
  
Zeyfar
2x Kielichy(200 szt. Złota)
200 szt. Złota
  
Patty
2x kielich(200szt. Złota)
200 szt. Złota
  
Istedd
400szt. Złota, służka
  
Lees
400szt. Złota, służka
  
Domenic
100szt. Złota
  
Diomedes
400 szt. Złota, służka
  
Gunses
400 szt. Złota
  
Ravix
200 szt. Złota

Aragorn
300 szt. Złota

Anvarunis
400 szt. Złota + służka

Aerandir
400 szt. Złota
  
Wampiry Numeronu: 3000szt. Złota
Gildia Magów: 2500szt. Złota
Krucze Bractwo: 3500szt. Złota

-W imię Kruczego Bractwa i dowództwa zapraszam wszystkich uczestników wyprawy na bankiet w naszej siedzibie! - zakrzyknął Zeyfar.
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2011, 19:34:43 wysłana przez Zeyfar »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #219 dnia: 21 Styczeń 2011, 19:07:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top