Autor Wątek: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew  (Przeczytany 20419 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #140 dnia: 20 Styczeń 2011, 21:29:46 »
- Ha! I ty żyjesz. Pięknie. Przewaga liczebna to jedno, a nad nią często górę brały taktyka i umiejętności oddziałów. Tu mamy tego idealny przykład. Armia Opactwa została pokonana moralnie po śmierci ich przywódcy, zostali zaatakowani do wewnątrz. To najbardziej boli.

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #141 dnia: 20 Styczeń 2011, 21:31:28 »
Splunął na jednego z trupów. Zapach, który dochodził do niego, kiedy tylko zmysły zaczęły wracać do ciała o mało nie wywołał u niego wymiotów. Musiał usiąść. Postanowił przysiąść na jednym z kamieniu. Bezwładnie potoczył się w tamtym kierunku, miecza nie upuszczając, a wlokąc go za sobą. Nie wiedzieć czemu, chciało mu się śmiać. Brała go chęć przecięcia ciszy pustym, bezwartościowym śmiechem szaleńca. Nie miał sił. Splunął raz jeszcze. Niespodzianie w głowie myśl mu zakwitła, jako kwiat na wiosnę kwitnie i przez śniegi się przebija. Sięgnął za pazuchę i wyciągnął bukłak z ostawioną częścią piwa. Pił jakoby nie łykał napoju od kilku dni. Bolały go wargi, chciał zwracać, ale przymknął oczy i poczuł się lepiej. Pocieszył się pragnieniem napicia się. Czymże innym miałby się wszak krzepić? Jęknął coś do samego siebie i miecz wytarł swoje spodnie. Miecz położył obok siebie i tępym, nieobecnym wzrokiem wpatrzony był w rzędy trupów i postacie stojących postaci, jako we śnie chodzących po polu czarnych róż z fragmentami stali, ubiorów i jelit.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #141 dnia: 20 Styczeń 2011, 21:31:28 »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #142 dnia: 20 Styczeń 2011, 21:33:25 »
- Mimo wszystko, najchętniej zabrałbym stąd swoje dupsko już teraz, w tej chwili. Mam już dość tego okropnego widoku, smrodu i w ogóle. Napiłbym się czegoś...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #143 dnia: 20 Styczeń 2011, 21:34:58 »
-Zelerisie! Choć przeszukamy lochy, jakiś skarbiec musi tu być.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #144 dnia: 20 Styczeń 2011, 21:37:00 »
Odzyskawszy energie ocian rozejrzal sie po terenie bitwy. pelno trupow , kurz, krew. slowa najlepiej pokazujace to co bylo polem walk... rozgladajac sie za wrogiem chlopak zauwazyl ze bitwa zmierzala ku koncowowi... jednak nie mozna sie rozpraszac pomyslal wampir wiec niesmiertelny doskoczyl do najblizej pary wrogow robiac polobrot ktory mial zdezorientowac oponentow... jeden zawachal sie co ocian wykorzystal i cial dolem. na szczescie wroga a na nieszczescie chlopaka drugi wojownik sparowal cios ktory tylko zostawil wdzieczna ryse na pancerzu wroga. ten zrobil przez to niezdarny krok do tylu i upadl na plecy. chlopak nie zamierzal czekac az sie podniesie i zaatakowal drugiego wroga ktory stal nadal. ocian udal ze uderza w udo. wrog chcial sie oslonic mieczem zostawiajac swoja druga czesc ciala nieoslonieta. chlopak wykorzystal to, obrocil sie na piecie unoszac bron troche wyzej i cial bok w obrocie. martwe cialo mezczyzny padlo przy wrogu z rysa na pancerzu. nie mial broni. rzucil sie na chlopaka z golymi piesciami. nie bylo go wiec trudno zabic... chlopak pchnal w srodek klatki piersiowej. wrog nabil sie na bron jak na pal... ocian spojrzal w jego oczy. ucieklo z nich zycie... na twarzy goscilo przerazenie choc woj juz byl martwy... ta chwile przerwal kolejny wrog ktory zaszarzowal z okrzykiem i uderzyl gora. chlopak musial uskoczyc, nie zdazyl wyciagnac z ciala miecza... cialo padlo. chlopak dobyl sztyletu. czekal na zblizenie przeciwnika ktory odsunal sie kawalek. on znow zaszarzowal. w ostatniej chwili wampir ukucnal unikajac wrogiego ostrza. po nieudanym ataku przeciwnika chlopak wybil sie wstajac i trafiajac w szyje. wrog padl. chlopak podszedl do ciala gdzie byl jego miecz. wyrwal go brutanie...



-3

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #145 dnia: 20 Styczeń 2011, 21:37:21 »
- Czekajta na mnie Aragornie! Zabiorę się z wami, to i się jeszcze na coś przydam. A tak na marginesie - gratulacje. Wiedziałem, że Ci się uda - powiedział ze szczerym uśmiechem klepiąc komandora po plecach.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #146 dnia: 20 Styczeń 2011, 21:37:32 »
Zeleris słysząc słowa Aragorna spojrzał na dziedziniec i wysiłkiem woli teleportował się tam.
- Nie trzeba mi tego dwa razy powtarzać. - rzekł z uśmiechem. - Szczególnie gdy powiedziałeś słowo "skarbiec". To się nazywa sztuka dyplomacji. - zażartował i ruszył za Aragornem.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #147 dnia: 20 Styczeń 2011, 21:46:33 »
-Dziękuję Diomedesie. Gdy przechodziliśmy obok jednego z pomieszczeń coś usłyszeliśmy. Elf dzierżąc różdżkę w dłoni, kopniakiem otworzył drzwi. Widok był miły dla oka...dziesięć kobiet, elfek i ludzi. Aragorn wiedział że nie były to obozowe dziwki a co najmniej służki. Pod  tym względem zgromadzenie było w porządku.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #148 dnia: 20 Styczeń 2011, 21:59:23 »
-Piekna bitwa... Ciekawi mnie o teraz...

//Ej sory za taki post zdeka spozniny. to przez neta w komie...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #149 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:01:07 »
-Teraz za komandorem Anvarunisie. - odpowiedziałem i sam pobiegłem za przywódcą. Po chwili znalazłem się za nim i ujrzałem niecodzienny krajobraz. Komandorze... - lekko zaparło mi dech w piersiach. Nic paniom nie jest? - spytałem troskliwie, gdy otrząsnąłem się z zdziwienia.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #150 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:03:18 »
Ciekawski Zeleris zajrzał do pomieszcza w której była służba. Widok był iście miły dla oka. Młody mag poczuł na sobie wzrok wszystkich, nieco przestraszonych, kobiet. Odwzajemnił spojrzenie i uśmiechnął się krzywo.
- Bry. - rzekł niemalże miłym tonem.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #151 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:06:27 »
chlopak upil z flakona pare lykow. przykucnal i zaczal rozgladac sie. ujrzal pelno smierci...




//Nie wiem czy Gunses pojawi sie. co z nami wampirami? mejbi pojde z wami?:-D:-O

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #152 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:07:41 »
-Domniemam że nie. Ekhm, raport Kapitanie. Jedna z kobiet wstała.
-Jesteśmy gotowe służyć Wam tak jak tym...sukinsynom.


//Róbta co chceta xD

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #153 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:09:17 »
Gordian teleportował się z murów na pole bitwy na którym sformowała się armia kruków.
-Towarzysze!- zagrzmiał by przekrzyczeć przez grube głosy wojowników.
-Gratuluję wam pięknego zwycięstwa. Polegli na polu chwały byli naszymi wrogami, ale byli też mężami, ojcami pewnie i dziadkami omamionymi złudną nauką Angelosa, któremu tam..- wskazał ręką na opactwo - Wasz przywódca poderżnął gardło kończąc jego nędzny żywot. Teraz proszę was byście postąpili po rycersku i z honorem oddali cześć poległym. Niech ich martwe ciała nie pozostaną tutaj na pastwę dzikich zwierząt i różnych popaprańców lubujących się w mrocznych praktykach nekromanckich. Ułóżcie ich ciała w stosy, które zapłoną a oczyszczający ogień zaniesie ich zbłąkane dusze ku Kotłu Dusz, gdzie znajdą ukojenie po trudach tego żywota. Niech zapłoną stosy, które będą świadectwem, że jesteśmy ludźmi prawdziwego honoru a nie pozbawionymi uczuć barbarzyńcami. Ja teraz pomogę wszystkim rannym w bitwie a później gdy będziemy wyruszać podpalę stosy.- mówił patrząc wojaków. Wielu z nich było rannych, wielu ledwo trzymało się na nogach, praktycznie każdy umazany był w krwi i ziemi, ale jednak gdy mówił w ich oczach pojawiało się zrozumienie dla poległych. Toteż kilku z nich od razu wzięło się do pracy w czasie gdy inni korzystali z uzdrowicielskiej pomocy arcymaga.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #154 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:11:57 »
-Bitwa zakończyła się pomyślnie. Po naszej stronie straty nie były wielkie. No i mamy teraz te kobiety. Co robimy komandorze?

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #155 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:14:35 »
//Mogę jedną wziąć na stałe jako niewol... służkę? ^^

- Eee... - odpowiedział błyskotliwie Zeleris, starając się nie patrzeć na biust kobiety. Po krótkiej chwili odzyskał rezon.
- Ehm... To zależy na czym miałaby polegać owa służba, droga pani. - rzekł. - Pamiętaj, ze my nie jesteśmy "sukinsynami". - spojrzał na towarzyszy. - Hmm... Przynajmniej ja... - dodał niepewnie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #156 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:18:20 »
-Czy ja dobrze słyszę? Od tak? A co z lojalnością drogie panie.
-Och...Angelos był słodkim idiotą, a my potrafiłyśmy dobrze grać. My miałyśmy dom, on służbę i kapłanki. Wiem magu. Kruki nie? A więc będziemy wam służyć.


//Tak Zelerisie, Zeyfar też. Reszta...zobacze.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #157 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:21:17 »
Chlopak uslyszal slowa maga... nadal go zadziwial. Ocian wiedzac ze jest noc i w pelni sil postanowil pomoc przy sprzataniu cial. wzial sie hardo do roboty. przeszukiwal przy okazji ciala. nie sadzil ze to zle. rzeczy poprzednich wlascicielow nie przydadza sie im a zywym jak najbardziej pomoga...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #158 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:25:56 »
-Dziękuje komandorze. Spojrzałem przenikliwie na jedną z elfek. Przyglądałem jej się dłuższą chwilę.
-Jak masz na imię? - zapytałem w końcu.
-Ja? - odpowiedziała niezbyt pewnie. Jestem Lattai panie... - powiedziała dość nieśmiało.
-A więc Lattai, czy zechcesz dla mnie pracować? - spytałem poważnie.
-Ja..tak...tak panie. - odparła całkiem szczerze.
-Zatem teraz mój dom będzie twoim domem elfko, wstań, nie wypada żeby dama tak klęczała. Elfka podniosła się i podbiegła do mnie. Chyba była zadowolona.
-A i nie zwracaj się do mnie per panie, wystarczy Zeyfar. - dodałem uśmiechając się.
-Dobrze pa...to znaczy Zeyfarze. - odrzekła i odwzajemniła uśmiech.
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń 2011, 22:28:01 wysłana przez Zeyfar »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #159 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:29:28 »
-Ja mam żonę. Powiedział i opuścił pomieszczenie. Chciał zapalić, ale nic nie miał.
-To kto idzie spenetrować lochy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnice Starożytnych - Ostatnia Krew
« Odpowiedź #159 dnia: 20 Styczeń 2011, 22:29:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top