Autor Wątek: Młoty i kilofy  (Przeczytany 10900 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #160 dnia: 26 Styczeń 2011, 20:59:44 »
-Chciałęm tylko konkretnej odpowiedzi Gordianie i ta mi w zupełności wystarcza. Zaczekamy zatem, a w międzyczasie nie omieszkam dalej kosztować wyrobów naszych gospodarzy. - odparł major. Ponownie chwyciłem kufel i upiłem sporą część kufla. Zaiste przedni to trunek Agronnorze. Dziękuje za twą gościne. - dodał już nieco luźnie kruk.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #161 dnia: 26 Styczeń 2011, 22:24:16 »
Upiłam ponownie z kufla, rozkoszując się napitkiem. Chciałam zachować w pamięci smak trunku, pamiętając, że w Efehidon czegoś tak dobrego nie dostanę.
- Mości krasnoludzie - Zagaiłam - Powiedzcie mi, jak się tutaj żyje? Przyznam, że widziałam kilka krasnoludzkich siedzib, ale nigdy nie miałam okazji poznać odczuć tych, którzy tak mieszkają... I jeszcze jedno pytanie? Wiecie, co dzieje się na świecie? Wybaczcie, jeśli jest to obraźliwe, ale wrota wyglądały solidnie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #161 dnia: 26 Styczeń 2011, 22:24:16 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #162 dnia: 27 Styczeń 2011, 18:11:27 »
//: Po prostu aż chce się rzec "kurwa mać!", poganiacie: Odpisuj! Odpisuj! a ostatni post jest taki jak wczoraj wieczorem gdy ostatni raz zajrzałem na TG... Ja przypominam, że nie zmuszałem nikogo by uczestniczył w tej wyprawie, szedł ten kto chciał...


Uczta trwała prawie całą noc a poruszane na niej tematy rozmów zdołały odpowiedzieć dociekliwej Patty, że życie krasnoluda pod górskim masywem nie różniło się zbytnio od jej życia w murach zamczyska bractwa świtu. Wszak to i to były skały z tą różnicą, że sale krasnoludów w większości zaprojektowała sama natura lekko tylko wspomagana dłutami i kilofami krasnoludzkich budowniczych, którzy ze skalnego nacieku potrafili wydobyć całe ukryte piękno. Problem mógł stanowić brak słonecznego światła zastępowany tu przez fluorescencyjne kryształy i lampiony, jednak i tą potrzebę można było zrealizować wychodząc z jaskiń na skąpaną w słońcu dolinę, gdzie tutejszy lud zaopatrywał się w jadło i napoje.
Sprawa nowinek ze świata zdawała się wcale nie obchodzić krasnoludów, którzy woleli wieść spokojne życie w ukryciu niż narażać się na niebezpieczeństwa spowodowane zbyt dużą wiedzą o tym czego wiedzieć się nie powinno. Gdy uczta miała się mieć ku końcowi Gordian podziękował za ciepłe przyjęcie i poinformował, że będą musieli już wrócić aby zdać królowi raport z tego co odnaleźli za tajemniczymi wrotami. Władca krasnoludów obdarował każdego z wojowników misternie wykonanymi mieczami z hartowanej krasnoludzkiej stali a magom ofiarował piękne szkatuły wysadzane szlachetnymi kamieniami.
Elf podziękował w imieniu wszystkich i ruszył w drogę powrotną do domu...


Wyprawa zakończona.

Oto nagrody jakie otrzymujecie!

Patty: miecz, 1(2) srebrne talenty + 300 sztuk złota premii
Diomedes: miecz, 1(2) srebrne talenty i 1(2) brązowe talenty + 300 sztuk złota premii
Aragorn: miecz, 1 brązowy talent + 100 sztuk złota premii
Aerandir: miecz, 3 brązowe talenty + 100 sztuk złota premii
Dragosani: szkatuła (wartość 300 sztuk złota), 1(2) srebrne talenty + 300 sztuk złota premii
Zeyfar: miecz, 1 srebrny talent i 1 brązowy talent + 300 sztuk złota premii
Gordian: sztatuła, 3 srebrne talenty + 300 sztuk złota premii
Lees: miecz, 2(3) brązowe talenty + 100 sztuk złota premii

Statystyki miecza:


Cytuj
Nazwa broni: Krasnoludzkie ostrze
Rodzaj: Miecz
Typ: Oburęczny
Ostrość: 22
Wytrzymałość: 14
Opis: Miecz ten wykuty został z 60 sztabek stali a jego zasięg wynosi około 1,4 metra. Ostrze to wykonane zostało przez prawdziwych mistrzów kowalstwa w krasnoludzkim mieście Ekkerund.
Wymagania: Walka bronią sieczną [75%]

Niestety zrezygnowaliście z nagrody jaką oferował kupiec za pomoc przy wozie toteż złota nie ma.
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2011, 18:13:38 wysłana przez Gordian »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #162 dnia: 27 Styczeń 2011, 18:11:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything