Autor Wątek: Tajemnice Starożytnych III- Klucz Śmierci i Księga Potępionych.  (Przeczytany 14104 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #140 dnia: 05 Listopad 2010, 15:48:42 »
Kruk spojrzał na kompana, uśmiechnął się szeroko i odpowiedział:
- Wspaniałe zwycięstwo. Też w ciebie nie wątpiłem. Kiedy wrócimy będę musiał trochę odpocząć, a później może wybierzemy się do karczmy? Wspaniałe tam mają piwo.

Offline masatschusets

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz Śmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #141 dnia: 05 Listopad 2010, 15:53:38 »
Masatschusets podniósł się, popatrzył w niebo, po czym wziął głęboki oddech i odpowiedział:
-Zaiste, zimne piwo byłoby dla mnie zbawieniem, ale nie myślę o tym jeszcze. Poczekajmy aż wszystko się ułoży.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz Śmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #141 dnia: 05 Listopad 2010, 15:53:38 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #142 dnia: 05 Listopad 2010, 16:21:57 »
Elf przeszedł do wskazanego namiotu a gdy wchodził podleciał do niego feniks by zapytać co dalej. Elf nie potrzebował żadnych wskazówek z jego strony by w mig pojąć o co mu chodzi skłonił tylko głowę i rzekł -Dziękuję za pomoc przyjacielu. Wracaj do swego świata. Ognisty ptak ze zrozumieniem potaknął głową i wzbijając się w powietrze zniknął w wielkim rozbłysku światła identycznym do tego jaki powstał gdy na ten świat przybywał. Gordian jeszcze chwilę wpatrywał się w niebo by zaraz zwrócić się w kierunku wyjścia i wejść do namiotu. -Słucham Aragornie? Czego ode mnie chciałeś?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #143 dnia: 05 Listopad 2010, 16:24:25 »
Po skończonej bitwie obserwowałem Gordiana i Aragorna. Po chwili ich sylwetki zniknęły w obszernym namiocie. Strzepnąłem szybkim ruchem krew z miecza i schowałem z powrotem do pochwy. Poprawiłem też swój strój, jednak nie wiele to pomogło. Cały byłem uwalany w ludzkiej krwi. Podszedłem do grupki czekającej na dowódców przed namiotem. Przeczesałem zlepione włosy palcami i westchnąłem.
-Co się tam dzieje? Znaleziono coś nowego? - spytałem

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #144 dnia: 05 Listopad 2010, 16:35:24 »
-Kurde nikt nie zauważył że zemdlałem? Hah to było bardzo dziwne... Poczułem coś czego nie da się określić. Czułem jak to coś przeszywa moje ciało i upadłem. Chyba przegapiłem całą bitwę. Ehhnie gniewajcie sie... Trzeba wam pogratulować świetnej walki. Znów nam się udało. Co oni robią w tym namocie?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #145 dnia: 05 Listopad 2010, 17:28:13 »
-Bądź tak miły Gordianie i sprawdź księgę, ma chyba magiczną pieczęć.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #146 dnia: 05 Listopad 2010, 21:44:34 »
-Sprawdźmy. - rzekł elf i wyciągając rękę nad księgę przesłał doń odrobinę magicznej mocy by zobaczyć co się stanie.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #147 dnia: 06 Listopad 2010, 09:37:06 »
Wampir po bitwie wszedł do namiotu z Aragornem i Gordianem. W namiocie był już mag, którego udało się pojmać Arcymagowi ÂŻywiołów. Gunses podszedł do niego. Zatopił w jego oczach swe oczy koloru węgla. Długo przypatrywał się jeńcowi po czym wstał i podszedł do Aragorna.
- Będzie mówił. To człowiek i na pewno nie pochodzi z organizacji podobnej do Bractwa. Będzie się bał i będzie mówił. A jeśli nie on, to powie mi to jego krew.... O co pytać?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #148 dnia: 06 Listopad 2010, 11:29:40 »
Gordian: Czujesz coś dziwnego, to jakieś proste zaklęcie ochronne.

-Gunsesie, pytaj oto czy jest ich więcej na Valfden. Ilu, i kiedy przybyli, gdzie jest kwatera główna.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz Śmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #149 dnia: 06 Listopad 2010, 11:40:59 »
Wampir bez żadnego gestu odwrócił się do Maga. Podszedł do niego, nachylił się nad jego ciałem. Opuścił głowę, włosy przysłoniły twarz Wampira. Nikt nie widział metamorfozy jaką przechodziła właśnie twarz Wampira. Oczy rozpaliły się czarnym blaskiem, kumulując w sobie pogardę, żądzę mordu, brak współczucia, dziką wściekłość, furię. Rysy twarzy stężały, przybrały upiorny wygląd. Wampir uniósł głowę i okazał swe oblicze związanemu Czarodziejowi. Rozchylił usta, ukazał lśniące bielą żeby oraz cztery duże kły. Z gardła Wampiry wydobył się syk, który powodował u ofiar uczucia najgorszego strachu, krępującego ruchy, rwącego oddech
- Będziesz mówił prawdę? - wysyczał Wampir tuż przy twarzy Maga - Albo sam ją wytoczę z twych żył...



Straszliwe Spojrzenie

Cytuj
Straszliwe Spojrzenie - Wampir ukazujący w całej swej okazałości wampirzą potęgę może wzbudzić wśród śmiertelnych wielkie przerażenie. Zwykle wystarczy tylko obnażyć kły, głośno przy tym sycząc. Stosuje to większość wampirów, lecz Ty jesteś w tym wyjątkowo biegły i potrafisz doprowadzić śmiertelnych do szaleństwa ze strachu, wymusić strachem posłuszeństwo lub spowodować, by z wrzaskiem uciekli. Zastraszone osoby tak boja się twojego wyglądu, ze zrobią wszystko, aby tylko uniknąć twego gniewu.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #150 dnia: 06 Listopad 2010, 11:52:39 »
Twarz Nirasa zbladła, on sam zaczął trząść się jak galareta.
-Nigdy plugawcu! Na święte oblicze Gabriela Angelosa! Nigdy! Z radością zgine wiedząc że dostąpię zbawienia!

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #151 dnia: 06 Listopad 2010, 13:46:15 »
Wampir zaśmiał się demonicznie. Z uśmiechem na rozwartych ustał patrzył kąśliwie na człowieka, który sperlony był potem
- Na nic Ci Twoja śmiałość i odwaga śmiertelniku. Mogłeś ocalić życie, zachować je, lecz stracić honor. Zachowałeś honor, więc stracisz życie... - to rzekły Gunses powolnym ruchem objął głowę człowieka swymi dłońmi. Przechylił ją zwalczając swą siłą daremny opór mięśni Maga. Rozszerzył usta jeszcze bardziej, odsłonił swe kły. Twarz Maga zbladłą niczym białe płótno. Gunses szybkim ruchem uderzył w tętnice. Ostre zęby przebiły skórę, tętnicę i dotarły do mięśni. Ciepła krew uderzyła Wampirowi do ust. Gunses zaczął ją spijać, a krew rozchodziła się ciepłem po przełyku. Dodawała energii. Wampir wykorzystując swe zdolności zaczął czytać krew...


Pamięć Krwi

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #152 dnia: 06 Listopad 2010, 16:55:48 »
Gunses: Widzisz wyspę...opactwo...wielu ludzi...Twierdza w górach...Kontynent...Myrtana.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #153 dnia: 06 Listopad 2010, 17:41:50 »
Gunses czuł jak Mag podryguje pod wpływem ubytku krwi. Krew z tętnicy szyjnej miast do mózgu płynęła do ust Wampira. Ciało powoli umierało, człowiek zaczął stygnąć. Gunses rozkoszował się pożywaną i energetyzującą substancją. Z zachwytem patrzył na obrazy, jakie widzi z każdym łykiem. Kiedy czuł, że człowiek umarł Gunses oderwał się od szyi. Krew wypływała mu na brodę, ściekała po szyi. Wampir wstał i wzrócił się do Aragorna
- Jego krew była chaotyczna. Pierwszy obraz to wyspa. Nie mogłem dokładnie zlokalizować jej miejsca, ani tego czy ją znam. Widocznie zbyt bardzo go wystraszyłem. Wyspa jak wyspa, otoczona wodą. Kolejnym sugestywnym obrazem było opactwo. Teraz bardzo rzadko można spotkać opactwa czy klasztory, a ten obraz dawał mi do myślenie, ze to właśnie opactwo. Swoją drogą, a wyspie Raanarów, obok Valfden jest stare opactwo. Następnie był tłum. Ciężko mi określić czy byli to wyznawcy, czy też niewolnicy, czy zwykli ludzie. Mag sam nie wiedział zbyt dużo i sądzę że za całą tą grupą stoi jeszcze wielu wielu lepiej poinformowanych i potężniejszych ludzi. Następnie widziałem monumentalne góry. Szczyty pokryte śniegiem i lodem zatopione w chmurach, niziny porośnięte lasem. I twierdzę. Dużą i solidną warownię pośród tych gór. Ostatnie dwa obrazy były bardzo do siebie zbliżone. Pierwszy to w zasadzie nic wielkiego. Zwykły krajobraz jednak przesłanie jak z sobą niósł było dla mnie oczywiste. Ten obraz to wyobrażenie kontynentu. Ostatni obraz składający się z mieszanki wspomnień, uczuć, emocji i obrazów. I była to Myrtana.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #154 dnia: 06 Listopad 2010, 18:03:52 »
-Gunsesie jak piłeś krew tego tam to nie nawinęło Ci się coś odnośnie tej księgi? Obarczona jest ona jakimś zaklęciem ochronnym a takich jest mnóstwo. Osobiście nie chce mi się spędzić całego dnia próbując otworzyć tę Księgę Potępionych...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #155 dnia: 06 Listopad 2010, 19:16:40 »
- Nic poza tym o czym powiedziałem - rzekł Wampir - W każdym bądź razie mogę poszukać jeszcze krwi w mięśniach i pod skórą. Coś może zobaczę, ale nie wiem czy jest sens. Aragornie?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #156 dnia: 06 Listopad 2010, 19:49:46 »
-Nie ma, to tylko pionek. Gordianie, to pewnie coś prostego.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #157 dnia: 07 Listopad 2010, 11:35:56 »
-Bardzo pomagacie..- pomyślał elf lekko kręcąc głową. -Zaraz rozwalę to zaklęcie odsuńcie się trochę.- rzekł do towarzyszy w obawie, że coś może pójść nie tak. Wyciągając dłoń nad księgę uderzył w nią sporą ilością energii, która rozerwała magiczną ochronę. Księga była wolna.
-Już. Inaczej się tego zrobić nie dało.- rzekł do Aragorna wskazując na księgę.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz Śmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #158 dnia: 07 Listopad 2010, 12:40:50 »
Dziękuję Gordianie, panowie czas wracać. Po wyjściu z namiotu elf zgodził się na propozycję jeńców, popatrzył na kompanię i rzekł.
-Dziękuję wam kamraci za pomoc, wracamy do domów. Aragorn był zadowolony z wyprawy, i z tego co dziś zdobył...

Wyprawa zakończona.

Nagrody:
Aragorn - 1520szt. złota oraz Klucz Śmierci i Księga Potępionych.
Patty - 180szt. złota
Zeyfar - 200szt. złota
Peanut - 130szt. złota
masatschusets - 130szt. złota
Gordian - 150szt. złota
Gunses - 160szt. złota
matizamon - 30szt. złota.

Talenciki prosim.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #159 dnia: 08 Listopad 2010, 17:15:08 »
Aragorn -1 srebrny
Patty -1 srebrny
Zeyfar -1 srebrny
Peanut -1 brązowy
masatschusets -1 brązowy
Gordian -1 srebrny
Gunses -1 srebrny
matizamon -1 brązowy
Mebo -1 srebrny
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2010, 17:20:34 wysłana przez Gordian »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnice Starożytnych III- Klucz ÂŚmierci i Księga Potępionych.
« Odpowiedź #159 dnia: 08 Listopad 2010, 17:15:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything