Autor Wątek: Skargi i pomyłki  (Przeczytany 64035 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #380 dnia: 30 Czerwiec 2016, 14:05:17 »
I dobrze! Polać! :D

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #381 dnia: 30 Czerwiec 2016, 14:06:03 »
Zaczęliście do mnie pisać na fb, żebym się za to wziął, to się wziąłem  >:(

Ja tam się nie będę narzucał  <fajka> Działaj, twój smok.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #381 dnia: 30 Czerwiec 2016, 14:06:03 »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #382 dnia: 30 Czerwiec 2016, 14:06:13 »
Gdy skargi zostały przedstawione, przenieście się z komentarzami do Dyskusji. Bo będę zmuszony was ukarać :)

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #383 dnia: 19 Lipiec 2016, 19:56:13 »
[member=1]Isentor[/member]

Piszę w imieniu swoim i reszty graczy (zbyt leniwych lub bojących się zwrócić Ci uwagę...) Zadam jedno proste pytanie. Czy ten wątek wojny musi się tak ciągnąć? Nie uwierzę że masz tak mało czasu iż nie możesz poświęcić 5 minut na napisanie czegokolwiek. Bo nieraz widzę jak na steamie grasz w np. EU IV. Nie jest problemem z alt-tabować grę i odpisać... Gracze mają dość, gdyby to ktokolwiek inny prowadził questy odpisując raz na tydzień to dostałby karę/upomnienie. Tak więc... mamy dość tego lekceważącego podejścia i chcemy by to się skończyło jak najszybciej. Bo wieje nudą.

Gracze.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #384 dnia: 19 Lipiec 2016, 19:57:22 »
II Wojna ÂŚwiatowa nie trwała miesiąc :P

[member=1]Isentor[/member]

Piszę w imieniu swoim i reszty graczy (zbyt leniwych lub bojących się zwrócić Ci uwagę...)
*boisię*  <lol>


Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #385 dnia: 19 Lipiec 2016, 20:00:03 »
II Wojna ÂŚwiatowa nie trwała miesiąc :P


Ale w tydzień działo się więcej niż tutaj przez miesiąc  <facepalm>

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #386 dnia: 19 Lipiec 2016, 20:02:28 »
Grożenie graczom i zabijanie ich też nie wywołuje nic dobrego :P

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #387 dnia: 20 Lipiec 2016, 14:21:14 »
[member=1]Isentor[/member]

Piszę w imieniu swoim i reszty graczy (zbyt leniwych lub bojących się zwrócić Ci uwagę...) Zadam jedno proste pytanie. Czy ten wątek wojny musi się tak ciągnąć? Nie uwierzę że masz tak mało czasu iż nie możesz poświęcić 5 minut na napisanie czegokolwiek. Bo nieraz widzę jak na steamie grasz w np. EU IV. Nie jest problemem z alt-tabować grę i odpisać... Gracze mają dość, gdyby to ktokolwiek inny prowadził questy odpisując raz na tydzień to dostałby karę/upomnienie. Tak więc... mamy dość tego lekceważącego podejścia i chcemy by to się skończyło jak najszybciej. Bo wieje nudą.

Gracze.
Naprawdę? Zamiast mnie rozliczać weź się lepiej do roboty w Izbie Lordów, bo nikt tam nie pracuje od ponad miesiąca. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie bądź już tak mały i zawistny. Jeszcze trochę i znikniesz. :D Co mi tam, wytłumaczę się. Ostatnia gra na Steam: 10 Lipca - klik. Poza tym nie powinno cię interesować, kto i jak długo gra na moim koncie Steam. Weź się lepiej do roboty, której nie wykonujesz! Przez ostatnie dwa tygodnie byłem na urlopie. Odpoczywałem od pracy i takich płaczków jak Ty. Pisałem Guciowi na Facebooku, kiedy będę i byłem.


Grożenie graczom i zabijanie ich też nie wywołuje nic dobrego :P
Spokojnie, jesteś następny. To się nie zmieniło, nie martw się. ;)

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #388 dnia: 20 Lipiec 2016, 19:20:42 »
Jeszcze trochę i znikniesz. :D

IP zawsze idzie zmienić

Przez ostatnie dwa tygodnie byłem na urlopie. Odpoczywałem od pracy i takich płaczków jak Ty. Pisałem Guciowi na Facebooku, kiedy będę i byłem.

Gunses to nie wszyscy gracze. Zacytuje Themo: "Wszyscy gracze są na moich wyprawach to im nie powiem jak wyjeżdżam na wakacje" ~Isu 2016  <lol> <lol>

Naprawdę? Zamiast mnie rozliczać weź się lepiej do roboty w Izbie Lordów, bo nikt tam nie pracuje od ponad miesiąca.

No, sam mam robić? Przedstawiłem projekt, zero odzewu od tygodnia. Sam nie ogarniasz a pierdzielisz aby dosrać.


Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #389 dnia: 21 Lipiec 2016, 09:43:48 »
Gunses to nie wszyscy gracze. Zacytuje Themo: "Wszyscy gracze są na moich wyprawach to im nie powiem jak wyjeżdżam na wakacje" ~Isu 2016  <lol> <lol>
6 dni nikt nie odpowiadał w wyprawie z bitwą. Kontaktowałem się z Guciem i na grupie Tawerny na FB i na samym FB. Jak ktoś chce to zapyta, pogada ze mną na chacie. Jak ktoś woli siedzieć i narzekać, że mnie nie ma i olaboga co poczniemy to trudno. Jak się jest nieporadnym to takie są później efekty. ;)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #390 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:15:27 »
- Thor Tharim ma 666 ludzi w garnizonie, leży tak głęboko w górach na zachodzie że wojna tam nie dotarła bo po za Ekkerund o jej istnieniu wiedziało z 5 osób. Na Valfden są 3 "twierdze". Thor Tharim to druga z trzech wzniesionych na Valfden krasnoludzkich twierdz, postawiona przed wiekami w czasach gdy jeszcze trwały - czy też dogasały - Wojny Nieśmiertelnych a o Numenorze zapomnianio na wiele długich zim. Potężna cytadela znajduje się w górach zwanymi Górami Ellmora lub z krasnoludzkiego szczytami Kazad Dran. Ciekawi spytają pewnie skąd się tam wzięła. Otóż gdy jakieś 300 lat temu okręty z Torgonu zboczyły z kursu przez burzę (po prawdzie to kapitanowie ostro popili) i trafiły w okolice wybrzeża dzisiejszej Gminy Sekon. Trudny górzysty teren nie zraził krasnoludzkich osadników, bardzo szybko zorganizowano miasteczko a 20 lat później ukończono budowę Bhar Bhuldur, pierwszej osady krasnoludzkiej na Numenorze. Po oczyszczeniu przełęczy "Białego Kła" z strzegącego ją wilkołaczego i wampirzego ścierwa zbudowano właśnie Thor Tharim. Przylegającą do górskiego szczytu masywną kupę granitu najeżoną taką ilością broni że arsenał Ekkerund to przy tym sklepik z asortymentem biednego kowala.
[member=312]Dragosani[/member] Czy mistrz gry zatwierdził ten wątek fabularny, czy ten gracz znów dopuszcza się samowolki? Przeczy to historii tej wyspy, ponieważ krasnoludów nigdy tutaj nie było nie wcześniej jak pojawili się ze swoimi wojskami podczas wojny Torgonu z Valfden.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #391 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:19:14 »
Nic mi o tym nie pisał, więc jak mogłem zatwierdzić?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #392 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:21:16 »
Nic mi o tym nie pisał, więc jak mogłem zatwierdzić?
On nigdy o tym nie powiadamia. Jego trzeba pilnować jak dziecko, bo rozpisuje głupoty, z których później fabularnie trzeba się tłumaczyć lub po prostu usuwać. <aniol> Powodzenia z burdelem, który zdążył już wprowadzić. ;)

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #393 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:25:29 »
Ja pierdole. Wiesz od kiedy to jest na wiki?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #394 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:26:01 »
- Witajcie, jestem Merith. Jak to w chramach, na górnych poziomach zapewne urzędują bandyci. Z tym sobie bym poradził, ale niżej... zjawy, duchy, szkielety. Trochę tego jest. A poszukuję planów tego. Otworzył notatnik na jednej ze stron i pokazał... to.


Takie pojazdy nie istnieją w uniwersum. Dlaczego Aragorn znów to robi bez konsultacji z Mistrzem Gry? Czyżby tak miał teraz wyglądać Marant? Aragorn robi z grą co mu się żywnie podoba i zmienia jej uniwersum pod siebie? Jeszcze za czasów, gdy byłem MG wielokrotnie mu pisałem, że takie zeppeliny nie mogą istnieć w Marancie.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #395 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:28:38 »
Isu, kurde. Podobno plany sterowców akceptowałeś. To kto w końcu pisze prawdę?

« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2016, 14:33:43 wysłana przez Dragosani »

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #396 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:33:43 »
Wpis wisi rok! Rok ponad pisze te same teksty. Ba! Ta historia jest używana od momentu jak zajmuję się wątkiem Ekkerund.

Takie pojazdy nie istnieją w uniwersum. Dlaczego Aragorn znów to robi bez konsultacji z Mistrzem Gry? Czyżby tak miał teraz wyglądać Marant? Aragorn robi z grą co mu się żywnie podoba i zmienia jej uniwersum pod siebie? Jeszcze za czasów, gdy byłem MG wielokrotnie mu pisałem, że takie zeppeliny nie mogą istnieć w Marancie.

Konsultowałem się z MG. Pytałem też ciebie o to czy mogą istnieć sterowce. Mam przszukać archiwum facebooka?


Isu, kurde. Podobno plany sterowców akceptowałeś. To kto w końcu pisze prawdę?

Pytałem Isa czy jet możliwe stworzenie sterowca, mówił że tak. Zresztą... Kto powiedział że my to znajdziemy? że to jest prawdziwy rysunek prawdziwej rzeczy? A nie szalona wizja jakiegoś wariata

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #397 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:35:00 »
Zanim sprawa ze sterowcami się nie wyjaśni, nic tam nie znajdziecie. Proste.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #398 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:43:12 »
Wpis wisi rok! Rok ponad pisze te same teksty. Ba! Ta historia jest używana od momentu jak zajmuję się wątkiem Ekkerund.
Tak jak napisał Drago, nie powiadamiasz o takich rzeczach MG. Ja też dopiero teraz o tym zauważyłem. Nie wszystkie twoje przeinaczenia i zmienienie historii Valfden pod siebie bez żadnej zgody MG jesteśmy w stanie wyłapać. Odstawiasz takie akcję od kiedy pamiętam. Straciłeś za to moje zaufanie, swoje wyróżnienia etc. Ale robisz tak nadal. Teraz jak mnie nie ma widzę, że masz ku temu jeszcze większe możliwości. Tak więc hulaj dusza. ÂŻal mi ciebie i żal mi tego, że twoje chore ambicje zniszczą ten system. Daruje więc sobie nerwy z tym związane.


Konsultowałem się z MG. Pytałem też ciebie o to czy mogą istnieć sterowce. Mam przszukać archiwum facebooka?

Pytałem Isa czy jet możliwe stworzenie sterowca, mówił że tak. Zresztą... Kto powiedział że my to znajdziemy? że to jest prawdziwy rysunek prawdziwej rzeczy? A nie szalona wizja jakiegoś wariata
I tak właśnie działasz. Mamy izbę lordów, do której trafiają projekty i muszą zostać zaakceptowane przez króla. Pokaż mi proszę link do postu, gdzie król zatwierdził wprowadzenie tego do gry. Co innego jeśli pytasz się mnie prywatnie na FB czy jest coś takiego w grze i odpowiadam ci, że nie ma racji bytu. Innym razem pytasz się mnie, czy może jednak by się udało więc odpisuje ci dla świętego spokoju, może. Ty naprawdę jesteś tak głupi czy po prostu wykorzystujesz tak absurdalne zagrania, żeby przystać na swoim? W grze obowiązuje konstytucja, która właśnie złamałeś, wyjebałeś się na graczy i osrałeś Mistrza Gry. Czyli robisz to, co mnie wkurwiało przez te ostatnie lata i żałuję, że nie dałem ci już dawno permanentnego bana, żebyś nie zatruwał tego systemu i tej społeczności. Tak jak zatrułeś i zniszczyłeś te swoje PBFy, które swego czasu robiłeś kopiując rozwiązania z Marantu i innych systemów. Daj sobie spokój i nie spierdol ludziom zabawy z tą grą. Już chyba wystarczająca ich zepsułeś, nie uważasz?

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #399 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:50:55 »
Isu, tutaj cię muszę trochę uspokoić. Twierdzisz, że napisałeś mu "może", więc sam go wprowadziłeś w błąd. Skoro masz o nim tak złą opinię, to trzeba było jednoznacznie odmówić. To raz. Dwa to te sterowce i tak miały przejść cały proces Izby itd. Od razu zastrzegłem, że to należy bardzo dokładnie opracować. Wychodzi na to, że się po prostu nie zrozumieliście.

Melkior, w charmie po prostu nie znajdziecie tych planów. Albo będą to niewyraźne bazgroły, zniszczone przez czas.

Sprawa z wyprawą Torsteina. Może ją zamkniemy i unieważnimy. Zrobisz mu inne zadanie. Ale najpierw napisz mi na czym będzie polegało. .

Forum Tawerny Gothic

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #399 dnia: 01 Sierpień 2016, 14:50:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything