Autor Wątek: Skargi i pomyłki  (Przeczytany 64105 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #260 dnia: 03 Luty 2015, 18:49:27 »
Nie będę oceniać zasadności zmian w umiejętnościach Lisza.

Pamiętam że w styczniu, rok temu, kiedy Isek tworzył te umki w swoim brudnopisie, pytał sie (głównie was, nekromantów) czy wszystko jest ok. Wyraziłeś wtedy swój sprzeciw? Mnie na studiach nauczono, że "milczenie oznacza akceptacje".

A reszta to typowe czepianie sie słówek, których nie lubie też u Isa. Wielokrotnie prowadziłem z nim dyskusje, kiedy zrobił to co ty teraz. Popełniłeś błąd pijąc miksture (wtf, co to był w ogóle za pomysł żeby cokolwiek pić u seryjnego mordercy!?). Jak wynikało z tego co napisał Isek, efekt ten był chwilowy, zatem miałeś szansę pociągnąć wyprawę dalej. Robiąc drugi raz to samo sam przypieczętowałeś swój los, również mnie nauczono: "każdy jest kowalem swojego losu". To było po prostu głupie i stąd taka kara.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #261 dnia: 03 Luty 2015, 19:35:35 »
Nie będę oceniać zasadności zmian w umiejętnościach Lisza.

Pamiętam że w styczniu, rok temu, kiedy Isek tworzył te umki w swoim brudnopisie, pytał sie (głównie was, nekromantów) czy wszystko jest ok. Wyraziłeś wtedy swój sprzeciw? Mnie na studiach nauczono, że "milczenie oznacza akceptacje".

A reszta to typowe czepianie sie słówek, których nie lubie też u Isa. Wielokrotnie prowadziłem z nim dyskusje, kiedy zrobił to co ty teraz. Popełniłeś błąd pijąc miksture (wtf, co to był w ogóle za pomysł żeby cokolwiek pić u seryjnego mordercy!?). Jak wynikało z tego co napisał Isek, efekt ten był chwilowy, zatem miałeś szansę pociągnąć wyprawę dalej. Robiąc drugi raz to samo sam przypieczętowałeś swój los, również mnie nauczono: "każdy jest kowalem swojego losu". To było po prostu głupie i stąd taka kara.

Oczywiście pamiętam jak Is wprowadzał rzeczy dla magów to też nie wyraziłeś sprzeciwu (a teraz chcesz zmian w tych umiejętnościach), ale nie jestem tutaj aby debatować o tym z Tobą. Co do drugiego: korzystam z metody, której zostałem nauczony. I nie pytam się Ciebie jak oceniasz to jak zachowuje się na wyprawie, tak samo ja nie oceniam Twoich poczynań na wyprawach, w których uczestniczysz. I czemu się nie dziwię, że odpisałeś wyrażając swoje oburzenie. Mam wrażenie, że chuj Cię to wszystko obchodzi, bo nie dotyczy Ciebie. Gdyby dotyczyło Ciebie poruszyłbyś ziemię i niebo albo odszedł z gry(jak kiedyś) tak samo jak dowiedziałeś się,że nie ma niewolnictwa. Atakowałeś wszystkich od Izby po Rade, bo zniesienie niewolnictwa popsuło Ci fabułę postaci. Także tego najpierw zacznij od siebie,a potem patrz na innych. I jeśli jak sam twierdzisz, że to nie Twoja sprawa to się nie udzielaj.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #261 dnia: 03 Luty 2015, 19:35:35 »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #262 dnia: 03 Luty 2015, 19:56:42 »
Dopiero co pisałeś na czacie, że jak chcemy to możemy komentować: za, przeciw... Rozumiem, że liczyłeś na same posty poparcia?

Oczywiście pamiętam jak Is wprowadzał rzeczy dla magów to też nie wyraziłeś sprzeciwu (a teraz chcesz zmian w tych umiejętnościach)

Nie pamiętam, abym był wtedy kiedy Isentor wprowadzał rzeczy dla magów. Mógłbyś podać jakiś konkret w postaci posta, gdzie Isentor tworzył umiejętności magiczne a ja byłem w Mrocznym Pakcie, bym mógł nanieść korekty? Ja mogę dać odnośnik, kiedy Isentor tworzył wasze umki (a ty byłeś wtedy aktywny), prosze:
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,21870.msg340687.html#msg340687

Gdyby dotyczyło Ciebie poruszyłbyś ziemię i niebo albo odszedł z gry(jak kiedyś)

Tak, dokładnie. Gdybym miał świadomość swojej racji to poruszyłbym niebo i ziemie, gdybym jednak miał poczucie swojego ewidentnego błędu to na pewno nie robiłbym przysłowiowego dymu. Trzeba mieć honor.

tak samo jak dowiedziałeś się,że nie ma niewolnictwa

A kiedy je zniesiono? Wtedy kiedy byłem aktywny czy nie? Zapytaj graczy, którzy obecnie maja niewolników, jaki jest ich status. Nikt ci nie odpowie, mimo iż nadal wykorzystują ich do różnych rzeczy.

Reszta to jakieś brednie pisane pod wpływem emocji, nie warto komentować.  :P

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #263 dnia: 03 Luty 2015, 20:24:32 »
Dopiero co pisałeś na czacie, że jak chcemy to możemy komentować: za, przeciw... Rozumiem, że liczyłeś na same posty poparcia?

Nie pamiętam, abym był wtedy kiedy Isentor wprowadzał rzeczy dla magów. Mógłbyś podać jakiś konkret w postaci posta, gdzie Isentor tworzył umiejętności magiczne a ja byłem w Mrocznym Pakcie, bym mógł nanieść korekty? Ja mogę dać odnośnik, kiedy Isentor tworzył wasze umki (a ty byłeś wtedy aktywny), prosze:
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,21870.msg340687.html#msg340687

Tak, dokładnie. Gdybym miał świadomość swojej racji to poruszyłbym niebo i ziemie, gdybym jednak miał poczucie swojego ewidentnego błędu to na pewno nie robiłbym przysłowiowego dymu. Trzeba mieć honor.

A kiedy je zniesiono? Wtedy kiedy byłem aktywny czy nie? Zapytaj graczy, którzy obecnie maja niewolników, jaki jest ich status. Nikt ci nie odpowie, mimo iż nadal wykorzystują ich do różnych rzeczy.

Reszta to jakieś brednie pisane pod wpływem emocji, nie warto komentować.  :P

Nie ma to jak wyciągać rzeczy, które były robione ponad rok temu. Jeśli idziemy tym tokiem to może jeszcze wyszarpiesz coś od 2006 roku. Co do oskarżenia o liczenie na posty poparcia to zaprzeczam, bo nie wszyscy się z tym zgadzają. Z drugiej strony wiedziałem, że oprócz Isa będziesz pewną osoba, która to skomentuje.
Co za różnica czy byłeś aktywny czy nie? Moja wina, że nie byłeś. Jeśli nie byłeś to Twoja strata. I pytałem się innych graczy, ale może Tobie najwidoczniej nie chcą udzielić odpowiedzi ( bo może mają do Ciebie niechęć?). I naprawdę Rakbar nie jestem tu po to, żeby z Tobą dyskutować.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #264 dnia: 03 Luty 2015, 20:42:30 »
Widzę że nie potrafisz skompletować faktów. Jeśli kogoś w danym czasie nie było to nie mógł mieć wpływu na wprowadzane rzeczy, co czyni go usprawiedliwionym. Kiedy były tworzone te umki byłeś aktywny, zacząłeś z nich korzystać niedługo po ich wprowadzeniu, wyprawa zaczęła ci się w lipcu czy tam sierpniu, a problem twój odnośnie zmiany umek (czy słyszny czy nie) zaczął się dopiero przy twojej śmierci. To dziecinne, bo służy tylko wyłganiu się z własnej (ponownej) bezmyślności.

Uchylasz się od skomentowania niektórych rzeczy, tak samo zresztą jak nie raczyłeś mi odpisać na PW. Przyznasz chociaż że popełniłeś błąd czy to też sprawka Isentora, bo nie napisał ci łopatologicznie, że w szklance nie jest woda a, jak było w rzeczywistości, mikstura na chwilową lewitacje?

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #265 dnia: 03 Luty 2015, 20:51:21 »
Ale moze Dev pisze o tym dopiero teraz, bo dopiero teraz jasno na biały wyszła bezsensowność tej umki i jej niezbalansowanie względem innych. Wszyscy dobrze wiedza ,że niektóre umki są zapisane chaotycznie, a analizując całą listę nowych umek łatwo jest coś takiego przeoczyć, bo przypomina to czytanie umowy czy jakichś regulaminów.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #266 dnia: 04 Luty 2015, 15:29:27 »
Nie będę odnosił się do kwestii ulg za nieukończenie wyprawy, ponieważ gracz popełnił w niej szereg błędów, które skutkowały zgonem. Wyprawy tego typu są o wiele trudniejsze niż zadania szkoleniowe bądź wyprawy robione tylko i wyłącznie w celu profitu bądź rozrywki. Wyprawy w pakcie dotyczące awansów na wyższe stanowiska posiadają adekwatny poziom trudności. Gracz zaś popełnił szereg błędów przeciętnego nowicjusza.


W kwestii umek. Zarzucono brak podobieństwa do umek z bractwa. Mroczny Pakt to nie jest bractwo, specyfika przemiany w lisza rządzi się innymi prawami i w ostateczności daje zupełnie inne bonusy choć na pozór mogą się one wydawać podobne. Proces celowo jest tak utrudniony, by w momencie ukończenie szkolenie przynosił ogromne korzyści. W Bractwie następuje to większymi krokami i w końcowym efekcie nie jest na tyle wydaje co powrót do życia lisza. Tak więc zarzucanie błędnego sformułowania umiejętności lisza, bo gracz nie stał się dzięki nim na starcie bogiem, jest według mnie niestosowne i nie widzę dalszego sensu w kontynuowaniu dyskusji na ten temat.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #267 dnia: 04 Luty 2015, 16:56:57 »
Nie będę odnosił się do kwestii ulg za nieukończenie wyprawy, ponieważ gracz popełnił w niej szereg błędów, które skutkowały zgonem. Wyprawy tego typu są o wiele trudniejsze niż zadania szkoleniowe bądź wyprawy robione tylko i wyłącznie w celu profitu bądź rozrywki. Wyprawy w pakcie dotyczące awansów na wyższe stanowiska posiadają adekwatny poziom trudności. Gracz zaś popełnił szereg błędów przeciętnego nowicjusza.


W kwestii umek. Zarzucono brak podobieństwa do umek z bractwa. Mroczny Pakt to nie jest bractwo, specyfika przemiany w lisza rządzi się innymi prawami i w ostateczności daje zupełnie inne bonusy choć na pozór mogą się one wydawać podobne. Proces celowo jest tak utrudniony, by w momencie ukończenie szkolenie przynosił ogromne korzyści. W Bractwie następuje to większymi krokami i w końcowym efekcie nie jest na tyle wydaje co powrót do życia lisza. Tak więc zarzucanie błędnego sformułowania umiejętności lisza, bo gracz nie stał się dzięki nim na starcie bogiem, jest według mnie niestosowne i nie widzę dalszego sensu w kontynuowaniu dyskusji na ten temat.

Zdecyduj się w końcu z określaniem statusu tej wyprawy, bo różne wersje słyszałem od Ciebie i sam wykluczyłeś to, że jest to wyprawa o statusie dotyczącym awansu w pakcie. Dokładnie na SB, że jest to zwykła wyprawa na której zbiera się składniki i dotyczy ona tylko i wyłącznie umiejętności. Wyprawa dotycząca awansu byłaby wtedy, gdybym chciał poznać umiejętność zmierzch duszy, bo zapewne do rytuału byłoby Ci coś potrzebne. Błędy błędami, ale powiem Ci, że zabijałeś i karałeś ludzi za różne małe bzdury, zamykałeś wyprawy bo ktoś źle coś zdefiniował. Chcę abyś zmienił zapis, że trucizna zniszczyła moje ciało zgodnie z definicją działania trucizny.

Dużo rzeczy jest, które nie zgadzają się na marancie lub nie są zdefiniowane lub nagle są definiowane przez Ciebie w zupełnie inny sposób niż mówiłeś jakiś czas temu.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #268 dnia: 04 Luty 2015, 17:02:17 »
Błędy błędami, ale powiem Ci, że zabijałeś i karałeś ludzi za różne małe bzdury, zamykałeś wyprawy bo ktoś źle coś zdefiniował. Chcę abyś zmienił zapis, że trucizna zniszczyła moje ciało zgodnie z definicją działania trucizny.

Dużo rzeczy jest, które nie zgadzają się na marancie lub nie są zdefiniowane lub nagle są definiowane przez Ciebie w zupełnie inny sposób niż mówiłeś jakiś czas temu.

Yep, tak jest. Szkoda że tylko nieliczni to widzą.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #269 dnia: 04 Luty 2015, 17:03:07 »
Zdecyduj się w końcu z określaniem statusu tej wyprawy, bo różne wersje słyszałem od Ciebie i sam wykluczyłeś to, że jest to wyprawa o statusie dotyczącym awansu w pakcie. Dokładnie na SB, że jest to zwykła wyprawa na której zbiera się składniki i dotyczy ona tylko i wyłącznie umiejętności. Wyprawa dotycząca awansu byłaby wtedy, gdybym chciał poznać umiejętność zmierzch duszy, bo zapewne do rytuału byłoby Ci coś potrzebne. Błędy błędami, ale powiem Ci, że zabijałeś i karałeś ludzi za różne małe bzdury, zamykałeś wyprawy bo ktoś źle coś zdefiniował. Chcę abyś zmienił zapis, że trucizna zniszczyła moje ciało zgodnie z definicją działania trucizny.
Rakbar wystarczająco podsumował Twoje poczynania w tej sprawie. Szereg wypraw na pozyskanie składników, by przeprowadzić ostatecznie rytuał niezbędny do awansu jak najbardziej można uważać za jedną z wielu wypraw na jego drodze. Robisz dokładnie to o czym wspomniał już Rakbar. Wyciągasz pytanie z kontekstu. Pytałeś czy ta konkretna wyprawa to wyprawa na awans, napisałem, że nie - owszem. Bo to nie była wyprawa na awans, takie są po wykonaniu szeregu pomniejszych wypraw, które również składają się na efekt końcowy. Tak więc nie była to wyprawa, w której awansujesz ale bez niej nie będziesz miał okazji przystąpić do tej z awansem. Logiczne?<ignorant>

Cytuj
Uchylasz się od skomentowania niektórych rzeczy, tak samo zresztą jak nie raczyłeś mi odpisać na PW. Przyznasz chociaż że popełniłeś błąd czy to też sprawka Isentora, bo nie napisał ci łopatologicznie, że w szklance nie jest woda a, jak było w rzeczywistości, mikstura na chwilową lewitacje?
Tyle w temacie, który z mojej strony uważam za zakończony.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #270 dnia: 04 Luty 2015, 17:06:37 »
Yep, tak jest. Szkoda że tylko nieliczni to widzą.


Tyle, że Ty Aragorn totalnie przegiąłeś w sprawie tych roślinek i nie ma co tutaj tego komentować. Jakim cudem w 2 czy 3 godziny wyszło Tobie ponad 100 sztuk roślin?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #271 dnia: 04 Luty 2015, 17:12:34 »

Tyle, że Ty Aragorn totalnie przegiąłeś w sprawie tych roślinek i nie ma co tutaj tego komentować. Jakim cudem w 2 czy 3 godziny wyszło Tobie ponad 100 sztuk roślin?
Nie mówiłem o roślinach. Jest wiele innych przypadków. TAK POMYLIÂŁEM SIÊ Z ROÂŚLINAMI I TYLKO DO TEGO SIÊ PRZYZNAJE. A niech ktoś wpierw sprecyzuje zasady zbierania roślin a potem gada o łamaniu zasad  <facepalm> <ignorant>

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #272 dnia: 04 Luty 2015, 17:13:36 »
Rakbar wystarczająco podsumował Twoje poczynania w tej sprawie. Szereg wypraw na pozyskanie składników, by przeprowadzić ostatecznie rytuał niezbędny do awansu jak najbardziej można uważać za jedną z wielu wypraw na jego drodze. Robisz dokładnie to o czym wspomniał już Rakbar. Wyciągasz pytanie z kontekstu. Pytałeś czy ta konkretna wyprawa to wyprawa na awans, napisałem, że nie - owszem. Bo to nie była wyprawa na awans, takie są po wykonaniu szeregu pomniejszych wypraw, które również składają się na efekt końcowy. Tak więc nie była to wyprawa, w której awansujesz ale bez niej nie będziesz miał okazji przystąpić do tej z awansem. Logiczne?<ignorant>
Tyle w temacie, który z mojej strony uważam za zakończony.

Rakbar nie jest tu jakimś guru, ale może jakbyś uważnie przeczytał wyżej to byś zobaczy, że przyznaje się do tych błędów. Jedynie czego chce od Ciebie to przywrócenia mojego ciała do stanu pierwotnego zgodnie z działaniem trucizn.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #273 dnia: 04 Luty 2015, 17:15:05 »
Jedynie czego chce od Ciebie to przywrócenia mojego ciała do stanu pierwotnego zgodnie z działaniem trucizn.
Nie zrozumiałem tego. Jak mam przywrócić Twoje ciało, skoro go nie ma i co mają do tego trucizny?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #274 dnia: 04 Luty 2015, 17:18:57 »
Devowi chodzi o to że działanie twojej trucizny jest niezgodne z zasadami ich działania na wiki

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #275 dnia: 04 Luty 2015, 17:25:27 »
Devowi chodzi o to że działanie twojej trucizny jest niezgodne z zasadami ich działania na wiki
Mojej trucizny tam nie ma wpisanej, ponieważ jest nową substancją, tworem Hegerta.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #276 dnia: 04 Luty 2015, 17:30:33 »
Ale on się powołał na http://pl.wikipedia.org<lol>

W naszych zasadach to brzmi:

Cytuj
Mikstury trujące to przede wszystkim trucizny wpływające niekorzystnie na osoby, które poddane zostały ich działaniu.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #277 dnia: 04 Luty 2015, 17:32:35 »
Ale on się powołał na http://pl.wikipedia.org<lol>

W naszych zasadach to brzmi:

ÂŚmiej się Rakbar śmiej, ale jest to też główne źródło na które powołuje się Is. A jak już się śmiejesz to masz tu encyklopedie PWN:
http://encyklopedia.pwn.pl/haslo/trucizna;3989407.html
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2015, 17:47:48 wysłana przez Devristus Morii »

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #278 dnia: 26 Luty 2015, 13:17:25 »
W wyprawie Zwiazany paktem
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,26379.40.html
Isentor nie podal statystyk potwora przez co nie wiedzialem jak zareagowac na tego potwora, przez co stracilem noge od kolana w dol w wyniku spalenia jej runa ognia w trakcie improwizowanej obrony.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #279 dnia: 26 Luty 2015, 13:26:39 »
W wyprawie Zwiazany paktem
http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,26379.40.html
Isentor nie podal statystyk potwora przez co nie wiedzialem jak zareagowac na tego potwora, przez co stracilem noge od kolana w dol w wyniku spalenia jej runa ognia w trakcie improwizowanej obrony.

Jak idziesz sobie w nieznane miejsce i spotykasz nieznanego stwora, którego nikt nie widział, to czemu miałbyś wiedzieć co to jest i jak z tym walczyć?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #279 dnia: 26 Luty 2015, 13:26:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top