Autor Wątek: Skargi i pomyłki  (Przeczytany 64078 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #200 dnia: 02 Październik 2012, 18:04:06 »
Ja się wypowiem. Ale do wszystkich prócz Grisa i Mantosa, także słuchajcie:

Gris i Mantos to są oburzeni na wszystko chłopcy. Nie grali od lat, a jak grali, to porzytku było z nich na początku. Owszem, w v.1 byli ważnymi osobistościami, tworzyli fabułę, robili wyprawy, sterowali gildiami. W V.2 się pozmieniało. Mantos od razu zjebał sprawę ze swoją gildią i w niedługim czasie ona upadła. Grison grał i prowadził OV. Ale! Pamiętam całe miesiace, kiedy prowacowaliśmy nad V.3 Ja, Gordian, Canis, Is... Wszyscy, ale nie gris. Grison miał przez to szereg upomnień od Isentora. A potem zwyczajnie odechciało mu się grać i nie grał kupę czasu. Jego roszczenia są śmieszne. Przez ten czas zrobiłem sobie lepszą postać niż jego, przynajmniej pod względem technik walki. Bo byłem nauczony wszystkiego.
Gram od v.1 Jestem szefem organizacji. Pracowałem nad marantem w pocie czoła i co mi z tego zostało? Ze wszystkich um. walki mogłem wybrać tylko jedną. Zaraz powiem do czego zmierzam, ale jeszcze wspomnę, że cholernie irytuje mnie kiedy widzę:

Może gdybyś przez kilka lat grania zapracował na staty, które nie mieściłyby ci się na dwóch kartkach a4, tak jak mi, to też zostałoby ci tyle talentów. o.O

Jedna z najlepszych? ;d Cool story, bro. No ale... Diomek się nie upomniał, a my się upomnieliśmy. Ale heca.

Bo osobiście przed v.3 miałem lepsze statystyki od Grisona. Postać była do walki, a nie bo wszystkiego jak u grisa, ale była lepsza statystykami.


Ale już mówię co jest źle. Gris i Mantos to pryszcz. Nic nie znaczący gracze, którzy się chcieli odbić. Złem jest... Isentor. Mówię to w pełni świadomy ew. konsekwecnji, chociaż u nas w kraju jest wolność słowa. Isentor znowu zjebał. Sra po kątach o balans. Pierdoli o jakiś zasadach. Ustala pewne normy zamiany statystyk. I tutaj mała dygresja. Zamiana statystyk u magów, czyli zamiana czarów lub wymiana na telanty była tylko dla GRAJÂĄCYCH graczy. A nie dla kogoś, kogo dawno temu SAM IS usunął z marantu i wywalił domostwo. A teraz Is znowu spierdolił. Zamiast trzymać się reguł jak sam ustala i o jakich pisze zaczyna rozdawać talenty ludziom którzy dawno nie grali.

Walentin, Melitele, Legolas... Oni też powinni dostać coś na start? Czemu nie dostali? Bo Is się nie boi ich krytyki, a Grisa i mantosa tak? Nie wiem. Ale wiem, że błędem są takie rzeczy jakie obecnie się dzieją. Więcej bym zyskał, gdybym nie grał i wrócił po dwóch latach, niż gdyby grał cały czas? Taka jest logika?




Nie kłócę się i nie zamierzam. Po prostu szlag może trafić jak przychodzisz i pytasz "co my takiego zrobiliśmy dla Marantu, bo ty nie kojarzysz". Tak jak napisałem... Graliśmy sporo. Dużo intensywniej i nie raz dłużej niż ci, którzy teraz dopieprzają się do naszych bonusów, które tak naprawdę bonusami nie są, tylko zamienionymi skillami. o.O Prowadziliśmy organizacje, udzielaliśmy się jak mogliśmy, organizowaliśmy masę wypraw i zadań. Byłem MG nie krócej chyba, niż ty po mnie. A warto zaznaczyć, że wtedy nie był to spacer po malinowym polu, tylko użeranie się z Iskową absencją, chorym umysłem canisa i ciągłymi zmianami, za którymi chyba nikt nie nadążał.
Ja i Aragorn zrobiliśmy więcej dla fabuły marantu niż trzech takich jak Ty grisku. A GM byłem w tych samych czasach co i ty. Z tym, że ja nie wywaliłem spoconej lachy na marant kiedy był w potrzebie (odszedłeś z OV i ono upadło, dopiero aragonr je pozbierał) tylko siedziałem i pracowałem. A teraz czuję się nie fair z tym, co Ci is dał.


A mantos to już w ogołe śmieszna historia. Ze sceny gma zszedł jako pierwszy, a dostał takie staty :O

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #201 dnia: 02 Październik 2012, 19:30:12 »
Tom się ubawił. Jak zawsze. ;d
Zastanawiam się, czy dyskusja z tobą ma jakiś sens, bo ostatnim razem kiedy udowodniłem ci, że nie wiesz sam co piszesz, to niezgrabnie obróciłeś sprawę w żart...
 
Grison grał i prowadził OV. Ale! Pamiętam całe miesiace, kiedy prowacowaliśmy nad V.3 Ja, Gordian, Canis, Is... Wszyscy, ale nie gris. Grison miał przez to szereg upomnień od Isentora. A potem zwyczajnie odechciało mu się grać i nie grał kupę czasu.
Całkiem zabawnie odnosisz się do mnie i do mojego bycia w szeregach MG. Byłem tam i pracowałem póki nie wkurwiłem się na panujące tam zasady. Czyli - Isentora nie ma, praktycznie rządzi canis, nic nie można zrobić, nic wprowadzić, a otrzymanie akceptacji na skilla, npc lub wyprawę graniczy z cudem. To zabawne, bo sam kiedyś przyznawałeś mi rację, co do tego. Teraz zmieniłeś zdanie? Nie mniej jednak... W pewnym momencie przestałem po prostu wchodzić na forum i powiedziałem Isentorowi, że może mi usunąć grupę GM. To był koniec mojej pracy. Oficjalnie o tym mówiłem. To, że grupę posiadałem jeszcze przez jakiś czas, to nie moja sprawa, tylko Iska. Zapewne nie chciało mu się usunąć jej z mojego profilu, a może liczył że jeszcze wrócę do tego kurwidołka. Mniejsza. W każdym razie... Ja się za GM'a już nie uważałem. Ty, niestety chyba sądzisz, że było wręcz odwrotnie i oczekiwałeś ode mnie pracy, kiedy o żadnej nie mogło być już mowy, bo ZREZYGNOWAÂŁEM. Myliłeś się Guciu i będziesz mylił nadal, o ile nie nauczysz się prawidłowo zapamiętywać sytuacji i ich przytaczać. Póki co, nadal praw głupoty i wlewaj fałszywą żółć w graczy. Dobrze ci idzie.

Jego roszczenia są śmieszne.
Zasadnicze pytanie... Jakie roszczenia? o.O Gdzie ty je widzisz? Jedynymi osobami mającymi jakieś niezidentyfikowane bliżej roszczenia są ci, którzy burzą się o nasze staty.

Gris i Mantos to są oburzeni na wszystko chłopcy.
Gris i Mantos to pryszcz. Nic nie znaczący gracze, którzy się chcieli odbić.
Kiedy porozmawiamy o tym, kim ty jesteś, drogi Guciu? To byłoby interesujące...

Walentin, Melitele, Legolas... Oni też powinni dostać coś na start?
Oczywiście. Powinni, czemu nie? Każdy powinien. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Grać bez tego co się wypracowało, a chociaż bez jakiejś znośnej części tego, jest frustrujące. To ile kto dostał nie leży jednak w mojej gestii, tylko MG.

Czemu nie dostali? Bo Is się nie boi ich krytyki, a Grisa i mantosa tak? Nie wiem.
Czemu nie dostali? Bo się o nie nie upominali? Czemu my dostaliśmy? Bo jako jedyni mieliśmy w sobie tyle odwagi, samozaparcia i determinacji, aby walczyć o swoje? Ale gdzież... Jak widzę każde wystąpienie o swoje prawa to pośmiewisko, a gdy nie daj Boże, ktoś po licznych bataliach otrzyma to co chciał, jest hejtowany, tak jak my teraz, przez was. Pewnie jesteście z siebie tacy dumni...

Ja i Aragorn zrobiliśmy więcej dla fabuły marantu niż trzech takich jak Ty grisku. A GM byłem w tych samych czasach co i ty.

A to ciekawa, subiektywna ocena, kogoś kto żyje marantem i łaknie tylko przyznawania jaki to nie jest fajny i ile nie robi. o.O Ale cóż... Nie wnikam w czyjeś życiowe aspiracje...

Z tym, że ja nie wywaliłem spoconej lachy na marant kiedy był w potrzebie (odszedłeś z OV i ono upadło, dopiero aragonr je pozbierał) tylko siedziałem i pracowałem.
A ja wywaliłem, bo miałem dosyć torpedowania każdej mojej inicjatywy, bez względu na to jaka nie była i ile poświęciłem na nią czasu. Jeśli byłeś masochistą i godziłeś się na takie traktowanie swojej pracy, tylko po to aby mieć nadzieję, że kiedyś w końcu ktoś zacznie coś robić i będzie lepiej, to twoja sprawa. Ja oficjalnie odpadłem na własne życzenie.

A teraz czuję się nie fair z tym, co Ci is dał.
Frustracje nie do mnie. Ja otrzymałem, to o co się spierałem. Chciałeś swoje? Było się upominać. Jak dzieci...
« Ostatnia zmiana: 02 Październik 2012, 19:36:22 wysłana przez Grison »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #201 dnia: 02 Październik 2012, 19:30:12 »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #202 dnia: 02 Październik 2012, 20:10:07 »
Ok, w dupie mam ile się kiedyś uczyliście, ile należało się wam po tym talentów. Ale jak układaliście nowe staty, to powinniście zachować balans organizacji. Nie wiem czemu tego nie zachowaliście. My wszyscy nie możemy uczyć się u innych orgnizacji. Ba, nawet nauczyciel w mieście wymaga braku przynależności. Teraz wpadacie wy. Z umiejętnościami z 3 organizacji. Potrafiący zajebać każdego. Temu jestem przeciwny.

Wymień te trzy organizacje, bo ja u siebie widzę tylko jeden skill z innej org ;/ Co do nauczyciela w mieście, to nie wiem w jakim celu wymaga on braku przynależności ;/

Ja się wypowiem. Ale do wszystkich prócz Grisa i Mantosa, także słuchajcie:

Ten wstęp mnie o mdłości przyprawił, skoro chcesz się do nas przypierdalać to nie zachowuj się jak przedszkolanka w stosunku do niesfornego dziecka,

Gris i Mantos to są oburzeni na wszystko chłopcy. Nie grali od lat, a jak grali, to porzytku było z nich na początku. Owszem, w v.1 byli ważnymi osobistościami, tworzyli fabułę, robili wyprawy, sterowali gildiami. W V.2 się pozmieniało. Mantos od razu zjebał sprawę ze swoją gildią i w niedługim czasie ona upadła. Grison grał i prowadził OV. Ale! Pamiętam całe miesiace, kiedy prowacowaliśmy nad V.3 Ja, Gordian, Canis, Is... Wszyscy, ale nie gris. Grison miał przez to szereg upomnień od Isentora. A potem zwyczajnie odechciało mu się grać i nie grał kupę czasu. Jego roszczenia są śmieszne. Przez ten czas zrobiłem sobie lepszą postać niż jego, przynajmniej pod względem technik walki. Bo byłem nauczony wszystkiego.
Gram od v.1 Jestem szefem organizacji. Pracowałem nad marantem w pocie czoła i co mi z tego zostało? Ze wszystkich um. walki mogłem wybrać tylko jedną.

Pięknie to opisałeś, widocznie trzeba się wtrącić w tą wypowiedź chociaż nie jest kierowana do mnie: Starałem się zmienić Zakon w gildię magów, niby dostałem pozwolenie na naukę, ale musiała być prowadzona osobiście przez Isa, który nie miał wtedy czasu zazwyczaj, w związku z tym że nie miał dość czasu tempo tej nauki było takie, że do dzisiaj zapewne bym nie opanował tego co było wymagane. Chciałem też zmienić później profil gildi o czym powinieneś dobrze pamiętać bo sam zgłosiłeś się z chęcią pomocy przy opisie skillów które później zostały wyjebane (żeby nie było - jestem wdzięczny za tamto)

Ale już mówię co jest źle. Gris i Mantos to pryszcz. Nic nie znaczący gracze, którzy się chcieli odbić. Złem jest... Isentor. Mówię to w pełni świadomy ew. konsekwecnji, chociaż u nas w kraju jest wolność słowa. Isentor znowu zjebał. Sra po kątach o balans. Pierdoli o jakiś zasadach. Ustala pewne normy zamiany statystyk. I tutaj mała dygresja. Zamiana statystyk u magów, czyli zamiana czarów lub wymiana na telanty była tylko dla GRAJÂĄCYCH graczy. A nie dla kogoś, kogo dawno temu SAM IS usunął z marantu i wywalił domostwo. A teraz Is znowu spierdolił. Zamiast trzymać się reguł jak sam ustala i o jakich pisze zaczyna rozdawać talenty ludziom którzy dawno nie grali.

Walentin, Melitele, Legolas... Oni też powinni dostać coś na start? Czemu nie dostali? Bo Is się nie boi ich krytyki, a Grisa i mantosa tak? Nie wiem. Ale wiem, że błędem są takie rzeczy jakie obecnie się dzieją. Więcej bym zyskał, gdybym nie grał i wrócił po dwóch latach, niż gdyby grał cały czas? Taka jest logika?

Oczywiście, dostaliśmy te statystyki ponieważ zastraszyliśmy Isa i teraz je nam z ręki :) Chyba, że to było tak, że nie chcieliśmy się bawić w zabijanie wilków i zrezygnowaliśmy z gry. Była zgoda na przekonwertowanie  naszych starych statystyk jednak w tamtym czasie, gra bez przynależności do organizacji nie miała żadnego sensu (nauczyciele w mieście uczyli tylko kilku początkowych umiejętności). Wróciliśmy teraz gdy aktualizacja została ukończona, nie wracamy dla tego że wymusiliśmy na Isu te statystyki. Liczba talentów została wyliczona na dodatek z bonusu który dostałem po wprowadzeniu v3, przed tą aktualizacją moja postać również była potężniejsza od obecnej i nie przypominam sobie żeby "mogła zajebać każdego"


A mantos to już w ogołe śmieszna historia. Ze sceny gma zszedł jako pierwszy, a dostał takie staty :O

Jak to napisał kiedyś pewien cygan: "Myliłeś się Guciu i będziesz mylił nadal, o ile nie nauczysz się prawidłowo zapamiętywać sytuacji i ich przytaczać." Nigdy nie byłem GM, nigdy nie miałem dostępu do dysputum, a to z tego powodu, że w czasie gdy trwał nabór pomagałem Crisisowi przy jego systemie, który według Isa był plagiatem i bał się, że będę przekazywał najtajniejsze z tajnych informacji jego największemu wrogowi. Prawda jest taka, że pod względem mechaniki to jedyne co miał wspólnego z marantem to to że było jej jak najmniej, coś ala v1., ale to już inna historia.

I na koniec mam do ciebie prośbę, jeśli chcesz się zachowywać jak bojownik o wolność i sprawiedliwość to idź przed pałac prezydencki z transparentem "Jebać rząd", a nie przedstawiaj siebie jako męczennika na niszowym forum

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #203 dnia: 02 Październik 2012, 20:16:03 »
Ja się wypowiem. Ale do wszystkich prócz Grisa i Mantosa, także słuchajcie:

Gris i Mantos to są oburzeni na wszystko chłopcy. Nie grali od lat, a jak grali, to porzytku było z nich na początku. Owszem, w v.1 byli ważnymi osobistościami, tworzyli fabułę, robili wyprawy, sterowali gildiami. W V.2 się pozmieniało. Mantos od razu zjebał sprawę ze swoją gildią i w niedługim czasie ona upadła. Grison grał i prowadził OV. Ale! Pamiętam całe miesiace, kiedy prowacowaliśmy nad V.3 Ja, Gordian, Canis, Is... Wszyscy, ale nie gris. Grison miał przez to szereg upomnień od Isentora. A potem zwyczajnie odechciało mu się grać i nie grał kupę czasu. Jego roszczenia są śmieszne. Przez ten czas zrobiłem sobie lepszą postać niż jego, przynajmniej pod względem technik walki. Bo byłem nauczony wszystkiego.
Gram od v.1 Jestem szefem organizacji. Pracowałem nad marantem w pocie czoła i co mi z tego zostało? Ze wszystkich um. walki mogłem wybrać tylko jedną. Zaraz powiem do czego zmierzam, ale jeszcze wspomnę, że cholernie irytuje mnie kiedy widzę:

Bo osobiście przed v.3 miałem lepsze statystyki od Grisona. Postać była do walki, a nie bo wszystkiego jak u grisa, ale była lepsza statystykami.


Ale już mówię co jest źle. Gris i Mantos to pryszcz. Nic nie znaczący gracze, którzy się chcieli odbić. Złem jest... Isentor. Mówię to w pełni świadomy ew. konsekwecnji, chociaż u nas w kraju jest wolność słowa. Isentor znowu zjebał. Sra po kątach o balans. Pierdoli o jakiś zasadach. Ustala pewne normy zamiany statystyk. I tutaj mała dygresja. Zamiana statystyk u magów, czyli zamiana czarów lub wymiana na telanty była tylko dla GRAJÂĄCYCH graczy. A nie dla kogoś, kogo dawno temu SAM IS usunął z marantu i wywalił domostwo. A teraz Is znowu spierdolił. Zamiast trzymać się reguł jak sam ustala i o jakich pisze zaczyna rozdawać talenty ludziom którzy dawno nie grali.

Walentin, Melitele, Legolas... Oni też powinni dostać coś na start? Czemu nie dostali? Bo Is się nie boi ich krytyki, a Grisa i mantosa tak? Nie wiem. Ale wiem, że błędem są takie rzeczy jakie obecnie się dzieją. Więcej bym zyskał, gdybym nie grał i wrócił po dwóch latach, niż gdyby grał cały czas? Taka jest logika?



Ja i Aragorn zrobiliśmy więcej dla fabuły marantu niż trzech takich jak Ty grisku. A GM byłem w tych samych czasach co i ty. Z tym, że ja nie wywaliłem spoconej lachy na marant kiedy był w potrzebie (odszedłeś z OV i ono upadło, dopiero aragonr je pozbierał) tylko siedziałem i pracowałem. A teraz czuję się nie fair z tym, co Ci is dał.


A mantos to już w ogołe śmieszna historia. Ze sceny gma zszedł jako pierwszy, a dostał takie staty :O

Podpisuję się pod tym ręcoma, nogami i wszystkim tym co jeszcze mogę. Jestem w marancie od praktycznie samego początku i przez wszystkie wersje marantu byłem jednym z najpotężniejszych magów w grze. Wyuczone miałem 3/4 szkół panujących w zasadach, a teraz po wszelkich zmianach i rozpoczęciu wersji 3 dostałem tylko jedną marną szkołę, bo miałem wg. Isa małą liczbę szkół wyuczonych - na 7 szkół wyuczonych do końca miałem 5. Mniejsza o to choć cały czas to wypominam... Nie przerwałem gry ani razu i patrząc na to co Wy dostaliście po długiej przerwie w grze, bo nagle zachciało wam się wrócić to ja czuję się oszukany i oburzony oraz potraktowany jak nic nie znaczący dla Isa gracz, który oddał 6 lat dla rozwoju marantu. Sorry, ale to jest nie fair.
Z drugiej strony nie można mieć pretensji do Grisona i Mantosa, bo na całej linii zawalił Isentor.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #204 dnia: 02 Październik 2012, 20:29:53 »
Z drugiej strony nie można mieć pretensji do Grisona i Mantosa, bo na całej linii zawalił Isentor.
Nie, to my jesteśmy źli, Devciu. :| To wszystko nasza wina i powinniśmy ponieść konsekwencje. Niech z naszych niecnych występków osądzi nas Jaśnie Oświecony Gunses. Znając jego wyobraźnię nie będzie miał problemów z dodaniem lub przeinaczeniem pewnych "faktów", które są prawdziwe tylko w jego mniemaniu.

Dygresja... Nie żebym cię atakował, Guciu... Po prostu mam dosyć, gdy co jakiś czas, przez kilka lat wstecz, zdarza ci się wpadać na miejsce zdarzenia niczym prorok na ambonę i obwieszczać światu jak to się sprawy nie mają. Pal licho, że wyglądasz przy tym całkiem komicznie. I pal licho, że połowa tego co mówisz, to wyssane z palca bzdety, które albo źle pamiętasz i przeinaczysz, albo nie miały miejsca. Pomińmy też, to że w ciągu kilku takich wybryków starałeś się chyba kogoś w zgrabny sposób obrazić. Na nie szczęście, to też trzeba umieć.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #205 dnia: 02 Październik 2012, 20:34:27 »
No kurwa, ale ja jako jedyny demon, znający 5 na 7 szkół magii ostał się tylko z 1 szkołą magii. Ponad to jestem postacią fabularną w grze -.- Więc zrozum moje oburzenie tym faktem. Wcale się teraz nie dziwię, że starzy gracze nie chcą wracać do gry, a nowi nie przybywają.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #206 dnia: 02 Październik 2012, 20:38:21 »
No kurwa, ale ja jako jedyny demon, znający 5 na 7 szkół magii ostał się tylko z 1 szkołą magii -.- Więc zrozum moje oburzenie tym faktem. Wcale się teraz nie dziwię, że starzy gracze nie chcą wracać do gry, a nowi nie przybywają.
Rozumiem. Jak najbardziej. Zacząłeś grać równo ze mną, w tą grę. Może nawet kwartał wcześniej.
Nie zapominaj, że jako jedyni z mentosem darliśmy się o swoje staty, bo czuliśmy się pokrzywdzeni. A teraz ktoś drze się na nas, bo się nam udało coś uzyskać. Paranoja.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #207 dnia: 02 Październik 2012, 20:53:40 »
Mantos. Nie można powyolbrzymiać? <ignorant> Ale szczerze, po uj Ci martokineza. Albo jesteś wojem, albo magiem, albo czymś innym. Niszczysz grę.

I tak na marginesie. Ile niby zamierzaliście grać? Kiedy mamy się spodziewać tego momentu, gdy po ostrej burzy wokół waszych postaci nagle wszystko ucichnie, a was w ogóle nie będzie?

Rozumiem. Jak najbardziej. Zacząłeś grać równo ze mną, w tą grę. Może nawet kwartał wcześniej.
Nie zapominaj, że jako jedyni z mentosem darliśmy się o swoje staty, bo czuliśmy się pokrzywdzeni. A teraz ktoś drze się na nas, bo się nam udało coś uzyskać. Paranoja.

A powiedz, jakby to teraz wyglądało, gdyby wszyscy gracze z 5 letnim stażem, postanowili by drzeć ryja o wyjebany w kosmos bonus? Odpowiesz że to nasz problem?

Wielu z nas grało kupę lat. Wielu z nas pracowało dla Marantu. Ale Ci wszyscy, którzy graja nadal i nie robili sobie takich przerw jak wy, potrafili zaakceptować wszystkie resety systemu. Czemu wy macie z tym problem?

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #208 dnia: 02 Październik 2012, 20:54:03 »
Nie zapominaj, że jako jedyni z mentosem darliśmy się o swoje staty, bo czuliśmy się pokrzywdzeni. A teraz ktoś drze się na nas, bo się nam udało coś uzyskać. Paranoja.
Z mojej strony wygląda to o tyle dziwnie, że już raz to dostaliście. Wchodząc w v3 otrzymaliście bonusy w postaci bodaj kilku szkół magii, nie pamiętam dokładnie, bo jakoś mnie to nie zainteresowało. No i gitara. Mam jednak wrażenie, że większości się to nie podoba, bo nie ma żadnego racjonalnego wytłumaczenia, czemu kolejne, nowe postaci również startują z tym bonusem. W końcu zamiana statów odbywała się w obrębie jednej postaci. To tak, jakbym wymienił teraz wszystkie umiejętności mojej aktualnej postaci na złoto i talenty, po czym spokojnie zrobił sobie nową postać i wydał to wszystko.
To tutaj jest nie fair. Bo po raz kolejny dostajecie coś, co już raz otrzymaliście. Nikt się nie pluł, jak Is dał wam bonusy na v3. Nie było o co - teraz moim zdaniem jest. Bo to przestaje być śmieszne, gdy wystarczy być dobrym kumplem admina, żeby startować z intratniejszej pozycji.

Bo ja też mógłbym zrobić nową postać i zacząć się upominać o swoje. Bo w końcu jestem tu nie od dziś, grałem kawał czasu, trochę mistrzowałem. Ale tego nie zrobię. A dlaczego? Bo już raz to dostałem.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #209 dnia: 02 Październik 2012, 21:07:04 »
Nie, to my jesteśmy źli, Devciu. :| To wszystko nasza wina i powinniśmy ponieść konsekwencje. Niech z naszych niecnych występków osądzi nas Jaśnie Oświecony Gunses. Znając jego wyobraźnię nie będzie miał problemów z dodaniem lub przeinaczeniem pewnych "faktów", które są prawdziwe tylko w jego mniemaniu.

Dygresja... Nie żebym cię atakował, Guciu... Po prostu mam dosyć, gdy co jakiś czas, przez kilka lat wstecz, zdarza ci się wpadać na miejsce zdarzenia niczym prorok na ambonę i obwieszczać światu jak to się sprawy nie mają. Pal licho, że wyglądasz przy tym całkiem komicznie. I pal licho, że połowa tego co mówisz, to wyssane z palca bzdety, które albo źle pamiętasz i przeinaczysz, albo nie miały miejsca. Pomińmy też, to że w ciągu kilku takich wybryków starałeś się chyba kogoś w zgrabny sposób obrazić. Na nie szczęście, to też trzeba umieć.
Ale ja nie mówię ze mam wam prorokować i wydawać osądy. Swoje zdanie powiedziałem. Zawinił Is, że przyznał takim kogucikom jak wy, zbyt duże umiejętności na stary. Niektóre kwestie były już zamknięte, już was wywalono z grupy marantu. Jakieś um. na wstęp jeszcze umiem zrozumieć, no ale to była przesada.
I nie wiem czemu próbujesz tutaj przed wszystkimi grać, kogoś, kto mówi z sensem i przekonaniem o słuszności jego słów. To, że mało kto już Cię tutaj szanuje widocznie do Ciebie nie dociera mój drogi. A stało się to przez twoje zachowanie. Cały czas wyrzucasz jaki to nie byłeś dobry GM. Jaki to nie byłeś stłamszony i ograniczony przez Isentora, jaki to byłeś pozbawiony możliwości rozwoju. A tak na prawdę nie robiłeś nic. Zarzucasz mi kłamstwa i przeinaczanie faktów, bo wiesz, że o tych niuansach wiemy ja, Is, Dev, Ty i Gordian. I nikt inny nie wie jak to się pięknie opierdzielałeś przez całe miesiące. No ale ja już powiedziałem co miałem powiedzieć. Dowiedziałem się też, że na pewno mi odpiszesz i będę miał wątpliwą przyjemność czytania jaki to ja nie jestem zły i niesprawiedliwy, zapatrzony w siebie itp...

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #210 dnia: 02 Październik 2012, 21:33:11 »
Mantos. Nie można powyolbrzymiać? <ignorant> Ale szczerze, po uj Ci martokineza. Albo jesteś wojem, albo magiem, albo czymś innym. Niszczysz grę.

I tak na marginesie. Ile niby zamierzaliście grać? Kiedy mamy się spodziewać tego momentu, gdy po ostrej burzy wokół waszych postaci nagle wszystko ucichnie, a was w ogóle nie będzie?

Edziu, jak dla mnie to niszczeniem gry jest obdzieranie jej z największego atutu, którym jest brak sztywnych ograniczeń. To jak zbudujesz postać zależy od tego jak ją sobie wymyślisz. Co stoi na przeszkodzie żeby po wyuczeniu się umiejętności dla wojownika pójść do gildii i nauczyć się tej mortokinezy? A na chuj mi ta umiejętność? Ponieważ daje w chuj możliwości na przeprowadzenie walki, dzięki czemu można wyjść poza schemat "unik, unik i kosa w plecy" Nie mówię, że z samą bronią nie można nic ciekawego napisać, oczywiście, że można ale w pewnym momencie ciężko uniknąć powtarzania się, nawet w odrębnie jednej wyprawy ;/

Jak długo zamierzamy grać? O ile nikt nam nie będzie przeszkadzał to tak długo jak będziemy mieli czas.

A powiedz, jakby to teraz wyglądało, gdyby wszyscy gracze z 5 letnim stażem, postanowili by drzeć ryja o wyjebany w kosmos bonus? Odpowiesz że to nasz problem?

Wielu z nas grało kupę lat. Wielu z nas pracowało dla Marantu. Ale Ci wszyscy, którzy graja nadal i nie robili sobie takich przerw jak wy, potrafili zaakceptować wszystkie resety systemu. Czemu wy macie z tym problem?

My nie dostaliśmy tych statów bo wróciliśmy do gry, my wróciliśmy bo dostaliśmy staty ;/ Nie mamy problemu z resetem, jak dla mnie to Is może resetować co drugi dzień, ja po prostu nie będę wtedy grał. Tak samo nie chcieliśmy zaczynać od zera, ponieważ ciężko budować ciekawy wątek, gdzie każdy napotkany wilk to starcie na śmierć i życie.

Bo to przestaje być śmieszne, gdy wystarczy być dobrym kumplem admina, żeby startować z intratniejszej pozycji.

Isek, ja i Gris - jeden świat :) Piszę ostatni raz już bo to do niczego nie prowadzi, nie mam zamiaru za nic przepraszać bo też nie mam za co. Widzieliście jak Is przeliczył statystyki, nie zrobił tego bo jesteśmy najlepszymi psiapsiółmi na świecie (nie odzywaliśmy się praktycznie poza kilkoma rozmowami o zmianach w marancie), nie zastraszyliśmy (Gucio own) ani w żaden sposób go do tego nie przymusiliśmy. Swoje pretensje kierować do Isa i niech on decyduje co z tym zrobić.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #211 dnia: 02 Październik 2012, 21:54:32 »
A powiedz, jakby to teraz wyglądało, gdyby wszyscy gracze z 5 letnim stażem, postanowili by drzeć ryja o wyjebany w kosmos bonus? Odpowiesz że to nasz problem?

Wielu z nas grało kupę lat. Wielu z nas pracowało dla Marantu. Ale Ci wszyscy, którzy graja nadal i nie robili sobie takich przerw jak wy, potrafili zaakceptować wszystkie resety systemu. Czemu wy macie z tym problem?

To nie bonus, tylko zamienione staty.  <facepalm>  Serio... Macie pretensje o coś, co sobie wywalczyliśmy. Wy jakoś nie sililiście się na to, a teraz macie pretensje. Miejcie je sami do siebie, albo do kogoś kto te staty rozdawał. Nie do nas. No sorry... Czuję się jak w Polsce... Gdy ktoś jest na tyle zdeterminowany aby się lepiej ustawić od innych, to jest zaraz zły i musi być zlinczowany. Tak właśnie się zachowujecie.

To tak, jakbym wymienił teraz wszystkie umiejętności mojej aktualnej postaci na złoto i talenty, po czym spokojnie zrobił sobie nową postać i wydał to wszystko.
Nie wiem... Czy w tym jest coś dziwnego? o.O Zapewne byś mógł zrobić to o czym piszesz, gdybyś chciał i odpowiednio o to zabiegał. Zrobiliśmy dokładnie to samo co kiedyś... Wymieniliśmy staty. Kiedyś nikogo to nie dziwiło, było naturalne. Teraz nagle każdy hejtuje. Why?

Bo ja też mógłbym zrobić nową postać i zacząć się upominać o swoje. Bo w końcu jestem tu nie od dziś, grałem kawał czasu, trochę mistrzowałem. Ale tego nie zrobię. A dlaczego? Bo już raz to dostałem.
 
Mógłbyś, nie zrobiłeś tego. Do mnie masz o to pretensje? W jakiej świętej księdze jest napisane, że staty można zmienić raz jedyny, a nie więcej?

Zawinił Is, że przyznał takim kogucikom jak wy, zbyt duże umiejętności na stary.
"Kogucikom". ;d Daruj sobie to zgrabne nazewnictwo, jak i inne, charakteryzujące cię, pseudo-inteligentne "błyskotliwości".

I nie wiem czemu próbujesz tutaj przed wszystkimi grać, kogoś, kto mówi z sensem i przekonaniem o słuszności jego słów.
Nie próbuję i nie gram. Mówię z sensem i słusznością, co tobie się czasami nie zdarza.
Powtarzam po raz kolejny... Dostaliśmy to co wywalczyliśmy. Ktokolwiek ma z tym problem? Ktokolwiek sądzi, że jest źle i niesprawiedliwie? Dobrze. Nie do nas jednak sprawę kierować i nie próbować na nas najeżdżać, tak jak to robicie, "w słusznej sprawie" najwidoczniej.

To, że mało kto już Cię tutaj szanuje widocznie do Ciebie nie dociera mój drogi. A stało się to przez twoje zachowanie.
Nie wiem o jakim szacunku, lub jego braku mówisz. Starzy userzy, których znałem i utrzymywałem dobry kontakt już dawno nie przesiadują na forum. Mówię o tych samych userach, którzy uważali cię za zabawny pomiot Assasyna, który teraz wyrósł, może już puścić spodnie swego "miszcza" i pluć w każdego. Owi userzy mają żony i kredyty do spłacania, lub kończą studia. Tak, Guciu, jest coś poza forum. Nieodkryty przez ciebie świat. Większości dzisiejszych userów po prostu nie znam. Nie rozmawiałem z nimi, lub wymieniłem kilka zdań. Skąd więc tekst o tym, ze ktokolwiek miałby mnie za coś szanować lub nie? Guciowa imaginacja?
I o jakim zachowaniu mówisz? O walce o swoje, która nie wiedzieć czemu każdemu tak przeszkadza? O odpowiadaniu na twoje i nie tylko twoje śmieszne ataki?

Cały czas wyrzucasz jaki to nie byłeś dobry GM. Jaki to nie byłeś stłamszony i ograniczony przez Isentora, jaki to byłeś pozbawiony możliwości rozwoju. A tak na prawdę nie robiłeś nic. Zarzucasz mi kłamstwa i przeinaczanie faktów, bo wiesz, że o tych niuansach wiemy ja, Is, Dev, Ty i Gordian. I nikt inny nie wie jak to się pięknie opierdzielałeś przez całe miesiące.
Niewyraźnie mówię... Tak więc ponownie w historii tego forum będzie trzeba zaaplikować wersję dla ułomnego Gucia.
Tak więc...
Grison jest MG. Super. Jest Grison, chce pracować. Nie ma Isentora, jest zajęty. Jest canis, nie ma więc możliwości pracy. Po raz kolejny powtarzam, że się kiedyś w tej kwestii ze mną zgadzałeś. Niestety, w tej chwili przyznać do tego jest ci nie na rękę, tak więc grasz greka.
Dalej... Gdy Grison ma tego dosyć - rezygnuje. Mówi Isentorowi, że może mu zabrać grupę, bo pracował nie będzie. Dziwnym trafem Isentor mi owej grupy nie ściąga. To co z niej mam to to, że nie muszę wysyłać scenariuszy do wypraw. Wygodne.
Ułomny Guciu najwyraźniej sądzi, że nadal Mg jestem. Zaczynają się prace... Ja zrezygnowałem, tak więc mam wszystko gdzieś. Rzadko nawet wchodzę na forum. Wielkie moje zdziwienie, gdy Isek pisze do mnie, że się opieprzam. Cóż... Przecież napisałem mu, że pracować się nie da i nie będę tego robił, skoro jego nie obchodził system przez całe miesiące. Teraz również powtarzam, specjalnie dla ciebie, żebyś dobrze zrozumiał :-* - nie uważałem się wtedy za MG, nie poczuwałem się do tej funkcji i do pracy. Czemu sądzisz więc, że się opieprzałem? o.O Po raz kolejny Guciowa imaginacja?
A może tak w ogóle kolejny raz przeinaczasz fakty i mówisz o czasach kiedy już odebrano mi (w końcu) grupę MG. Aragorn wszedł na moje miejsce. Pozbyto się canisa, Isentor zaczął się interesować systemem. Gordian pracował na pełnych obrotach, za co potem zresztą został potraktowany niewdzięcznie i podle? O tych czasach mówisz? o.O

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #212 dnia: 02 Październik 2012, 23:40:20 »
Coś czułem, że się obudzicie z ręką w nocniku.


Ale już mówię co jest źle. Gris i Mantos to pryszcz. Nic nie znaczący gracze, którzy się chcieli odbić. Złem jest... Isentor. Mówię to w pełni świadomy ew. konsekwecnji, chociaż u nas w kraju jest wolność słowa. Isentor znowu zjebał. Sra po kątach o balans. Pierdoli o jakiś zasadach. Ustala pewne normy zamiany statystyk. I tutaj mała dygresja. Zamiana statystyk u magów, czyli zamiana czarów lub wymiana na telanty była tylko dla GRAJÂĄCYCH graczy. A nie dla kogoś, kogo dawno temu SAM IS usunął z marantu i wywalił domostwo. A teraz Is znowu spierdolił. Zamiast trzymać się reguł jak sam ustala i o jakich pisze zaczyna rozdawać talenty ludziom którzy dawno nie grali.
Kiedy Grison z Mantosem przyszli pierwszy raz po statystyki wszyscy ich bronili, nikt nie miał nic przeciwko temu, że wezmą wytrenowane postacie, w końcu wszystko było jawne w temacie z konwersją statystyk. Pytałem nawet na PW. Nie wiem, czy z wami jest coś nie tak? Jak to jest, że nie mieliście nic przeciwko temu, że Grison i Mantos mogli dostać super postacie ale wykłócacie się o to, że dostali dobre postacie, bo nie zgodziłem się wtedy na ich życzenia? Naprawdę trudno mi traktować takie zachowanie na poważnie. Odnoszę wrażenie, że cokolwiek bym nie zrobił i tak znajdzie się powód, by po mnie jeździć.


Walentin, Melitele, Legolas... Oni też powinni dostać coś na start? Czemu nie dostali? Bo Is się nie boi ich krytyki, a Grisa i mantosa tak? Nie wiem. Ale wiem, że błędem są takie rzeczy jakie obecnie się dzieją. Więcej bym zyskał, gdybym nie grał i wrócił po dwóch latach, niż gdyby grał cały czas? Taka jest logika?
Problem z dostaniem czegoś polega na tym, że trzeba najpierw o to poprosić. ÂŻadnego PW nie otrzymałem, nikt do mnie w tej sprawie nie pisał na gadu. Tak więc jak dla mnie tematu nie było.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #213 dnia: 03 Październik 2012, 00:26:52 »
Co innego dostać 'dobrą' postać, a co innego 'półboga' na którego normalny gracz musi pracować dobry rok. I wytłumacz mi proszę tą martokinezę.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #214 dnia: 03 Październik 2012, 10:17:58 »
"Kogucikom". ;d Daruj sobie to zgrabne nazewnictwo, jak i inne, charakteryzujące cię, pseudo-inteligentne "błyskotliwości".
Ty na prawdę uważasz, że takim zachowaniem stworzysz sobie otoczkę osoby doświadczonej? Inteligentnej? Mi to się kojarzy z jakimś niedowartościowanym gostkiem, który na różne wyuczone i wypraktykowane sposoby, próbuje pustymi słowy podwyższyć swoje poczucie wartości i umocnić stanowisko w tej dyskusji.


Nie wiem o jakim szacunku, lub jego braku mówisz. Starzy userzy, których znałem i utrzymywałem dobry kontakt już dawno nie przesiadują na forum. Mówię o tych samych userach, którzy uważali cię za zabawny pomiot Assasyna, który teraz wyrósł, może już puścić spodnie swego "miszcza" i pluć w każdego. Owi userzy mają żony i kredyty do spłacania, lub kończą studia. Tak, Guciu, jest coś poza forum. Nieodkryty przez ciebie świat. Większości dzisiejszych userów po prostu nie znam. Nie rozmawiałem z nimi, lub wymieniłem kilka zdań. Skąd więc tekst o tym, ze ktokolwiek miałby mnie za coś szanować lub nie? Guciowa imaginacja?
Kim ty jesteś, żeby wiedzieć jaki świat odkrywam a jaki nie? Grisku, przecież sam wiesz, że to śmieszne i żałosne. Nie da się tak człowieka określić. Przychodzisz nie wiadomo skąd i twierdzisz, że co... ÂŻe śpię z lapkiem i cały czas odświeżam tg? Beka z Ciebie.



Ułomny Guciu najwyraźniej sądzi
<facepalm> dygnął Ci?



Coś czułem, że się obudzicie z ręką w nocniku.
Działasz jak Canis. Zasady pod swoje widzi mi się. Tylko, że na Ciebie nie ma gdzie donieść. Problem polega również na tym, że chcesz utrzymać system i pracujesz nad nim jak dziki. Magia, walka, eq. Wszystko fajnie, ale takie akcje strasznie burzą twój wizerunek. Kto będzie znosił kolejne takie wpadki? Sam widzisz jak wypowiadają się gracze. Powiedz mi szczerze, warto tego wysłuchiwać, tych kłótni i niezadowolenia, dla Grisa i Mantosa? To ma być cena ich powrotu? Widzisz sam jak gracze podchodzą do twoich decyzji w sprawie tej dwójki. Już lepiej by było, gdyby nie wracali, niż żeby na wstępie, przez kilka twoich decyzji zrobili taką burzę na forum.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #215 dnia: 03 Październik 2012, 10:44:51 »
Albo żebyś to ty, Isu, określił im poprzeczkę, ile mogą umieć. W szczególności ta martokineza (kurwa <facepalm>). I te złoto. Rozumiem trochę kasy na dobry początek. Ale nie ustawienie gracza do końca życia.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #216 dnia: 03 Październik 2012, 12:09:21 »
A miałem dać sobie spokój ;/

Ty na prawdę uważasz, że takim zachowaniem stworzysz sobie otoczkę osoby doświadczonej? Inteligentnej? Mi to się kojarzy z jakimś niedowartościowanym gostkiem, który na różne wyuczone i wypraktykowane sposoby, próbuje pustymi słowy podwyższyć swoje poczucie wartości i umocnić stanowisko w tej dyskusji.

Przezabawne ;d Cóż, szkoda, że to jest skierowane go Grisa nie do mnie więc pozostawiam mu odpowiedź, od siebie dodam tylko tyle, że w tym momencie sam dokładnie tak się zachowałeś i oszczędziłeś mi trudu opisywania twojej postawy. Starasz się udowodnić swoją wyższość wplatając jakieś śmieszne wyzwiska w swoje wypowiedzi starając się nas sprowokować, niestety jak widzisz nie udało ci się to i teraz nóżkami tupiesz.

Kim ty jesteś, żeby wiedzieć jaki świat odkrywam a jaki nie? Grisku, przecież sam wiesz, że to śmieszne i żałosne. Nie da się tak człowieka określić. Przychodzisz nie wiadomo skąd i twierdzisz, że co... ÂŻe śpię z lapkiem i cały czas odświeżam tg? Beka z Ciebie.

Nie wiem czy śpisz z lapkiem, ale każdy idiota zauważy, że w swojej samoocenie podbudowujesz się swoim stanowiskiem w jakiejś małej forumowej grze. Zaprzeczaj ile chcesz, ale to ty cały czas odwołujesz się do szacunku innych userów, chwalisz się swoim bagażem doświadczenia i przytaczasz co ty tu nie zrobiłeś. Mój bohater.

Działasz jak Canis. Zasady pod swoje widzi mi się. Tylko, że na Ciebie nie ma gdzie donieść. Problem polega również na tym, że chcesz utrzymać system i pracujesz nad nim jak dziki. Magia, walka, eq. Wszystko fajnie, ale takie akcje strasznie burzą twój wizerunek. Kto będzie znosił kolejne takie wpadki? Sam widzisz jak wypowiadają się gracze. Powiedz mi szczerze, warto tego wysłuchiwać, tych kłótni i niezadowolenia, dla Grisa i Mantosa? To ma być cena ich powrotu? Widzisz sam jak gracze podchodzą do twoich decyzji w sprawie tej dwójki. Już lepiej by było, gdyby nie wracali, niż żeby na wstępie, przez kilka twoich decyzji zrobili taką burzę na forum.

Proszę, proszę, bardzo ładnie proszę nie ośmieszaj się... Nie wiem skąd u ciebie aż taka zawiść, ale prawda jest taka, że gdy chcieliśmy wrócić to Isu był ostatnią osobą, której na tym zależało. Jego decyzja w sprawie "tej dwójki" była znana (kurwa powtarzam to 10 raz, zapamiętajcie tym razem), jeszcze w czasie wakacji gdy zgodził się na konwersję statystyk. Najbardziej mnie bawi w twojej wypowiedzi to jak próbujesz uświadomić Isowi, że na chwilę obecną jedyna słuszna opcja to nas wypierdolić ;d Ubawiłem się setnie, najlepsze jest to, że jedyną osobą która nas namawiała do powrotu byłeś ty, by nas wpleść w swoje wspaniałe imperium. Cóż, nie mówię, że gdybyśmy się zgodzili ta dyskusja nigdy nie miała by miejsca, ale mogę się założyć, że ty nie byłbyś jej przodownikiem.

Albo żebyś to ty, Isu, określił im poprzeczkę, ile mogą umieć. W szczególności ta martokineza (kurwa <facepalm>). I te złoto. Rozumiem trochę kasy na dobry początek. Ale nie ustawienie gracza do końca życia.

Edziu, nie rozumiem dlaczego cię tak strasznie boli ten jeden skill, skoro mag może zrezygnować z przynależności do gildii i trenować się na wojownika to nie rozumiem dlaczego wojownik nie mógłby postąpić podobnie i uzyskać tą mortkokinezę. Więc wciąż czekam na wyjaśnienie o co ci właściwie chodzi ;/ Co do złota to masz rację, bo przy takiej sumie to nie ma właściwie po co grać tylko chodzić i skille wykupywać. No, ale to już Pawła kwestia co z tym zrobi.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #217 dnia: 03 Październik 2012, 12:26:12 »
Chodzi mi o to, że nie nauczysz się tak od razu w Pakcie umiejętności Martokinezy. Musiałbym iść ścieżką, najpierw adepta, później maga, a na końcu arcymaga. O ile umiejętności wojownicze tego tak nie wymagają chyba, w gildii magicznej jest pewien schemat nauki. Aktualnie masz umiejętność po prostu wyjętą z dupy. ;)

Ja na miejscu Isa dałbym wam po prostu pewną pulę talentów i kasy na naukę. I dołączacie do organizacji i dopiero uczycie się odpowiednich rzeczy. A nie że sami sobie wybieracie co chcecie. ÂŁamiąc balans, wkurwiając innych...
« Ostatnia zmiana: 03 Październik 2012, 12:30:57 wysłana przez Elrond »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #218 dnia: 03 Październik 2012, 17:15:49 »
Ty na prawdę uważasz, że takim zachowaniem stworzysz sobie otoczkę osoby doświadczonej? Inteligentnej? Mi to się kojarzy z jakimś niedowartościowanym gostkiem, który na różne wyuczone i wypraktykowane sposoby, próbuje pustymi słowy podwyższyć swoje poczucie wartości i umocnić stanowisko w tej dyskusji.
Tu masz idealną odpowiedź:
Starasz się udowodnić swoją wyższość wplatając jakieś śmieszne wyzwiska w swoje wypowiedzi starając się nas sprowokować, niestety jak widzisz nie udało ci się to i teraz nóżkami tupiesz.
Nic dodać nic ująć.
Kim ty jesteś, żeby wiedzieć jaki świat odkrywam a jaki nie? Grisku, przecież sam wiesz, że to śmieszne i żałosne. Nie da się tak człowieka określić. Przychodzisz nie wiadomo skąd i twierdzisz, że co... ÂŻe śpię z lapkiem i cały czas odświeżam tg? Beka z Ciebie.
W tym przypadku również:
Nie wiem czy śpisz z lapkiem, ale każdy idiota zauważy, że w swojej samoocenie podbudowujesz się swoim stanowiskiem w jakiejś małej forumowej grze. Zaprzeczaj ile chcesz, ale to ty cały czas odwołujesz się do szacunku innych userów, chwalisz się swoim bagażem doświadczenia i przytaczasz co ty tu nie zrobiłeś. Mój bohater.
Ponownie nic do dodana.
Dobrze zapamiętaj sobie ten opis, bo to obraz twojej osoby - łaknącego poklasku, pseudo-inteligentnego pozera, realizującego się na małym forum. Byłeś całkiem zabawny i do tolerowania, póki nie zacząłeś wylewać swoich żalów i maluczkich ambicji na nas.

<facepalm> dygnął Ci?
Hahaha. ;d Głębokie i błyskotliwe jak twoja mentalność.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #219 dnia: 03 Październik 2012, 17:23:13 »
Hahaha. ;d Głębokie i błyskotliwe jak twoja mentalność.

Trochę szacunku Paweł.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Skargi i pomyłki
« Odpowiedź #219 dnia: 03 Październik 2012, 17:23:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top