Autor Wątek: Pomoc związana z grą  (Przeczytany 282483 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Styczeń 2011, 21:52:25 »
O ile wiem to u nas w Bractwie uczą Hartu Ciała i Kamuflażu.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Styczeń 2011, 22:15:15 »
No właśnie że nie. I to też mnie dziwi. Mogę poznać tam tylko umiejętności wampirów, walkę mieczem i używanie zbrój. Kiedyś było można w Atusel, ale teraz są tam tylko NPC od zadań i jakieś trzy puste działy. A w Efehidonie jest tylko dwuch NPC z czego jeden uczy walki, w drugi ma tylko akrobatykę, perswazję, podstawy łowiectwa i medyka.

Praktycznie nigdzie nie mogę nauczyć się:
Szczęściarz
Myśliwy
Ciało atlety
Hart ciała
Zaawansowane łowiectwo
Pozyskiwanie trucizn
Zdzieranie futer
Kamuflaż
ÂŻelazny żołądek
Cichy zabójca

Powyższe są bardzo ważne dla mojej postaci. Reszta to magiczne i złodziejskie więc mnie nie odchodzą.

Co jak co, ale wampir musi znać umiejętności łowcy. W końcu jest nim O.o

Za to znalazłem na samym dole coś takiego:

"Czarne serce - Po przebiciu Twojego serca sztyletem" i co?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Styczeń 2011, 22:15:15 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Styczeń 2011, 22:24:16 »
Większość umiejętnosci ktore wymieniles sa dostepne u NPC w Kruczym Bractwie. Proszę:

Umiejętności nabywane:

Perswazja Koszt: 500 - sztuk złota
Szczęściarz Koszt: 480 - sztuk złota
Myśliwy Koszt: 350 - sztuk złota
Kamuflaż Koszt: 650 - sztuk złota
ÂŻelazny żołądek Koszt: 800 - sztuk złota
Cichy zabójca Koszt: 700 - sztuk złota
Akrobatyka Koszt: 350 - sztuk złota
Otwieranie wszelkich zamków Koszt: 400 - sztuk złota
Kradzież kieszonkowa Koszt: 100 - sztuk złota
Podstawy łowiectwa Koszt: 50 - sztuk złota
Zaawansowane łowiectwo Koszt: 250 - sztuk złota
Upuszczanie krwi Koszt: 300 - sztuk złota
Pozyskiwanie trucizn Koszt: 600 - sztuk złota
Zdzieranie futer Koszt: 100 - sztuk złota

A Ciało Atlety i Hart Ciała moga być w Bractwie Switu
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2011, 22:27:09 wysłana przez Zeyfar »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #63 dnia: 14 Styczeń 2011, 22:34:48 »
Nevo teraz jest po prostu  tak, że wstępując do jednej organizacji niejako zamykasz sobie drogę w innej.
Z tego co pamiętam to Bractwo ÂŚwitu miało kształcić rycerzy i super wojowników, Kruki miały uczyć złodziei i skrytobójców a wampiry zapełniać świat wampirami. Więc nie dziw się, że wiele umiejętności nie ma u was skoro wasza organizacja nie na to jest stworzona.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #64 dnia: 14 Styczeń 2011, 22:41:12 »
Nevo teraz jest po prostu  tak, że wstępując do jednej organizacji niejako zamykasz sobie drogę w innej.
Z tego co pamiętam to Bractwo ÂŚwitu miało kształcić rycerzy i super wojowników, Kruki miały uczyć złodziei i skrytobójców a wampiry zapełniać świat wampirami. Więc nie dziw się, że wiele umiejętności nie ma u was skoro wasza organizacja nie na to jest stworzona.
Dokładnie.  ;)


Niclas uczy:
Ciało atlety - 190 - sztuk złota
Hart ciała - 650 - sztuk złota
Upuszczanie krwi - 300 - sztuk złota
Telekineza - 80 - sztuk złota
Koncentracja - 100 - sztuk złota
Ezoteryka - 200 - sztuk złota
ÂŻelazny żołądek - 800 - sztuk złota
Medyk -  900 - sztuk złota
Przemieszczenie - 500

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #65 dnia: 14 Styczeń 2011, 23:19:22 »
Gordq machłeś się. Nevo nie istnieje od jakiegoś czaasu już. Niko się pytał.
Ogólnie uważam że dobrze jest jak jest. Jesteś w danej organizacji to uczysz się umiejętności jakie są powiązane z jej tematyką.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #66 dnia: 14 Styczeń 2011, 23:30:42 »
To ja jako wampir praktycznie niczego nie moge się nauczyć <hę> Na palcacj jednej ręki umiejętności wampirzych i walkę bronią. Skórowania nie mogę się nauczyć bo nie. Kamuflarzu nie bo nie. Budowy ciała i hardu nie. Cichego zabójcy (kurwa) NIE MOGÊ!

To po chuj mi te talenty? Mam je wysyłać biednym dzieciom w Etiopi czy uczyć się walki wszystkimi brońmi chociaż będę używał tylko mieczu, sztyletu i sporadycznie łuku?

Czemu kiedyś grając magiem mogłem się ich nauczyć? I nie było to podczas panowania Canisa. Chodzi mi tu o dawniejsze czasy. Mogłem nauczyć się walki łukiem, mieczem, kosturem, hardu ciała, akrobatyki, pozyskiwania wszelakiego gówna. Wspominałem o zajebiście dużej palecie czarów i umiejętności magicznych?

Teraz wampir daje mi tylko polepszone zmysły, widzenie w ciemności, nietoperka, siłę, szybkość, skakanie, chwilowe znikanie, leczenie śliną. Krzyk, odbijanie pocisków, straszne oko. Ale po co mi to jak mam mózg wielkości orzeszka i nie potrafię się skradać do  ofiary albo wyciąć te jej jebane serce?

A skoro jestem tak zajebisty to nie muszę się uczyć całej gównianej reszty, co nie?

Ogólnie uważam że dobrze jest jak jest. Jesteś w danej organizacji to uczysz się umiejętności jakie są powiązane z jej tematyką.

A jak pomyślisz że, kurwa, ale fajnie by było zapolować na tego jelenia. To ugryziesz się w język i będziesz grał od nowa?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #67 dnia: 15 Styczeń 2011, 02:04:24 »
To ja jako wampir praktycznie niczego nie moge się nauczyć <hę> Na palcacj jednej ręki umiejętności wampirzych i walkę bronią. Skórowania nie mogę się nauczyć bo nie. Kamuflarzu nie bo nie. Budowy ciała i hardu nie. Cichego zabójcy (kurwa) NIE MOGÊ!
Płaczesz Edziu jakby Ci ktoś zabrał herbatniki. Gra specjalnie została zbalansowana tak by gracz nie mógł nauczyć się wszystkich umiejętności w jednej organizacji. Bo wtedy organizacje tracą swój sens. Nikt nie powiedział jednak, że wraz z postępem gry nie będziesz mógł nauczyć się innych umiejętności. NPC mający dla Ciebie zadania, po wypełnieniu np. 5 powiązanych ze sobą zadań zaoferują Ci naukę danej umiejętności, w której się specjalizują.


Czemu kiedyś grając magiem mogłem się ich nauczyć? I nie było to podczas panowania Canisa. Chodzi mi tu o dawniejsze czasy. Mogłem nauczyć się walki łukiem, mieczem, kosturem, hardu ciała, akrobatyki, pozyskiwania wszelakiego gówna. Wspominałem o zajebiście dużej palecie czarów i umiejętności magicznych?
Gildia magiczna oferująca umiejętności typowego wojownika czy berserkera? Nie Edziu, nie tak to funkcjonuje. <tuli> Dawniej mogłeś należeć do każdej z organizacji. Dlatego mogłeś.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #68 dnia: 15 Styczeń 2011, 10:25:22 »
 ;[

Ale ja chcę być cichym łowcą. Zabójcą. Pomyśl. Kto jak nie wampir nadaje się do tego najbardziej?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #69 dnia: 15 Styczeń 2011, 10:27:14 »
Człowiek czy elf wyszkolony w Kruczym Bractwie?:P my mamy monopol na zabójców i innych tego typu ludzi. Dlatego kto chce być skrytobójcą, najemnikiem, złodziejem przychodzi do nas.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #70 dnia: 15 Styczeń 2011, 10:35:57 »
A do wampirów to kto przychodzi? Po co? By być nieśmiertelnym i patrzeć na innych z góry w karczmie? <hę>

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #71 dnia: 15 Styczeń 2011, 10:37:07 »
Edziu, jak trafnie to wszystko odgadłeś. Poza tym macie swoje atrybuty wampirów i to Ci mało?

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #72 dnia: 15 Styczeń 2011, 10:49:52 »
No. Pragnę poznać atrybuty wojownicze. A skoro nie mogę być łowcą, ani cichym zabójcą, o magu i paladynie nie wspominając, to przynajmniej nauczyłbym się czegoś potrzebnemu wojownikowi. Czy może wampir nie może być również wojownikiem?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #73 dnia: 15 Styczeń 2011, 11:04:45 »
No. Pragnę poznać atrybuty wojownicze. A skoro nie mogę być łowcą, ani cichym zabójcą, o magu i paladynie nie wspominając, to przynajmniej nauczyłbym się czegoś potrzebnemu wojownikowi. Czy może wampir nie może być również wojownikiem?
Gunses pracuje nad nowościami dla wampirów.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #74 dnia: 15 Styczeń 2011, 11:31:53 »
Wiem  >:(

Niemniej jednak dziwi mnie, że nie mogę poznać tych umiejętności, które dla mnie, jako wojownika, łowcę, zabójcę, są nieodzowną częścią mojej postaci, a przynajmniej były takie w moim mniemaniu gdy zastanawiałem się jaką grać postacią i co ją będę uczył.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #75 dnia: 15 Styczeń 2011, 12:16:27 »
Wiem  >:(

Niemniej jednak dziwi mnie, że nie mogę poznać tych umiejętności, które dla mnie, jako wojownika, łowcę, zabójcę, są nieodzowną częścią mojej postaci, a przynajmniej były takie w moim mniemaniu gdy zastanawiałem się jaką grać postacią i co ją będę uczył.

Nikuś powiedz mi. Po jakiego pierona Ci jest potrzeba akrobatyka w organizacji skoro możesz naumieć się jej w mieście? Zresztą wampir to jest taki koks co potrafi bez problemu wskoczyć na dach dwupiętrowego domu, więc ja bym nawet na akrobatykę nie popatrzył.

Ciało atlety pomaga głównie przy noszeniu ciężkich zbrój i dużej ilości eq. Skoro jesteś wąpierz to i tak nie chodzisz w zbroi jeno w szacie, a dodatkowo jesteś zajebiście silny (przynajmniej 2 razy od zwykłego ludzia) więc na ciul Ci uczyć się tego co bonusowo dostajesz po łyknięciu krwi Gutka.

Hart ciała to jest to samo. Jeśli otrzymasz krytyka to twoje umiejętności spadają mniej więcej o połowe czyli jesteś wtedy na poziomie równym człowiekowi bez rany a nawet trochę wyższym, bo jesteś wampir i łyk krwi spowoduje szybką regenerację tego coś utracił. Więc w sumie też bez sensu.

ÂŁowiectwo przecież dostępne jest w mieście więc możesz sobie je poznać w każdej chwili. Co do pozyskiwania trucizn i tego zaawansowanego łowiectwa to szczerze nie mam pojęcia łaj nie macie tego dostępnego w organizacji gdyż wy mieliście się tym specjalizować.

Wiem, że Gutek przygotowuje dla was koksiarskie rzeczy w innym wymiarze więc nie narzekaj bo tak czy siak jesteście najsilniejszą rasą w grze i jakbyśmy wam dali jeszcze wiecej bonusów to nikomu nie opłacałoby się grać niczym innym jak wampirem. :* Więc sorry ale jakaś sprawiedliwość względem innych musi być.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #76 dnia: 15 Styczeń 2011, 12:27:00 »
Przekonałeś mnie. Pozostaje kwestia łowiectwa, ale to z Guciem omówię w siedzibie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #77 dnia: 17 Styczeń 2011, 15:35:49 »
Może mi ktoś powiedzieć czy Perswazja łączy się z rasową umiejętnością maurenów? W sensie czy zwiększa mój bonus z jakim sprzedaje i kupuje czy może jest tak, że jedno albo drugie działa??

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #78 dnia: 17 Styczeń 2011, 17:48:24 »
Gdzie znajdę spis ataków? Chodzi mi o stary spis gdzie była broń jednoręczna, dwuręczna, długa, dystansowa itp.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #79 dnia: 17 Styczeń 2011, 17:50:51 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pomoc związana z grą
« Odpowiedź #79 dnia: 17 Styczeń 2011, 17:50:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything