Autor Wątek: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)  (Przeczytany 28921 razy)

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputation Power: 556
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« dnia: 17 Październik 2010, 19:56:55 »

- No dalej dzieciaki ruszać się! Jak stoisz jeden z drugim! - krzyczał ktoś na całe gardło gdy zbliżałeś się do posterunku straży miejskiej. - Cholera jasna kto was do czorta uczył maszerować! Wyglądacie jak łamagi! - krzyki nasilały się tym bardziej im bliżej się znajdowałeś. Na niewielkim placu stało kilku rekrutów w przyniszczonych skórzanych pancerzach wpatrujących się w postawnego wojownika odzianego w piękny płytowy pancerz, rycerz zapewne był dowódcą. Dostrzegając Cię pokręcił głową z politowaniem i żołnierskim krokiem podszedł do Ciebie.
- Następny młodziak tak? - zapytał krzywiąc się. - No pewnie. Przejdźmy do konkretów. Jestem Respev i jestem tu po to aby trzymać pieczę nad podstawowym przeszkoleniem wojskowym każdego nowego obywatela. Przychodząc tu miałeś już zapewne jakąś styczność z orężem a jak nie to za chwilę będziesz ją miał. - rzekł mierząc Cię wzrokiem.
- Słuchaj sprawa jest prosta. Dostaniesz zlecenie, które będziesz miał wykonać w miarę sprawnie powiesz mi tylko jakim rodzajem oręża się posługujesz a ja wymyślę coś czym będziesz mógł się zająć.
- Aha o sprzęt nie musisz się martwić. Na czas szkolenia otrzymasz odpowiedni oręż.

Nazwa wyprawy: zadanie szkoleniowe [nick]
Prowadzący wyprawę: Patricia de Drake
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Wymagania:
- Znajomość podstawowych technik walki dowolnym orężem.
- Zadanie u tego NPC możesz wykonać tylko raz.
- Chcąc pobrać zadanie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- Zadania pobierać możesz codziennie.
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2014, 20:36:37 wysłana przez Isentor »

Offline Patty

• Hetman Koronny
  • Reputation Power: 138
  • Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Mistrzyni CechuWilczyca MorskaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #541 dnia: 18 Kwiecień 2018, 08:09:56 »
- Witaj, chcę przejść to szkolenie o którym mówisz.

- Zapraszam.

//Załóż temat w dziale wypraw:

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Helvara
Prowadzący wyprawę: Patricia Morii
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: Helvar

Offline Olga

• Obywatel
  • Reputation Power: 0
  • Olga nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

« Odpowiedź #542 dnia: 01 Maj 2018, 21:04:19 »
Weszła na plac rozglądając się z zainteresowaniem. Pewnie podeszła do Respeva.
-Witaj. Jestem Olga. -Kobieta wykonała lekki ukłon.
-To u ciebie można otrzymać podstawowe przeszkolenie wojskowe? Nauczono mnie już podstaw walki sztyletem. Mam nadzieję, że uda mi się je jakoś tutaj wykorzystać.

Offline Patty

• Hetman Koronny
  • Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Mistrzyni CechuWilczyca MorskaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #543 dnia: 01 Maj 2018, 21:15:27 »
Weszła na plac rozglądając się z zainteresowaniem. Pewnie podeszła do Respeva.
-Witaj. Jestem Olga. -Kobieta wykonała lekki ukłon.
-To u ciebie można otrzymać podstawowe przeszkolenie wojskowe? Nauczono mnie już podstaw walki sztyletem. Mam nadzieję, że uda mi się je jakoś tutaj wykorzystać.

- Zapraszam.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Olgi
Prowadzący wyprawę: Patricia Morii
Uczestnicy wyprawy: Olga

Offline Imago

• Obywatel
  • Reputation Power: 8
  • Imago nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #544 dnia: 15 Marzec 2019, 18:52:05 »
- Podobno szkolisz tu ludzi. No więc oto jestem.

Offline Rikka Malkain

• Kanclerz Koronny
  • Reputation Power: 51
  • Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcianka Ombros - Rikka Malkain
« Odpowiedź #545 dnia: 15 Marzec 2019, 18:53:25 »
- Podobno szkolisz tu ludzi. No więc oto jestem.

-Zapraszam.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Imago
Prowadzący wyprawę: Rikka Malkain
Uczestnicy wyprawy: Imago
Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą;
zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział,
że go masz. 

Offline Leonard

• Obywatel
  • Reputation Power: 1
  • Leonard nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #546 dnia: 29 Marzec 2019, 17:30:52 »
-Mości rycerzu, chcę się zgłosić na szkolenie.

Offline Rikka Malkain

• Kanclerz Koronny
  • Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #547 dnia: 29 Marzec 2019, 17:32:39 »
-Mości rycerzu, chcę się zgłosić na szkolenie.

-Zapraszam.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Leonarda
Uczestnicy wyprawy: Leonard
zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział,
że go masz. 

Offline Miyashi

• Obywatel
  • Miyashi nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #548 dnia: 07 Kwiecień 2019, 21:21:01 »
-Witaj, jestem nowy na wyspie i chciałbym się sprawdzić w tutejszym szkoleniu.

Offline Rikka Malkain

• Kanclerz Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #549 dnia: 08 Kwiecień 2019, 08:12:33 »
-Witaj, jestem nowy na wyspie i chciałbym się sprawdzić w tutejszym szkoleniu.

-Zapraszam.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Miyashiego
Uczestnicy wyprawy: Miyashi
że go masz. 

Offline Jentis

• Obywatel
  • Jentis nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #550 dnia: 25 Maj 2019, 22:47:15 »
Zebrała się pod boki, patrząc na najemników kręcących się na placu. Trza się więc dopchać do Respeva nim zostaną same ochłapy.

Offline Patty

• Hetman Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #551 dnia: 26 Maj 2019, 11:07:58 »
Zebrała się pod boki, patrząc na najemników kręcących się na placu. Trza się więc dopchać do Respeva nim zostaną same ochłapy.

-Witaj, chcesz odbyć zadanie szkoleniowe? Zapraszam zatem.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Jentis
Prowadzący wyprawę: Patty
Uczestnicy wyprawy: Jentis

Offline Kenneth

• Obywatel
  • Kenneth nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #552 dnia: 16 Lipiec 2019, 10:07:15 »
Kenneth z przyjemnością opuścił Efehidon. Miasto o charakterze wojennym pełne ludzi nie jest przyjazne dla orków. Nawet tych nieagresywnych. Drogę przebył oczywiście nocą. Co prawda oczy orków nie są dużo lepsze od ludzkich w ciemności, to jednak nie mają wrodzonego, typowego dla ludzi strachu przed ciemnością. Jest dla nich tak samo komfortowa jak dzień. Wojnę prowadzi się w każdych warunkach. Plotki głoszą że w Atusel jest więcej pracy dla... osób, których przeszłość ani wygląd nie ma znaczenia dla pracodawcy.
Atusel zrobiło na Kennecie wielkie wrażenie. Nawet największe miasta najznamienitrzych klanów nie są w połowie, ba, jednej dziesiątej tej wielkości. Orkowie cenią sobie możliwość szybkiego przemieszczania się wraz z całym majątkiem. Solidne, liczne miasta tego typu nie mogłyby w całości ruszyć na wojnę.
Po przejściu przez bramę łatwo było kierować się za ludźmi o podejrzanych facjatach, a po kilku minutach z oddali słychać było wojskowe darcie mordy. Kenneth uśmiechnął się do siebie, czym na pewno wystraszył kilku przechodniów i przyspieszył kroku. Kiedy dotarł na plac zobaczył słabe morry popędzane przez trochę silniejszą. Usiadł więc na ziemi i obserwując czekał na rozwój wypadków. Po ponad godzinie sierżant oderwał się od szkolenia rekrutów i podszedł do Kennetha. Młodziak!? roześmiał się złapany całkowicie z zaskoczenia ork nie powiedział na głos, że na pierwszej wyprawie wojennej był pewnie przed urodzeniem rycerzyka. Mimo oczywistego poczucia wyższości Kenneth polubił go. Lubił pewnych siebie. Na chwilę spoważniał Taaa, w poprzednim świecie wojowałem nie raz i z nie jednym. Przejście przez portal niestety nie posłużyło mi najlepiej. Przypomniałem sobie już jak strzelać z długiego łuku, ale dalej nie mógłbym się równać nawet z 6 letnim sobą. Potrzebuję praktyki.

Offline Patty

• Hetman Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #553 dnia: 16 Lipiec 2019, 10:15:21 »
Respev zmierzył cię srogim spojrzeniem, oceniając posturę i postawę orka.
- Skoroś taki doświadczony i chętny to udowodnić to zapraszam, będziesz miał szansę się wykazać.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Kennetha
Prowadzący wyprawę: Patty
Uczestnicy wyprawy: Kenneth

//Załóż temat w dziale wypraw.

Offline Quibbit

• Obywatel
  • Quibbit nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #554 dnia: 02 Sierpień 2019, 11:24:16 »
Quibbit popatrzył na dowódcę straży miejskiej nieco niechętnie. Nie za bardzo chciał tracić czas na przebywanie w niepotrzebnym zgiełku, ale szkolenie odbyć musiał.
- Tak, ja na to szkolenie.
Gul gul bulu bugl

Offline Marduk Draven

• Marszałek Koronny
  • Marduk Draven chowa się w cieniu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic ziemi Gear, Rudar i Feros - Marduk DravenAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #555 dnia: 02 Sierpień 2019, 12:03:47 »
- A więc zapraszam - odrzekł Respev, gdy już skończył przyglądać się przybyszowi.

//Załóż w dziale wypraw:

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Quibbita
Prowadzący wyprawę: Marduk Draven
Uczestnicy wyprawy: Quibbit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.