Autor Wątek: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)  (Przeczytany 55837 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« dnia: 17 Październik 2010, 19:56:55 »


- No dalej dzieciaki ruszać się! Jak stoisz jeden z drugim! - krzyczał ktoś na całe gardło gdy zbliżałeś się do posterunku straży miejskiej. - Cholera jasna kto was do czorta uczył maszerować! Wyglądacie jak łamagi! - krzyki nasilały się tym bardziej im bliżej się znajdowałeś. Na niewielkim placu stało kilku rekrutów w przyniszczonych skórzanych pancerzach wpatrujących się w postawnego wojownika odzianego w piękny płytowy pancerz, rycerz zapewne był dowódcą. Dostrzegając Cię pokręcił głową z politowaniem i żołnierskim krokiem podszedł do Ciebie.
- Następny młodziak tak? - zapytał krzywiąc się. - No pewnie. Przejdźmy do konkretów. Jestem Respev i jestem tu po to aby trzymać pieczę nad podstawowym przeszkoleniem wojskowym każdego nowego obywatela. Przychodząc tu miałeś już zapewne jakąś styczność z orężem a jak nie to za chwilę będziesz ją miał. - rzekł mierząc Cię wzrokiem.
- Słuchaj sprawa jest prosta. Dostaniesz zlecenie, które będziesz miał wykonać w miarę sprawnie powiesz mi tylko jakim rodzajem oręża się posługujesz a ja wymyślę coś czym będziesz mógł się zająć.
- Aha o sprzęt nie musisz się martwić. Na czas szkolenia otrzymasz odpowiedni oręż.



Nazwa wyprawy: zadanie szkoleniowe [nick]
Prowadzący wyprawę: Patricia de Drake
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]





Wymagania:
- Znajomość podstawowych technik walki dowolnym orężem.
- Zadanie u tego NPC możesz wykonać tylko raz.
- Chcąc pobrać zadanie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- Zadania pobierać możesz codziennie.
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2014, 20:36:37 wysłana przez Isentor »

Offline Olrik

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #440 dnia: 25 Listopad 2015, 14:08:39 »
-Witajcie! Właśnie nauczyłem się walczyć swoim nowym mieczem. Chciałbym teraz przetestować swoje umiejętności nie na kukłach z drewna, ale w prawdziwych warunkach bojowych.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #440 dnia: 25 Listopad 2015, 14:08:39 »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #441 dnia: 25 Listopad 2015, 14:44:41 »


-Witajcie! Właśnie nauczyłem się walczyć swoim nowym mieczem. Chciałbym teraz przetestować swoje umiejętności nie na kukłach z drewna, ale w prawdziwych warunkach bojowych.

- - Zapraszam.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Gestat

  • Gość
Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #442 dnia: 22 Grudzień 2015, 12:46:59 »
- Witam, chciałbym rozpocząć pierwsze zadanie.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #443 dnia: 22 Grudzień 2015, 20:26:14 »
- Witam, chciałbym rozpocząć pierwsze zadanie.
- - Zapraszam.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Ramirez-Krzaczasty

  • Gość
Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #444 dnia: 29 Grudzień 2015, 18:00:56 »
Witaj,podobno u ciebie mam dostać pierwsze zadanie to prawda ?

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #445 dnia: 29 Grudzień 2015, 18:04:59 »
Witaj,podobno u ciebie mam dostać pierwsze zadanie to prawda ?

- Nie tyle można dostać zadanie, co przejść szkolenie. Zapraszam - odparł Respev.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Deleine

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #446 dnia: 09 Styczeń 2016, 12:30:22 »
Królestwo Valfden zdawało się zupełnie inne, niż miejsce, w którym do tej pory żyła Deleine. Przemierzając miasta można było natknąć się na wielu nieludzi, natomiast poza ich granicami nieraz trzeba było uciekać przed niezwykłymi kreaturami, czy olbrzymimi zwierzętami wyglądającymi zupełnie jak baśni.
Deleine czuła się zagubiona, jednakże wiedziała, że skoro już tu jest i nie może wrócić, musi nauczyć się jak tu przetrwać. Skierowała więc swoje kroki w stronę posterunku straży miejskiej.
Być może nie było to miejsce, które w normalnych okolicznościach odwiedziłaby zaraz po swym przybyciu do nowego miasta - ostatecznie całe życie spędziła na złodziejstwie i takich okolic unikała jak ognia - jednak wydawało się najlepszą okazją do poznania praw i zasad panujących w tym królestwie. Na placu posterunku dziewczyna zauważyła postawnego mężczyznę, który, sądząc po jego ekwipunku, musiał być tu dowódcą.
- Witaj, panie - Deleine odpowiedziała na powitanie Respeva, ignorując jego protekcjonalny ton. - Zwą mnie Deleine i tak, miałam już styczność z orężem. Jednakże liczę, że mogłabym się dowiedzieć więcej.
Nie była tego taka pewna widząc przed sobą mężczyznę w pełnym uzbrojeniu i z mieczem przy boku. Pff... Cóż on może wiedzieć o walce sztyletem, polegającej głównie na zwinności walczącego. Jej myśli pozostały jednak tylko myślami i niezbyt wielkie zaufanie do Respeva można było zauważyć jedynie w jej obojętnym wzroku.
- Swój sztylet już mam i co nieco wiem jak się nim posługiwać. Przydałaby się jednak praktyka i dlatego przychodzę do ciebie na szkolenie.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #447 dnia: 09 Styczeń 2016, 12:33:10 »
Królestwo Valfden zdawało się zupełnie inne, niż miejsce, w którym do tej pory żyła Deleine. Przemierzając miasta można było natknąć się na wielu nieludzi, natomiast poza ich granicami nieraz trzeba było uciekać przed niezwykłymi kreaturami, czy olbrzymimi zwierzętami wyglądającymi zupełnie jak baśni.
Deleine czuła się zagubiona, jednakże wiedziała, że skoro już tu jest i nie może wrócić, musi nauczyć się jak tu przetrwać. Skierowała więc swoje kroki w stronę posterunku straży miejskiej.
Być może nie było to miejsce, które w normalnych okolicznościach odwiedziłaby zaraz po swym przybyciu do nowego miasta - ostatecznie całe życie spędziła na złodziejstwie i takich okolic unikała jak ognia - jednak wydawało się najlepszą okazją do poznania praw i zasad panujących w tym królestwie. Na placu posterunku dziewczyna zauważyła postawnego mężczyznę, który, sądząc po jego ekwipunku, musiał być tu dowódcą.
- Witaj, panie - Deleine odpowiedziała na powitanie Respeva, ignorując jego protekcjonalny ton. - Zwą mnie Deleine i tak, miałam już styczność z orężem. Jednakże liczę, że mogłabym się dowiedzieć więcej.
Nie była tego taka pewna widząc przed sobą mężczyznę w pełnym uzbrojeniu i z mieczem przy boku. Pff... Cóż on może wiedzieć o walce sztyletem, polegającej głównie na zwinności walczącego. Jej myśli pozostały jednak tylko myślami i niezbyt wielkie zaufanie do Respeva można było zauważyć jedynie w jej obojętnym wzroku.
- Swój sztylet już mam i co nieco wiem jak się nim posługiwać. Przydałaby się jednak praktyka i dlatego przychodzę do ciebie na szkolenie.

- Więc zapraszam. - Respev wskazał miejsce na placu, gdzie miało odbyć się szkolenie.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Aeger Tymon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 170
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #448 dnia: 20 Styczeń 2016, 13:33:19 »
Podróż do Atusel okazała się męcząca, chociaż ciekawa. Wybrał się tam, by przejść jakieś obowiązkowe obywatelskie szkolenie, które miało oficjalnie powitać go w gronie mieszkańców królestwa. Dziwne rytuały, ale nie miał co narzekać. Wiedział, że łatwo się stąd nie wydostanie, nie stać go było na załapanie się na statek płynący na północne rejony kontynentu - z tego, co pamiętał, to nawet takie nie kursowały. Problem niejako rozwiązywał się sam.
Kupiec, z którym zabrał się na wóz, okazał się wcale poczciwym i rozmownym towarzyszem. Widać zdarzyło mu się już kilkukrotnie zabierać podobnych wędrowców zmierzających do tego wielkiego, portowego miasta w identycznym celu, gdyż umiejętnie kierował swoje opowieści na takie tory, które mogłyby pomóc jakoś pasażerowi. Tłumaczył mu sporo o królestwie jako takim, wskazywał gdzie można uczciwie dorobić, zapraszał do skorzystania z karczm. Sam niektóre zaopatrywał w piwo i solone ryby. Do tego wspominał o cechu rzemieślniczym, królewskiej radzie i lordach elektach. Podróżowali przed kilka dni, mieli więc czas na rozmowę.
Aeger pożegnał się serdecznie, obiecał odwiedzić zajazd jego wuja w drodze powrotnej i ruszył tam, gdzie handlarz go pokierował. Respeva odnalazł bez trudu, stojącego przy jakimś niby placu treningowym niedaleko centrum Starego Miasta.
- Witam. Respev? Polecono mi się zgłosić na jakiegoś rodzaju szkolenie... - powiedział nieco niepewnie, nigdy nie będąc orłem, jeżeli chodzi o nawiązywanie kontaktów, rozmowę z ludźmi i tym podobne.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #449 dnia: 20 Styczeń 2016, 15:51:19 »
Podróż do Atusel okazała się męcząca, chociaż ciekawa. Wybrał się tam, by przejść jakieś obowiązkowe obywatelskie szkolenie, które miało oficjalnie powitać go w gronie mieszkańców królestwa. Dziwne rytuały, ale nie miał co narzekać. Wiedział, że łatwo się stąd nie wydostanie, nie stać go było na załapanie się na statek płynący na północne rejony kontynentu - z tego, co pamiętał, to nawet takie nie kursowały. Problem niejako rozwiązywał się sam.
Kupiec, z którym zabrał się na wóz, okazał się wcale poczciwym i rozmownym towarzyszem. Widać zdarzyło mu się już kilkukrotnie zabierać podobnych wędrowców zmierzających do tego wielkiego, portowego miasta w identycznym celu, gdyż umiejętnie kierował swoje opowieści na takie tory, które mogłyby pomóc jakoś pasażerowi. Tłumaczył mu sporo o królestwie jako takim, wskazywał gdzie można uczciwie dorobić, zapraszał do skorzystania z karczm. Sam niektóre zaopatrywał w piwo i solone ryby. Do tego wspominał o cechu rzemieślniczym, królewskiej radzie i lordach elektach. Podróżowali przed kilka dni, mieli więc czas na rozmowę.
Aeger pożegnał się serdecznie, obiecał odwiedzić zajazd jego wuja w drodze powrotnej i ruszył tam, gdzie handlarz go pokierował. Respeva odnalazł bez trudu, stojącego przy jakimś niby placu treningowym niedaleko centrum Starego Miasta.
- Witam. Respev? Polecono mi się zgłosić na jakiegoś rodzaju szkolenie... - powiedział nieco niepewnie, nigdy nie będąc orłem, jeżeli chodzi o nawiązywanie kontaktów, rozmowę z ludźmi i tym podobne.
- Oho, kolejny. Tak, jestem Respev. Dla ciebie, młody, PAN Respev. Zapraszam na szkolenie.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Canis

  • Gość
Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #450 dnia: 20 Styczeń 2016, 17:07:23 »
Sam żeś dzieciak łachmyto! Pomyślał słysząc jego protekcjonalne i wywyższające się teksty do ogółu ćwiczącego. Niemniej jednak nie po to przyszedł by wykłócać się z nadętym bufonem, czy też popisywać przed nim... wiedział, ze jak każdy taki nadęty żołdak będzie uważał jego i jego broń za "niehonorową", ale go to nie obchodziło. wolał czuć się bezpiecznie z daleka i cieszyć się skutecznością bez ryzyka dla własnego ciała.

- Witam pana. Posługuję się kuszą i zamierzam stać się wybitnym myśliwym, jednak prędzej muszę się dobrze zadomowić i znaleźć miejsce dla siebie, swoją własną niszę w tym padole. Chciałbym przejść szkolenie. - mówił bez emocji potokiem lakonicnzych słów, nudnym tętentem by nie wzbudzić żadnych wrażeń tylko znużenie, chciał ujść za kolejnego nic nie znaczącego obywatela...

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #451 dnia: 20 Styczeń 2016, 17:16:16 »
Sam żeś dzieciak łachmyto! Pomyślał słysząc jego protekcjonalne i wywyższające się teksty do ogółu ćwiczącego. Niemniej jednak nie po to przyszedł by wykłócać się z nadętym bufonem, czy też popisywać przed nim... wiedział, ze jak każdy taki nadęty żołdak będzie uważał jego i jego broń za "niehonorową", ale go to nie obchodziło. wolał czuć się bezpiecznie z daleka i cieszyć się skutecznością bez ryzyka dla własnego ciała.

- Witam pana. Posługuję się kuszą i zamierzam stać się wybitnym myśliwym, jednak prędzej muszę się dobrze zadomowić i znaleźć miejsce dla siebie, swoją własną niszę w tym padole. Chciałbym przejść szkolenie. - mówił bez emocji potokiem lakonicnzych słów, nudnym tętentem by nie wzbudzić żadnych wrażeń tylko znużenie, chciał ujść za kolejnego nic nie znaczącego obywatela...

- Dla myśliwego to lepszy łuk - odparł Respev. - Ale uj tam, zapraszam na szkolenie!

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Gedran

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 340
  • Reputacja: 770
  • Ból to tylko kwestia siły woli!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #452 dnia: 12 Luty 2016, 21:45:08 »
- Witaj panie, chciałbym przejść to szkolenie.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #453 dnia: 12 Luty 2016, 22:08:20 »
- Witaj panie, chciałbym przejść to szkolenie.
- - Zapraszam.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Torstein Lothbrok

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 1532
  • Reputacja: 1318
  • By przerazić śmierć, wystarczy się doń uśmiechnąć.
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #454 dnia: 24 Luty 2016, 18:27:52 »
-No panie.- rzekł Torstein.- Przeprowadźcie mnie przez to szkolenie.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #455 dnia: 24 Luty 2016, 19:14:54 »
-No panie.- rzekł Torstein.- Przeprowadźcie mnie przez to szkolenie.

- Zapraszam.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Jeosttey

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: -84
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jest pełna wdzięku i klasy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #456 dnia: 24 Luty 2016, 21:31:35 »
Lekko strachwila Jo podeszła do człowieka wyglądającego na kogoś z wyższej rangi i rzekła :
- Pan Respev o ile się nie mylę, interesuje mnie zadanie początkowe

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #457 dnia: 24 Luty 2016, 21:36:14 »
Lekko strachwila Jo podeszła do człowieka wyglądającego na kogoś z wyższej rangi i rzekła :
- Pan Respev o ile się nie mylę, interesuje mnie zadanie początkowe

Respev zdziwił się nieco, gdy podeszła do niego starsza kobieta, która wyglądała raczej na poczciwą ciotkę, niż awanturniczkę.
- Ee... - zaczął. Natychmiast pomyślał, że kobieta zaraz go upomni, aby się nie jąkał.
-  Zapraszam więc

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Cer'sula

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: -391
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #458 dnia: 28 Luty 2016, 01:06:00 »
Cer'sula podeszła do Respeva o którym słyszała już wcześniej i rzekła dygając :
- Pan zapewne jest Respev, taka dama jak ja musi się bronić więc interesuje mnie zadanie szkoleniowe

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #459 dnia: 28 Luty 2016, 11:01:15 »
Cer'sula podeszła do Respeva o którym słyszała już wcześniej i rzekła dygając :
- Pan zapewne jest Respev, taka dama jak ja musi się bronić więc interesuje mnie zadanie szkoleniowe

- Zapraszam.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Forum Tawerny Gothic

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #459 dnia: 28 Luty 2016, 11:01:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top