Autor Wątek: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)  (Przeczytany 55741 razy)

Description:

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« dnia: 17 Październik 2010, 19:56:55 »


- No dalej dzieciaki ruszać się! Jak stoisz jeden z drugim! - krzyczał ktoś na całe gardło gdy zbliżałeś się do posterunku straży miejskiej. - Cholera jasna kto was do czorta uczył maszerować! Wyglądacie jak łamagi! - krzyki nasilały się tym bardziej im bliżej się znajdowałeś. Na niewielkim placu stało kilku rekrutów w przyniszczonych skórzanych pancerzach wpatrujących się w postawnego wojownika odzianego w piękny płytowy pancerz, rycerz zapewne był dowódcą. Dostrzegając Cię pokręcił głową z politowaniem i żołnierskim krokiem podszedł do Ciebie.
- Następny młodziak tak? - zapytał krzywiąc się. - No pewnie. Przejdźmy do konkretów. Jestem Respev i jestem tu po to aby trzymać pieczę nad podstawowym przeszkoleniem wojskowym każdego nowego obywatela. Przychodząc tu miałeś już zapewne jakąś styczność z orężem a jak nie to za chwilę będziesz ją miał. - rzekł mierząc Cię wzrokiem.
- Słuchaj sprawa jest prosta. Dostaniesz zlecenie, które będziesz miał wykonać w miarę sprawnie powiesz mi tylko jakim rodzajem oręża się posługujesz a ja wymyślę coś czym będziesz mógł się zająć.
- Aha o sprzęt nie musisz się martwić. Na czas szkolenia otrzymasz odpowiedni oręż.



Nazwa wyprawy: zadanie szkoleniowe [nick]
Prowadzący wyprawę: Patricia de Drake
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]





Wymagania:
- Znajomość podstawowych technik walki dowolnym orężem.
- Zadanie u tego NPC możesz wykonać tylko raz.
- Chcąc pobrać zadanie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- Zadania pobierać możesz codziennie.
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2014, 20:36:37 wysłana przez Isentor »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #420 dnia: 22 Wrzesień 2015, 15:19:20 »
Respev zerknął za siebie.
- No chodźże, a nie się wleczesz jak dziwka za wojskiem - zażartował błyskotliwe, podpisując się górnolotnym poczuciem humoru. Gdy pisarz zbliżył się do niego, rycerz trzasnął go w plecy. W takim "przyjacielskim" geście.
- Nie martw się, nie z takich robiliśmy  wojowników. Pójdziemy tam. - Wskazał na jakiś placyk.


// Załóż temat w Dziale wypraw. Wzór informacji do wyprawy podałem ci powyżej. Jak czegoś nie będziesz wiedział, to zajrzyj do wcześniejszych wypraw, albo pisz mi na pw.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #420 dnia: 22 Wrzesień 2015, 15:19:20 »

Offline romand

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #421 dnia: 23 Wrzesień 2015, 12:55:02 »
spoko prowadź walczę mieczem póki co.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #422 dnia: 23 Wrzesień 2015, 14:29:15 »
spoko prowadź walczę mieczem póki co.

- Zapraszam. - Respev pokazał dłonią, aby ochotnik poszedł za nim.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Finn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 23
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #423 dnia: 17 Październik 2015, 14:55:03 »
Niemalże prosto od kupca Finn udał się w stronę miasta portowego, jak słyszał organizowane było tutaj szkolenie dla nowych obywateli. Nigdy wcześniej nie spotkał się z podobną instytucją, toteż szedł nie będąc do końca pewnym, co go czeka.
- Witaj - Finn uśmiechnął się na powitanie, wydawało się, że uchyliłby kapelusza, gdyby go tylko miał - chciałbym podjąć się szkolenia.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #424 dnia: 17 Październik 2015, 15:27:15 »
Niemalże prosto od kupca Finn udał się w stronę miasta portowego, jak słyszał organizowane było tutaj szkolenie dla nowych obywateli. Nigdy wcześniej nie spotkał się z podobną instytucją, toteż szedł nie będąc do końca pewnym, co go czeka.
- Witaj - Finn uśmiechnął się na powitanie, wydawało się, że uchyliłby kapelusza, gdyby go tylko miał - chciałbym podjąć się szkolenia.

- Zapraszam. - Respev pokazał dłonią, aby ochotnik poszedł za nim.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Aldyn

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 698
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #425 dnia: 19 Październik 2015, 17:49:36 »
-Niech Rasher nie prędko weźmie Cię do swego królestwa cny wojowniku. Chciałbym odbyć szkolenie

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #426 dnia: 19 Październik 2015, 17:58:29 »
-Niech Rasher nie prędko weźmie Cię do swego królestwa cny wojowniku. Chciałbym odbyć szkolenie

- I wzajemnie. Zapraszam. - Respev pokazał dłonią, aby ochotnik poszedł za nim.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #427 dnia: 21 Październik 2015, 07:18:57 »
Witaj.- rzekł Marduke.-Słyszałem że prowadzisz wyprawy szkoleniowe. Chcę się takiej podjąć. Znam podstawy techniki walki mieczem, oręż też mam. Możemy zaczynać?

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #428 dnia: 21 Październik 2015, 07:32:44 »
Witaj.- rzekł Marduke.-Słyszałem że prowadzisz wyprawy szkoleniowe. Chcę się takiej podjąć. Znam podstawy techniki walki mieczem, oręż też mam. Możemy zaczynać?

- Jeśliś chętny, to możemy. Chodź za mną. - Respev kiwnął głową.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #429 dnia: 21 Październik 2015, 19:08:16 »
-To gdzie zmierzamy jest niespodzianką, zgaduję.- Marduk uśmiechnął się.- Oby była też wyzwaniem.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #430 dnia: 24 Październik 2015, 17:58:23 »
Elf natychmiast po zakupie broni udał się ze stolicy prosto do Atusel, bo słyszał, że tam szkolą każdego nowo przybyłego na kontynent.

- Witaj rycerzu. Chciałbym podjąć się zadania szkoleniowego i sprawdzić swoją przydatność w nadciągających wojnach.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #431 dnia: 24 Październik 2015, 18:00:50 »


Elf natychmiast po zakupie broni udał się ze stolicy prosto do Atusel, bo słyszał, że tam szkolą każdego nowo przybyłego na kontynent.

- Witaj rycerzu. Chciałbym podjąć się zadania szkoleniowego i sprawdzić swoją przydatność w nadciągających wojnach.

- No to chodź za mną. Sprawdzimy do czego się nadajesz. - Respev kiwnął głową.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Gillen

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 20
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #432 dnia: 08 Listopad 2015, 17:19:54 »
Gillen wcale nie miał zamiaru tutaj przychodzić. Nauka posługiwania się bronią oraz posiadanie takowej to jedna sprawa. Ale wykorzystanie tych umiejętności w praktyce, to całkiem inna bajka. Mężczyzna nie przebywał tutaj byt długo, ale zdążył zasłyszeć kilka plotek o tym miejscu i Respevie. Ponoć będzie musiał z kimś walczyć. Intuicja mu podpowiadała, że wojownik nie da mu możliwości skrzywdzenia się, ale nie pomagało mu to zbyt wiele. Strach był tak silny, że jak podszedł do Respeva to miał problem z wyduszeniem choć jednego zdania.

- Dz... Dzień Ddodobry. Czy... ehmm... Czy tutaj są te szkolenia? No w sensie zadanie szkoleniowe.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #433 dnia: 08 Listopad 2015, 17:22:54 »
Gillen wcale nie miał zamiaru tutaj przychodzić. Nauka posługiwania się bronią oraz posiadanie takowej to jedna sprawa. Ale wykorzystanie tych umiejętności w praktyce, to całkiem inna bajka. Mężczyzna nie przebywał tutaj byt długo, ale zdążył zasłyszeć kilka plotek o tym miejscu i Respevie. Ponoć będzie musiał z kimś walczyć. Intuicja mu podpowiadała, że wojownik nie da mu możliwości skrzywdzenia się, ale nie pomagało mu to zbyt wiele. Strach był tak silny, że jak podszedł do Respeva to miał problem z wyduszeniem choć jednego zdania.

- Dz... Dzień Ddodobry. Czy... ehmm... Czy tutaj są te szkolenia? No w sensie zadanie szkoleniowe.

Respev zaśmiał się i trzasnął Gillena potężnie w plecy. Dla samego Respeva może i był to lekki gest sympatii, ale biedny Gillen się zachwiał.
- Spokojnie, nie ma się czego bać, młody. Tak, to tutaj. Chętnyś? No to chodź za mną! - I nie czekając na odpowiedź ruszył na plac.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Rieux

  • Gość
Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #434 dnia: 08 Listopad 2015, 22:39:41 »
     Po incydencie na festynie i kupnie broni, postanowiłem sprawdzić jak walczyć nową bronią. Nie jest ona idealna, ale powinna się nadać na pierwsze "wielkie" przygody. Wkroczyłem na plac i poczułem smród potu. W sumie to nawet mi tak bardzo nie przeszkadzał. Zadowolony z siebie że nie musiałem, spędzić tyle czasu na szukanie placu co straganu, podszedłem do wojownika odzianego w piękny płytowy pancerz i rzekłem niskim głosem:
     - Witaj, nazywam się Rieux, a ty za pewne jesteś Respev - nie czekając na odpowiedź dodałem - oczywiście przybyłem po zadanie szkoleniowe.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #435 dnia: 08 Listopad 2015, 22:43:33 »


     Po incydencie na festynie i kupnie broni, postanowiłem sprawdzić jak walczyć nową bronią. Nie jest ona idealna, ale powinna się nadać na pierwsze "wielkie" przygody. Wkroczyłem na plac i poczułem smród potu. W sumie to nawet mi tak bardzo nie przeszkadzał. Zadowolony z siebie że nie musiałem, spędzić tyle czasu na szukanie placu co straganu, podszedłem do wojownika odzianego w piękny płytowy pancerz i rzekłem niskim głosem:
     - Witaj, nazywam się Rieux, a ty za pewne jesteś Respev - nie czekając na odpowiedź dodałem - oczywiście przybyłem po zadanie szkoleniowe.


- To nie ma co się ociągać, chodź za mną. - Nie czekając aż Rieux coś odpowie, Respev ruszył na plac.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Ur-Gosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #436 dnia: 10 Listopad 2015, 21:43:41 »
-Ork melduje się do służby!
Ur-Gosh przybył na plac w nadziei na poprawę swojej sytuacji.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #437 dnia: 10 Listopad 2015, 22:35:31 »
-Ork melduje się do służby!
Ur-Gosh przybył na plac w nadziei na poprawę swojej sytuacji.
- Ehe. -  Respev spojrzał na przybysza. - Dużyś i z toporem. Wypisz, wymaluj ork. Zobaczymy jak walczysz, chodź na szkolenie. -

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Chireadan

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 13
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #438 dnia: 15 Listopad 2015, 00:04:53 »
Wesoło pogwizdując i z nowym sztylecikiem w garści, Chireadan przybył na wskazane mu wcześniej miejsce.
- Witam! Podobno mogę tu potrenować.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #439 dnia: 15 Listopad 2015, 00:56:16 »
Wesoło pogwizdując i z nowym sztylecikiem w garści, Chireadan przybył na wskazane mu wcześniej miejsce.
- Witam! Podobno mogę tu potrenować.
- - Ano możesz. Zapraszam.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Forum Tawerny Gothic

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #439 dnia: 15 Listopad 2015, 00:56:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything